Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 5 hónapja #182603 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
"Ez valami film? "
Ez szerintem az Armageddonból van.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182602 Írta: Neldanel
Neldanel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta:

Enna írta: ÁÁÁÁÁÁÁ! Visítok!!!!! :P :P :P :lol:

Akkor már ketten visítunk! :wink: :D


Helyesbítek! Hárman! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182583 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: ÁÁÁÁÁÁÁ! Visítok!!!!! :P :P :P :lol:

Akkor már ketten visítunk! :wink: :D Olyan jó! Kár, hogy ilyen kicsi, szívem szerint egy ilyen képet raknék be magamnak háttérképnek! És a többi se rossz!
www.canterburyelf.com/elijahliv3.jpg
www.canterburyelf.com/elijahliv.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182450 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182053 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tényleg hasonlít... :(
www.cinemareview.com/cast.asp?mo ... castid=219


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182033 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tényleg van némi hasonlóság. Lehet, hogy direkt.
Mit jelent az, hogy Jersey Girl? És miről szól a film?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181989 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Büzsü--> cép,gratula!
Itt egy cikk a Hollywood Lifesból. Klikk!
Némelyik képen (pl. a címlapon) olyan furcsa, kicsit olyan mint Sophie Marcaeu...
Másik cikk az MTV-röl Jajj nem tom hogy csak az irok vágják igy össze a cikkeket, de má olyan fárasztó azt hallani hogy ilyen fárasztó volt a GyU-n dolgozni meg olyan hosszú, blablabla... :roll: :?
Egy hasonló.... Aranyos amit a családról mond. Télnyleg , már 1 éve házas... :)

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181782 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tegnap volt a Dr. T. és a nők az ORF1-en... és erre én persze ma jöttem rá. :? De ez ad némi reményt arra, hogy valamelyik magyar adó is leadja majd. Ha minden igaz, az HBO-n lesz 26-án is (mondjuk ez számora megint nem túl előnyös). Itt írják.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181290 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

büzsü2003 írta: Csináltam egy új hátteret...remélem tetszik (800x600) :roll: :D

aureentuluva2004.125mb.com/arwen.html


Ügyes!! Gratula! :itscool:

Viszem is haza! :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #181200 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csináltam egy új hátteret...remélem tetszik (800x600) :roll: :D

aureentuluva2004.125mb.com/arwen.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180404 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta: www.arwen-undomiel.com/images/Arwen_rather_evil.jpg Ezt a képet én még nem láttam.

1. ez még a Fotr idején egy tv reklámból való. A reklám rajta van a sima DVD extrás cd-jén.A neve simán "The Fellowship" és kemény 0.5 perces. :D

www.arwen-undomiel.com/images/Arwen_RotK_14.jpg Azon kívül, hogy a poszteren van rajta, hol keressem ezt a Filmben?

Ez az a ruha amit akkor visel amikor a látomása van (akkor rajta van igaz egy palást is) és amikor Völgyzugolyban beszél Elronddal. Egyébként kék színe van csak az egész poszter amiböl szedték piros.

www.warofthering.net/photos/rotkarwen/imagepages/image32.shtml Egészen meglepö dolgok... ez a Király visszatérben van? :hein:

Kizárt dolog mivel viseli a nyakláncot. De elnéztem ezt a kollekciot és hiába írják oda hogy "rotk" tele van menekülés a gázlóhoz és a Helm szurdokos képekkel. :roll:

www.warofthering.net/photos/rotkarwen/imagepages/image23.shtml Kezdek arra gyanakodni, hogy bövített jelenetek...

Hááát, nem valószínü ha csak nem bövítik tovább a Fotr-t. (lásd 1.) Valszeg ez egy Fotr kihagyott jelenet a kép meg megin a sima DVD egyik extrája között található(talán az Arwen-Liv Tyler videóban).

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180300 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.arwen-undomiel.com/images/Ar ... r_evil.jpg Ezt a képet én még nem láttam.
www.arwen-undomiel.com/images/Arwen_RotK_14.jpg Azon kívül, hogy a poszteren van rajta, hol keressem ezt a Filmben?
:arrow: www.warofthering.net/photos/rotk ... age3.shtml Itt mit olvas? Már a Film nézése közben is próbáltam kivenni, de nem sikerült.
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge32.shtml Egészen meglepö dolgok... ez a Király visszatérben van? :hein:
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge23.shtml Kezdek arra gyanakodni, hogy bövített jelenetek...
:arrow: Ez visszavonva, rájöttem: www.warofthering.net/photos/rotk ... age3.shtml Mily meglepö! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179908 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Kiszedtem a filmből a koronázásról az Arwenes jelenetet, íme (2,56MB):
hugoweaving.uw.hu/multimedia/rotk_arwen.wmv

Izé hülyén nézhetek ki hogy csak most mondom, na de Sil most már igazán az adósód vagyok... :lol: [size=9:31dc14b6] *Lilliana ugyanis most látta csak elöször ezt a jelenetet...* [/size]
Enna,az jelenet amit kérsz már elég régóta fenn van a neten, pl én a warofthering.net-röl szedtem le annak idején. innen ponosabban -jobb klikk,cél mentése.
A kinder figurák nekem nem nagyon nyerték el a tetszésemet de ha vki adna ingyen azért nem utasítanám vissza. :)

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178902 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Kiszedtem a filmből a koronázásról az Arwenes jelenetet, íme (2,56MB):
hugoweaving.uw.hu/multimedia/rotk_arwen.wmv

Van még ilyen jeleneted? :D Azt a részt tedd be, léééégyszi, amikor Arwen hazamegy Völgyzugolyba és Elronddal beszél!!!! :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178520 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Uííííííí! Akaok oan kisz édibédi Éowynt ész Arwent! :D
nézzétek....:
klikk De fura ilyen hajjal! Látta valaki ezt a filmet?
ó, a kis rosszcsont.... rács mögé dugták? :mrgreen:
ezen milyen vagány! ;)

¨

Nekem Éomer van. De Arwen élőben nem tetszik. :( És Éowyn is fúj... :lol: FotR meg TTT is volt itt!!! :D

editorial.gettyimages.com/source ... +tyler&p=3
A fenti képeken olyan... Nem Liv-es. De szép!!! :D :D :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177721 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Kiszedtem a filmből a koronázásról az Arwenes jelenetet, íme (2,56MB):
hugoweaving.uw.hu/multimedia/rotk_arwen.wmv

Tudom, hogy ez Arwen topic, de én ebben a jelenetben akkor is Elrondot sajnáltam a leginkább. (Már a Könyvben is.) Ahogy ránéz a boldog párra... :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177531 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kiszedtem a filmből a koronázásról az Arwenes jelenetet, íme (2,56MB):
hugoweaving.uw.hu/multimedia/rotk_arwen.wmv

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177527 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Elros írta: Azért smink nélkül is szép :D

Jaja!!!!!
Tök tetszik. Én méééér nem lehetek ilyen szép? Mééééér???? :bawling:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177424 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Elég érdekes haja volt az Oscaron. De azért szééééép :D
Szemüvegben tényleg furán néz ki. Tényleg, nem tudjátok miért van neki?

Huh, a szemét figyeljétek 8O, ahogy a vaku fénye megcsillan benne...
Ezt a nézést :)
Azért smink nélkül is szép :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177344 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jajj, de szép volt, és a ruhája is, és még a szemüveg is jól állt neki (itt kivételesen - szvsz)!
De mit keres Sandra Bullock-kal egy képen?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177249 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Uííííííí! Akaok oan kisz édibédi Éowynt ész Arwent! :D
nézzétek....:
klikk De fura ilyen hajjal! Látta valaki ezt a filmet?

én láttam de csak rosz minöségben a tv-én és bevallom nem teljesen értettem a sztorit... :oops:

ó, a kis rosszcsont.... rács mögé dugták? :mrgreen:

A sztoriban magától ment be,hogy a nagybátyjával (vagy ki volt az )legyen akit igazságtalanul tartoztattak le és nem utolsó sorban azért hogy találkozhasson a rendör barátjával is... :D

ezen milyen vagány! ;)

Ja nagyon vagány mint profi rakodó árus... :twisted:
Az Oscaron láttátok ahogy konferálta az énekeseket? Szerintem nagyon komolynak akart tünni azzal a szemüveggel meg minden (szvsz látszott rajta hogy izgul),de így is jobb hatást keltett bennem mint az a sok vigyor baba...
Képek a gáláról: 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 .
Na de jó hogy ezekkel vacakoltam amikor itt vannak sokkal jobb minöségben is! :evil: :roll: 8O :arrow: Klikk!

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177167 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Uííííííí! Akaok oan kisz édibédi Éowynt ész Arwent! :D
nézzétek....:
klikk De fura ilyen hajjal! Látta valaki ezt a filmet?
ó, a kis rosszcsont.... rács mögé dugták? :mrgreen:
ezen milyen vagány! ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176728 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Háááááá!!!!!!! :P De cukimuki!
Nekem is kell!!!!!!!!! A többi figuráról nincs képed?

www.eierlei.de/default.php?R=30& ... rrderringe
Itt a többi is. :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176566 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta: Érdekes a ruhája. De azért szép.
Arról az éneklésről én is csak annyit tudok, hogy van, illetve lesz.
Voltam Ausztriában, és ott a Kinder-tojásban RotK figurák vannak. És én pont egy Arwen-eset kaptam! :P www.eierlei.de/hdr/herrderringe/ ... hinten.gif
www.eierlei.de/hdr/herrderringe/arwen.gif

Háááááá!!!!!!! :P De cukimuki!
Nekem is kell!!!!!!!!! A többi figuráról nincs képed?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176155 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: editorial.gettyimages.com/source ... +tyler&p=3 - díjátadó

Érdekes a ruhája. De azért szép.
Arról az éneklésről én is csak annyit tudok, hogy van, illetve lesz.
Voltam Ausztriában, és ott a Kinder-tojásban RotK figurák vannak. És én pont egy Arwen-eset kaptam! :P www.eierlei.de/hdr/herrderringe/ ... hinten.gif
www.eierlei.de/hdr/herrderringe/arwen.gif

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #175980 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: www.warofthering.net/photoforum/data/502/2342arwenboromir.jpg Szép a ruhája, csak azt nem tudom, hogy Boromir mit keres ott??? :? 8O

Hát, ha már az ilyen jellegü képeknél tartunk... (remélem be szabad ilyeneket raki)
www.twobeats.org/lotr/manipg.html
Ez az egész oldal Legolas-szal párosítja össze Arwent. Hmm... most hirtelen még azt sem tudom mondani, hogy nem illenek össze.

Hát én meg igen, de hát izlések és pofonok.
Egyébként hallott valaki valamit a RotK bövítettben Arwen énekéröl?
Annak idején a Filmzene topicban volt róla szó hogy Liv azt nyilatkozta hogy énekelni fog a 3.részben,ami úgy látszik a filmbe eddig nem került bele.Aztán el is felejtettem az egészet idövel. Csak nem rég olvastam róla újra amint ugy emlegetik hogy az egyik legjobban várt bövitett jelenet. Szóval van r

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174293 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Tinúviel!Tinúviel! írta: www.warofthering.net/photoforum/data/502/2342arwenboromir.jpg Szép a ruhája, csak azt nem tudom, hogy Boromir mit keres ott??? :? 8O

Hát, ha már az ilyen jellegü képeknél tartunk... (remélem be szabad ilyeneket raki)
www.twobeats.org/lotr/manipg.html
Ez az egész oldal Legolas-szal párosítja össze Arwent. Hmm... most hirtelen még azt sem tudom mondani, hogy nem illenek össze.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174288 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta:

Lilliana írta: Mellesleg az ilyen képek nem számitanak slash-nek?

Nem, a slash mindig két azonos nemű szereplő... Ez max. het lenne, de végülis fel vannak öltözve, és még csak egy csók sincs, szóval... :roll: Csak egy egyszerű fotomanip, semmi más...

Hmm én most arra az Éowyn/Gornira gondoltam inkább.Igazából nem voltam ezek szerint tisztába mit jelent a slash , asszem most már értem.

Enna ugyan nem akkora bün az elfogultság szvsz de miért gondolod hogy Éowynt nem veszik észre? Oké Gornival tényleg Arwen miatt nem jöhetett össze,de attól még észre lett véve.S Aragornak is fájt a szive miatta mert valszeg szerette csak nem úgy... Arwen & Éowynre nem tekintek ugy mint vetéjtársak, nem tom de szerintem olyan más a történetük a sorsuk amiben ugyan ott van Gorni mint közös szál de mégsem a közös cél... :roll:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #174266 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

kovacstimi írta: Lehet, bár a ROTK képei közt szerepel... persze tudom, hogy ezt nem kell készpénznek venni.... :?
Kár, én szerettem volna együtt látni a két tündéhölgyeményt!

A kimaradt képeket, amikről nem tudták, hogy melyik részben lesznek, ha egyáltalán lesznek, besorolták a RotK galériába, ez nem jelent semmit.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.734 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére