Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 8 hónapja #161176 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

v_istvan írta: Mindenkinek szép ünnepet... és azoknak akiket nem zavar a SPOILER, a fa alá egy eléggé új RotK előzetes a hivatalos japán oldalról, tele eddig nem látott jelenetekkel. www.lotr.jp/index_flat.html [jobb oldalt Gandalfra katt, ott vannak a japán trailerek, az alsó sorban levőt már biztos mindenki százszor látta, de a felső sorban lesznek érdekességek ;) ]

üdv


Itt most úgyis lelassultak kicsit a dolgok, úgyhogy ide írom:
Szóval megnéztem ezt a trailert, de volt benne egy kép amit nagyon nem értettem. (Vagy már ne is kérdezgessek?) Egy kupacba állt mindenki valaki meg előttük. Na, az mi lehetett?
Én ezt szívesebben láttam volna hivatalosnak. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161130 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Iowa írta: Ulmo: köszi az infot... Nagyon muris lenne, ha valaki 2x egymás után láthatná a filmet. :D Fuh, de jó lenne...

Miért, a TTT-nél úgy csináltuk... Nagyon jó volt, rögtön 2x látni... (szinkronnal + feliratosan is) :wink:


Tényleg? Hát el is hiszem, hogy jó volt. :D Most Én is játszottam, nagyon jó lenne jegyet nyerni rá. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161123 Írta: v_istvan
v_istvan válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Mindenkinek szép ünnepet... és azoknak akiket nem zavar a SPOILER, a fa alá egy eléggé új RotK előzetes a hivatalos japán oldalról, tele eddig nem látott jelenetekkel. www.lotr.jp/index_flat.html [jobb oldalt Gandalfra katt, ott vannak a japán trailerek, az alsó sorban levőt már biztos mindenki százszor látta, de a felső sorban lesznek érdekességek ;) ]

üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161112 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Iowa írta: Ulmo: köszi az infot... Nagyon muris lenne, ha valaki 2x egymás után láthatná a filmet. :D Fuh, de jó lenne...

Miért, a TTT-nél úgy csináltuk... Nagyon jó volt, rögtön 2x látni... (szinkronnal + feliratosan is) :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161110 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: köszi az infot... Nagyon muris lenne, ha valaki 2x egymás után láthatná a filmet. :D Fuh, de jó lenne...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160847 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sorel írta:

Palimir írta:

Sorel írta: Valaki árulja el nekem, hogy lesz-e janár 7-ét megelőzően valamiféle díszbemutató vagy bármilyen premiervetítés? /Mint tavaly/ És ha igen, akkor hol?

Biztos lesz, én tavaly ismerős által láttam a Két tornyot egy ilyen premier előttin, keddi napon. És az a Pólus moziban volt...


Én is erre gondoltam. Ha tudtok ilyesmiről, írjátok le!


Lesz. Eddigi infok szerint január 7-én este, a Lurdy Házban. Tessék hallgatni a kereskedelmi rádiókat, nézelődni a rádiók weblapjain, és tessék jönni dolgozni a LEP-re! Tavaly is kisorsoltunk pár jegyet a premier előtti vetítésre.
Nézzétek meg ezt:

Klikk ide

Meg lesz 5-én a sajtóvetítés is, ami szigorúan zártkörű. Oda tényleg csak nehezen lehet bejutni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160821 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ulmo: kösz, hogy átraktad. :wink:

Végre sikerült is megnéznem... nagyon jó! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160809 Írta: .Elessar király.
Lehet hogy csak én voltam szemfüles. de én már láttam reklámozni a tv-ben a FILMet. Mindegy.
Itt egy kis karácsonyi meglepetés:
Magyar nyelvű trailer:
simba.intercom.hu/extrak/trailers/lotr_3_hi.avi

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160792 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta:

Sorel írta: Valaki árulja el nekem, hogy lesz-e janár 7-ét megelőzően valamiféle díszbemutató vagy bármilyen premiervetítés? /Mint tavaly/ És ha igen, akkor hol?

Biztos lesz, én tavaly ismerős által láttam a Két tornyot egy ilyen premier előttin, keddi napon. És az a Pólus moziban volt...


Én is erre gondoltam. Ha tudtok ilyesmiről, írjátok le!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160689 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sorel írta: Valaki árulja el nekem, hogy lesz-e janár 7-ét megelőzően valamiféle díszbemutató vagy bármilyen premiervetítés? /Mint tavaly/ És ha igen, akkor hol?

Biztos lesz, én tavaly ismerős által láttam a Két tornyot egy ilyen premier előttin, keddi napon. És az a Pólus moziban volt...

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160681 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Valaki árulja el nekem, hogy lesz-e janár 7-ét megelőzően valamiféle díszbemutató vagy bármilyen premiervetítés? /Mint tavaly/ És ha igen, akkor hol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160665 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta: :(
Lehet, hogy későn szóltam... :? most lett vége az Interaktív nevű műsornak, abban voltak beszélgetések... nem tudom, hogy lesz-e még valami ma. Bár biztos ismétlik is, hacsak nem ez volt az ismétlés :)

nem baj, a végét láttam :) :? :)

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160656 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
:(
Lehet, hogy későn szóltam... :? most lett vége az Interaktív nevű műsornak, abban voltak beszélgetések... nem tudom, hogy lesz-e még valami ma. Bár biztos ismétlik is, hacsak nem ez volt az ismétlés :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160655 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta: A magyar Viva-n egész nap a Gyűrűk uráról van szó... Kár, hogy csak most vettem észre takarítás közben... :)


Hu.. kösz, hogy szólsz!! :) )

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160652 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A magyar Viva-n egész nap a Gyűrűk uráról van szó... Kár, hogy csak most vettem észre takarítás közben... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160623 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ebben az MTV-s werkfilmben mutatnak olyan részleteket,amik a trailerből kimaradtak,de fontosak(pl:Banyapók,Végzet hegye?)Mert akkor inkább nem nézem meg. :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160534 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160469 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tegnap a szervezői megbeszélésen derült ki, hogy az MTT fel lett kérve egy jelmezes "felvonulásra" Páran (12-en) beöltöznek, népszerűsítik a RotK-ot, lehet velük fényképezkedni...

Más: Iowa ezt szúrta be a RotK topicba, de ez inkább ide való:

Iowa írta:
December 23, MTV
13:00 Hogyan készül - film: A Gyűrük Ura: A király visszatér
December 27, MTV
18:30 Hogyan készül - film: A Gyűrük Ura: A király visszatér
/na ebben Én már nem bízok annyira, múltkor is ilyenkor maradt el. :( /

December 18, MTV
22:30 A 2003-as év 5 legjobb filmje /"Halvány" esélyt látok rá, hogy a Gyűrűk Urát is berakják./

December 30, MTV
13:00 Hogyan készül - film: A Gyűrük Ura: A király visszatér


Ez pedig szerintem egy másik GyU-s műsor! :D
Január 3, MTV
18:30 MTV Filmes Különkiadás - A Gyűrük Ura: A király visszatér


MTV = Music Television!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Tényleg készülünk jelmezes felvonulással? Erről nem is tudtam...

Ez érdekes, én úgy tudtam, csak páran öltöznek be, és főleg az origósok közül... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160300 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

A Mozinet.hu írta: Elérkezett az idő: A király visszatér!
Még éppen csak túl vagyunk a Két torony bővített változatán, és talán nehéz elhinni, de elérkezett a várva várt pillanat: a Gyűrűk Ura trilógia teljessé válik. Ilyen alkalom pedig egyszer van az életben. A Hollywood Multiplex Duna Plaza ennek megfelelően mindet megtesz, hogy a bemutató éjszakája emlékezetes legyen. Az ingyenesen megtekinthető werkfilm vetítése 23 órától, még január 7.-én kezdődik, majd éjfél után egy perccel A király visszatér. A magyar Tolkien Társaság jelmezes felvonulással készül a nagy eseményre. A Dolby Digital EX hangzás pedig gondoskodik róla, hogy a varázs a film közben tökéletes legyen. Természetesen lehet választani a feliratos és szinkronizált verziók között, de érdemes sietni, mert a jegyelővétel megkezdődött a Hollywood Multiplex Duna Pláza pénztáraiban!


Tényleg készülünk jelmezes felvonulással? Erről nem is tudtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160128 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Na a Nacionalos cuccot inkább hagyjuk jo?-)) :twisted:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160127 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta:

Ulmo írta: Nézzétek meg ezt:
Klikk ide
És kezdjetek el sürgősen vicceket gyártani!

Valószínű, hogy szinkronos lesz az a díszbemutató, én pedig először mindenképp a feliratosra szavazok, még úgy is, ha ez ingyen lenne :)


Én írtam egy pár viccet... majd kiderül...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #160125 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Nézzétek meg ezt:
Klikk ide
És kezdjetek el sürgősen vicceket gyártani!

Valószínű, hogy szinkronos lesz az a díszbemutató, én pedig először mindenképp a feliratosra szavazok, még úgy is, ha ez ingyen lenne :)
[size=9:3k1ot887]Azon a bizonyos fórumon már rengeteg vicc-féleség van :) [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160104 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát tényleg nem volt semmi új benne, de azért felvettem. :)
Szvsz a Nationalen idegesítőbb volt az, amikor a filmrészleteket újraszinkronizálták (talán Gandalf és Samu hangja maradt meg a rendes magyar szinkronban). Még a tünde szövegeket is!! :roll: :roll: :roll: :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160094 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Nézzétek meg ezt:

Klikk ide

És kezdjetek el sürgősen vicceket gyártani!


Én úgyis veletek nézem meg, mert az úgy buli! :wink:
Mondjuk, nem mintha a humorérzékemről lennék híres... :oops: :lol:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160092 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nézzétek meg ezt:

Klikk ide

És kezdjetek el sürgősen vicceket gyártani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160052 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: Viszont Tolkien nevét fonetikusan (vagy hogy kell ezt mondani) ejtették tehát Tolk-i-e-n nek, nem pedig Tolk-i-nnek, ahogy kellene...

Ó, ilyet MTT-stől is hallani... Sőt, sokáig én is úgy ejtettem, amíg nem hallottam eredetiben...


nem mondtam hogy szürnyű nagy hiba, de amikor Peter Jackson alatta angolul helyesen mondja akkor kicsit furcsa...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160050 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta: Viszont Tolkien nevét fonetikusan (vagy hogy kell ezt mondani) ejtették tehát Tolk-i-e-n nek, nem pedig Tolk-i-nnek, ahogy kellene...

Ó, ilyet MTT-stől is hallani... Sőt, sokáig én is úgy ejtettem, amíg nem hallottam eredetiben...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160030 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Haldír Lórien írta:

Gwaleriol írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

Nem láthattad, mert ma éjfélkor lesz. Szerintem az a Cinematrix lehetett a TV2-n, vagy vm más filmes műsor.

huh, de sz*r volt! :twisted: Semmi új nem volt benne.Ezért kár volt eddig fel lennem :cry:


Hát igen..
Nem csak hogy semmi új, de még az előzetest se voltak képesek leadni...

Bár láthatóan (vagy inkább hallhatóan) volt valaki a fordítók között aki értett a GyUhoz mert nem beszélt senki tündérekről, törpékről meg ilyesmi...
Viszont Tolkien nevét fonetikusan (vagy hogy kell ezt mondani) ejtették tehát Tolk-i-e-n nek, nem pedig Tolk-i-nnek, ahogy kellene...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160026 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Én még nem néztem meg, csak felvettem...Tényleg nem volt benne semmi új? :roll: Kérdem én, aki nemrég még semmit sem akart megnézni... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére