Képzőművészet

Több
21 éve 6 hónapja #77416 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Shaira:cípek... 8O
(én nemhordok éxert,de téllrg teccenek...)

Baromira idetartozik,de:
bottanemez.freeweb.hu/
Hogycsinálja??? :cry: :cry: :cry:
Én még negyedikben elkezdtemkészíteni egy nemezlabdát-ahhoz képest,hogy ennek pattognia kéne,mint a nikkelbolha,hej,nemrég hajítottam ki,szétbomlott... :shake:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76981 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76973 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76970 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76966 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezuton is szeretném közölni hogy kéne nekünk ruháttervezni !!!! Jlentkezni a szinmüveknél lehet....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76948 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hi mindenki.

Újra a segítségeteket kérném.
Az újságunkhoz illusztrációk is kellenének ha van esetleg olyan rajzotok amit szívesen látnátok viszont az újság lapjain akkor azt plííííz küldjétek el nekem a gumipok@razorpoint.hu címre. Ha pedig tudtok valakiről akinek vannak, de teszemazt ő mostanában nem látogatja a fórumot akkor szóljatok neki erről a lehetőségről.
Ha papiron van esetleg a rajz akkor ezt írjátok meg emilben és gondoskodom a szkennelésről:::: )

Minden segítséget köszönök előre is.

További jó alkotómunkát :::: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #76877 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: Örülök a lelkesedéseteknek. A tolkien.hu-n sajna nincs hely a képeknek. Így másik helyet kellene keríteni. Nálam a tar.hu nem működik, így azt én nem tudom megcsinálni (de talán közületek valaki...). Vagy van valakinek más ötlete?


Csak van valakinek valami ötlete?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75096 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szijasztokk!!

MTT Kiadvány Készül Papírformában!!!!

Most egy kicsit off leszek, de szerintem itt mindenkit érinthet a dolog és szeretném, ha azok is tudnának a dologról akik esetleg nem látogatják az MTTügyeivel kapcsolatos fórumot.

A terv az, hogy az október 5.-i közgyűlésre előrukkoljunk egy próbakiadással. Remélem, sőt szándékaink szerint a próbakiadást a többi is szépen sorban követi majd. Namost a próbakiadás gondozását az ezirányú tapasztalataim alapján az elnökségi ülésen elvállaltam, de mivel egy hónap sincs hátra a közgyűlésig, szükségem lenne olyan emberek segítségére, akik valamilyen formában részt tudnak és részt is szeretnének venni a szerkesztésben. Szeretném ha kialakulna egy olyan bagázs akik a késöbbiekben mint szerkesztőség tudna magára gondolni. Szóval megkérnék mindenkit aki érez magában tehetséget az újságírás, szerkesztés, illusztálás, anyaggyüjtés, riportkészítés tekintetében vagy bármi más anyaggal, ötlettel segíteni tudná a kiadvány megszületését, az írjon nekem és én tárt karokkal fogom fogadni. Itt hívnám fel még a kreatív szekció figyelmét is, hogy ez egy remek alkalom minden szekciónak a már elkészült anyagok publikálására. Legyen az tudományos esszé, rajz, festmény, novella, humoros írás, karikatúra, élménybeszámoló, érdekesség...akármi ami egy újságban jól mutat :::: ))
Elsődleges szempontnak tartom egy olyan kiadvány elkészítését ami száz százalékig a jelenlegi vagy eljövendő MTT tagok keze munkáját dícséri. Szóval hajrá kedves kreatív egyének!!!!! A szerkesztőség még üres, és sok szabad hely van benne...itt a rég vált alkalom, hogy használjátok a képességeiteket és elismerésre leljetek az olvasóink körében.

Üdvözlettel:
Gumipók

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #75031 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Örülök a lelkesedéseteknek. A tolkien.hu-n sajna nincs hely a képeknek. Így másik helyet kellene keríteni. Nálam a tar.hu nem működik, így azt én nem tudom megcsinálni (de talán közületek valaki...). Vagy van valakinek más ötlete?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74997 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Télleg mókás ötlet! :itscool:
Nekem csak eccem apámnak(mondatszerkesztésből 0)vannak odafönn képei... :arrow:
community.webshots.com/user/vagvolgyi
(ajánlom figyelmetekbe Pipót... :wink: :oops: )

De én nagyon kiváncsi vagyok a Ti képeitekre! :cooljump:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74980 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jó 5let, Bris!
Ha van egy képem, hová lehet feltenni, hogy Ti is láthassátok?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74920 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jó ötletnek tartom. Támogatom a dolgot. Erre még én is a kezedbe adom a képeimet :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74794 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa, ez klassz!
Szívesen adom a fotóimat a projectbe.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74750 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos, nekem lenne egy szerény kis ötletem, ami talán ide illik, ha nem is teljesen. Sokunknak vannak olyan fényképeink, amelyek valamilyen oknál fogva különlegesek és művésziek. Mi lenne, ha ezeket is összegyűjtenénk és egyszer kiállítanánk?
A bemutatásra be lehetne szkennelni őket és valahová feltenni. (Aki nem tud szkennelni, szóljon nekem.)

Mondjuk ez egy kicsit távl esik a GyU-tól... :roll:

Mit gondoltok?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74735 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ez az!

Nos, én is várom a képeket. Ha így folytatódik a dolog, akkor bizony nem lesz belőle kiállítás. Itt árválkodik nálam Dae két faragványa, mert nincs kivel együtt kiállítani. Szóval Fel! Alkotni! MIndenki!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #74591 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Képzőművészet
"]

Morgana írta: Ha jól láttam, erről még nem volt szó, és a körlevélben sem említetett, ezért itt a Fórumon kérek

MINDENKIT, akinek a TÁRSASÁG MEGALAKULÁSÁVAL, NYÁRI TÁBORRAL STB. kapcsolatos IROMÁNYA VAN , és azt a 'publikálná' KÜLDJE EL még a HÉTEN GUMIPÓKNAK ,

mert a közgyűlésre meg szeretnénk jelentetni egy szerényebb újságot.

A segítségeteket előre is köszönöm,
Morgana


És nem ártana bele pár szép képis, hogy ne csak a szöveg legyen.... 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #73655 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Leli:köszi a bíztatást, :wink: de akkor sem tudnám felrakni... :?

Egyébként,most jut eszembe(mindjárt meg is nézem):A Kószák Szövetsége-oldalon vannak már művek?(ha nem:mikor lesznek? 8O )
Engem isz érdekelnek...!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #73535 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Zsoffija: Egy kicsit több önbizalmat! Én minden képet szépnek tartok az enyéimhez képest. És egyébként is! Engem MINDEN alkotásotok érdekel!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #73358 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nemtudom... :?
Pedig beztos jót "mulatnátok"...
(egyáltalán nem tudok képet fölrakni :arrow: ezt meg nem is érdemes...csak egy gyerekes rayzocska :? )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72724 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

zsoffija írta: Én meg höhö,rajzoltam Gollam+Bilbó-s képet...nagyon :roll: egyedi... :tongue:

Hol vannak? Fel tudod tenni a netre? Mutatsd meg...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72704 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én meg höhö,rajzoltam Gollam+Bilbó-s képet...nagyon :roll: egyedi... :tongue:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72592 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aryante, ez nagyon szép! Fogadd elismerésemet!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72541 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aryante:ISZONYÚ JÓ!!!!! :!: 8O :itscool: :itscool: :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71587 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Készül 1 kép:Smaug és a Babóbeli kép másolata és nem a kincsek körül fog tekeregni hanem a Magányos Hegy körül...hehehe....
Ja az MTTs képek azaz az elnökségi képek:Megpróbálhatom dde mien 15-13 kép?HOL?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71339 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nevra írta: Nekem van egy gyöngyfigurám (Legolas). Mikor és hol lesz az a nagygyűlés?

Szeptember 21- én lesz, de azt még nem tudni, hogy pontosan hol. Valószínű Bp.-n, de azon belül...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71329 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Errol jut eszembe, szombaton a Muveszetek Volgyeben voltam es az egyik udvarhaz keritesere nagy betukkel ki volt irva: "Vasudvar"
En persze rogton Vasudvardot olvastam amitol a tobbiek jol le is faradtak

Nyugi, a szomszéd város szélén is van egy "vasudvar" tábla, amit én is vasudvardnak olvastam :D
Nekem van egy gyöngyfigurám (Legolas). Mikor és hol lesz az a nagygyűlés?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70849 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena írta: Egy kérdés: faragást is fogadtok? Most voltam egy képzőművész táborban és faragtam egy-egy képet Legolasról, ill. Keselyüstökről...


Természetesen! Szívesen fogadunk MINDEN alkotást, mely Tolkien által írt könyvekhez kapcsolódik. ha tudsz, tegyél fel róla képet... Ja, és alkoss még sokat!

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70844 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Egy kérdés: faragást is fogadtok? Most voltam egy képzőművész táborban és faragtam egy-egy képet Legolasról, ill. Keselyüstökről...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70323 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi! :oops: :)
Hamarosan készül a többi...

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #70319 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aryante: Ez gyönyörű! Nagyon szépen festesz. Sok-sok képet csinálj még! Minél többször ki kéne állítani.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: És a többiek? Hol vannak az alkotások?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.637 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére