Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 9 hónapja #159363 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Most van a NAt Geo-n dokufilm, 'Beyond the movie' történelmi párhuzamok a Gyűrűk Urával, elég jó, 1 óra össz., biztos ismétlik majd még, ma is többször volt.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159351 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ma megnéztem a Volt egyszer egy Mexikót, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy előtte volt a ROTK előzetes. Tényleg nagyon más széles vásznon látni :P :P *sóhaj* :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159289 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Nilraen írta: Ha így folytatjátok,ebből a topicból is eltünök egy időre! :) Ne kísértsetek!!!Eddig jól bírtam,de egyre nehezebb....


Ha nem akarsz előzetest nézni ne gyere ebbe topicba, mert a Gyűrű előbb-utóbb megtöri az akaratodat...

Hát asszem ezt fogom tenni...majd jan.08. után valamikor jövök újra... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159286 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Ha így folytatjátok,ebből a topicból is eltünök egy időre! :) Ne kísértsetek!!!Eddig jól bírtam,de egyre nehezebb....


Ha nem akarsz előzetest nézni ne gyere ebbe topicba, mert a Gyűrű előbb-utóbb megtöri az akaratodat...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159283 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha így folytatjátok,ebből a topicból is eltünök egy időre! :) Ne kísértsetek!!!Eddig jól bírtam,de egyre nehezebb....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159275 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan (Ben) Kenobi1 írta: www.theargonath.cc/videos/vids.html

Lehet csemegézni, és így már hátha bejön. :D

Egyébként rohadt jó! 8O 8O Csak kár, h. nem Quicktime, mert így nem lehet lementeni a gépre őket. :(

Már miért ne lehetne lementeni? Le lehet menteni, ugyanúgy (jobb egérgomb - cél mentése más néven). :wink: Attól, hogy wmv fájl, még nem streaming... :roll:
Aki nem tudja megnyitni, az telepítse a Media Player legfrissebb verzióját, vagy töltse le külön a Windows Media Video codec-et, mert az kell hozzá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159185 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
www.theargonath.cc/videos/vids.html

Lehet csemegézni, és így már hátha bejön. :D

Egyébként rohadt jó! 8O 8O Csak kár, h. nem Quicktime, mert így nem lehet lementeni a gépre őket. :(

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159150 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem nem nyitja meg :(

Bár lassan már az egész RotK-et látom darabokban :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159135 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Faramir csapata Osgiliathban

Klikk ide Windows Media, 962 Kbyte
Kissé brutális 8O


A SZENTSÉGIT!!!!!!!
Huh... hihetetlen! Na, nekem 1 körmöm se marad a film végére és csupa seb lesz a kezem, az már tuti!! :?


[size=9:1tkmdxnz]900!!!!!!!!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159130 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Faramir csapata Osgiliathban

Klikk ide Windows Media, 962 Kbyte
Kissé brutális 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159119 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
MTV-s RotK werkfilm időpontjai (elméletileg):

dec. 16. kedd 13.00
dec. 20. szombat 18.30
dec. 23. kedd 13.00
dec. 27. szombat 18.30

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159088 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Képek a francia premierről & a LotR kiállítás megnyitójáról, mielőtt még az incidens történt a tüntetőkkel:
www.theonering.net/scrapbook/group/1233/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159023 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A francia premier előkészületeit tegnap megzavarta egy csapat (kb 400) globalizációellenes tüntető... 8O Egy Alan Lee/John Howe kiállítás megnyitója zajlott épp, és a tüntetők egy része beszabadult az épületbe állítólag, úgyhogy igen hamar vége lett a partynak... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158996 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

Ulmo írta: Itt a RotK TV-reklámja:

Klikk ide Windows Media, 853 Kbyte

Klikk ide Quicktime, 12,75 mega 8O


Ez nagyon jó! Ha a film többi része is legalább ilyen jó lesz mint az előzeteseben akkor ez lesz a legjobb rész, és aggodalomra semmi ok! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158990 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gyöngyszem írta:

Nilraen írta: Sil írta a 3.rész topicba,hogy az MTV Europe-n volt! :evil: :evil: :( :( :(


Oh...és én honnan tudjam h nekem mienem van ?! :oops: Mert csak ki van irva h MTV :)

ja musorváltozás, de akkor adták helyette azta Igazábol szerelem soundtrackes baromságot?

Igen az volt helyette...

Ithil :P éldául mikor lesz?Tudsz mondani egy két időpontot..mert arra sajnos nincs időm hogy egész nap ezt lessem...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158963 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Sil írta a 3.rész topicba,hogy az MTV Europe-n volt! :evil: :evil: :( :( :(


Oh...és én honnan tudjam h nekem mienem van ?! :oops: Mert csak ki van irva h MTV :)

ja musorváltozás, de akkor adták helyette azta Igazábol szerelem soundtrackes baromságot?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158947 Írta: Ithil
Ithil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gyöngyszem írta: ki irt azt nembizti h ebbe a topicba h ma 18:30tol az MTVn ROTK werkfilm lesz mert nem volt! és kár. :(


Ezt én írtam, mert az újságban és a www.port.hu-n is írták, h lesz!!
Sil írta, h nem az MTV-n, hanem az MTV Europe-on volt! Nos, szerintem mindenkinek (általában) MTV Europe-ja van, mert MO.-on sajnos csak ezt lehet fogni/megrendelni, csak egyszerű MTV nincs is!
Sajnos műsorváltozás volt, de még lehet reménykedni, jövő héten asszem többször is leadják!! :D
Elnézést mindenkitől, aki velem együtt izgatottan várta a werkfilmet, de hát ez van. :(

"Ar sindarnóriello caita mornie,
Ar ilye tier unduláve lumbule..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158933 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A dec.1-jei világpremier afterpartyján készült képek:
www.theonering.net/scrapbook/group/1231

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158914 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Itt a RotK TV-reklámja:

Klikk ide Windows Media, 853 Kbyte

Klikk ide Quicktime, 12,75 mega 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158872 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Sil írta a 3.rész topicba,hogy az MTV Europe-n volt! :evil: :evil: :( :( :(

Én eddig abban a (tév)hitben éltem, hogy nekem az van otthon. Valahogy logikus lenne... :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158826 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Sil írta a 3.rész topicba,hogy az MTV Europe-n volt! :evil: :evil: :( :( :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158798 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nimrodel Melian írta:

Gyöngyszem írta: ki irt azt nembizti h ebbe a topicba h ma 18:30tol az MTVn ROTK werkfilm lesz mert nem volt! és kár. :(

Ott vártam a TV előtt, az ujjam remegve tartottam avideó felvevőgombján, és nem volt! Ez szemétség! Nem lehet, hogy az időeltérés miatt tolódott el valahova? De akkor mikor lesz? ha lesz egyáltalán. Ugye nem volt még és nem maradtam le róla?


Én is ott vártam és nem volt! valaki adjon egyk is bovebb infot h most mi van!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158794 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gyöngyszem írta: ki irt azt nembizti h ebbe a topicba h ma 18:30tol az MTVn ROTK werkfilm lesz mert nem volt! és kár. :(

Ott vártam a TV előtt, az ujjam remegve tartottam avideó felvevőgombján, és nem volt! Ez szemétség! Nem lehet, hogy az időeltérés miatt tolódott el valahova? De akkor mikor lesz? ha lesz egyáltalán. Ugye nem volt még és nem maradtam le róla?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158790 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ki irt azt nembizti h ebbe a topicba h ma 18:30tol az MTVn ROTK werkfilm lesz mert nem volt! és kár. :(

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158154 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Pontosítsunk: a hivatalos magyarországi bemutató iőpontja: 2004. január 8. A fanatikusok jan 8 0:01-től megnézhetik a FILM-et ;)

Én is fanatikus vagyok,de éjfélkor-akármit csinálhatok-úgysem mehetek moziba!! :evil: :? :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158139 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Pontosítsunk: a hivatalos magyarországi bemutató iőpontja: 2004. január 8. A fanatikusok jan 8 0:01-től megnézhetik a FILM-et ;)


Hannon le! Akkor egy kicsit elszámítottam magam, én jan. 17-re tippeltem.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158136 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Pontosítsunk: a hivatalos magyarországi bemutató iőpontja: 2004. január 8. A fanatikusok jan 8 0:01-től megnézhetik a FILM-et ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158119 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: Tényleg van pár pontos dátuma, nálunk mikor lesz a RotK premierje? Mert ahhoz kell igazítanom a vizsgáimat... :D :D


Azt hiszem jan 7. (vagy jan 6? )
annak a hétnek a csütörtökje amikor jan 7-e van.

pontosabban szerdája, ha az éjféli premierről van szó... :D

(én utána való hétre tettem a vizsgáimat)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158114 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Tényleg van pár pontos dátuma, nálunk mikor lesz a RotK premierje? Mert ahhoz kell igazítanom a vizsgáimat... :D :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158000 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Palimir írta:

Aldarion írta: Lehet remélni, hogy 2006-ban elkészül (ha elkészül) :?: Vagy teljesen lehetetlen :?

Sajnos semmiféle dátumról nincs tudomás... De számoljunk csak PJ szempontjából, és optimistán :)
2004-ben szerintem el lesz foglalva a ROTK-el, ha év végén jön ki a bővített.
Eközben talán már el is kezdi a King Kong előkészületeit. KK bemutató mondjuk 2005 végén. Majd ha megvannak a jogok a Hobbithoz, én egy 2006-2007-es bemutatót tartanék valószínűnek. :)
[size=9:11550pdj]A lepényhal meg először, a reményhal meg utoljára :lol: [/size]


Ha azt vessszük, mekkora teherbírású egy rendezö :twisted: :arrow: csinálhat két filmet is egyszerre :wink: 8) :lol:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.717 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére