Novellák

Több
20 éve 3 hónapja #168284 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Milló köszi!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168182 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Rawenynek az az írása amiben a Vámpírokrol van szó Itt: gyzyke.freeweb.hu/storyes.htm található legalul
(itt olvashattok één irásokat és mások írásait is.)
Ha valakinek van olyan sztorija amit fel szeretne ide teteni az küldje el nekem emilben. Nemsoká egy saját új (hp-s ) saját írás is fel fog kerülni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166610 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Ez nem épp Középfölde, de vannak benne elfek...

www.im-net.hu/forum/index.php?mit=f&t=16296
[size=9:yntsqe10]remélem bejön[/size]
Várom a véleményeket!

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166375 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
És Valinorban nem halt meg? (jó tudom ez off)
Hogy tudok novellákra rákeresni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166196 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Kedves Rigbearer, Frodó ugyan nem halt meg, csak elhajózott, de szerintem nyugodtan írd le a novelládat :)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164999 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Novellák
Lehet olvasni a "Gil-galad és Mírea Amurel találkozása" című novellámat, ami az Ainagilhoz kapcsolódik! Remélem tetszeni fog!

Ringbearer: Ilyesmi már nekem is eszembe jutott, de neked kell eldöntened. Én lehet, hogy megpróbálnám. Ennyi erővel már minden eddigi novella szentségtörés lehetne. A flashről már nem is beszélve....

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164338 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
Öhm, egy kérdés:
Öszzeállt a fejemben egy Frodós novella, ami arról szól,h
mi történt amikor meghalt Frodó...
szerintetek ez nem lenne "szentségtörés"? :roll:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164296 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Üdvözletem. Én most vagyok itt előszőr.(a topicban)
Sokszor írok én is kisebb szösszeneteket (gyzyke.fw.hu azon belül a történetek menüpont)
Kíváncsilennék a véleményetekre, hogy hogy tetszenek.
Addig is itt egy egészen kicsike egyperces valami..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164075 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák

Riliel írta: Helló, új vagyok itt. Mindenki alkot ide valamit, vagy általában csak hülyültök? :)


8O

Én úgy gondolom, hogy ebbe a topicba ritkán kerülnek fel csak úgy hülyeségből irományok.
És nem mindenki alkot: van, aki csak elolvassa a műveket, és véleményt mond róluk.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #164069 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Novellák
Helló, új vagyok itt. Mindenki alkot ide valamit, vagy általában csak hülyültök? :)

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163539 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák
gilgalad.fw.hu/utolso.html

ezt a LEPről hazamenet írtam...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161763 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Novellák
Szerintem nyugodtan belejavíthatsz.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #161754 Írta: Nariel
Nariel válaszolt a következő témában: Novellák
Köszönöm Kincső! :D Már csak egy kérdésem lenne: Ha feltettem az irományom ODA később belejavíthatok-e, vagy úgy kell feltennem, hogy az legyen a végleges változat? Bocs a zaklatásért. :oops:

"... alig hitted, hogy egyszer ez is eljöhet még...
... feletted is felragyoghat az ég."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Novellák
Ide tedd fel: Főoldal :arrow: Fan fiction :arrow: Cikkek :arrow: Új cikk.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 3 hónapja #161406 Írta: Nariel
Nariel válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Még egyszer réges rég jelentkeztem egy GYU-s novellámmal. Nem tudom érdekel-e valakit :? HA netántalán igen nagyon szivesen leírom v.hova (ide?) Igaz nagyon vázlatos és darabos...de megpróbálkoznék vele. Köszönöm: Nariel. :wink:

"... alig hitted, hogy egyszer ez is eljöhet még...
... feletted is felragyoghat az ég."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #161084 Írta: Gaba
Gaba válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Olvastam a novelláitokat és arra gondoltam, hogy ha van hozzá kedvedek, akkor küldjétek el nekem e-mail-be kinyomtatom őket, előtte megformázom és megpróbálok belőlük egy könyvszerűséget csinálni, már ami telik belőlem, hisz nincs ilyesmi kapcsolatom...
Aki kéri, hogy küldjem el neki annak szívesen megteszem postán vagy ahogy akarja...
Ha tetszik az ötlet remélem benne vagytok, vagy ha csak le akarjátok fújjozni és mondani nekem, hogy milyen szar ötlet, azt is megtehetitek, de ha egy mód van rá az e-mail címemre tegyétek: hugi_nov@freemail.hu .
köszike mindenkinek
Hugi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #157794 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #155677 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Szméagpl: Elgondolkodtató a novellád. Kár hogy az emberek tényleg úgy megszürkülnek, mint ahogy írod. Reménykedjünk benne, hogy egyre többnek lesz szárnya s tudtja majd értékelni az élet örömeit. Nagyon tetszett.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #155386 Írta: Nihil
Nihil válaszolt a következő témában: Novellák
Feltettem egy hosszabb novella-fordítást Bram Stoker tollából, aki a híres Dracula-storyt is írta. Bár én csak fordítottam, szerintem nem rossz történet így magyarul sem. Ha engedélyezik, olvashatjátok Ti is.

Üdvözlettel: Nihil

"Mert a nap lefekszik bárkivel, és bárki mellől felkel...
Ezért van mindig éjszaka, és ezért lesz néha reggel!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #154731 Írta: Nihil
Nihil válaszolt a következő témában: Novellák

Arlith írta: Nihil: wow, nagyon jó a novellád! Ha meg nem sértelek,jobb mint a legjobb verseid :D


Köszönöm Arlith! Igazán jól esik ezt hallani! Néha elég érdekes helyeken járok álmaimban, de gondolom ez másokkal is megesik... majd igyekszem a többit is beküldözgetni lassan. :) -és megjegyzem, egyáltalán nem vagyok egy sértődős típus.

"Mert a nap lefekszik bárkivel, és bárki mellől felkel...
Ezért van mindig éjszaka, és ezért lesz néha reggel!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #154603 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Novellák
Nihil: wow, nagyon jó a novellád! Ha meg nem sértelek,jobb mint a legjobb verseid :D
Nahryen: A te történeted is nagyszerű :) Várom a folytatást. Furcsa,hogy eleinte nem derül ki, melyik korban játszódik. Csak motoszkál az emberben. Aztán nagyon hosszan fenntartod ezt az úgymond titokzatosságot - szvsz. mesteri.A helyszín nekem valahogy olyan századfordulós hangulatú, vagy egy apró angol kisváros, nagyon tetszik :) A lélekrajzok finomak,kidolgozattak. Egyedül Juliat nem értem mindig, persze ez mondhatni egyéni szoc. probl. ;) Ja és egy technikai apróság: Ha egyvalaki beszél, ne kezdj új kötőjelet, mert zavarossá válik és kutatni kell, ki beszél :)
Tényleg folytasd!

Szméagol: Ez nagyon kedves, és elgondolkodtató. Olyan,hogy az ember csak szomorkásan mosolyog, ha elolvassa - milyen igaza van... Na igen, köztünk járhatnak, látnánk is őket, ha látnánk a szépséget :)
Szvsz. töltsd fel a kreatív szekcióba, nehogy elvesszen a fórumról :)

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #154368 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Érdekelne Titeket angol nyelvű Roswell témájú fanfiction? a barátom írta
Nefi

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #154014 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Na, mostantól én is járok ide, eddig csak olvastam. Amelyiket olvastam az nagyon tetszett. Mindegyikben találtam valami elgondolkoztatót...
Elég sokat írogatok, de általában az is, ami novellának indul regény lesz. (Amit rendszerint nem fejezek be.) Szóval sok ilyen befejezetlen kis regényem van, de pár hónapja ilyen kis 1perceseket írok. Bemutatkozásként beteszek egy ilyet. Lehet kritizálni. :wink:

Címe az nincs. :roll:

Szürke házak, utak, tárgyak és emberek. A sok-sok ember mind siet, hogy elvégezze kötelességét és szabad lehessen. De nem veszik észre, hogy csak a kötelességeiknek élnek... A házak között feljövőben a nap. Narancssárgán világít, megfoghatatlan felhőcsíkok úszkálnak előtte lustán, ráérősen. Az emberek szürke arca kipirul és láthatóvá válik igazi énük illetve láthatóvá válna, ha akarnák. Unottan és bambán merednek a mindennapi csodára, nem gondolva azokra akik most látják először, se azokra, akik utolszor.De az egyik ember érdeklődve, töprengve figyeli a jelenséget. Kitűnik a tömegből, ugyanakkor elveszik benne. Úgy tűnik valami meglökte, megfordul, hogy lássa mi volt az, mintha nem sejtené. Egy ember megtorpan és visszafordul.
-Ó, elnézést! Bizonyára a szárnyaim.-hátra nyúlt és úgy tűnt megigazgat valamit a lapockája táján,- Tudja kicsit fáradt vagyok; soká néztem este a csillagokat.-itt hosszan és csengőn kacagott.- De az öné is figyelemre méltó. Hogy tettszert rá?
-Csak szállnom kellett-mondta mosolygva az ember.- Köszönöm.
Biccentettek egymásnak, majd elindultak az ellenkező irányba. Mikor visszanézett, úgy látta, hogy az az ember pár centivel a föld felett libegett. Megrántotta a vállát, majd ő is tovább szállt.

Szméagol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #153956 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Olosta, olvastam a folytatást, de még nem elég. Egyre jobban izgatja a fantáziámat a történetetd. Méééég!!!

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #153814 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Na, felraktam A gyermek elrablásának folytatását!
Ha engedélyezik, elolvashatjátok.
Kritikákkal továbbra is lehet bombázni.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #153619 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák

Laurelin írta: Olosta Tetszik a novella, de hol a folytatás?
Kicsit olyan, mint a magyar mondák, nagyon jól elkaptad a stílusukat.


Köszönöm szépen!
A folytatás folyamatban van, de nem megy olyan gyorsan (Tolkien bácsi is 14 éven keresztül írta a GYU-t :roll: :wink: )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #153609 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Novellák
Olosta Tetszik a novella, de hol a folytatás?
Kicsit olyan, mint a magyar mondák, nagyon jól elkaptad a stílusukat.

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151490 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Feltettem egy novellát, ha lehet mondjatok véleményt. A helyesírási hibákért előre is bocsi, de angol bilentyűzeten írtam és nem sikerült utólag mindenhova kiraknom az ékeztetet.

Nefi

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #151457 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Feltettem a Kreatív szekcióba a legújabb novellámat (A gyermek elrablása), ha engedélyezik ti is "megcsodálhatjátok".
Reményeim szerint, ez csak az első darabja egy novella-sorozatnak. Szóval lehet számítani a folytatásra!
Kritikákat kérek!!!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #149627 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: köcci, és bocsi :oops:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.632 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére