Képzőművészet

Több
21 éve 9 hónapja #66281 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszi, Leli, édes vagy :) Brisa! Neked meg annyit, hogy ha arról sincs fogalmam, hogy egyáltalán MIT kellene vagy lehetne rajzolni, akkor nem is fogok tudni. Szóval annyit mondok, hogy rajzolni MINDENT lehet, és az, hogy rajzoljak, elég TÁG fogalom. Nah mind1.
Telumehtar! Mi most fogunk csinálni egy nyitótábort, aminek Középfölde a témája, és arra fogunk ruhát varrni - én tudok is varrni, szóval ha kéne egy segítő, akkor itt vagyok én - és a hobbitok cipőjét is varrni fogjuk. Szóval majd meglátom, hogy hogy oldjuk meg, és utána tudok majd segíteni a módszerben. A fegyverekkel kapcs. meg van nekem egy ilyen gyerekjáték tőröm, aminek a tokja és a markolatja ilyen díszes. Az mérete alapján jó lenne egy hobbit fegyverének. Ez csak egy tipp, de ha érdekel, írj. Nah, most sziasztok!!!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66275 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Telu: Köszönöm :wink:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66272 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A ruhakészitést még itt is felvetem....ha valaki esetleg nem tud majd eljönni:

Nos:
Nekem a ruhakészitésben nagyon sok ötletem van....
Ha lesz anyag amit varni lehet és rövid időn belül elsajátítom a varógép rendes használatát ja és megkapnám a szereplők mell derék csípö stb bőségeit akkor esetleg még jelmezt is tudnék varni.
Nazgúl ruhát pl. nagyon egyszerő varni (szentem) a gond még a ló a fegyverek és a csuka.
A ló az szerintem lehet műló is mert semmi értelme hogy igazi lovakat hozzunk a terembe.
A fegyverek:valaki írta hogy otthon van pár fegyver náluk...ez természetesen jó ötlet csak én azért nem díjazom mert lehet hogy esetleg eltőrjük stb. és ha erősen szúr akkor életveszélyes is lehet.
Meg aztán gondolom senki nem akar egy 4-5 kgos fegyvert hordozgatni az előadás alatt...
A megoldás:Vagy sajátkezüleg készítünk fegyvereket vagy lehet venni olyan késeket meg lándzsákat amik kifejezetten ilyen előadásra lettek fejlesztve azaz élethőek de könnyüek és nem élesek...
A másik dolog a cipő:
Ruhát még csak-csak varunk (vagy varok) valahogy de cipő ügy az nehéz kérdés...(Ha csak valamelyik tisztelt fórumozó éppen nem cipész vagy annak készül) Bár ilyen régi csizmákból (nem ilyen tarkákból!!!) meg lehetne csinálni...Legolas meg ugyebár ilyen topánkát hor amit lehetne balett cipőből készíteni ( VICC)...
Nos nem tudom....ha még van valakinek ilyen ötlete az írjon ide vagy privizzen rám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66142 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gollam írta: Na most szólok utoljára! Akinek kéne bármilyen ábrázolás, az SZÓLJON, mert FOGALMAM SINCS, hogy mit kell rajzolni. Szóval ha valaki megdobna egy kis infoval, megköszönném, de ha nem kapok, akkor húzok el innen, és vissza se jövök, nem hogy még rajzolgassak is :x Szóval most lehet eldönteni a dolgot! Sziasztok! :evil:

Ne tedd ezt velünk! Ne menj el! Azt szeretnénk, ha rajzolnál. Egyelőre nagyon kevés kósza-sztori van olyan állapotban (1-2), amihez már lehetne bármit is rajzolni. Rajzolj magadnak! Azután mutatsd meg nekünk :) Mi nem szabunk határt a fantáziádnak. Készíts képeket, műveket (meg igaziakat :D ) és utána mutatsd meg őket, hogy kiállíthatssuk az elkövetkezendő alkalmakkor.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66070 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hurrá, ennyi rajzoló ember! :D Akkor hát én is beszállok, bár csak tíz év amatőr rajzolás és öt év gimnáziumi rajzszakkör áll a hátam mögött... 8)(nem, nem csaltam, nem buktam, hatosztályos gimi volt... :lol: ) Festeni meg sosem tudtam, de hát nem is nagyon hiányzott... :oops: Majd viszek magammal rajzokat az MTT táborba! (mivelhogy scannerem nincs, és nem is lesz) :P Jó alkotást nektek is! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66017 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Rajzok! ÉnisÉnisÉnisÉnis! :D

Már egy ideje elkezdtem egy képecskét Tolkien világával kapcsolatban, de hogy mikor lesz kész, az még kétséges... :? Nálam ezekhez a dolgokhoz sok idő kell sajna... Csak akkor szeretek és tudok valamicskét rajzolni, ha ihletem, hangulatom és kedvem is van hozzá! Na ez az oka, hogy egy-egy félkész képet, időnként akár hosszú hetekre is leteszek, aztán ismét előveszem és folytatom. Sebaj! ha meglesz, Ti lesztek az elsők, akik megtudjátok! :wink: Most már nyakamon a vakáció, nekem is lesz időm alkotni! :D

Cica: Ha megszerezted azt a pacis anatómiai lexikont, akkor egyszer egy kicsike időre kölcsön kaphatom? :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66004 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gollam: Ez itt nem magbízásos alapon működik!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65968 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdvike!
Na most szólok utoljára! Akinek kéne bármilyen ábrázolás, az SZÓLJON, mert FOGALMAM SINCS, hogy mit kell rajzolni. Szóval ha valaki megdobna egy kis infoval, megköszönném, de ha nem kapok, akkor húzok el innen, és vissza se jövök, nem hogy még rajzolgassak is :x Szóval most lehet eldönteni a dolgot! Sziasztok! :evil:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65950 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ai na vennui!

Nos, mindenki kakja össze magát! Na jó, azért nem kell annyira komolyan venni. Olvasgattam az MTT-t és úgy értelmezem, hogy ki akarnak adni egy kiadványt ( szép szóismétlés :D ) amihez természetesen rajzokra is szükség van. Szóval hajrá! És, ha lehet, fekete-fehéek legyenek (de nem muszály).

Jó rajzolást/festést/egyéb dolgokat és
Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65541 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lijt megnézném! :wink: :D :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65539 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Megfontolok itten minden tanácsot! :D ugyanis elhatároztam,hogy a nyári szünetet a "művészeteknek szentelem"...
Amúgy :wink: én a tvr7 elején vigyorgó egyéneket szoktam lemásolni...

Ha van rá időm-azaz kb soha! :oops:

Nemrég lerajzoltam Tom Cruise-t.SZÍNESSEL! :arrow: egész jó lett,még hasonlítana is...szerintem :? Viszont a haja... :lol: elég "izé..." :? (korpás?)

Meg!Elkezdtem Lijt rajzolni...
Kb az 50. próbálkozás után,viszonylag meg voltam vele elégedve... :roll:
Megkérdeztem az öcsémet,hogy szerinte nakiez.
Hát,minden illúzióm szertefoszlott... :cry:
Persze,a hülyegyerek ide sem figyelt... :roll: )

Lovak...namayd Gárdonyban... 8)

A szép remények... :roll: :? :( :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65517 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Cica én is úgy gondoltam :) Egy lónál adott, hogy ott még a legegyszerűbb ábrázolásnál sem szabad pusztán vonalkázni. Azt a könyvet egyébként én is meg akarom venni, de per pillanat egy árva buznyákom nincs. :( Sebaj, majd a kukoricázás után.

Színes képeket én se tudok rajzolni :( Bár most kitaláltam egy új technikát; először szénnel árnyékolom az egészet, utána színezek. Nem lett rossz a végeredmény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65515 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A rajzolás nekem sem megy jól, állatok még csak-csak, de emberek??? Mostanában kezdtem el, hogy képek alapján rajzolok és így sokkal könnyebb rájönni, hogy hogy vigyorog vki v. mien a szempillája... Meg, ha megnézel egy rajzolt képet, arról meg lehet nézni, hogy a kép rajzolója, hogy oldotta meg a dolgot.Nálam bevált... (úgy nagyából...)
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65512 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae-elena írta: A lovakat legeccerűbb fotók, képek után rajzolni, akkor van esély, hogy nem lesz őzike-feje :)


Azért vigyázni kell ezzel a módszerrel is. Nem szabad úgy ránézni arra a képre (legyen ló, vagy ember stb..), mint vonalakból kialakuló formára. Hisz például egy vonal a nyakon, nemcsak egy vonal, hanem egy izomnak a látható körvonala. Tehát le kell "bontani" a testet és úgy megnézni, hogy mi hol mettől meddig stb. Így kaphatjuk a legélethűbb rajzot; ha megtanuljuk a test felépítését és a "vonalak" miértjét.
Én most vadászom a Ló művészeti anatómiája c. nagyon vastag, nagyon drága, de nagyon hasznos könyvet.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65486 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Képzőművészet

zsoffija írta: Másik a szem!Mindenkinek van szempillája,de a fárfiaké oan mááás!!!


Ha megnézed a képeken, nem igazán lehet látni a szempillát! Én színes képeken úgy oldom meg, hogy a szem felső részét feketével rajzolom, és akkor egész jó! Csak az alsó szempillákkal vagyok gondban, mert azt tényleg meg kell valahogy rajzolni, az látszik!
Ami még nem megy az a fogak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65481 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telcontar_Leli írta:

Lilah írta: van egy halom vázlatom, de félek színnel kitölteni őket mert talán elvesztik szépségüket.

Egyetértek veled! A színektől a rajzok nagyon sokszor elvesztik a szépségüket. Én például, ha néha-néha rajzolok (a legjobban levél nélküli fát tudok (de az meg ki nem? (tehát nem rajzolok valami jól))), akkor soha nem szinezem ki. Egyetlen egy rajzom szines, és azt is tönkre tették a rosszul egymás mellé tett pacnik. Azt mondom, hogy egy rajz feketén-fehéren sokkal szebb lehet, mint egy stínkavalkád (persze vannak kivételek).


Ez nagyon igaz. Színezni sajna én sem tudok. :(
A színes ceruzával, festékkel, krétával való bánásmód, satírozás - ez az ami nekem nem igazán megy. Egy fekete-fehér rajznál kevesebb a hibalehetőség ebből a szempontból. De jó lenne megtanulni pl. az olajfestékel való bánást, azt nagyon szeretném... :roll:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65473 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Emberek! Sokan mondják, hogy én nagyon jól rajzolok. Nemrég kellett rajzolnom egy nyitótáborhoz minden néphez egy férfi és egy női alakot (van tünde, hobbit, ember, mágus, törp). Szóval aki meg szeretné tekinteni ezeket, azok írják meg az e-mailcímüket, akkor megpróbálom bescannelni őket - hogy látható is legyen. Szóval akinek kell, az szóljon. Arra meg, hogy nem színezed ki - én sokáig nem mertem kihúzni őket tollal, mert féltem, hogy rondák lesznek. Azt kell, hogy mondjam, nem lettek rondábbak, nem rontottam el őket, csak teljesen mások lettek, mint amilyenek eredetileg voltak. A mosollyal kapcsolatban - próbáld meg először az ismerőseid mosolyát lerajzolni - fényképről vagy kérd meg őket, hogy álljanak (mosolyogjanak) modellt, és ha már sokszor lerajzoltad, menni fog. Ez persze csak egy ötlet volt, ha nem válik be, akkor bocsi :) Szóval ha kéne valakinek egy kis ízelítő a képeimből, van 1 Aragorn, 1 Legolas (ezek még régiek és nincs arcuk) továbbá egy nagyon leegyszerűsített, nem teljesen megfelelő öltözetű férfi és nő minden népből, amit már az elején említettem. A címem: gollam@mailbox.hu
Várom a leveleket, sziasztok!!!
U.i.: lovat még sose sikerült rajzolnom, nem mintha próbálkoztam volna...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65395 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dae-elena:ami a lovakat illeti:::tudod,hogy igazad van? :wink:
(én vicont lusta vagyok lovas képek után kajtatni! :( pedig vannak nekünk actán "szépszerivel" :roll: )
de hát ugye nincs más választásom... :?

Jajj!Kószák=kószás sztori=sehol :cry: :arrow: de!most kezdődik az úgymond nyár!+kivettem a ktból a GyK-t! 8)
ami fél siker. :roll:
remélem :oops: :cry:
akkor viszont mayd illuctrálok!!! 8)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65392 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Lilah írta: van egy halom vázlatom, de félek színnel kitölteni őket mert talán elvesztik szépségüket.

Egyetértek veled! A színektől a rajzok nagyon sokszor elvesztik a szépségüket. Én például, ha néha-néha rajzolok (a legjobban levél nélküli fát tudok (de az meg ki nem? (tehát nem rajzolok valami jól))), akkor soha nem szinezem ki. Egyetlen egy rajzom szines, és azt is tönkre tették a rosszul egymás mellé tett pacnik. Azt mondom, hogy egy rajz feketén-fehéren sokkal szebb lehet, mint egy stínkavalkád (persze vannak kivételek).

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65263 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A lovakat legeccerűbb fotók, képek után rajzolni, akkor van esély, hogy nem lesz őzike-feje :)
Egyébként zsoffijja, IGAZAD VAN! Női fejet tényleg sokkal könnyebb rajzolni. Bár lehet, ez nem kérdése, mert az egyik fiú osztálytársam meg épp azt nem tud rajzolni, a férfijai viszont tök jók.

Ami a KK illusztrálását illeti, a magaméban már benne vagyok, szecessziós (=amatőr :( ) rajzockáim vannak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65245 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretek rajzolni-az más,hogy nem tudok,de szeretek!újabban ember-féléket...
Tünde-fejeket próbálok rajzolni,pl.dehát,még emberfejet sem tudok...

Azaz:valahogy női arcot sokkal könnyebb rajzolni,mint férfit!
Főleg szájat :D A férfiaknál vigyázni kell arra,a fölső ajkuk ne legyen "nőies".Én ezt mindig elcs'szem!Vagy vonalszájat rajzolok,ami még bénább.Mosolyt meg egyáltalán lehetséges ábrázolni???én nem bírok.Vicsorgás vagy fujj randa fintor lesz belőle.
Másik a szem!Mindenkinek van szempillája,de a fárfiaké oan mááás!!!
:cry:
Arcvonások,jellegzetességek már szóba sem jönnek nálam... :(

Állatok-ugyan!pedig lovat kéne tudnom rajzolni...Miért lesz a lovaimnak mindig őzike-feje???
Növények: :) he-he,azt tudok.cak nemnagyon...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65235 Írta: Lilah
Lilah válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én ois szivesen alkotnék. vagyis alkotok is van egy halom vázlatom, de félek színnel kitölteni őket mert talán elvesztik szépségüket. Bár szerintem a Szilmarillok a legábrázolhatóbb, no meg a Tünde városok.
Az szerintem mindenkinek megragadja a fantáziáját. szerintem.

Elen sila lúmenn omentilmo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #65091 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok! Én is szívesen illusztrálnék dolgokat, de foggalmam sincs, hogy pontosan mit kell rajzolni, és úgy elég nehéz. Szóval ha valaki meg szeretne bízni, az csak nyugodtan, megpróbálkozom a dologgal :) Továbbá nem csak rajzokat, de kerámiából szobrokat is alkotok (habár ez a szigetig szünetel, aztán meg majd csak a suli kezdetétől indul be)
Szóval várom a megbízásokat (lehetőleg valami elképzeléssel)
Sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64978 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ari: Mindannyiunk nevében köszönöm. A következő MTT gyűléskor már több rajzot szeretnék kiállít(t)a(t)ni :wink: [size=9:2lxwzdqo](ez mindenkinek szólt!!!)[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64915 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léli!
Most már van végre időm és kedvem alkotni, ezért a jelenlévők előtt megígérem, hogy nekiesek a történetnek, meg az illusztrációknak. 8)

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64789 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

E. Eia Ayna írta:

Telcontar_Leli írta: Ari: Ez nem csak az építészekre igaz (a kószás sztorimat igen nehezen adtam oda (félkész művet még SOHA nem adtam ki a kezemből)).


Léli:Azt is csak úgy, hogy mi máshogy ismertük.. pedig gondoljatok bele, hogy azért nekünk is van valami közünk hozzá...

Igen, igaz. A felolvasott "művet" nem csak mi írtuk, hanem Eiáék is segítettek (egyikük ugyanis Aileen). De olyat, amit én EGYEDÜl írok, olyat még tényleg (mai napig!) nem adtam ki félkészen a kezemből...

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64723 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Telcontar_Leli írta: Ari: Ez nem csak az építészekre igaz (a kószás sztorimat igen nehezen adtam oda (félkész művet még SOHA nem adtam ki a kezemből)).


Léli:Azt is csak úgy, hogy mi máshogy ismertük.. pedig gondoljatok bele, hogy azért nekünk is van valami közünk hozzá...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64530 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Aralataion írta: Tudod Léli az építészek borzasztó hiúak! Nem szeretik ha a félkész munkáikat látják. Olyan mintha a szabó az összefércelt szabásmintákat mutogatná. És gondolj arra hogy volt jópár hozzáértő is a teremben. Még egy nyugodt hétvége kell és olyan termést hozok-küldök amivel már mindenki elégedett lesz.


Ari: Ez nem csak az építészekre igaz (a kószás sztorimat igen nehezen adtam oda (félkész művet még SOHA nem adtam ki a kezemből)). Egyébként a rajzal -rajtad kívül- mindenki elégedett volt.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64481 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tudod Léli az építészek borzasztó hiúak! Nem szeretik ha a félkész munkáikat látják. Olyan mintha a szabó az összefércelt szabásmintákat mutogatná. És gondolj arra hogy volt jópár hozzáértő is a teremben. Még egy nyugodt hétvége kell és olyan termést hozok-küldök amivel már mindenki elégedett lesz.

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64280 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nos...

Azért mégegyszer megköszönöm Svinnek, hogy megnyitotta ezt a témát (immáron másodszor)

A terveim ezzel a részleggel (röviden):

A rövidtávú célok között (szívemhez oly közel, így első helyen) a ószák Szövetségének készülő könyvébe (a Kószák Könyvébe) illuszrtációk készítését kellene vállalniuk a jól rajzolóknak. Ezen kívül az MTT (remélhetőleg) hamarosan megjelenő írott sajtójának szintén képeket kéne szolgáltatni. Ugyanakkor a Csináljunk filmet! fórumnak, ha eredményesket ér el, a filmhez díszletek, kellékek és jelmezek készítésével segíthetnénk. Ja, meg az MTT ülésein a terem díszítése lehetne az itteniek feladata.
Ezeken, az úgynevezett bevállalt kötelezettségeken kívül még tervezem kiállítások szervezését (az MTT ülésein) is. Illetve várok egyéb ötleteket.

Most pedig (ha már az előző helyen elfelejtettem) szeretném megköszönni a képeket azoknak, akik kölcsönadták a hétvégére. Legelőszöris Daenak, aki (képei kockáztatásával) postán elküldött nekem két képet (remélem holnap nem felejtem el visszaküldeni). Utána Aralataion, aki félve adta oda két képét (pedig elmékezz vissza, hogyan is fogadták a "félkész állapotú" jelzőjét). És végül, de nem utolsó sorban, Rayan, aki szintén alig merte rám bízni (illetve a nézőközönség elé tárni) egyik képét.
Tehát, köszönöm mindnyájatoknak!
Ja, egyébként ennek a fórumnak az is az egyik lényege lenne, hogy nyugodtan beszélgethessetek a műveitekről, tanácsokat kérhessetek, ötleteket, avagy segítséget adjatok egymásnak.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.689 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére