Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 8 hónapja #162703 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tudom, köszi, azt én is olvastam a függelékben, de ez a számos leány... 8O :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162567 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: És Alagi, jó kis infók, de KÖNYÖRGÖM, MI AZ, HOGY "EGY FIÚT SZÜLT, ÉS SZÁMOS LEÁNYGYERMEKET"???? :evil: ARWEN NEM EGY NYÚL!!! 8O

Számtalanszor elmondtuk már a fórumon, hogy a Tolkien Enciklopédia meglehetősen megbízhatatlan forrás, nem igazán érdemes rá hivatkozni. Teli van durva hibákkal illetve félrefordításokkal. :roll: Ez a "számos leányt" szvsz a félrefordítás kategóriába sorolható, mindössze arról van szó, hogy egynél több lánya volt (egyébként a Függelékben van szó róla, amikor Aragorn halála után Arwen elbúcsúzik a lányaitól, így többesszámban)... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162538 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hogy lehet szavazni a kategóriákban? :oops: :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162505 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Engem is,engem is, csak azért voltam ilyen nyugodt mert... :roll: TÉNYLEG, MIÉRT IS???? :evil: :evil: :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162500 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: ...fel akarják hergelni a rajongókat...

Hát ez sikerült. :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162498 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nyugi, ezek csak hülyülnek, fel akarják hergelni a rajongókat, ki akarják borítani a jelölteket. :roll: Nem kell velük trődni. 8)
És Alagi, jó kis infók, de KÖNYÖRGÖM, MI AZ, HOGY "EGY FIÚT SZÜLT, ÉS SZÁMOS LEÁNYGYERMEKET"???? :evil: ARWEN NEM EGY NYÚL!!! 8O


(és a csókos-örülős jelenet a kedvencem... 8) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162338 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: www.imdb.com/features/rto/2004/poll/worstresults
Elég rossz hír: Livet jelölték a legrosszabb színésznő kategóriában is...........

Roppant dühítő! :x Kedvem támadna valakinek a torkának esni! :evil: Utálom az ilyeneket! :crazy: Mi a fenének kell legrosszabbat is választani! :shake: (És miért pont Livet!)

Nyugi, Drágaság, Jen annyival vezet... :twisted: Egyébként PJ is volt legrosszabb rendezőnek, a ROTK legrosszabb filmnek és vizeffektnek, Mortensen és Bloom legrosszabb színésznek, szóval no comment. De amíg 10-20 ember gondolja így, 1000 meg fordítva... :D Hadd legyen egy jó napja a sok unintelligens, irigy mácsónak/némbernek! :wink:

Na itt mi történik? www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - HOL VAN SIL??? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162181 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Ruhák és ruhatervek:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11576 - a zöld ruha a koronázásról
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11577

Víííííííí! Ezek gyönyörű szépek!!!! Van még? :P

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162177 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Tinúviel!Tinúviel! írta: www.imdb.com/features/rto/2004/poll/worstresults
Elég rossz hír: Livet jelölték a legrosszabb színésznő kategóriában is...........

Roppant dühítő! :x Kedvem támadna valakinek a torkának esni! :evil: Utálom az ilyeneket! :crazy: Mi a fenének kell legrosszabbat is választani! :shake: (És miért pont Livet!)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162176 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.imdb.com/features/rto/2004/poll/worstresults
Elég rossz hír: Livet jelölték a legrosszabb színésznő kategóriában is...........

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162152 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.imdb.com/features/rto/2004/poll/bestresults Liv jelölt a legjobb női mellékszereplő kategóriában! Tessék szavazni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161925 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Név: Arwen
Angol elnevezés: Arwen
Nemzetség: elda
Idő: Hk. 241 - Nk. 121
A név nyelve: sinda
A név jelentése: királyi szűz
Egyéb nevek: Undómiel; Esthajnalcsillag
Előfordulás: GyU



Elda hercegnő, Elrond és Celebrían leánya. Majdnem háromezer éven keresztül békében élt Imladrisban és Lórienben - egészen addig, míg 2951-ben, Völgyzugolyban találkozott Aragornnal. 2980-ban a Cerin Amrothon hűséget fogadtak egymásnak, és a GyH után összeházasodtak. Arwen Gondor királynője lett. Egy fiút és számos leányt szült. Amikor hozzáment Aragornhoz, lemondott arról, hogy az apjával átmenjen a tengerentúlra, így halandóvá vált. Amikor Aragorn Nk. 120-ban meghalt, Arwen átmment Lórienbe, és a következő télen követte férjét. A sírja a Cerin Amrothon található. Szép volt, állítólag sokban hasonlított Lúthienre. Szépsége miatt Undómielnek, vagy nyugoriul Esthajnalcsillagnak nevezték.





Mivel a könyvben viszonylag kevés női szereplő található, a film forgatókönyvének készítésekor Arwenre jóval nagyobb feladatot róttak. Ennek megfelelően tűnik fel az első részben mint Frodó megmentője, és ezért nem láthatjuk Glorfindelt az első részben, illetve hezitál (?) Aragornnal kapcsolatos érzéseiről a második részben.





A GW pedig - hűen a bevált sémákhoz - karddal a kezében ábrázolja Arwent.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161726 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Még pár spoileres kép a RotK-ból:
Arwen és Elrond ( :D ) a koronázáson:
www.warofthering.net/photoforum/ ... VD_110.jpg
Arwen és Aragorn... khmm, örülnek egymásnak... :wink: :
www.warofthering.net/photoforum/ ... VD_149.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161707 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez de ciki már: 8O
velvet.hu/v-nemciki/v-pletyka/steve10/
Aki még (hozzám hasonlóan) csak később értesült:
velvet.hu/v-nemciki/v-pletyka/tylerferjhez/ (kár érte... Livért. :lol: )
EZ IGAZ?! 8O :evil:
velvet.hu/v-nemciki/v-pletyka/tylermerges/ (az anyja nem modell? :oops: ) :arrow: "felneveltem, egyengettem a karrierjét..."- és elszedtem egyszer a pasiját, meg eltitkoltam az apja kilétét... "miért éppen most, és miért éppen így?" VAJON??? :twisted:
velvet.hu/v-nemciki/v-pletyka/liv/


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161571 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ruhák és ruhatervek:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11576 - a zöld ruha a koronázásról
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/11577

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161491 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.bbc.co.uk/radio1/news/entert ... lotr.shtml - Liv és a karácsony
spur.shueisha.co.jp/ - tud valaki japánul?
13pixelchen.de/regis_20031219.wmv - videó
www.newsaskew.com/talkback/10722 ... 164,.shtml - Szintén
www.rtl.de/videolounge/player.ph ... 836970.php - ez is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161389 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, Steven nekem se igazán.... iiizé, tetszik.... De ez nem mérvadó! :D
Nektek is BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160765 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nimro,Nefré!Steven Tyler se nézett mindig így ki,még akkor sem amikor még Bebe Buell-lel flörtölt. :wink: Aki mellesleg szintén nem mindig hordta azt az agyonsminkelt,kiélt arcot mint amivel mostanában mutatkozik...
Egyébként ma végre találtam egy parfümériát ahol még nem fogyott ki az Irresistible teszter! Hmmm... nem csak a tartója rózsaszín... Végül is nem rossz de az árának köszönhetöen (valami 13-16.000 ft) mégis ellen álltam... 8O :? :(
Ha addig nem találkoznánk : Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160663 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nefrédiel írta: Wááh, olyan fura volt nekem, hogy Steven Tyler az apja 8O Kissé besokkoltam, meg nem is tudom összehozni a két arcot úgy, hogy hasonlítanak-e egyáltalán...

Szerintem kicsit hasonlítanak - ami nem mondanám, hogy Livnek előnyére válik. :? De szerencsére csak alig.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160189 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Wááh, olyan fura volt nekem, hogy Steven Tyler az apja 8O Kissé besokkoltam, meg nem is tudom összehozni a két arcot úgy, hogy hasonlítanak-e egyáltalán...

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160109 Írta: Undómiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159738 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nagyon jók a képek (Liv is meg Arwen is)! :)
Szerintem nem olyan rossz az a vörös haj, sokkolóbbra számítottam, ahogy beharangoztad. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 9 hónapja #159660 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil/Szméagol írta: Enna: az EZ MEG KI? Liv féltestvére, Mia, a világ egyik leghíresebb ducimodellje.
Szerintem nem áll neki rosszul a vörös haj, csak nem túl természetes...

Ó.... Hát igen. A hézagos ismerettségem modellek, sztárok, színészek, énekesek és egyéb hírességek terén... :roll:
A vörös hajjal csak annyi bajom van, hogy utálom. Mert nekem is az van. :crap:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159530 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A paparazzók... :lol: :lol: :lol:

Liv Tyler
c/o William Morris Agency
151 S. El Camino Drive
Beverly Hills, CA 90212-2775, USA


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159446 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Enna: az EZ MEG KI? Liv féltestvére, Mia, a világ egyik leghíresebb ducimodellje.
Szerintem nem áll neki rosszul a vörös haj, csak nem túl természetes...
Arwen fanartok:
www.yarpg.de/elrond/fanart/lhuniel1.jpg
www.yarpg.de/elrond/fanart/fanar ... a_arw2.jpg
Háttér
Még egy háttér
Meg itt is egy
És még egy
Klikk ide is
Meg ide

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159427 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158244 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Artemisz (Celebthil) írta: Olvasta vki a cikket az ELLE-ben? Miről van benne szó?[/color]

Ja, az engem is érdekelne. :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157098 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155481 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem ez a kép jön nagyon be!!!

www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... =32&mnu=28

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.838 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére