Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
20 éve 9 hónapja #157423 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lassan szállingóznak a hírek, hogy hol lesz speciális Gy.U. vetítés: a 2 bővített + a Király Visszatér.

USA (még szép :) )
Kanada
Costa Rica 8O
Peru 8O
Franciaország
Nagy-Britannia
Írország
Olaszország
Portugália

Úgy látszik, a magyar forgalmazók nem látnak fantáziát a dologban :( Pedig akár a MOM parkot is meg tudnánk tölteni, nem úgy, mint a TTT bővített vetítésén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157340 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: Remélem, még nem szerepelt ez az oldal

Klikk ide

Szép RotK képek vannak itt, és midnegyik letölthető nagy felbontásban is. Ajánlom az olifántokat 8O

De jó, már régóta várom, hogy ne csak az az első három oldal legyen... :D Minden héten benéztem, hogy hátha, de végre vannak újak! :D [size=9:19jp32vj](A theonering általában elég hamar felrakja ezeknek a képeknek .jpg verzióit, érdemes kivárni, ha nem akartok egyenként 4-5 MB-os fáljlokat letölteni...) [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157339 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Remélem, még nem szerepelt ez az oldal

Klikk ide

Szép RotK képek vannak itt, és mindegyik letölthető nagy felbontásban is. Ajánlom az olifántokat 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157332 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Aldarion írta: Lehet remélni, hogy 2006-ban elkészül (ha elkészül) :?: Vagy teljesen lehetetlen :?

Sajnos semmiféle dátumról nincs tudomás... De számoljunk csak PJ szempontjából, és optimistán :)
2004-ben szerintem el lesz foglalva a ROTK-el, ha év végén jön ki a bővített.
Eközben talán már el is kezdi a King Kong előkészületeit. KK bemutató mondjuk 2005 végén. Majd ha megvannak a jogok a Hobbithoz, én egy 2006-2007-es bemutatót tartanék valószínűnek. :)
[size=9:1b68dssw]A lepényhal meg először, a reményhal meg utoljára :lol: [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157310 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Aldarion írta: Lehet remélni, hogy 2006-ban elkészül (ha elkészül) :?: Vagy teljesen lehetetlen :?


:arrow: Mindig a remény hal meg utoljára!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157303 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Lehet remélni, hogy 2006-ban elkészül (ha elkészül) :?: Vagy teljesen lehetetlen :?

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157297 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Aldarion írta: Íííszonyú jó, ez a Hobbit bemutató :!: :hello:
Kár, hogy csak 2006-ban lesz... :cry:

De azért ne dőljünk be ennek a trailernek. :) Ez, ahogy mondtuk, rajongói, tehát nem igazi bemutató. Köze sincs a valósághoz.
Teszem hozzá, sajnos. :) De azért bíztató, hogy PJ foglalkozni akar vele. :P

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157216 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta:

Sil írta:

Nilraen írta: Valaki berakná megint..mert én még nem láttam.(akkor még nem olvastam ki a könyvet,ezért nem néztem meg)

Tessék:
www.lathamfilm.com/hobbit.html [/url]

Köszi...Nagyon jó az előzetes...remélem PJ tényleg megfilmesíti,és akkor ugyanezekkel a színészekkel...

Ha erre sor kerül, akkor szerintem biztosak lehetünk benne, hogy nem választ másokat.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157172 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Nilraen írta: Valaki berakná megint..mert én még nem láttam.(akkor még nem olvastam ki a könyvet,ezért nem néztem meg)

Tessék:
www.lathamfilm.com/hobbit.html [/url]

Köszi...Nagyon jó az előzetes...remélem PJ tényleg megfilmesíti,és akkor ugyanezekkel a színészekkel...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157168 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

a hétvége című újság írta: Peter Jackson, A Gyűrűk Ura című film rendezője szerint a sorozat harmadik, hamarosan bemutatásra kerülő része, A Király visszatér a legjobb a világhírű író, J. R. R. Tolkien regénytrilógiájából készült háromrészes sorozat darabjai közül. "Azért áll hozzám a legközelebb, mert ez a legérzelemgazdagabb" - nyilatkozta az új-zélandi rendező vasárnap, a film wellingtoni bemutatója előt az új-zélandi fővárosban.
A hatalmas érdeklődéssel várt filmet a világ más országaiban december 17-én kezdik vetíteni.
"A legnagyobb elismerés persze az, hogy látom, az emberek élvezik a sorozat előző darabjait is" - hangoztatta a rendező. Mint mondta, lassan kénytelen hozzászokni a gondolathoz, hogy művészileg soha többé nem tudja fölülmúlni a filmtrilógia által felállított mércét. "E három film volt a szakmai csúcs, innen már csak lefelé megyek" - vélekedett Jackson. A három film olyan szakmai függetlenséget hozott számára - tette hozzá -, amely lehetővé teszi, hogy olyan filmekre koncentráljon, amelyeket még meg akar csinálni, mint például híres régebbi filmje, a King Kong felújítása.


Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157162 Írta: Obi-Wan Kenobi1
Ha egyáltalán lesz...

Szvsz nagyon jó a trailer, még ha rajongói is! Remélem, h. PJ megcsinálja... :lol:

"Az Első Király emlékében él még Szauron, a végső végzetes veszély..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157154 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Íííszonyú jó, ez a Hobbit bemutató :!: :hello:
Kár, hogy csak 2006-ban lesz... :cry:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157041 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Szerintem is nagyon király...
(a zenéje ugyanaz mint a TTT második előzetesének)

Smaug awakes 2006... de jó lenne...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157025 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Sil írta:

Nilraen írta: Valaki berakná megint..mert én még nem láttam.(akkor még nem olvastam ki a könyvet,ezért nem néztem meg)

Tessék:
www.lathamfilm.com/hobbit.html


8O

Ez tök király!

De jó lenne... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #157022 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nilraen írta: Valaki berakná megint..mert én még nem láttam.(akkor még nem olvastam ki a könyvet,ezért nem néztem meg)

Tessék:
www.lathamfilm.com/hobbit.html

Egyébként a Sárkányszív még ma is a kedvenc filmjeim közé tartozik, imádom. Itt a trailere:
katt ide

A Tűz Birodalma viszont egy olyan film, aminek nagyon jó volt a trailere, viszont maga a film nem egy nagy szám.
Itt a trailere (QuickTime kell hozzá):
jobb egérgomb, cél mentése más néven

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157014 Írta: Nimrocco mirimafea
Imádom a sárkányokat! :oops:
Hiába izéltek Smaug cuki!!! :oops:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156704 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Cikkecske, kedvenc filmrendezőnk egyre jobban szeretné megrendezni a Hobbitot:

Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156661 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta:

Nimrodel Melian írta:

Alyr Arkhon írta: A sárkányokat már a Sárkányszívben is egész jól meg tudták csinálni bár kicsit bumfordiak lettek.
Viszont a 2020 a Tűz Birodalma már nagyon jó sárkányokkal dolgozott.

Én nem láttam egyiket sem. De ez azért megnyugtató.


Volt felrakva eccer régen egy Hobbit "trailer" amit a a GYUból meg az említett két filmből vágtak össze.


Valaki berakná megint..mert én még nem láttam.(akkor még nem olvastam ki a könyvet,ezért nem néztem meg)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156604 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nimrodel Melian írta:

Alyr Arkhon írta: A sárkányokat már a Sárkányszívben is egész jól meg tudták csinálni bár kicsit bumfordiak lettek.
Viszont a 2020 a Tűz Birodalma már nagyon jó sárkányokkal dolgozott.

Én nem láttam egyiket sem. De ez azért megnyugtató.


Volt felrakva eccer régen egy Hobbit "trailer" amit a a GYUból meg az említett két filmből vágtak össze.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156603 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: a WETA biztos meg tudja csinálni a sárkányt. Vasudvard lerombolását az utolsó pillanatokban csinálták, mégis milyen jó lett :itscool:
Egyébként nem tudom, eljutott-e ide a hír, miszerint Andy Serkis "szerepelni" fog PJ King Kongjában: róla mintázzák az óriásmajom arcmozgását.


Pontosan ezt akartam én is mondani. A WETA kiválló fejlesztő csapat. Azért is szeretem ennyire, mert nincs megfertőzve a hollywoodi őrülettel. Így tele van még kreatívítással és ártatlan, művészi ötletekkel. Ezt a trilógiával is bizonyították. Mostmár legalább van egy igazi riválisa annak a szenny Lucasarts-nak.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156601 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Alyr Arkhon írta: A sárkányokat már a Sárkányszívben is egész jól meg tudták csinálni bár kicsit bumfordiak lettek.
Viszont a 2020 a Tűz Birodalma már nagyon jó sárkányokkal dolgozott.

Én nem láttam egyiket sem. De ez azért megnyugtató.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156540 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Ulmo írta: a WETA biztos meg tudja csinálni a sárkányt. Vasudvard lerombolását az utolsó pillanatokban csinálták, mégis milyen jó lett :itscool:
Egyébként nem tudom, eljutott-e ide a hír, miszerint Andy Serkis "szerepelni" fog PJ King Kongjában: róla mintázzák az óriásmajom arcmozgását.


Szegény Andy...

De azért eccer megszólalhatna King Kong, kezében a nővel, hogy "Drááágaszááág" ;)

A sárkányokat már a Sárkányszívben is egész jól meg tudták csinálni bár kicsit bumfordiak lettek.
Viszont a 2020 a Tűz Birodalma már nagyon jó sárkányokkal dolgozott.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156464 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
a WETA biztos meg tudja csinálni a sárkányt. Vasudvard lerombolását az utolsó pillanatokban csinálták, mégis milyen jó lett :itscool:
Egyébként nem tudom, eljutott-e ide a hír, miszerint Andy Serkis "szerepelni" fog PJ King Kongjában: róla mintázzák az óriásmajom arcmozgását.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156462 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Morgul írta: Én azt mondom, hogy inkább PJ filmesítse meg, mint egy G. Lucas, vagy valami más kommersz, hollywoodi szerencsétlenség. PJ már bemutatta, hogy mit tud, és én bízom benne. Mellesleg a Hobbit kiválló filmes téma. Arról nem is beszélve, hogy PJ Sir Ian-t (Gandalf), Ian Holm-ot (Bilbó), Andy-t (Gollam) és Hogo Weavinget (Elrond) szerepeltetné a filmben. Nameg persze Hobbitfalva és Völgyzugoly is ugyanaz volna. Így a Hobbit film és a Trilógia összefüggő egészet alkotna. Mellesleg szívesen látnám a sasok urát, Thranduilt, Esgaroth-t, a törpök birodalmát a hegy gyomrában, Smaugot, és a nagy csatát vásznon. Élvezettel nézném meg, és biztos, hogy megvenném a (kibővített :D ) DVD-t.

Igazad lehet. És ahogy ezt leírtad... roppant csábító. Jajj, most itt sajnálkozhatok, hogy ez az egész (egyelőre :roll: ) csak álmodozás. Engem is Thranduil és Smaug érdekelne a legjobban. Vajon meg tudnák hihetően csinálni a sárkányt? Élethű lenne? Mert ha őt elrontanák, az sokat ártana az egész filmnek is. Bár én nagyon bízom bennük, Gollam után talán már nincs is lehetetlen! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156449 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Nimrodel Melian írta:

Cerebrum írta: December 15-én a National Geographicon lesz egy dokumentumfilm a ROTK-ról...

Én is láttam a reklámját. Csak el ne felejtsem!

Egyébként én nem vagyok benne biztos, hogy a Babót meg kell filmesíteni. Egyes gonosz dögök, akiknek ez nem jelent többen egy átlagos filmnél, egy kategóriába sorolnák a mindenféle utólagosan folytatott filmekkel, amiket csak a pénz miatt csináltak meg. :( Persze, én tudom (mi tudjuk), hogy ez egy cseppet sem igaz, de akkor is...


Én azt mondom, hogy inkább PJ filmesítse meg, mint egy G. Lucas, vagy valami más kommersz, hollywoodi szerencsétlenség. PJ már bemutatta, hogy mit tud, és én bízom benne. Mellesleg a Hobbit kiválló filmes téma. Arról nem is beszélve, hogy PJ Sir Ian-t (Gandalf), Ian Holm-ot (Bilbó), Andy-t (Gollam) és Hogo Weavinget (Elrond) szerepeltetné a filmben. Nameg persze Hobbitfalva és Völgyzugoly is ugyanaz volna. Így a Hobbit film és a Trilógia összefüggő egészet alkotna. Mellesleg szívesen látnám a sasok urát, Thranduilt, Esgaroth-t, a törpök birodalmát a hegy gyomrában, Smaugot, és a nagy csatát vásznon. Élvezettel nézném meg, és biztos, hogy megvenném a (kibővített :D ) DVD-t.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156432 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: December 15-én a National Geographicon lesz egy dokumentumfilm a ROTK-ról...

Én is hallottam már róla, de sajna, nincs olyan adónk :cry: :cry: :cry: De lehet, hogy az egyik barátom fel tudja venni :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156426 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Cerebrum írta: December 15-én a National Geographicon lesz egy dokumentumfilm a ROTK-ról...

Én is láttam a reklámját. Csak el ne felejtsem!

Egyébként én nem vagyok benne biztos, hogy a Babót meg kell filmesíteni. Egyes gonosz dögök, akiknek ez nem jelent többen egy átlagos filmnél, egy kategóriába sorolnák a mindenféle utólagosan folytatott filmekkel, amiket csak a pénz miatt csináltak meg. :( Persze, én tudom (mi tudjuk), hogy ez egy cseppet sem igaz, de akkor is...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156423 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Old Hawk írta: Azt hallottátok, hogy Peter Jackson nem szakad még el Tolkientől, hanem, lehet, hogy megfilmesíti a Babót?

Én csak örülnék neki :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156374 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
December 15-én a National Geographicon lesz egy dokumentumfilm a ROTK-ról...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156359 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Fiatal?
Miért fiatal?
Bilbó a Babó idején 51 éves... (vagy 52)

Egyébként sokadszorra röppen fel ez a hír, de szvsz a film jogai még mindig nincsenek PJnél.
Egyébként az ő következő filmje a King Kong lesz állítása szerint.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.728 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére