Novellák

Több
20 éve 5 hónapja #185285 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Nem tudom, ki küldte már el.....én csak Olostáét kaptam meg...
Aki tudja, az küldje el nekem mégegyszer, ha lehet: koszacica@freemail.hu

Megjegyzem, én majd csak akkor olvasom el őket, ha már az enyém is elkészült. Nem akarom a befolyást.... :P Bár ahogy itt olvasom a dolgokat, saját világ meg miegymás, az enyém nagyon-nagyon el fog ettől ütni. Azért remélem nem fogtok miatta megkövezni... :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185268 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Olosta írta: Na, egy perce én is elküldtem a novellámat a megadott címre. Remélem, megkapjátok! :D
Mellesleg Alyréhoz hasonlóan az enyém is a saját világomban játszódik.
Itt a tolkien.hu-n is kint van a régebbi változata. Mondjuk az elküldöttbe sem sokat nyúltam bele. :roll:


Én megkaptam...
(olvasása folyamatban)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184902 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Na, egy perce én is elküldtem a novellámat a megadott címre. Remélem, megkapjátok! :D
Mellesleg Alyréhoz hasonlóan az enyém is a saját világomban játszódik.
Itt a tolkien.hu-n is kint van a régebbi változata. Mondjuk az elküldöttbe sem sokat nyúltam bele. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184756 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Alyr Arkhon írta: A novellámat elküldtem rtf formátumban.

Remélem megkaptátok.

(egyébként összekötöttem a kellemeset a hasznossal és a saját világomban játszódik, bárkinek bármi kérdése van, tegye fel privben vagy látogasson el az oldalamra)


Én még a múlthéten küldtem el, azt megkaptátok? Mer azon filózok, hogy jól ment e át az rtf, vagy sem.


Nem tudom miben küldted el de én megkaptam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184719 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta: A novellámat elküldtem rtf formátumban.

Remélem megkaptátok.

(egyébként összekötöttem a kellemeset a hasznossal és a saját világomban játszódik, bárkinek bármi kérdése van, tegye fel privben vagy látogasson el az oldalamra)


Én még a múlthéten küldtem el, azt megkaptátok? Mer azon filózok, hogy jól ment e át az rtf, vagy sem.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184707 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
A novellámat elküldtem rtf formátumban.

Remélem megkaptátok.

(egyébként összekötöttem a kellemeset a hasznossal és a saját világomban játszódik, bárkinek bármi kérdése van, tegye fel privben vagy látogasson el az oldalamra)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184515 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Novellák
Namost. Kicsit off és nagyon büdös önreklám, de egyrészt lusta vagyok szerkesztgetni a régebbi hozzászólásomat, másfelől pedig ez még belefér. Tehát:

A régebben beírt felhívásom még mindig áll. Arról van szó, hogy szeretnék összehozni egy olyan irodalmár kört, amelyik nem csak az írói munkával, hanem az elmélettel (irodalomelmélet és -történet, kritika, ilyesmi) is komolyan foglalkozik. A dolog Tolkientől független.

A honlap és központ itt megtekinthető (jelen pillanatban csupán a keret van fent, de majd beírom, ha érdemi tartalom is lesz). Regisztrálni lehet (igényfelmérésnek kiváló). A cím: dinchamion.uw.hu/

Vagy a 'www' gombra kattintva itt alul.

Várok mindenkit szeretettel.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184511 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Novellák
Olvasta már valaki innen a novellá(i)mat? Itt az oldalon csak egy van (You and I will meet again), de a hugos oldalon több is van. Én úúúgy szeretném, ha valaki írna valami véleményt, véleményecskét, kritikát... :roll:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184498 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Novellák

Miriam írta:

Ellana írta: Nah, hát megszületett életem első "komolyabb" írása, tudom, nem valami jó, mégis szeretném, ha megkritizálnátok, hogy olyan jókat írhassak, mint ti. Légyszi, légyszi, írjátok le a véleményetek!

www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=938

És bocsi, Brisa!


Nekem tetszett! Érdekes, eszembe jutattál valamit, kicsit olyan, mintha rólam írtad volna. Lesz folytatása? Ugyanis kicsit befejezetlennek tűnt, de ezt én nem hibaként értelmeztem. Szóval csak így tovább! :D Egyébként én is szoktam írni novellákat, csak azok kicsit hosszabbak. (Olyan 4-5 oldal A4-es lapon.)


Én igazság szerint nem terveztem foltyatást, de talán lesz valaha... ha olyan hangulatom lesz, és megszáll az ihlet. Nem tudom.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184335 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Hoztam egy írás(ocskát).
Szerdán magyarórán született. A tanárnő megadott egy címet, és alkotni kellett rá valamit. Ez lett belőle:
www.tar.hu/olosta/novella.htm
Asztal a liftben a címe
Nem valami jó írás, de 20 perc alatt nehéz jót "alkotni" (legalább is számomra).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183697 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Novellák
megismételném a FELHÍVÁST (ha esetleg valaki nem látta volna)!

Május 7-én, az MTT keretein belül Musical-estet rendezünk (19.00 Zöld Macska).
Várom azon lelkes emberek jelentkezését e-mailben, akik szeretnének énekelni/táncolni, valamilyen musical részletet előadni. (Ide tartoznak a Disney rajzfilmek, illetve minden egyéb rajzfilmzene, filmzene is.)
Előtte természetesen meghallgatás is lesz.
Felhívnám a verselők figyelmét, hogy prózai előadókat is várunk VERS vagy valamilyen RÖVID NOVELLA vagy HUMOROS ELŐADÁS kategóriában.
Ugyanez a TÁNCOSOKRA is vonatkozik.


A levél tartalmazza:
:arrow: a szám címét
:arrow: a szám műfaját
:arrow: a zeneszerzőt
:arrow: az előadó teljes valódi- és nick nevét
:arrow: és hogy pontosan hány perces műsor lesz.

Az e-maileket a kriszana@tolkien.hu -ra várom április 20-ig.
Előzetes főpróba a helyszínen április 26-án, hétfőn.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183345 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák

Zarándok(Mist) írta: Na, engedélyezték a novellámat! :oops: :D Kérek szépen kritikát! Tudom, a szövege nem túl irodalmi, inkább az érzelmekre fektettem a hangsúlyt.
www.tolkien.hu/view.php?m=32&c=1&a=1001


Hmm.... igazán elgondolkodtató írás.
Szerintem nincs nagy gond az "irodalmisággal". A mai világban már nagyon sok mindenre rá lehet mondani, hogy irodalmi mű.
Első olvasásra nem talátam benne sok kivetnivalót. :wink: Bár még gyakorlott "kritikus" sem vagyok. :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183325 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: 5000-20000 karakter közti terjedelemben


Ez annyit tesz, hogy kb 1-1,5 oldaltól 4-6 oldalig terjedő írások* - tehát szvsz nem olyan nehéz összehozni ezt a terjedelmet, ám abban Gillznek igaza van, hogy a mennyiség a minőség rovására ne menjen!.

[size=9:2s2h5mut]* de ezt értsd 12es betűmérettel Times New Romannal, teljes oldal (amiben nincsenek szóközök, bekezdések, sorkihagyások stb.)[/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183283 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta:

Alyr Arkhon írta: Nem szó hanem karakter. (betű, szóköz, egyéb)
Szerintem egyébként ez nem jó megkötés, mert ilyen hosszú novellát eddig nemigen írtam...
Ezek szerint nem tartom be az előírást... hmmm... most nyújtsam el?


:twisted: hát... azért próbáld megközelíteni alulról, de ha nem megy, akkor ne rontsd el a novellásdat vele :D

ja amúgy a novellákat rtf-ben kéne a listára elküldeni.


Ok, még nincs begépelve...
(több novellát nem lehet? legalább 3mat fogok írni szvsz)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183282 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta: Nem szó hanem karakter. (betű, szóköz, egyéb)
Szerintem egyébként ez nem jó megkötés, mert ilyen hosszú novellát eddig nemigen írtam...
Ezek szerint nem tartom be az előírást... hmmm... most nyújtsam el?


:twisted: hát... azért próbáld megközelíteni alulról, de ha nem megy, akkor ne rontsd el a novellásdat vele :D

ja amúgy a novellákat rtf-ben kéne a listára elküldeni.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183228 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta:

Ilmarë írta:

Alyr Arkhon írta: Ilmarë novellát kellett írni, nem regényt, sztem bőven elég a 3 oldal. (én egyébként is általában "egyperces" novellákat szoktam írni)
Gillz-el lépj kapcsolatba, ő majd segít a levlistára jelentkezni.

Én eddig másfél novellát írtam meg...


Jólvan na :lol: csak életemben most vagyok először ilyesmiben benne, és azért 5000-20000 szó az minimum 5 oldal. Egyébként meg kettő lett a betűméret miatt...


Nem szó hanem karakter. (betű, szóköz, egyéb)
Szerintem egyébként ez nem jó megkötés, mert ilyen hosszú novellát eddig nemigen írtam...
Ezek szerint nem tartom be az előírást... hmmm... most nyújtsam el?


Hagyjad olyannak amilyen, ha karakter akkor elég annyi. Én már nem variálok rajta. Ha mehet így elküldöm így. :)

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183227 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Alyr Arkhon írta: Ilmarë novellát kellett írni, nem regényt, sztem bőven elég a 3 oldal. (én egyébként is általában "egyperces" novellákat szoktam írni)
Gillz-el lépj kapcsolatba, ő majd segít a levlistára jelentkezni.

Én eddig másfél novellát írtam meg...


Jólvan na :lol: csak életemben most vagyok először ilyesmiben benne, és azért 5000-20000 szó az minimum 5 oldal. Egyébként meg kettő lett a betűméret miatt...


Nem szó hanem karakter. (betű, szóköz, egyéb)
Szerintem egyébként ez nem jó megkötés, mert ilyen hosszú novellát eddig nemigen írtam...
Ezek szerint nem tartom be az előírást... hmmm... most nyújtsam el?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183222 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta: Ilmarë novellát kellett írni, nem regényt, sztem bőven elég a 3 oldal. (én egyébként is általában "egyperces" novellákat szoktam írni)
Gillz-el lépj kapcsolatba, ő majd segít a levlistára jelentkezni.

Én eddig másfél novellát írtam meg...


Jólvan na :lol: csak életemben most vagyok először ilyesmiben benne, és azért 5000-20000 szó az minimum 5 oldal. Egyébként meg kettő lett a betűméret miatt...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183204 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

gillz írta: uff!

no, lehet jelentkezni:

priviben, aztán elküldöm a cimet.

Alyr: annyi a megkötés, h a gyökerek motivumra épüljön. más nem.


Na írtam tennap egyet a témában, de csak három oldal lett. Az elég? Mert nekem a történet kereknek tűnik. Elküldhetem? Vagy tegyem ki privibe? Hova mailezzem?


Ilmarë novellát kellett írni, nem regényt, sztem bőven elég a 3 oldal. (én egyébként is általában "egyperces" novellákat szoktam írni)
Gillz-el lépj kapcsolatba, ő majd segít a levlistára jelentkezni.

Én eddig másfél novellát írtam meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183194 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Novellák
Na, engedélyezték a novellámat! :oops: :D Kérek szépen kritikát! Tudom, a szövege nem túl irodalmi, inkább az érzelmekre fektettem a hangsúlyt.
www.tolkien.hu/view.php?m=32&c=1&a=1001

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183165 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Novellák
Jó az ötlet! :D

Én is csatlakoznék, egyúttal pedig egy felhívást is intéznék a társasághoz:

dinchamion.uw.hu/forum/viewtopic.php?t=17

Ide is lehet jelentkezni, igaz, h egy kicsit bővebb, mint egy írói önképzőkör, szeretnék nagy hangsúlyt fektetni a kritikára és az ilyen kapcsolódó témákra, és elméleti vonalon is sulykolni a dolgokat. :wink:

(Ui.: a dizájn, háttéranyag, satöbbi készül, csak lassan. :roll: Addig is van fórum, ahol szívesen várok mindenkit. :wink: )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183115 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: uff!

no, lehet jelentkezni:

priviben, aztán elküldöm a cimet.

Alyr: annyi a megkötés, h a gyökerek motivumra épüljön. más nem.


Na írtam tennap egyet a témában, de csak három oldal lett. Az elég? Mert nekem a történet kereknek tűnik. Elküldhetem? Vagy tegyem ki privibe? Hova mailezzem?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182992 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
uff!

no, lehet jelentkezni:

priviben, aztán elküldöm a cimet.

Alyr: annyi a megkötés, h a gyökerek motivumra épüljön. más nem.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182990 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: a témát annyiban határozza meg, hogy azért ne annyi legyen benne a "gyökerek", hogy egyszer megemlíted. azthiszem mibvel ennek a szónak több értelme is van(nem adok ötleteket), elég széles skálát lehet kihozni témában.


Hát tényleg széleset, és megannyi stílus és mód...

nembaj, szvsz még ma írok egyet, aztán meglátom...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182987 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
a témát annyiban határozza meg, hogy azért ne annyi legyen benne a "gyökerek", hogy egyszer megemlíted. azthiszem mibvel ennek a szónak több értelme is van(nem adok ötleteket), elég széles skálát lehet kihozni témában.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182986 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: uff.

no, eddig jelentkeztek:

Dodiee
Léli
Morgana
Cicafül
Drizzt
gillz
+
Brandir kritikusnak

Esgal
Alyr
Ilmare

ti is csatlakoznátok?

Brisa: szvsz megpróbálkozhatunk a 10 körüli létszámmal, mert 5 ember csak akkor elég, ha mindenki mindig ir... és ez eddigi tapasztalataim szerint ritka fehér holló.

Ilmare: ez a két hónap nagyon sok. Kritikára elég rövidebb idő is, olyan egy hét, ha az utsó pillanatban adják be az emberek a novellát.

Az első feladat kiadásra került, a határidőkkel együtt elkül... nem, inkább ide irom, h az érdeklődő lássák, mire is gondoltunk.

Feladat:
"gyökerek" jeligére novella 5000-20000 karakter közti terjedelemben.
határidő: mostantól számitva 4 hét, rá egy héttel kb. találkozó (addigra kéne elolvasni és lekritikálni a műveket)

a levlistát meg csinálom, majd oda kell küldeni.

hm. asszem ennyi :roll:


Igen, jelentkeznék. Gyökerek jeligére? Ez a témát is meghatározza? Tudom, kicsit bambán hangzik, de még soha sem voltam benne ilyesmiben, de nagyon érdekel.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182985 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Alyr: ha jól emlékszem azt beszéltük gillzzel, hogy első körben ebben a terjedelemben bármit lehessen írni. ezért is választottuk(hosszas viták/hehehe, Nagyi palizója rulez/ után) ezt a jeligét.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182983 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
gillz: és erre a jeligére bármilyen novellát lehet írni? (hosszú, rövid, sci-fi, fantasy, romantikus... mittomén) vagy van egyéb megkötés?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #182982 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
gilly: nem beszéltünk azóta, vagyis van még 2 ember(szombaton jeletkeztek nálam) :arrow: Silmeniel és Rabyn.

Én még annyit tennék hozzá, hogy aki jelenzkezni akar, az gillznél vagy nálam tegye meg priviben. ez fontos, csak úgy ukrafukra küldött novellákkal nem tudunk mit kezdeni, ha nem vagy rajta a listán.
és gillz: sztem ne mától vegyük az időt, hanem legalább holnaptól, mert biztosan lesz, aki ma még nem tudja ezt elolvasni. és akik később jelentkeznének? vagyis mondjuk azok, akik eddig írták, hogy érdekelné őket, lehet h ma pont nem tudnak netre menni. a feladatokat sztem amúgy is mailben vagy legalább priviben kéne kiadni.sztem várjuk meg a privis jelentkezéseket(tudom hogy ég a tenyered, nekem is :wink: )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182977 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
uff.

no, eddig jelentkeztek:

Dodiee
Léli
Morgana
Cicafül
Drizzt
gillz
+
Brandir kritikusnak

Esgal
Alyr
Ilmare

ti is csatlakoznátok?

Brisa: szvsz megpróbálkozhatunk a 10 körüli létszámmal, mert 5 ember csak akkor elég, ha mindenki mindig ir... és ez eddigi tapasztalataim szerint ritka fehér holló.

Ilmare: ez a két hónap nagyon sok. Kritikára elég rövidebb idő is, olyan egy hét, ha az utsó pillanatban adják be az emberek a novellát.

Az első feladat kiadásra került, a határidőkkel együtt elkül... nem, inkább ide irom, h az érdeklődő lássák, mire is gondoltunk.

Feladat:
"gyökerek" jeligére novella 5000-20000 karakter közti terjedelemben.
határidő: mostantól számitva 4 hét, rá egy héttel kb. találkozó (addigra kéne elolvasni és lekritikálni a műveket)

a levlistát meg csinálom, majd oda kell küldeni.

hm. asszem ennyi :roll:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.553 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére