Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 10 hónapja #150939 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ÁááááH egy ilyen érme nekem is kell!!! :twisted:

Én szeretem a Gyűrűk Urás háttér képeket is nézegetni, a jókat letöltögetni!! :D :D Nekem a második tetszik!!

http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=218

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150453 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ian és az érmék :wink: :
www.theonering.net/scrapbook/group/1092/
www.empireonline.co.uk/news/news.asp?story=5144
Volt már ilyen más szereplőkkel is, nem ez az első érme a sorozatból... Mindjárt megkeresem...

Ez az első:
www.scoop.co.nz/mason/stories/BU0307/S00174.htm
*keres tovább*

Na, megvan, ezt kerestem:
katt ide
Igaz, ez egy másik érmesorozat...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150441 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta: Ha nem veszem annyira szigorúan a topic címében levő 'bemutatók' szót, akkor talán ide be tudom tenni a következő hírt :)
Gyűrűk ura érme bemutató [size=9:di2s1yqd](scan a mai Metró újságból)[/size]
[size=9:di2s1yqd]MTI hírek, de az mti.hu-n nem találom... :roll: [/size]


Héééé, ez kell nekeeem!!!
(amúgy is van otthon némi érmegyűjteményem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #150439 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha nem veszem annyira szigorúan a topic címében levő 'bemutatók' szót, akkor talán ide be tudom tenni a következő hírt :)
Gyűrűk ura érme bemutató [size=9:2af9w0nh](scan a mai Metró újságból)[/size]
[size=9:2af9w0nh]MTI hírek, de az mti.hu-n nem találom... :roll: [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148870 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Új előzetes: hogy lehet egy majdnem 3 perces előzetest egy 1 perces előzetesben feltuningolni?


Jó kérdés... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148842 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta:

Ulmo írta: Némi előzetes a pelennor mezei csatából:

Klikk ide!

Kb 5 mega, 2:20 perc, quicktime kell hozzá!


Hát ez nem valami nagy szám... Kevés benne az újdonság, s azok sem túl érdekfeszítőek... :?

Ulmo írta: Állítólag lesz még egy előzetes a RotK-hoz. Kb egy perces, nagyrészt az eddig látott jelenetekből összevágva, de van, amit új szemszögből láthatunk, esetleg más szöveg megy alatta.


Hallottam róla... Érdekes, tulajdonképpen a régi előzetest tuningolják fel egy kicsikét, ha jól értem... Remélem, ez is felkerül majd a netre, legalább képeiben.


Pelennori csata: na igen... főleg amikor az a pár lovas ide-oda vágtat a mezőn... :D

Új előzetes: hogy lehet egy majdnem 3 perces előzetest egy 1 perces előzetesben feltuningolni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148812 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Némi előzetes a pelennor mezei csatából:

Klikk ide!

Kb 5 mega, 2:20 perc, quicktime kell hozzá!


Hát ez nem valami nagy szám... Kevés benne az újdonság, s azok sem túl érdekfeszítőek... :?

Ulmo írta: Állítólag lesz még egy előzetes a RotK-hoz. Kb egy perces, nagyrészt az eddig látott jelenetekből összevágva, de van, amit új szemszögből láthatunk, esetleg más szöveg megy alatta.


Hallottam róla... Érdekes, tulajdonképpen a régi előzetest tuningolják fel egy kicsikét, ha jól értem... Remélem, ez is felkerül majd a netre, legalább képeiben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148800 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Állítólag lesz még egy előzetes a RotK-hoz. Kb egy perces, nagyrészt az eddig látott jelenetekből összevágva, de van, amit új szemszögből láthatunk, esetleg más szöveg megy alatta.

További infoért (angol nyelven)
Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148717 Írta: .Elessar király.
A Rotk hivatalos trailer szövegezése:
„Nincs diadal veszteség nélkül.
Nincs győzelem szenvedés nélkül.
Nincs szabadság áldozat nélkül.”

Ezt egy internetes oladalon találtam.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148306 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Némi előzetes a pelennor mezei csatából:

Klikk ide!

Kb 5 mega, 2:20 perc, quicktime kell hozzá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148133 Írta: Obi-Wan Kenobi1
"Szvsz a "Vadászni fog rájuk" kifejezés pontosabb"

Tényleg pontosabb.

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148108 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan Kenobi1 írta: Evil will hunt them. :arrow: "Az gonosz üldözni fogja őket." :wink:


Szvsz a "Vadászni fog rájuk" kifejezés pontosabb...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148060 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Szméagol írta: Sziasztok!

Elessar király... írta: Nem igazán tudom, hogy a Fotr előzetesében, mikor írják a szöveget, hogy mit jelent magyarul.
Fate has chosen him :arrow: A sors őt választotta
A fellowship will protect him :arrow: (ezt nem tudom)
Evil will hunt them :arrow: (és ezt sem)
Valaki jó angolos légyszi fordítsa már le nekem valami szép megfogalmazású magyar szövegre. Köszike!!


Itt melyik trailerről van szó? :oops: Nem tudná belinkelni valaki?


A Fellowship of The Ring hivatalos trailer-éről.
gondolom a lordoftherings.net-en fennt van

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148058 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Elessar király... írta: Nem igazán tudom, hogy a Fotr előzetesében, mikor írják a szöveget, hogy mit jelent magyarul.
Fate has chosen him :arrow: A sors őt választotta
A fellowship will protect him :arrow: (ezt nem tudom)
Evil will hunt them :arrow: (és ezt sem)
Valaki jó angolos légyszi fordítsa már le nekem valami szép megfogalmazású magyar szövegre. Köszike!!


Itt melyik trailerről van szó? :oops: Nem tudná belinkelni valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148052 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Köszi mindenkinek... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148019 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Ha már itt tartunk a 3. rész előzetesében szereplő kiírásokat is fordítsa le valaki!Please!Mert nem mindegyiket tudom...

THERE CAN BE NO TRIUMPH WITHOUT LOSS :arrow: Nincs _____, veszteség nélkül


Nem lehet győzelem veszteség nélkül.

Nilraen írta: NO FREEDOM WITHOUT SACRIFICE :arrow: Nincs szabadság,_____ nélkül


Nincs szabadság áldozat nélkül

Nilraen írta: Ja és ezt a mondatot is,please:
"Every path you have trod through wilderness through war...has led to this road.'


Minden ösvény, amit a vadonban, háborúban jártál...erre az útra vezetett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148018 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
THERE CAN BE NO TRIUMPH WITHOUT LOSS :arrow: Nincs diadal veszteség nélkül

NO VICTORY WITHOUT SUFFERING :arrow: Nincs győzelem szenvedés nélkül

NO FREEDOM WITHOUT SACRIFICE :arrow: Nincs szabadság áldozat nélkül

"Every path you have trod through wilderness through war...has led to this road."

"Mindazon ösvények, amelyeket végigjártál a vadonon és háborún keresztül... erre az útra vezettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148013 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha már itt tartunk a 3. rész előzetesében szereplő kiírásokat is fordítsa le valaki!Please!Mert nem mindegyiket tudom...


THIS CHRISTMAS :arrow: Ezen a Karácsonyon/Karácsonykor

THE JOURNEY ENDS :arrow: Az utazás véget ér

THERE CAN BE NO TRIUMPH WITHOUT LOSS :arrow: Nincs _____, veszteség nélkül

NO VICTORY WITHOUT SUFFERING :arrow: Nincs győzelem,szenvedés nélkül

NO FREEDOM WITHOUT SACRIFICE :arrow: Nincs szabadság,_____ nélkül


Ja és ezt a mondatot is,please:
"Every path you have trod through wilderness through war...has led to this road.'

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148010 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Én így fordítanám:

Fate has chosen him. :arrow: "A sors őt választotta." :wink: :wink:

A fellowship will protect him. :arrow: A szövetség meg fogja védeni (őt).

Evil will hunt them. :arrow: "Az gonosz üldözni fogja őket." :wink:

Nem javítottam bele túl sokat. :lol:

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147992 Írta: .Elessar király.
Azért kösz. Legalább a lényget tudom.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147991 Írta: Lalaith Scarlett

Elessar király... írta: Nem igazán tudom, hogy a Fotr előzetesében, mikor írják a szöveget, hogy mit jelent magyarul.
Fate has chosen him :arrow: A sors őt választotta
A fellowship will protect him :arrow: (ezt nem tudom)
Evil will hunt them :arrow: (és ezt sem)
Valaki jó angolos légyszi fordítsa már le nekem valami szép megfogalmazású magyar szövegre. Köszike!!


Fate has chosen him :arrow: sztem jó "A sors őt választotta". :wink:
A fellowship will protect him :arrow: Egy szövetség meg fogja védeni.
Evil will hunt them :arrow: Az gonosz üldözni fogja őket.

De nem biztos, egy jobb angolos kijavíthatna :oops:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147989 Írta: .Elessar király.
Nem igazán tudom, hogy a Fotr előzetesében, mikor írják a szöveget, hogy mit jelent magyarul.
Fate has chosen him :arrow: A sors őt választotta
A fellowship will protect him :arrow: (ezt nem tudom)
Evil will hunt them :arrow: (és ezt sem)
Valaki jó angolos légyszi fordítsa már le nekem valami szép megfogalmazású magyar szövegre. Köszike!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147920 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Új képek a Király visszatérből!:

www.theonering.net/scrapbook/group/1056

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147898 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Morgul írta: Hmmm... Mi ez a film? Érdekesnek tűnik, és rettentően sok benne a Tolkien-i hatás (sőt a hangulata egy kissé Szilmarilokos). Mikor lesz ez a film és hol találok róla bővebb információt?

Pontosan az: az Ancanar egy igen erős Szilmarilok-beütéssel rendelkező film. A Középfölde témakör / Szilmarilok topicban írtam róla kicsit bővebben, ha jól emlékszem.
A film hivatalos honlapja: www.ancanar.com


Köszi!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147877 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Morgul írta: Hmmm... Mi ez a film? Érdekesnek tűnik, és rettentően sok benne a Tolkien-i hatás (sőt a hangulata egy kissé Szilmarilokos). Mikor lesz ez a film és hol találok róla bővebb információt?

Pontosan az: az Ancanar egy igen erős Szilmarilok-beütéssel rendelkező film. A Középfölde témakör / Szilmarilok topicban írtam róla kicsit bővebben, ha jól emlékszem.
A film hivatalos honlapja: www.ancanar.com

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147871 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Most kaptam a hírt az Ancanar készítőitől, hogy a trailer újra elérhető a hivatalos oldalról:
ancanar.com/trailer/
(Ugyanaz, ami eddig is volt. Jövő hónapban lesznek új képek a filmből.)

Le is lehet menteni a trailert, jobb egérgomb - cél mentése más néven:
ancanar.com/trailer/anca_trailer_7.mov


Hmmm... Mi ez a film? Érdekesnek tűnik, és rettentően sok benne a Tolkien-i hatás (sőt a hangulata egy kissé Szilmarilokos). Mikor lesz ez a film és hol találok róla bővebb információt?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147856 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Reméljük jó lesz a film! Nekem tetszik!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147834 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most kaptam a hírt az Ancanar készítőitől, hogy a trailer újra elérhető a hivatalos oldalról:
ancanar.com/trailer/
(Ugyanaz, ami eddig is volt. Jövő hónapban lesznek új képek a filmből.)

Le is lehet menteni a trailert, jobb egérgomb - cél mentése más néven:
ancanar.com/trailer/anca_trailer_7.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147646 Írta: .Elessar király.

Sil írta:

Elessar király... írta: Azt tudom, de beállítottam 300kb-osra és nem akar elindulni

Akkor talán kisebbre állítsd, ha nincs szélessávú kapcsolatod... :roll:


Egyikkel sem megy

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147645 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Elessar király... írta: Azt tudom, de beállítottam 300kb-osra és nem akar elindulni

Akkor talán kisebbre állítsd, ha nincs szélessávú kapcsolatod... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.732 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére