Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 9 hónapja #160017 Írta: Haldír Lórien

Gwaleriol írta:

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

Nem láthattad, mert ma éjfélkor lesz. Szerintem az a Cinematrix lehetett a TV2-n, vagy vm más filmes műsor.

huh, de sz*r volt! :twisted: Semmi új nem volt benne.Ezért kár volt eddig fel lennem :cry:

Emlékezünk, hull szívre jel
E fák alatt, távoli tájon,
Nyugati Tenger, csillagod látom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160000 Írta: .Elessar király.

Nilraen írta: Nem bírtam ki..mégis csak visszajöttem jan08 előtt...

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

Persze mert ma lesz... :wink: És anyukám az előbb látta,a reklámját....

A 7 perces trailerben nagyon sok ROTK van?Végzet hegy meg ilyenek vannak?Mert akkor nem nézem meg!
Ja,és a Once upon a time in Mexico előtt is van ROTK előzetes!(Volt egyszer egy Mexico)

Semmi nincs új nincs benne, úgyhogy nyugodtan megnézheted.
A trailerek felcsigázzák az ember kedélyeit, semmint hogy lelőjék a poénokat. :wink:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159998 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hú, nagyon jó, az a 7 perces...jajj... :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159990 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem tudom, ez volt-e már, de a theonering-nek van egy egész jó kis videója a Los Angeles-i premierről, majdnem 9 percnyi interjú a színészekkel:
www.theonering.net/digital/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159979 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem bírtam ki..mégis csak visszajöttem jan08 előtt...

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

Persze mert ma lesz... :wink: És anyukám az előbb látta,a reklámját....

A 7 perces trailerben nagyon sok ROTK van?Végzet hegy meg ilyenek vannak?Mert akkor nem nézem meg!
Ja,és a Once upon a time in Mexico előtt is van ROTK előzetes!(Volt egyszer egy Mexico)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159977 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Bocs, most láttam a Stella M. bejátszását, én hülye, összekevertem a Cinematrixszal. :lol: Csak néztem, pénteken is van Stella Moziklub? :lol: :lol: Aztán rájöttem, h. csütörtök van...
Ulmo: már fenn is van. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159949 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gandalf: Ez biztos? 15:30-kor még az előző esti filmek ismétlései mennek. (este 8kor meg a tört. párhuzamok)
Ulmo: Ha nem haragszol, berakom a trailert a híreim közé az oldalamon. :D


Természetesen nem haragszom :) Tedd be az előzetest, terjedjen a híre!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159923 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

Nem láthattad, mert ma éjfélkor lesz. Szerintem az a Cinematrix lehetett a TV2-n, vagy vm más filmes műsor.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159918 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: Gandalf: Ez biztos? 15:30-kor még az előző esti filmek ismétlései mennek. (este 8kor meg a tört. párhuzamok)
Ulmo: Ha nem haragszol, berakom a trailert a híreim közé az oldalamon. :D
Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...


A fixpötty TV-n viszont a MoziNeten megemlítették, mondtak egy s mást ami jól hangzott...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159914 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Gandalf: Ez biztos? 15:30-kor még az előző esti filmek ismétlései mennek. (este 8kor meg a tört. párhuzamok)
Ulmo: Ha nem haragszol, berakom a trailert a híreim közé az oldalamon. :D
Gwaleriol: Tegnap este egésze véletlenül láttam a Stella Moziklubot, és semmi, de semmi nem volt a Király Visszatérről. Pedig reménykedtem...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159906 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

ipszilon írta: nem tudjátok, hogy a mozikbabn meyik film előtt adnak RoTK bemutatót, és mikor lesz a TV-ben bemutató?


Eddig látták az Igazából szerelem előtt, meg a Kapitány és Katona előtt. A TV-ben szerintem jövő héten már lesz. De lehet, hogy csak szilveszter környékén :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159900 Írta: ipszilon
ipszilon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
nem tudjátok, hogy a mozikbabn meyik film előtt adnak RoTK bemutatót, és mikor lesz a TV-ben bemutató?

Domb? Hm... igen, ezaz, bár elég elhamarkodott szó olyasmire, ami azóta itt áll, mióta a világ ezen része alakot öltött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159878 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tarathradiel írta:

Ulmo írta: Hát itt van: GYŰRŰK URA - SZUPER TRAILER!

A Három Film "előzetese" - lényegében egy összefoglaló
Klikk ide Quicktime, 49 mega, 7 perc!!! 8O


8O
Húha...Ez nagyon tetszett, szépen összevágták... :)
Jó lenne ha tényleg megcsinálnák a Hobbitot...


Szépen összevágták bár én a végéről hiányoltam a szomorúságot...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159877 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
hé ez a mai csütörtök este?
Mert akkor ezt is felveszem videjora

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #159830 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
"Most csütörtök este nemcsak a Stella Moziklub, hanem egy igazi csúcsmozi és egy király is visszatér.
Hamarosan ugyanis megérkezik a magyar mozikba is a Gyűrűk ura trilógia utolsó filmes fejezete, a Király visszatér, melyről az alkotók és a mozi sztárjai először részletesen itt a Stella moziklubban beszélnek a magyar közönségnek."
(RTL KLUB 12.18. 24.00)

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159828 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Hát itt van: GYŰRŰK URA - SZUPER TRAILER!

A Három Film "előzetese" - lényegében egy összefoglaló
Klikk ide Quicktime, 49 mega, 7 perc!!! 8O


8O
Húha...Ez nagyon tetszett, szépen összevágták... :)
Jó lenne ha tényleg megcsinálnák a Hobbitot...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159826 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hát itt van: GYŰRŰK URA - SZUPER TRAILER!

A Három Film "előzetese" - lényegében egy összefoglaló
Klikk ide Quicktime, 49 mega, 7 perc!!! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159806 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ezt nézzétek meg 8O :
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... =filmframe
Akik - a nálunk szerencsésebb országokban, ahol egyáltalán volt ilyen - részt vettek a Trilogy Tuesday-en (az a speciális vetítés, ahol leadták a két bővített verziót + a RotK-ot egymás után), kaptak a NewLine-tól meglepit: egy-egy kockát mindhárom filmből, ingyen, ajándékba... :cry: És nincs közte két egyforma... 8O
[size=9:kwmoo3hf]/me szerint nem igazság...[/size] :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159805 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most olvastam a hardwired-en, hogy az EA Games a teljes LotR trilógiát feldolgozó játékot készül csinálni, inkább a könyvre helyezve a hangsúlyt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159793 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
itt egy kis cikk a Rotk mai premierjéről:

Klikk ide

Úgy tűnik, lesz Hobbitunk, már csak az időpont kérdéses :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159737 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lesz egy werkfilm is az NG-n jövő hét szerdán (Szenteste), 15:30-kor. Azt sajnos csak 1x adják le, míg a történelmi párhuzamokat többször.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159714 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tarathradiel írta: Azt hiszem ma ismételték meg párszor, nem tudom fogják-e még... :roll:


Hajjaj de még mennyiszer!! A jövö héten is lesz még egy párszor, meg a hétvégén is... ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159570 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt hiszem ma ismételték meg párszor, nem tudom fogják-e még... :roll:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159554 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Alyr,talán ismétlik , Leguanember szerint legalábbis.
Valaki tudja hogy a NetGeon Europában ugyanazt adják mint Ázsiában, vagy hiába szugerálom a tv-t?

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159412 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tarathradiel írta:

Ulmo írta: Csak nyugodtan, amíg nem túl vulgáris :) Aki tegnap este volt chaten, az tudja, hogy pl nekem mi volt a véleményem erről a filmről :crap:


Oké, akkor mondom. :) Végülis csak annyi, hogy nekem az egész elég erőltetettnek tűnt, szerintem teljesen felesleges ezt a könyvet történelmi eseményekkel és személyekkel összehasonlítani /főleg ennyire konkrétan mint a műsorban/. Nem mondom, biztos vannak párhuzamok, de végülis annyi mindenbe bele lehet magyarázni, hogy na ez hasonlít egy kicsit a Gyűrűk Ura történetére...Egyszóval nem győzött meg...Én feleslegesnek éreztem...
De a jeleneteknek örültem a ROTK-ból/csak ezzel annyi a fogadalmamnak, hogy nem nézek meg semmit előre :lol: /. És azért két összehasonlítást bírtam: Raszputyint meg Hitlert. :D :D


De kár h nem néztem...
Miről maradtam le...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159411 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Csak nyugodtan, amíg nem túl vulgáris :) Aki tegnap este volt chaten, az tudja, hogy pl nekem mi volt a véleményem erről a filmről :crap:


Oké, akkor mondom. :) Végülis csak annyi, hogy nekem az egész elég erőltetettnek tűnt, szerintem teljesen felesleges ezt a könyvet történelmi eseményekkel és személyekkel összehasonlítani /főleg ennyire konkrétan mint a műsorban/. Nem mondom, biztos vannak párhuzamok, de végülis annyi mindenbe bele lehet magyarázni, hogy na ez hasonlít egy kicsit a Gyűrűk Ura történetére...Egyszóval nem győzött meg...Én feleslegesnek éreztem...
De a jeleneteknek örültem a ROTK-ból/csak ezzel annyi a fogadalmamnak, hogy nem nézek meg semmit előre :lol: /. És azért két összehasonlítást bírtam: Raszputyint meg Hitlert. :D :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159407 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Tarathradiel írta: Néztem azt a műsort a National Geographicon...Az lenne a kérdésem, hogy ebben a topicban lehet mondani véleményt róla? Nem off? Csak mert egy két dolog kikívánkozik... :lol:


Csak nyugodtan, amíg nem túl vulgáris :) Aki tegnap este volt chaten, az tudja, hogy pl nekem mi volt a véleményem erről a filmről :crap:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159401 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Képek a dán premierről:
www.theonering.net/scrapbook/group/1236

Képek a francia premierről:
www.elbakin.net/film/images/premiere_bnf.htm

Néhány RotK-os tévéműsor időpontja:
16-án 19:00, VIVA (német!), Film ab!
17-én 15:30, MTV Special
17-én 18:30, VIVA (német), Film ab
18-án 22:05, Tele 5
19-én 21:00, VIVA (német), Film ab
21-én 16:25, RTL Special


Német Vivát eccerü UPC-s tv-vel rendelkezö halandónak lehet fogni? mert én tavaly december óta szinét se láttam :(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159379 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Néztem azt a műsort a National Geographicon...Az lenne a kérdésem, hogy ebben a topicban lehet mondani véleményt róla? Nem off? Csak mert egy két dolog kikívánkozik... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159364 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Képek a dán premierről:
www.theonering.net/scrapbook/group/1236

Képek a francia premierről:
www.elbakin.net/film/images/premiere_bnf.htm

Néhány RotK-os tévéműsor időpontja:
16-án 19:00, VIVA (német!), Film ab!
17-én 15:30, MTV Special
17-én 18:30, VIVA (német), Film ab
18-án 22:05, Tele 5
19-én 21:00, VIVA (német), Film ab
21-én 16:25, RTL Special

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.718 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére