Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 10 hónapja #147644 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
ott van h adsl vagy modem, amikor beállítod, nem?
de lehet h semmi köze nincs hozzá! :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147642 Írta: .Elessar király.

Ringbearer írta: Exclusive: Battle..


Azt tudom, de beállítottam 300kb-osra és nem akar elindulni

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147641 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Exclusive: Battle..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147640 Írta: .Elessar király.
Hogy a f*szba kell megnézni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147638 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta: Vadiúj RotK filmecske, Pelennorról, Karl Urban- és PJ interjúkkal:
entertainment.msn.com/movies/movie.aspx?m=523187


Érdemes megnézni! Van benne pár új jelenet a filmből (természetesen párbeszéd jelenetek). Az egyik Minas Tirithben történik (Faramir és Gandalf), a másik valószínűleg Dunhargban (Theoden és Aragorn).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147631 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Vadiúj RotK filmecske, Pelennorról, Karl Urban- és PJ interjúkkal:
entertainment.msn.com/movies/movie.aspx?m=523187

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147035 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: 7Artemisz: nem lehet, hogy azt a jelenetet láttad, amikor Minas Tirithből vonul ki a lovas sereg? Akkor már Aragorn viselheti a páncélt a Fehér Fával.

Oh... :roll: *Artemisz a homlokára csap jó nagyot*
Persze!! De kuka vagyok..... Ez tökjó!!!

Kérdés még 1 Ulmo, ha lennél olyan kedves:
Nem tudod (vagy bárki más nem tudja) véletlenül, a koronázás és az esküvő egybe lesz kötve a filmben?
Mert ilyeneket hallottam csiripelni, hogy Arwen már a koronázáson ott lesz! Akkor most hogy lesz?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146926 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hangfájlok a RotK-trailerből :wink: :
www.theargonath.cc/sounds/rotktt/rotktt.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146771 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz (Celebthil) írta: Héééé!!!!!
8O 8O 8O 8O 8O
Kikockáztam a rajongói trailert, és úgy láttam, mikor a rohír sereg elindul, akkor Aragorn is velük van, és már gondori öltözékben. Vagy csak vak vagyok, és az nem is ő? Hogy lesz most ez??? Vki aki informáltabb, segítsen, plíz!!!


Artemisz: nem lehet, hogy azt a jelenetet láttad, amikor Minas Tirithből vonul ki a lovas sereg? Akkor már Aragorn viselheti a páncélt a Fehér Fával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146722 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz (Celebthil) írta: Héééé!!!!!
8O 8O 8O 8O 8O
Kikockáztam a rajongói trailert, és úgy láttam, mikor a rohír sereg elindul, akkor Aragorn is velük van, és már gondori öltözékben. Vagy csak vak vagyok, és az nem is ő? Hogy lesz most ez??? Vki aki informáltabb, segítsen, plíz!!!


Melyik rajongói trailert, és pontosan melyik képre gondolsz?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146712 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Héééé!!!!!
8O 8O 8O 8O 8O
Kikockáztam a rajongói trailert, és úgy láttam, mikor a rohír sereg elindul, akkor Aragorn is velük van, és már gondori öltözékben. Vagy csak vak vagyok, és az nem is ő? Hogy lesz most ez??? Vki aki informáltabb, segítsen, plíz!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146592 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Szolgálati közlemény :)

A szinkronról folyó eszmecserét átraktam a Kreatív szekció/Szinkron topicba. Ott lehet folytatni a vitát a témáról.


S áll néma csönd...

A trailernek full screen verziója mikor lesz a neten?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146364 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szolgálati közlemény :)

A szinkronról folyó eszmecserét átraktam a Kreatív szekció/Szinkron topicba. Ott lehet folytatni a vitát a témáról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146323 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Ulmo, csak még egy szinkronnal kapcs. hozzászólás :D :

Nekem Szarumán angol hangja baromira tetszik (Pl.: "The hour is later that you think. Sauron forces are already moving. The Nine have left Minas Morgul. ..."-Baromi jó! ) Gandalf szövegei is baromi jók helyenként (Pl.: "...He was strong in life. ..." ) Nem szeretnék senkit megbántani, v. bárkivel vitába keveredni, ez csak SAJÁT vélemény: Aragorn angol hangja télleg motyogós(bár a trailerben tényleg szépen és tisztán beszélt). (Pl.:Helm-szurdok. A tündék érkezése előtt, amikor Legolas odamegy hozzá, eléggé motyogja a tünde szöveget. Alig értek belőle vlmit. (Jó, ehhez hozzájárul az is, h. még csak most kezdek ismerkedni a tünde nyelvvel... :) ) A feliratos verziót, amit hétfőn adtak, nem tudtam felvenni, mert tanulni kellett. :cry: :cry: Látni is csak félig-meddig láttam, mert alig bírtam tanulni tőle... :lol: :lol:

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146195 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta: Hát ENNYI lehet, hogy lesz benne... De itt Elfhelm feltehetően sisakban lesz, nem fogsz belőle sokat látni :(

A Király bevonulásánál már aligha!!! Mégiscsak a a tiszteletet meg kell adni...
De ha sisakban lesz, az se baj! :wink: Lényeg, hogy ott van!!!! Nem az arca a lényeg, arról amúgy se tudni sokat, hogy nézett ki. Szálas, ádáz rohír harcos volt, s mint ilyet, alapból imádom!! :lol: Muszáj, hogy ott legyen!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146191 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta:

Felagund írta: Reméljük...
Bár nem hiszem... :roll: Így is annyi szereplő van, hogy átlagember csak kapkodja a fejét...

Jaj, hát hisz a legtöbbet a filmben alig-alig említik név szerint!!!
Nekem bőven elég lenne annyi, hogy Théoden elmondja a seregfelállást -"Elfhelm, fordítsd a te századodat jobbra!"; és akkor mutatnák az arcát; meg az, hogy Éowyn mellett áll a Király bevonulásakor.
Na meg az is oan aranyos poén, ahogy megbotlik Trufában a sötétségben... bár az már tuti, hogy nem fog a filmbe férni, mégis szinte látom magam előtt... :lol: :lol: :lol: *kacc*


Hát ENNYI lehet, hogy lesz benne... De itt Elfhelm feltehetően sisakban lesz, nem fogsz belőle sokat látni :(

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146190 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta: Reméljük...
Bár nem hiszem... :roll: Így is annyi szereplő van, hogy átlagember csak kapkodja a fejét...

Jaj, hát hisz a legtöbbet a filmben alig-alig említik név szerint!!!
Nekem bőven elég lenne annyi, hogy Théoden elmondja a seregfelállást -"Elfhelm, fordítsd a te századodat jobbra!"; és akkor mutatnák az arcát; meg az, hogy Éowyn mellett áll a Király bevonulásakor.
Na meg az is oan aranyos poén, ahogy megbotlik Trufában a sötétségben... bár az már tuti, hogy nem fog a filmbe férni, mégis szinte látom magam előtt... :lol: :lol: :lol: *kacc*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146186 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Artemisz írta:

Felagund írta:

Artemisz írta: Szvsz amit Legolas a rohírok nyelvéről mond:
"Dallamos és kifejező, másrészt kemény és szigorú, mint a hegyek."
egy az egyben a magyar nyelvre illik!


Légy erős, ennél a résznél én is pont a magyar nyelvre gondoltam ;)

Naggyon helyes!!!!! :lol: :wink: Örülök, hogy újfent 1etértünk!

Mégegyszer felteszem a kérdést, mivel múltkor a kutya se reagált rá: :evil:

A ROHANI ELFHELM FOG SZEREPELNI A ROTK-BAN??!!!


Reméljük...
Bár nem hiszem... :roll: Így is annyi szereplő van, hogy átlagember csak kapkodja a fejét...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #146185 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Felagund írta:

Artemisz írta: Szvsz amit Legolas a rohírok nyelvéről mond:
"Dallamos és kifejező, másrészt kemény és szigorú, mint a hegyek."
egy az egyben a magyar nyelvre illik!


Légy erős, ennél a résznél én is pont a magyar nyelvre gondoltam ;)

Naggyon helyes!!!!! :lol: :wink: Örülök, hogy újfent 1etértünk!

Ulmo írta: A szinkronnal kapcsolatos véleményekhez használjuk az adott film topicját, vagy esetleg a Kreatív szekció/Szinkron topicját. Minerva úgy örülne neki :) Ha kell, a mostani hozzászólásokat is áttelepítem oda.

Tökjó ötlet! Csak nyugodtan! Ott még úgyse jártam! :D
Szívesen szerzek Minervának 1 kis örömet!


Mégegyszer felteszem a kérdést, mivel múltkor a kutya se reagált rá: :evil:
A ROHANI ELFHELM FOG SZEREPELNI A ROTK-BAN??!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146042 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
8O 8O 8O

Huhh!!!! Ölég félelmetes!!!!!!!!! A Ku-klux Klánra hajaz. (vagy hogy kell írni...)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146036 Írta: Obi-Wan Kenobi1
A Boszorkányúr:

www.thelandofshadow.com/mordorga ... wkmov5.htm

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146035 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Egy mázlista vázlatos beszámolója, 20 percet látott a RotK-ból:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1066104923

(nincsenek spoilerek!)


Tehát *****-jó lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :bounce: :up: :dance: :legolas3: :fight: :gollum2: :disappear: :itscool:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145991 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Egy mázlista vázlatos beszámolója, 20 percet látott a RotK-ból:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1066104923

(nincsenek spoilerek!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145979 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A westendi Palace moziban már öt darab kicsi plakát hirdeti a ROTK-t, Hamarosan jön! felirattal(dátum nincs), a kalendáriumból vannak a képek.
Még azt is el tudom képzelni(a minőségből ítélve), hogy kinyomtatták őket webről. :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145956 Írta: Lalaith Scarlett
Az aktívval nem kell foglalkozni, ha vki azért várja a ROTK-t, hogy kiderüljön, mi lesz a "szerelmi háromszög" vége, hát megvan róla a véleményem...namindegy:)
Most megy feliratosban a FOTR az HBO-n, ugye beindítottátok a videót?:D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145651 Írta: Obi-Wan Kenobi1
De jó, h. nem láttam az Aktívot... :D :D Csak felhúztam volna magam. :wink:

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145621 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Namarie írta:

Eldafinde írta: Ja! Meg az Aktívban ilyeneket gagyogott az Edina drága, hogy a filmben annak a szerelmi szálnak is megtudhatjuk a végét, ami a könyvben nem szerepel, csak a filmbe szőtte bele a rendező!!! Hol él ez?????
Megint ment az ostoba pletykák után...
Látjátok? Így kell mindent elhinni a médiának!!!!!!!!!!
Tessék! Most meg kiborultam így hajnali fél 2 magasságában!!! :mad2: :evil: :cross: 8O 8O 8O



Ezt most nem teljesen értem.. milyen szerelmi szálra gondol? amúgy ne borulj ki, kár volna, pláne ilyenen... :?


én is megnéztem az aktivot,de nagyot keleett benne csalódnom ...ismételten
enyhén bearanyozták a hirt,ezért ültem le én is hogy megnézem...nem mintha nem lenne meg a trailer...de mégis hátha mond vmit..
nekem az nem tetszett hogy elmondta a végét,ez egy nagy fa***ág volt ,ok hogy ált-ban mindenek jó a vége de mégsem kellene elmondani...na meg a a másik a szerelmni történet...de tudod mint már mondta más is nem kell ezen felhúzni magad...felesleges ....hülye éhekorász barmok ezek!és ezt te tudiod jól,ja és a másik hogy nem is ismeri....és ez már az ő baja...őt nézik butának

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145567 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Jó volt ez a kis filmecske csak kár, hogy az elsőből és a másodikból mutattak inkább. Az az elszánt arc, ahogy elindul a Holtak Ösvényén... Hmmm... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145530 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Eldafinde írta: Ja! Meg az Aktívban ilyeneket gagyogott az Edina drága, hogy a filmben annak a szerelmi szálnak is megtudhatjuk a végét, ami a könyvben nem szerepel, csak a filmbe szőtte bele a rendező!!! Hol él ez?????
Megint ment az ostoba pletykák után...
Látjátok? Így kell mindent elhinni a médiának!!!!!!!!!!
Tessék! Most meg kiborultam így hajnali fél 2 magasságában!!! :mad2: :evil: :cross: 8O 8O 8O



Ezt most nem teljesen értem.. milyen szerelmi szálra gondol? amúgy ne borulj ki, kár volna, pláne ilyenen... :?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145505 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Obi-Wan Kenobi1 írta: Látom már felfedeztétek az Aragornról szóló filmecskét. :) Pedig most akartam bejelenteni. :) Nemrég értem haza, de már töltöm :) Egy kis érdekesség:

www.thelandofshadow.com/mordorga ... 10-03a.htm

Ezek most Cirith Ungol kapuőrei, vagy vlmi mások? Nemtom, h. Cirith Ungol-e, v. Minas Morgul?


Ez szvsz Minas Morgul, az alsó képen a Jelre válaszolnak éppen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére