Képzőművészet

Több
21 éve 7 hónapja #70313 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ígéretemhez híven, íme a festményem Völgyzugolyról:
members.chello.hu/aurelia/imladris.jpg

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69997 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telumehtar írta: Elkezdtem dolgozni Vasudvardon bár nincs könyvem....


Errol jut eszembe, szombaton a Muveszetek Volgyeben voltam es az egyik udvarhaz keritesere nagy betukkel ki volt irva: "Vasudvar"
En persze rogton Vasudvardot olvastam :lol: amitol a tobbiek jol le is faradtak :lol:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69991 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telumehtar írta: Sajnos az elnökség tagjaival még nem találkoztam... :(
Ezenkivűl nem vagyok Picasso szóval....


Azért meg lehetne próbálni :wink: :D Kíváncsi lennék rá...(szerencsére én nem tartozom az elnökségbe :P ) A fényképeken is elég lyol láccanak az alakok. Főleg a 15-et (Batti), és a 13-at (Áfi) ajánlom figyelmedbe (én is lyol ragzom a magyarot, főleg a számokat :roll: :) ) :D :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69805 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sajnos az elnökség tagjaival még nem találkoztam... :(
Ezenkivűl nem vagyok Picasso szóval....
Elkezdtem dolgozni Vasudvardon bár nincs könyvem....most ujraolvasom a Babót mert végre megtudtam venni....Lehet hogy abbol készitek valamit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69777 Írta: Aryante
Aryante válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ma fejeztem be egy olajfestményt Völgyzugolyról. Amint tudom, közzé teszem (kb. egy hét múlva).

Aryante

Az ég bűneinkért haragszik ránk, a világ erényeinkért. (Novalis)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69774 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telcontar_Leli írta: Sőt, akár megrajzolhatod az MTT elnökség tagjait is. Egy szép emlék lenne róluk (ezt tényleg meg kéne csinálnia valakinek :wink: :!: )


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Azokból a rajzokból egy példányra igényt tartok én is! :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69752 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telumehtar írta: Léli:De mit csináljak????
Rajzoljak?Most éppen egy olajfestékes kép készül...de az olyan ami elöre meg van rajzolva :oops:
Adj ötletet és akkor csinálok valamit...

Ai na vennui!

Én? Nem tudok ötleteket adni. A kedvenc jeleneted akármelyik könyvből (GyU; Szil; Babó), vagy Középfölde egy általad képzelt részlete (falu, vár, hobbitok a szántón; a mordori seregek tábora; az entek tanácsa; Szilszakáll otthona...) vagy a szereplőket, egy-egy apróbb részletet (egy szoba Völgyzugolyban; Szarumán rornya...) vagy bármi egyebet. Sőt, akár megrajzolhatod az MTT elnökség tagjait is. Egy szép emlék lenne róluk (ezt tényleg meg kéne csinálnia valakinek :wink: :!: ).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69701 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léli:De mit csináljak????
Rajzoljak?Most éppen egy olajfestékes kép készül...de az olyan ami elöre meg van rajzolva :oops:
Adj ötletet és akkor csinálok valamit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69665 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kincső írta: Akkor légyszi tájékoztass a minket érintő jelmez- és díszletügyekről! Köszi előre is!
Apropó: meg van neked Cueddo színdarabja? Mert ha nem lenne, elküldöm!

Ai na vennui!

Akkor majd tájékoztatlak titeket.
Nincs meg, de először a Szil-t olvasom el, és csak utána a színdarabot; de azért köszi.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

Ui.: Kedves művészeim! Legalább egy visszajelzést kérnék (bár tudom, legtöbben nem vagytok most itt), hogy készülnek-e az alkotások. Köszönöm: Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69611 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telcontar_Leli írta:

Kincső írta: Telcontar_Leli: Csak azokat gondoltam, akik a színdarabhoz készítenének díszletet, jelmezt, vagy bármit! Mert emiatt valszeg nem fog minden színdarabozó ide járni, csak hogy tudja, hogy állnak az ilyen ügyek. De tőlem itt is megbeszélhetitek az ilyen témákat, már ha többen csinálnátok nekünk dolgokat - amiért nagyon hálásak lennénk! -, de mivel sztem nem mindenki vállalkozna a dologra, egyszerűbb, ha a színdarab témát a Színművekben beszélnénk meg. Ellenérvek? Vannak?
Szió:
Kincső

Vannak! Ugyanis jelen pillanatban nem csak egy színdarab készül, hanem legalább három, illetve a filmnek is szüksége lesz jelmezekre. És azért szerintem nem kéne mindegyiknek teljesen új (és egymástól különböző) jelmezeket készíteni. Itt egységesen, összehangoltan lehetne mindegyikhez készíteni a ruhákat. Valamint azt mondod, a színdarabozók nem fognak idejárkálni. Hát nem is kell! Egy valaki felvállalja (pl. én), hogy mind a két fórumon ott van, és, ha kell tájékoztat a helyzet állásáról.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli


Az a legrosszabb ha egyszerre kéne mindegyiknek készitenünk ruhákat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69580 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Jaaa...!
Akkor úgy látszik, le vagyok maradva, ami persze egyáltalán nem meglepő. :oops:
Akkor légyszi tájékoztass a minket érintő jelmez- és díszletügyekről! Köszi előre is!
És majd előbb-utóbb össze fog íródni - de sajna nem magától :cry: -, hogy mikre lenne szükségünk, és akkor lehet egyeztetni a többiek jelmezeivel/díszleteivel.
Apropó: meg van neked Cueddo színdarabja? Mert ha nem lenne, elküldöm!
Szióka:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69575 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kincső írta: Telcontar_Leli: Csak azokat gondoltam, akik a színdarabhoz készítenének díszletet, jelmezt, vagy bármit! Mert emiatt valszeg nem fog minden színdarabozó ide járni, csak hogy tudja, hogy állnak az ilyen ügyek. De tőlem itt is megbeszélhetitek az ilyen témákat, már ha többen csinálnátok nekünk dolgokat - amiért nagyon hálásak lennénk! -, de mivel sztem nem mindenki vállalkozna a dologra, egyszerűbb, ha a színdarab témát a Színművekben beszélnénk meg. Ellenérvek? Vannak?
Szió:
Kincső

Vannak! Ugyanis jelen pillanatban nem csak egy színdarab készül, hanem legalább három, illetve a filmnek is szüksége lesz jelmezekre. És azért szerintem nem kéne mindegyiknek teljesen új (és egymástól különböző) jelmezeket készíteni. Itt egységesen, összehangoltan lehetne mindegyikhez készíteni a ruhákat. Valamint azt mondod, a színdarabozók nem fognak idejárkálni. Hát nem is kell! Egy valaki felvállalja (pl. én), hogy mind a két fórumon ott van, és, ha kell tájékoztat a helyzet állásáról.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69572 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telcontar_Leli: Csak azokat gondoltam, akik a színdarabhoz készítenének díszletet, jelmezt, vagy bármit! Mert emiatt valszeg nem fog minden színdarabozó ide járni, csak hogy tudja, hogy állnak az ilyen ügyek. De tőlem itt is megbeszélhetitek az ilyen témákat, már ha többen csinálnátok nekünk dolgokat - amiért nagyon hálásak lennénk! -, de mivel sztem nem mindenki vállalkozna a dologra, egyszerűbb, ha a színdarab témát a Színművekben beszélnénk meg. Ellenérvek? Vannak?
Szió:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69567 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ai na vennui!

Kincső: A ruhatervezés is idetartozik, a Színművek topikba nem kéne bevinni.
Scan: Hát, ezzel csak az a baj, hogy nem iagzán tudja minden esetben visszaadni a mű szépségét. Többnyire gyenge másolat lesz belőle.

Kérek minden művészt, hogy a Téli konferenciára próbáljon meg valamilyen művet elkészíteni, hogy azokat kiállíthassuk. Aki jön a pót-táborba, és már van kész alkotása, oda is elhozhatja (megmutatni, de akár rám is bízhatja addig (ígérem, minden darabra vigyázni fogok)). De persze ez még egy korai időpont, a későbbi találkozókon is átadhatjátok nekem.

Illetve egy kicsit fontosabb: Az Őszi Nagygyűlésen szintén szervezni kéne egy kiállítást. A műveket az előbb említett módokon (vagy postán) jó lenne, ha minél előbb megkapnám.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69547 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hali!
Csináltam egypár szépen kidolgozott kódexlapot tengwákkal,iniciáléval,mellékábrákkal,stb,ha érdekel valakit,a rajzaimmal együtt viszem a köv. talira.
Valahogy meg kéne oldani a született munkák beszkennelését,mert én tökkíváncsi vagyok az alkotásokra,csak hát így...

Namárie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69500 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telu: Köszi a felajánlást, de légyszi a Szinművek topicba irjatok!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69495 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kincső:Gollam nagyon jol var ruhákat és én is segitek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69493 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!
Nem tudom, milyenfajta képzőművészettel foglalkoztok, de ha esetleg akadna valaki aki segitene diszleteket késziteni egy szindarabhoz, az nézzen be a Szinművek topicba! Persze szereplőket is szivesen várunk, sőt! Főleg férfiszereplőből szenvedünk hiányt... :?
Szóval várunk Titeket:
Kincső
+a szindarabosok

u.i.: sajna ez a gép nem tud hosszú i-t irni :evil:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #69411 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Come el egy talira es elhozom neked öket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #68868 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
És én is kiváncsi vagyok a műveitekre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67699 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
hello Gollam (privit nézz) sajna nemsokára mennem kell....Bocs OFF

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67698 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Cueddo, nem gond, megvárjuk :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67651 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Az enyéim vsz valamikor jövő héten fognak felkerülni, mert csak keresztanyámnak van scannere... :?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67642 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lara! Én szívesen elküldöm az enyéimet, nemsoká ott lesznek. Remélem neked is tetszeni fognak, és ha esetleg neked is vannak képeid, azt is szívesen látnám. Na, sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67472 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lara:Sajna elmentett képet nem lehet feltenni ide.... :( :dead:
Na min1...ha jösz a szigetre akkor megmutatjuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67471 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Meg lehet oldani,hogy ide is berakjátok a képeiteket?Annyire kíváncsi vagyok :hein:

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67432 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telu! Arról egy kép jött! De több nem.... majd azt az új képet is scanneld be, vagy hozd el a szigetre :)
Cueddo! Nagyon várom már :) Eccerűen kíváncsi vagyok :)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67424 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Meg csináltam különböző falevelekről is képet, mindenféle érdekes háttérrel. Hamarosan be fogok mindent scannelni :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67395 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam:Ja és az emailes képet valami moha@nemtudommi.hu -ról irtam...apukám munkatársának a gépéről...igy már ismerős?
Gollam:Rajzoltam 1 tündét megint...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #67371 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telu! Nem gond, nem kell most azonnal...elég az később is....
Cueddo! Engem is érdekelne a dolog....

Amúgy meg ma alkottam egy tünde nénit, aki megül egy lovacskát - természetesen nyereg meg minden nélkül...nem lett rossz...
csak még nincs teljesen készen...Majd befejezem mondjuk holnap.
Na, most sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.624 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére