Novellák

Több
20 éve 4 hete #182969 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta:
gillz írta:
uff népek!

a minap beszélgettem Dodieeval, és megerősitett benne, h lenne kereslet egy irókörszerűségre... az 5letet az rpg.huról csórtam, ahol részese voltam egy ilyennek, de az különböző okok miatt szétesett .

alapvetően arról lenne szó, h olyan 10-15 ember havonta irna megadott feladatra novellát, elolvasnák egymás novelláit és jó lekritizálnák irásban és élőszoban egy -egy találkozón. a létszámlimit azért célszerű, mert nem lehet 30 novellát elolvasni és kritizálni, csak főmunkaidőben vagy mi...

kiket érdekelne? (érdemes abban gondolkodni, h hajlandó vagy e irni havonta, és elolvasni 10-15 novellát, majd még a kritikát is megirni)

gillz


Jó ötlet! Asszem Cica is próbálkozott már ilyesmivel.

Szerintem a csoportokban max. 5 fő legyen. Sokkal kezelhetőbbé válik ezáltal a dolog.

Amúgy a Kószák Könyve topikba elvileg működik valami hasonló, de ott is igen csekély a lelkesedés...


Szerénységem is jó ötletnek tartja.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #182964 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta:

gillz írta: uff népek!

a minap beszélgettem Dodieeval, és megerősitett benne, h lenne kereslet egy irókörszerűségre... az 5letet az rpg.huról csórtam, ahol részese voltam egy ilyennek, de az különböző okok miatt szétesett :( .

alapvetően arról lenne szó, h olyan 10-15 ember havonta irna megadott feladatra novellát, elolvasnák egymás novelláit és jó lekritizálnák irásban és élőszoban egy -egy találkozón. a létszámlimit azért célszerű, mert nem lehet 30 novellát elolvasni és kritizálni, csak főmunkaidőben vagy mi...

kiket érdekelne? (érdemes abban gondolkodni, h hajlandó vagy e irni havonta, és elolvasni 10-15 novellát, majd még a kritikát is megirni)

gillz


Jó ötlet! Asszem Cica is próbálkozott már ilyesmivel.

Szerintem a csoportokban max. 5 fő legyen. Sokkal kezelhetőbbé válik ezáltal a dolog.

Amúgy a Kószák Könyve topikba elvileg működik valami hasonló, de ott is igen csekély a lelkesedés...


Támogatom az ötletet.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #182952 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: uff népek!

a minap beszélgettem Dodieeval, és megerősitett benne, h lenne kereslet egy irókörszerűségre... az 5letet az rpg.huról csórtam, ahol részese voltam egy ilyennek, de az különböző okok miatt szétesett :( .

alapvetően arról lenne szó, h olyan 10-15 ember havonta irna megadott feladatra novellát, elolvasnák egymás novelláit és jó lekritizálnák irásban és élőszoban egy -egy találkozón. a létszámlimit azért célszerű, mert nem lehet 30 novellát elolvasni és kritizálni, csak főmunkaidőben vagy mi...

kiket érdekelne? (érdemes abban gondolkodni, h hajlandó vagy e irni havonta, és elolvasni 10-15 novellát, majd még a kritikát is megirni)

gillz


Jó ötlet! Asszem Cica is próbálkozott már ilyesmivel.

Szerintem a csoportokban max. 5 fő legyen. Sokkal kezelhetőbbé válik ezáltal a dolog.

Amúgy a Kószák Könyve topikba elvileg működik valami hasonló, de ott is igen csekély a lelkesedés...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #182948 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Ellana írta: Nah, hát megszületett életem első "komolyabb" írása, tudom, nem valami jó, mégis szeretném, ha megkritizálnátok, hogy olyan jókat írhassak, mint ti. Légyszi, légyszi, írjátok le a véleményetek!

www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=938

És bocsi, Brisa!


Uhhh, ez jó, erről eszembe jut egy irományom, ha szabad ilyet mondani. Csak az nem farkasfalkáról, hanem egy tigrisről szól. A vége, az fogott meg leginkább, ahogy a falkát leírod, láttam a havon megálló és a levegőbe szimatoló állatokat. Hatásos...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hete #182945 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: uff népek!

a minap beszélgettem Dodieeval, és megerősitett benne, h lenne kereslet egy irókörszerűségre... az 5letet az rpg.huról csórtam, ahol részese voltam egy ilyennek, de az különböző okok miatt szétesett :( .

alapvetően arról lenne szó, h olyan 10-15 ember havonta irna megadott feladatra novellát, elolvasnák egymás novelláit és jó lekritizálnák irásban és élőszoban egy -egy találkozón. a létszámlimit azért célszerű, mert nem lehet 30 novellát elolvasni és kritizálni, csak főmunkaidőben vagy mi...

kiket érdekelne? (érdemes abban gondolkodni, h hajlandó vagy e irni havonta, és elolvasni 10-15 novellát, majd még a kritikát is megirni)

gillz



Üdv Mindenkinek!

Megengedsz ehhez egy javaslatot? Mivel engem érdekelne a felhívásod, de mit szólnál, ha választható témák lennének, és mondjuk kibővítenéd az időt egy helyett két hónapra. Így egyik hónapban csak írhatnának az emberek és publikálhatnának, míg a másikban olvasnak és kritikát írnak. Szvsz, így mindenre kellő odafigyelés és idő jut, és nem kell majd azt mondanod, hogy összecsapott művek kerülnek terítékre. Az íráshoz idő és hangulat kell, a kritikához pedig koncentrálás, hogy ne bántson, de építsen a meglátás. Márha szabad javasolnom a kérdésben.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181744 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
uff népek!

a minap beszélgettem Dodieeval, és megerősitett benne, h lenne kereslet egy irókörszerűségre... az 5letet az rpg.huról csórtam, ahol részese voltam egy ilyennek, de az különböző okok miatt szétesett :( .

alapvetően arról lenne szó, h olyan 10-15 ember havonta irna megadott feladatra novellát, elolvasnák egymás novelláit és jó lekritizálnák irásban és élőszoban egy -egy találkozón. a létszámlimit azért célszerű, mert nem lehet 30 novellát elolvasni és kritizálni, csak főmunkaidőben vagy mi...

kiket érdekelne? (érdemes abban gondolkodni, h hajlandó vagy e irni havonta, és elolvasni 10-15 novellát, majd még a kritikát is megirni)

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181738 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Novellák
Eléggé félve mondom, hogy megszületett életem első lélektani novellája. :oops: :oops: :oops: ( gonosz népek, teljesen rossz hatással vagytok rám...) Szóval, bátorságom ide föltenni nem volt, meg lusta is voltam, úgyhogy lécciléccilécci nézzétek meg a zrndk@freemail.hu címen, a jelszó zarándok . Égni fogok, érzem...

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181720 Írta: Miriam
Miriam válaszolt a következő témában: Novellák

Ellana írta: Nah, hát megszületett életem első "komolyabb" írása, tudom, nem valami jó, mégis szeretném, ha megkritizálnátok, hogy olyan jókat írhassak, mint ti. Légyszi, légyszi, írjátok le a véleményetek!

www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=938

És bocsi, Brisa!


Nekem tetszett! Érdekes, eszembe jutattál valamit, kicsit olyan, mintha rólam írtad volna. Lesz folytatása? Ugyanis kicsit befejezetlennek tűnt, de ezt én nem hibaként értelmeztem. Szóval csak így tovább! :D Egyébként én is szoktam írni novellákat, csak azok kicsit hosszabbak. (Olyan 4-5 oldal A4-es lapon.)

"A világ teli van veszedelemmel, és a szeretet most mindenfelé mély bánattal keveredik."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181280 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Novellák
STOP!!!!!!

Ez a novella ELENIEL (csillaglany) műve!!

Csak én válaszoltam Elwing kérdésére!!!!

Bocsi.. :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181159 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Novellák
Artemisz, nagyon jó lett! Nagyot alkottál, csak mint mindig. Főleg az a rész tetszik, amikor Guthwine rájön, hogy ki is áll előtte. Nagyon jó!

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180518 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Novellák

Elwing. írta: Mi a címe?

Félúton
:wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180510 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Novellák
Mi a címe?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180431 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Novellák
Újabb Elrondos történet csekélységemtől a fanficek között... 8)
Akinek tetszik, ragadjon egeret, és ösztönözzön priviben... :D

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179298 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Riliel írta: Még a Tolkien szülinapon kitöltöttem a jelentkezési lapot, de azóta se kép, se hang. Elmente a Városligeti fasor 3.-ba is, de semmilyen jelzést sem láttam arra, hogy ott lenne a Tolkien társaság székhelye. Másnak is van ilyen problémája? Mi mást kellene csinálnom, ha be szeretnék lépni a társaságba?
Valaki segítsen! Riliel


Ezt az írásodat be másoltam a Magyar Tolkien Társaság :arrow: MTT topikjába. Ott találod a választ, mivel ez a kérdés oda való. (Innen hamarosan törlöm...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179279 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Novellák
Még a Tolkien szülinapon kitöltöttem a jelentkezési lapot, de azóta se kép, se hang. Elmente a Városligeti fasor 3.-ba is, de semmilyen jelzést sem láttam arra, hogy ott lenne a Tolkien társaság székhelye. Másnak is van ilyen problémája? Mi mást kellene csinálnom, ha be szeretnék lépni a társaságba?
Valaki segítsen! Riliel

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #177370 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Novellák
Kösz, Brisa!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #177369 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Asszem ez inkább ide való, mint a Kószás topikba:

Artemisz (Celebthil) írta: Üdvöz, mindenki!!

Én a novella-műfajban nem vagyok igazán jó, amiket írok, azok általában tizennyolckarikásak, ígyhát, hiába Tolkien szereplői körül forognak, ide nem valók.
Most viszont beújítottam, feltettem egy rövid írásomat Evenstar címmel.
Örülnék, ha esetleg vki véleményezné.
Én leginkább attól tartok, hogy kicsit túl csöpögős lett, de hát ezt hozta a téma..

Maradok tisztelettel...



Ellana: Az írásokat NEM a fórumba rakjuk be!!! Töltsd fel a főoldalra és a linkjét illeszd be lécci.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #177289 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Novellák
Nah, hát megszületett életem első "komolyabb" írása, tudom, nem valami jó, mégis szeretném, ha megkritizálnátok, hogy olyan jókat írhassak, mint ti. Légyszi, légyszi, írjátok le a véleményetek!

www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=938

És bocsi, Brisa!

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175547 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Szeretném megtudni, hogy mi a helyzet a pályázat novelláival...
Nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni őket? Egyáltalán fönn vannak már az oldalon? Kíváncsi lennék a termésre, meg arra is, hogy mit szóltok az enyémhez... :wink:

Ugyanez érdekelne a rajzokkal kapcsolatban is...


A novellák itt tekinthetők meg: www.tolkien.hu/list.php?m=143&c=1 (még nincs fent az összes, csak amit megkaptam mailen).

A mailben érkezett rajzok pedig itt: www.tolkien.hu/galeria.php?m=141&c=6

A folyamatosan kikerülő művek itt tekinthetők meg: www.tolkien.hu/category.php?m=54


Gwathmir: Hova szeretnél beküldeni írást? Vagy a TolkienHU-ra szeretnél feltölteni egy tolkienes novellát?
Ha igen, akkor íme itt a feltöltés menete:

A TolkienHU főoldalán bal oldalt, a linkek között találtok egy Fan Fiction nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd azon belül a Kreatív Szekció-ra :arrow: és a 'Novellák Középföléről'-re, akkor már csak a felső linkek közül kell kiválasztani a 'Cikkek' gombot, és rákattintani. Ekkor ugyanott megjelenik egy 'Új cikk' nevezetű gomb is.

Egy kicsit egyszerűbben összefoglalva a feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon jobb oldalt a neveddel. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Bal oldali linkek: Fan Fiction :arrow: Kreatív Szekció :arrow: Novellák Középföléről (vagy Kószák Könyve, vagy Novellák Középföldén túlról) :arrow: 'Cikkek' (fent) :arrow: 'Új cikk' (fent)
3. Cím: A műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. Nem kötelező ezt kitölteni. (TEHÁT NEM IDE KELL BETENNI A MŰVEDET!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát! Így: tegyél pipát a Fan Fiction, a Kreatív Szekció és a Novellák Középföléről mellé :!:
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet. Ha kép is tartozik hozzá, akkor az előugró ablaknál fel tudod tölteni a .jpg fájl-t, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. Az írásodat formázni is tudod, a fórumban megismert módon, valamint meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az írásod automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.




Szerbusz :D
Naggyon de naggyon köszönöm szépen a válaszodat :D
Remélem sikerülni fog :lol:

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175437 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Novellák
Alyr: most olvastam csak el és gartu! Nagyon fantasztikus lett! :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175371 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta:

Alyr Arkhon írta: gilgalad.fw.hu/utolso.html

ezt a LEPről hazamenet írtam...


Fú Alyr, ez nagyon kísérteties. Ahogy a reális átváltozik irreálissá, csúcs. :D
Amúgy volt elképzelésed arról, hogy kik vagy mik találtak meg?


Volt, megvan hozzá az előtörténet meg minden, ez csak afféle részelete a történéseknek... (de hosszú lenne elmondani az Éjszaka Ébredését, és még szinte egyáltalán nincs kész)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175245 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Alyr Arkhon írta: gilgalad.fw.hu/utolso.html

ezt a LEPről hazamenet írtam...


Fú Alyr, ez nagyon kísérteties. Ahogy a reális átváltozik irreálissá, csúcs. :D
Amúgy volt elképzelésed arról, hogy kik vagy mik találtak meg?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175214 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Novellák
Olostának
Oké, értem, csak nem akartam hülyét csinálni magamból, mert az nagyon gyakran sikerül. :oops:

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174195 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Brisa vagyok ugyan, de kb. 15 oldalnyi mennyiség fér egy "Cikk"-be.


Elnézést csak gyorsan kinyomtattam a szöveget, azon nem volt ott a neved én meg nagyon siettem és nem néztem meg többször. De köszönöm szépen az infot.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174158 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa vagyok ugyan, de kb. 15 oldalnyi mennyiség fér egy "Cikk"-be.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174091 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Svindler: olvastam lentebb az írások feltöltésének menetét, és azt szeretném kérdezni, hogy mekkora anyagot lehet feltenni?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174081 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173733 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Eleniel (csillaglany) írta: Szeretném megtudni, hogy mi a helyzet a pályázat novelláival...
Nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni őket? Egyáltalán fönn vannak már az oldalon? Kíváncsi lennék a termésre, meg arra is, hogy mit szóltok az enyémhez... :wink:

Ugyanez érdekelne a rajzokkal kapcsolatban is...


A novellák itt tekinthetők meg: www.tolkien.hu/list.php?m=143&c=1 (még nincs fent az összes, csak amit megkaptam mailen).

A mailben érkezett rajzok pedig itt: www.tolkien.hu/galeria.php?m=141&c=6

A folyamatosan kikerülő művek itt tekinthetők meg: www.tolkien.hu/category.php?m=54


Gwathmir: Hova szeretnél beküldeni írást? Vagy a TolkienHU-ra szeretnél feltölteni egy tolkienes novellát?
Ha igen, akkor íme itt a feltöltés menete:

A TolkienHU főoldalán bal oldalt, a linkek között találtok egy Fan Fiction nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd azon belül a Kreatív Szekció-ra :arrow: és a 'Novellák Középföléről'-re, akkor már csak a felső linkek közül kell kiválasztani a 'Cikkek' gombot, és rákattintani. Ekkor ugyanott megjelenik egy 'Új cikk' nevezetű gomb is.

Egy kicsit egyszerűbben összefoglalva a feltöltés menete:

1. Belépsz a főoldalon jobb oldalt a neveddel. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Bal oldali linkek: Fan Fiction :arrow: Kreatív Szekció :arrow: Novellák Középföléről (vagy Kószák Könyve, vagy Novellák Középföldén túlról) :arrow: 'Cikkek' (fent) :arrow: 'Új cikk' (fent)
3. Cím: A műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. Nem kötelező ezt kitölteni. (TEHÁT NEM IDE KELL BETENNI A MŰVEDET!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát! Így: tegyél pipát a Fan Fiction, a Kreatív Szekció és a Novellák Középföléről mellé :!:
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet. Ha kép is tartozik hozzá, akkor az előugró ablaknál fel tudod tölteni a .jpg fájl-t, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. Az írásodat formázni is tudod, a fórumban megismert módon, valamint meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az írásod automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173641 Írta: Gwathmir
Gwathmir válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Szeretném tőletek megkérdezni, hogy ha én beszeretnék küldeni egy írást, azt milyen módon kell?Segítsetek, mert fontos lenne :lol:
Köszönöm. :D

Mikor a felkelő nap megérinti a hideg éjszakával mártott földet -mondta Frodó.-Fényben úszó tündöklő gyémánt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #170340 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Novellák
Suilad Mindenkinek!
Szeretném megtudni, hogy mi a helyzet a pályázat novelláival...
Nem tudja valaki, hogy hol lehet megtalálni őket? Egyáltalán fönn vannak már az oldalon? Kíváncsi lennék a termésre, meg arra is, hogy mit szóltok az enyémhez... :wink:

Ugyanez érdekelne a rajzokkal kapcsolatban is...

Köszi!
Navaer!
Eleniel

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.564 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére