Humor

Több
21 éve 5 hónapja #115141 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Humor
Naon jók vagytok: :lol: :lol: :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115136 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Akkor jöjjön a napló. Töndsétek el, folytassam-e vagy sem.

Szarumán titkosügynökségi naplója: Első rész. A bolond főszereplő

1 .nap
Amikor reggel felébredtem, belenéztem a tükörbe, magam előtt állt Frodo.
Ez nem lehet igaz! Olyan hülye lennék, mint Frodo? Nem, semmi képpen, inkább felkeresem Szaruon Nagyurat.

Később:
Szaruon nagyúr! Szaruon nagyúr! Áááá, úgyse vesz ésre engem az a kétlábonjáró ork. Tuti nincsen rajta a szemüvegje. Gandalf, az a minden lében kanál báttyám, mindenbe beletöri az orrát. A múltkor azt csinálta, hogy amikor én, készítettem nagyszabású bilirezidenciámat, nem tetszett neki! Kit érdekel? gondoltam magamban. A pénteki eseményt el se mesélem! DE!!!!!! MÉGIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amikor bementem a biliházamba, azt akarta, hogy költöztessem oda! Na de mégis, ez az én rezidrnciám, és ráültem a bilitrónomra. De nem értette meg, így hát rlkezdtünk dzsúdozni! Természetesen ő győzött, de én elmentem a legfelsőbb bíróságra.

5 másodpercel utána:
Bezzeg a bíróságon azt mondták, hogy nem foglalkoznak ilyen jellegű ügyekkel. Miért, ez milyen jellegű ügy? Azt mondta az az értelmi fogyatékos ük-ük nagyanyám, hogy szúrjam ki a szemét. Minek a szemetét? De nem válaszolt, inkább hátrébblökött.


Milyen? 8O :?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115121 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Tündekő: Nagyon jók, találóak. :clown:

Ivo: Valóságsót éppen én írok, de nem zavar, ha esetleg te is beraksz egyet. De talán jobb lenne, ha naplót írnál. Ha már ennyiszer emlegetted, tedd föl, és mi eldöntjük, milyen! Sok sikert mindkettőhöz! :D

Nimdraug: Én türelmetlenül várom a naplóidat, mert nagyon jók. Írj, mert én mindig el fogom olvasni.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115118 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Tündekő: ez frankó lett! :lol:
Ivó: próbáld meg! Aztán majd kiderül, csak legyél jó kreatív, mert már elég sokféle volt és nem jó, ha ugyanazt a poént 5-en leírják. Tehát try, try, try!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115117 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor

Ivó: csinálj nyugodtan, de megmondom, hogy a Gyűrű Brádör meg a Völgyvilág már megvan. :) de nyugodtan...



Fiona: Kösz, hogy megmondtad, hogy már van. De az enyémnek egészen más címe lesz :lol:

Ivó: miért nem megy a naplóírás? Tök jó lenne. :wink:



Idril Celebrindal: Kösz a bíztatást! Megírtam már az első néhány napot, de szerintem nem sikerült valami jól. De lehet még ma beteszem, aztán majd ti eldöntitek, ok?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115116 Írta: Tündekö/Myrtus
Tündekö/Myrtus válaszolt a következő témában: Humor
Hobbit közmondások:

Ki korán kel, még üres asztalt lel.
A kövér hobbitot előbb útolérik, mint a sánta kutyát.
Kaja a lelke mindennek.
Ritka mint a sovány hobbit.
Hobbitra bizza a káposztát.

Do not stand at my grave and weep.
I am not there, I do not sleep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115102 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: ha tudnád hogy irigyellek!!!! Olyan jó neked... :wink:
Mindenki nagyon rúlz! Nem szoktam "valóságsókat" nézni de a tieiteket megnézném...
Ivó: miért nem megy a naplóírás? Tök jó lenne. :wink:

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115100 Írta: Rubincsillag
Rubincsillag válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: Szupika.... :!: :!: :!:

Hajnal: Már megint (még mindíg) ezek az orgiák??? :itscool:

Alyr: remélem így majd már nem kell Cavinton :)

"Jól vésd az eszedbe: a könyv többet ér a legszilárdabb falnál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115080 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Dez: Milyen ragyogóan érzem magam! :biggrin2: Nagggyon jó lett!
Ailoleo: a kérdések, amik foglalkoztatják őket... :itscool: :aragorn2:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115073 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
Az első nap:

Reggel 3/4 6-kor a lakók furcsa zajokra ébredtek. Tompa puffanások, jódli-szerű nevetések, ritmikus szörcsögés... Béla rögtön átlátta a helyzetet.
- Arwen nincs itt. Jelennemléte és a kinti zajok között kapcsolat van. Már tudom is, mi! Odakinn egy ELEFÁNT garázdálkodik. És Arwen is vele van!
Szavai mindenkiben megfagyasztották a vért, egyedül Gimlócska kezdett a földön fetrengeni a nevetéstől. Ekkor Incuri, aki az éjjel nagyon összebarátkozott Bélával, rögtön barátját kezdte védeni.
- Ez nem vicc. Az elefántok gyilkos állatok. Főleg azok, amelyek tüllszoknyában táncolnak.
Szavait néma csend fogadta, de rájöttek, itt nincs idő a szavakra, tettek kellenek. Kirobogtak a konyhába, Béla felkapott egy hajsütővasat, Incuri egy félelmetes uborkát fogott a kezébe, és Arcsi, aki Arwen elvesztése miatt az eszét is elvesztette, dühüsen kivágtatott a konyhába. Felkapta svájci bicskáját, és laza csuklómozdulattal kinyitotta! Egy gyilkos nagyító került elő. SAmmy és Frodika még aludtak.
Hőseink a fal mellett kióvakodtak, némi James Bond beütéssel, és csak Arcsi rúgott bele egy lámpába. A kinti zajok egy percre abbamaradtak, de aztán a tompa puffanások, jódli szerű nevetések és szörcsögés újrakezdődött. Mindenki halkan osont, hiszen pár perc múlva szemtől-szemben állnak majd egy valódi elefánttal. És Bélán kívül még senki se látott elefántot.
Ekkor Incuri törte meg a csendet, aki már az ajtón nézett kifele.
- Hogy néz ki egy elefánt?
- Nagy a füle. -felelte Béla.
- Stimmel. -vágta rá Incuri.
- Nagy a feneke.
- Ez is megvan.
- És végül: tüllszoknya van rajta.
- Oké. Minden világos. De hol van Arwen? -kérdezte Incuri.
Ekkor Tarzanos-szökellésekkel Béla ugrott ki, pajzsként Gimlócskát tartotta maga előtt. Kint megdöbbentő látvány fogadta. Az elefánt, aki olyan volt, mint Arwen, kint ugrándozott, tüllszoknyában. A levegőben jódlizva röhögött, a földre tompa puffanással érkezett, a pelenkája meg tele volt, innen jött a szörcsögés. Hőseinket kölönböző kérdések foglalkoztatták: Béla nem értette, hol az elefánt, Incuri azt nem tudta, hol van Arwen, Arcsi meg, nos ő semmit se tudott, de rájött arra, hogyha a nagyítót a fejéhez tartja, az hamarosan elkezd füstölni, és fáj.
Miután ez a rejtély megoldódott, a lakók megnyugodtak, és a délután eseménytelenül telt el, ha nem számítjuk azt, hogy Béla elefánt-vadászatra indult, búvárruhában, mert az biztonságos, Incuri nem volt hajlandó Arwennel egy asztalhoz ülni, mert ő egy elefánt, és nem tudta, hol van Arwen. Arcsi pedig a tudomány érdekében este már csak egy elszenesedett fejű Arcsi lett.
És hogy mit csinált ezalatt az elefánt?
Békésen ugrándozott kint, tüllszoknyában, tompa puffanásokkal, jódli-szerű nevetésekkel és ritmikus szörcsögéssel kísérve.

Milyen?

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115069 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
Üdv mindenkinek!


Szeretném ide is belinkelni azt a felhívásomat, hogy a RingCon egy versenyt hirdetett, aminek témája egy saját Középföldés rövidfilm készítése. Lehet bármi, humoros illetve komoly. Én megyek a RingCon-ra, és szeretnék részt venni benne, és minimum jó helyezést elérni. Valószínűleg az én témám humoros lesz, és szeretnék megkérdezni mindenkit, aki részt venne, esetleg szerepelne benne? Tervek már vannak, de várok ötleteket is, priviben. Még csak szedem össze a dolgokat, de van időnk, hiszen a RingCon csak novemberben lesz, de nyáron jó lenne mindent leforgatni. A film hosszúsága max. 5 perc körül lehet, de én több ilyen kis filmet szeretnék készíteni, ha mód van rá, és majd azokból kiválasztani azt, amivel majd nevezni lehet. Eléggé komolyan veszem a dolgomat, hiszen nem csak egy összecsapott valamit szeretnék összehozni. Még csak várom a priviket, aztán majd mindenkit szépen és folyamatosan értesítek.
Pl. ami eddig tervben van (ez mind humoros lenne) :
- esetleg a történetemből egy részletet, esetleg egy trailert csinálni
- más egyéb paródia vagy egy humoros jelenet
- illetve egy humoros videoklip, amire eddig a legtöbb esélyt látom, és ha jól meg lesz csinálva, akkor jó nagy eséllyel is indulhatna. A középpontjában a Szövetség tagjai és egy elég nevezetes dal áll. Erről is majd bővebben szólok, csak elébb részletesebben kikell dolgoznom.
Tehát, várom a priviket!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115029 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Humor
equus5: persze, hogy igaziak! jó lett volna látni eredetiben... 8)
Hajnal: nekem a szereplőválogatások jobban tetszettek :wink:
Ivó: határozottan fejlődsz! :) (a legutóbbiakra értem)
Bezzeg a tündebarátok bekerülnek sorra az Arwenita sztoriba... :? :twisted:

Itt van egy kis lefordított csemege: :wink:

AMIT A SZEREPLŐK SOHA NEM MONDANÁNAK KI:

:arrow: Szarumán: Oké és mit szólsz ehhez: megosztozunk a Gyűrűn!
:arrow: Aragorn: Áááá! Istenem, segíts! Orkok! Randa, nagy orkok! SEGÍTSÉÉÉÉG!
:arrow: Frodó: Milyen ragyogóan érzem magam! Ó nézd, a Végzet Hegye ma mintha közelebb lenne!
:arrow: Galadriel: Ti mind SZÍVTOK!
:arrow: Frodó: Áááá! Orkok! Orkok! Csak vicceltem… Hihihi…
:arrow: Faramir: Jesssz! Boromir halott! A trón az enyém! A trón az enyém! Váóóó! Én vagyok Faramir KIRÁLY!
:arrow: Legolas: Nem, nem! Mondtam, hogy a steak véres legyen!
:arrow: Gimli: Igen, és a homárt fehérborral kérném…

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115008 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Humor
hajnal: nagyonjó kis legsik lesznek?????? :lol: :oops:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114997 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Humor
Ivó: csinálj nyugodtan, de megmondom, hogy a Gyűrű Brádör meg a Völgyvilág már megvan.. :) de nyugodtan...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114996 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Azt hiszi, ő a nyolcadik utas, meg a halál! :arrow: az ilyen beszólásokért érdemes élni! :lol: Hajnal!!! :itscool:

Kis Arweníta,némi HT /Humor Topic/ beütéssel... :evil3:

Glorfinnyás kinyitja az ajtót. Hozé Elrohír lép be. Hozé Elladan ránéz, szemei üvegessé válnak, kinyújtja a karját és rámutat ikertestvérére. A másik ugyanezt teszi, lassan beindul a nyálképződésük, aminek szemmel látható jelei is lesznek. Hozé Elrohír mellett egy lány tűnik fel, csiricsári ruhákban, kék bőrrel és kék fátylat húz maga után. Elrondó Szemöldökkusza szemei közé néz: -Én vagyok Ailoleoa, aki… -Jajj, ne, a Sokmagánhangzós Ail… A fenébe! Még te is idejöttél, te, a Sokdiftongusos apád, ősi ellenségem lánya? Miért? –rogy térdre Elrondó egy kis reflektorgyűrű közepében, kezeit égre emelve. A két Hozé még mindig az előbbi pózt gyakorolja nagy hévvel. Ailoleoa megfogja Hozé Elrohír kezét: -Igen, itt vagyok és a fiaddal kavarok! Az ellenségeddé teszem! Úgy biza! Hehehehe… -kontaktlencséi vörösek lesznek és erőltetett gúnyvigyort húz az arcára. Elrondó feláll és nagyon csúnyán nézi. Megint csöngetnek. Kis történetünk álompárja lép be, nevetgélve, egymás haját húzgálva, eszkimópuszival és idióta szóviccekkel „szórakoztatva” a többieket. Ők Levélke és Pirkadatka, vagyis Legolazzó és Hajnalka.
-Héló édes, cukibogár mézesmackóim! Hogy vagytok eme csodás napon? Jé, Hozé Elladan, milyen jó dublőrt találtál! –vág rá Pirkadatka Hozé Elrohír hátára, aki ettől majdnem orra esik, de Ailoleoa még időben a falhoz támasztja.
-Gya, frankó ez a ház, rózsaszín nyuszmókom, itt mindig kedves barátokkal találkozunk! Van kaja? –nyökögi Levélke erős rágógumizás és bájvigyorok közepette.
-Jaj, bébiorrszarvúm, te mindig csak a pocidra gondolsz! –bokszol bele Pirkadatka a macsó /dobó/kockás hasába. Levélke erre megtántorodik és velőtrázó sikolyok közepette fellöki a mereven maga elé bámuló Hozé Elladant. Elrondó Szemöldökkusza ezt a sajnálatos dolgot nem veszi észre, mert még mindig azzal van elfoglalva, hogy gonoszan nézze Ailoleoát…

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114991 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Nagyon jó!! :hello: Aragorn!! Csak így tovább!! :itscool:
equus5:Tök ari az aláírásod! :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114946 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor
Hopsz, csak az Aragornost láttam, a Frodós már eléggé élethű :lol:

De ha esetleg mégsem az, homályosítsatok föl :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114943 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: Humor

Luinefaciel írta: Ilyen repzával utaztam volna. :)
De ez sem rossz.

[size=9:1hb84a96]Nem vmi humoros, de olyan jól néznek ki. :roll: [/size]


Ez most igazi vagy csak kamu? :? 8O 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114934 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: zseniális! :itscool: :smokin:

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114923 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Humor
"Egy kis éji zene"


A mi részünkről kellemesen telt el az éjszaka, ámbár néha az érzelmes perceket megzavarta egy-egy ordítás, szitkozódás, amik többnyire Gollamot érték. Viszont én és Legolas nem foglalkoztunk ezzel, még akkor sem, mikor az éjszaka közepén Gollam felgyújtotta Gandalf ruháját, így mikor Legolas fektében felnézett, csak egy lángba borult karácsonyfához hasonlatos valamit látott a közelben, vagyis Gandalfot, aki jajgatva gázolt bele a folyóba, hogy eloltsa magát. Ez már zavarta Legolast és a többiek felé kiáltott:
- Csöndesebben, ha lehetne! – mondta, majd ott folytatta nálam, ahol abbahagyta. Viszont ez sem tartott sokáig, aminek már én sem örültem, mert hirtelen egy hatalmas sötét alak jelent meg előttünk. Én hirtelen megijedtem, de kiderült, hogy csak Gandalf az, csurom vizesen.
- Hol az a fogyatékos, génmanipulált majom??!!!! – ordította, és Legolas próbált minket betakarni tünde köpenyével.
- Nem tudom! És nem is érdekel! Engem most csak Hajnal foglalkoztat! Békén hagynál minket? Léccike! Nekem is lehet egy csöpp magánéletem! – mondta elég agresszíven Legolas, mikor Gandira nézett.
- Jó van, na! – ordította Gandi, és közben csöpögött róla a víz, egyenest rá a köpenyre.
- És ha megkérhetnélek, ne a köpenyemre folyasd. Tünde Perwollal mosom. – jegyezte meg Legsi, majd följebb húzta a köpenyt.
- Azt csináltok, amit akartok! Még Legsiket is nemzhettek, de én most megyek és kitekerem ennek a Gollamnak a nyakát! – kiáltott Gandi, majd minket kikerülve elviharzott.
- És ha nem tesztek hangtompítót, én csapok közétek! – ordított oda Legolas, majd ismét felém hajolt és gyengéd hangon folytatta. – Hol is tartottunk kedves? Ja, óhh!!! Ott! – suttogta a fülembe, és kényeztetett tovább. Meg kellett tapasztalnom, hogy a tündék e téren magasan kiemelkednek, különösen Legolas. – Ahh…. Ahh…. Óhh, Hajnal…. Ahh!!! – nyögte a fülembe.
Közben a tábor felől most megint éktelen ordítások és püfölések hallatszottak, igazi balhé robbant ki. Hallatszott, mintha egy hatalmas fémtárgy eltalálta volna Gollamot, Aragorn ordítása, Gandalf varázsigéi….. Mi nem is foglalkoztunk ezekkel, teljesen átadtuk magunkat egymásnak. Épp, mikor Legsi egy utolsó demonstrációra készült, a fejét eltalálta egy repülő tárgy.
- Áhhhhh!!!!! – ordított Legolas, majd kiderült, hogy Samu palacsintasütője volt az.
- Jesszus! – hebegtem a rémültségtől.
- Most már elég! – kiáltott Legolas, majd felállt és elindult a többiek felé.
- Édesem, pucéron akarsz közéjük rontani? – kérdeztem és meghimbáltam a levegőben a nadrágját.
- Óhh, jaj tünde fejemnek! Túl nagy ütést kaptam! Szépen is néznék ki, ha egyszál „Bakacsin kosztümben” állítanék oda. Köszönöm kedves! – mondta, majd visszafordult, hogy felhúzza a naciját. Közben most Aragorn csizmája süvített el a fejünk fölött, és ezt is egy nagy kiáltás követte a táborból, közben Legsi el is esett a nadrágjában. Szegénykém! Ettől csak még dühösebb lett. Majd miután megvolt, és a csizmáját is felhúzta, én is közben már felöltőztem.
- Most aztán megtudják ki az a Legolas! – dünnyögte, majd a táborhoz futott velem együtt. Mikor odaértünk, még javában ment a balhé, de mindenki a fa köré volt gyűlve, kezükben kardokkal vagy más egyéb mozdítható veszélyes eszközökkel. Ugyanis Gollam megszerezte egy hatalmas verekedés után Frodó Gyűrűjét és most a fáról hajigált le különböző veszélyes dolgokat, mint például Samu hatalmas konyhakését, amiket azelött cipelt fel. Valószínűleg kitervelte az egészet. Közben mindenki Gollamot szidta és fenyegette.
- Nektek is pont most kell balhézni? – ordított rájuk Legolas, haja szanaszét állt. Ekkor mindenki ránézett.
- Te meg hol voltál? – kérdezte Aragorn és látszott, hogy az egyik lábáról hiányzik a csizmája és nagyokat sántít. Mellette Telvien állt, akinek a ruhája darabokban volt és a karját fogta, amibe Gollam beleharapott.
- Most nem evvel kell törődni. – szólott Gandi, aki a botjával hadonászott. – A verekedés közben Gollam megszerezte Frodó Gyűrűjét, engem kupán vágott, Aragorn lábát harapta szét, a Telviennek kitépte a haját, és még sorolhatnám. Most fönn van a fán az a rohadék, és Samu konyhafelszerelését hajigálja le, mi meg el akarjuk kapni a grabancát. Azt hiszi, ő a nyolcadik utas, meg a halál! – panaszkodott Gandi dühösen, s közben hallatszott, amint Gollam a fáról sziszeg lefelé és szitkozódik.
- Bunkó parassztcok! Óhh, hodc pusszculnácok bele a folyóba! – kiáltotta le Gollam. – A drágaszágot megszeresztük! Ész moszt a mienk! Ész mi vadcunk a világ urai!!!! – ordítozott, s közben ugrált a fán, ami elég látványosan ide-oda imbolygott tőle. Majd megint lehajított valami nagy keményet. – Nessztcek nektcek bolondc bandca! – ordította.
- Hé!!!! A mirelit nyuszim! Ezért még számolunk Gollam! – ordította Samu, és megfogta az előtte heverő lábast és felhajította. Aztán hallatszott Gollam sikítása. – Ezt neked te rohadék! – kiáltotta Samu és látszott, hogy az arca végig van karmolva.
- Meghalsz te dagadék! – ordított vissza Gollam, és megint lehajított valamit, de ez Arnivent találta el, aki a földön esett össze.
- Na nekem most már ebből elegem van! – kiáltotta Legolas, majd egy szökkenéssel felpattant a fára, és verekedés meg ordítás hallatszott a lomb közül, ami ide-oda hajlongott.
- Ne Ne! Cak a tünci ne bántcon minket!!!! Jajjj!!! Gonossz tünci! – ordította Gollam, majd hirtelen a földre esett, és mellé Legolas ugrott. Mindenki fellélegzett.
Az csata után az éjszaka hátralevő részében Gollam megkötőzve ült és mindenki fáradtan heveredett le, a többieknek már erejük sem volt rajta bosszút állni. Úgy döntöttünk, hogy Gollamot itt hagyjuk, és nélküle kelünk át a folyón. Persze még azt sem tudtuk, hogyan. Ezzel reggelig vártunk.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114878 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Ilyen repzával utaztam volna. :)
De ez sem rossz.

[size=9:12ipgkjt]Nem vmi humoros, de olyan jól néznek ki. :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114849 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: Classz, és szerintem a neve kicsit hasonlít a Való Világéhoz nem? Való Völgyzugoly :lol: A műsorvezető pedig Stohl András lenne :lol:
:-) De tényleg nagyon jó.



Niphredil/Szméagol: Kíváncsi vagyok, kinek a naplóját fogod megírni!

Szeretném megkérdezni, hogy mit gondoltok az enyémről. Csak azért kérdem, mert kíváncsí vagyok, hogy kéne bele még több humor, vagy sem. 8O :?

Megpróbálkoztam a naplóírással, de egyáltalán nem akar menni. Talán én is csinálok egy valóságshow-t, aminek x.y lesz a vezetője. Mit gondoltok?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114826 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: Nagyon állat! Folytasd! Kiváncsi vagyok mi történhet meg velük. De szerintem már két nap elég lesz nekik együtt...

(Valaki szeretné látni még a naplómat? :closed: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114821 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: Nagyon ász a sztori :D , habár már olvastam vmi hasonlót (asszem Gandalf honlapján), csak az Vala Világ volt. De folytasd, mert tudni szeretném, hogy mi történik a putriban....izé...luxus villában!!! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114819 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Humor
Ailoleo: ez khirrály! Éljenek a lila esernyők!!!
Hajnal: jó ötlet, de olyan, mintha arra menne ki az egész, hogy sajnáljuk ezt a drága, öngyönbönygyöm, cuncimókus Orlit... :?
Thaur: nem rossz, de sztem nem humor. Mint vmi fantasy-sexlap egyik cikke... [size=9:2an4yp4u]bocsi... [/size]

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114814 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: Humor
-Hölgyeim és uraim! Sok szeretettel köszöntök mindenkit a Való Völgyzugoly című fantasztikus valóság showban.- kezdte az első adást Elrond, aki nagy pénzt remélt a tévés adásoktól, amiből talán ki tudta volna fizetni az utat a Tengeren át Valinorba.
- És most jöjjön az első férfi, aki beköltözhet a kert végében felállított putriba, akarom mondani, luxus házba. Fogadják sok szeretettel a kettes számú gyűrűlidércet!
A közönség soraiban gyér taps hallatszott, ez is a taps-gépnek volt köszönhető. Ekkor begördült egy szénásszekér, a tetejéről a gyűrűlidérc ugrott a földre.
- Jó napot kívánok, Béla vagyok, -kezdte a lidérc. –Szabadidőmben szeretek kötni, horgolni, de kedvenc hobbim a lila esernyők gyűjtése. – ezzel háta mögül egy esernyőt húzott elő. – A putriba személyes tárgyként ezt szeretném bevinni, mert Szaurontól kaptam, különös értéke van számomra.
Elrond furcsán méregette a lila tárgyat, de nem szólt semmit.
- Kérlek, sétálj át Galadrielhez, ő majd ellenőrzi, nincs-e nálad pipafű, palantír, vagy esetleg különösen veszélyes gyűrű. Onnan pedig irány a ház. Ég veled, Iluvatar óvjon!
Ezzel a lidérc elsétált. A bőröndjéből 10 fekete, csuklyás melegítőn kívül semmi nem került elő. Így szabadon léphetett a házba.
- Következő beköltözőnk Legolas, a tünde. Legolas, lépj elő!
Ekkor nagy pukkanás hallatszott, majd rózsaszín füstből előlépett a híres tünde.
- Szijjjjamijja emberek! Bár Legolas a nevem, jó lenne, ha Incurinak hívnátok, mert az nem árulja el a nememet. ( Ezt úgyis homály fedi, dörmögte Elrond az orra alatt, de hangosan nem szólt semmit.) A házba a tükrömet szeretném bevinni, -folytatta Incuri. Meg ezeket. –mutatott a háta mögött fölhalmozott bőröndökre.
- Ezekben mi van? –kérdezte Elrond bizalmatlanul.
- Csak pár ruha, meg a kedvenc hobbim, a fodrászkodás kellékei. – a bőrönd ekkor már Galadriel kezében volt. Felnyitás után szúró és vágófegyverek tucatjai kerültek elő, de Galadriel, aki némiképp illuminált állapotban volt, ezt nem méltatta szóra. Legolas lelépett a színpadról és a ház felé indult. A beköltözés végére 6 ember ment be a 3 személyes, kezdetben kutyaólnak szánt házba. A beköltözők névsora: Béla, Incuri, Frodika, Sammy (fő, hogy Magyarországon vagyunk), Arcsi, és Arwen.
A beköltözés után rögtön kitört a tömegverekedés azért, hogy ki aludjon Arwen mellett. Végül megegyeztek abban, Arcsi foglalhatja el ezt a helyet, miután kemény fodrászkodást helyezett kilátásba, kezében pedig egy borotvaéles ollót lóbált. Ez hatott...
Incuri Béla mellé került, Frodika pedig Sammyvel osztotta meg az ágyát. Az első éjjel baj nélkül telt el, leszámítva azt, hogy egy fanatikus állat valóságshow imádó bemászott az ablakon és csatlakozott a társasághoz. Az éjszakát a földön töltötte. A neve Gimlócska volt.
Elrond elégedetten nézte alvó játékszereit a kamerákon keresztül, és azon töprengett, hogy a fél kiló kenyeret, ami megmaradt, hogyan ossza el egy egész napra 7 éhes ember, tünde, törp és lidérc között. Végül megoldotta a feladatot, a kenyeret egy falásra bekapta, majd becsapta az üres hűtőt.
Így indult minden idők legfontosabb küldetése, amelynek tétje egy balettozó, lila esernyőt fogó balrog volt.


Milyen? Kemény, építő jellegű kritikát kérek, pl. túl hosszú/rövid, unalmas, bénák a párbeszédek, nem vicces, nem jó a téma, stb. A ti érdeketeket is szolgálja az, hogy fejlődjek.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114806 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal, Thaur: uhh... :evil3:
Dez: ez a Legloas-napló zseniális lett! Tényleg olyan, mintha az eredeti folytatása lenne, de szerintem ez nagyon is pozitív dolog :itscool:
Dae: dettó :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt hiszem, én is fogok írni egy naplót. Kiét is? Majd meglátjátok! :twisted:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114769 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Humor
Neeem!! Szerintem tök jó, még a tv-t is túlröhögtem, amikor olvastam!! Főleg ez a földönkívülis tecc. :eek4: :lol:

Dehát ez az én véleményem. /Ami ez: :mrgreen: /
Tehát: csak tovább!! Mi lenne, ha vmelyik hobbit-rajongó ilyesmit írna :frodo1: -ra is??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114767 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Humor
Hajnal: Tudsz te ennél jobbat is... bocs :?

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114765 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Humor
Thaur, Hajnal: Nagyon jók vagytok! :itscool:

És egy pár képecske: 8)

greenbooks.theonering.net/tookish/files/cartoon.html

[size=9:3g991y3y]Szóljatok, ha nem az jön be aminek kellene![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.374 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére