Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 8 hónapja #165338 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

sherry írta: U.I.: Nem tudom biztosan, hogy ez Arwen-é,de ha igen ezt neked ajánlom Supersonica!! :up:

www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=2

oda van írva a kép alá hogy Arwen's Circlet, szal ez Arwen koronája...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165336 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
U.I.: Nem tudom biztosan, hogy ez Arwen-é,de ha igen ezt neked ajánlom Supersonica!! :up:

www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=2

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165333 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Supersonica írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudnátok-e jó minőségű Arwen fejékhez linket adni nekem, főként a Minas Tirith-ben viselt fejék érdekelne (a lovelylivtyler-ről már leszedtem mindent), a lényeg az lenne, hogy minnnnél jobb felbontásban és részletességgel legyen...

Köszike


Ezeket találtam EGYENLŐRE!!! Remélem elég jó, bár lehet, hogy kicsit távoli, majd mégkutakodom!!!! :wink: :wink:

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=502

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=2

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=2

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=2

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=3

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=3

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=3

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=4

:arrow: www.warofthering.net/photoforum/ ... 998&page=5

Megpróbáltam minden oldalról képet keríteni, remélem valamelyik majd megfelel!!!

Mindegyik Minas Tirith-es!!! :wink: :wink:

Jaaa, és itt van még egy: :arwen2: :wink: :wink:

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165326 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
editorial.gettyimages.com/source/CFW/ima...|0|0|7|liv+tyler&p=7
Ezek teljesen újak! Szép az a zöld!
Supersonica! Én sajnos nem tudok semmi ilyesmivel szolgálni. Silt kérdezted már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164972 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudnátok-e jó minőségű Arwen fejékhez linket adni nekem, főként a Minas Tirith-ben viselt fejék érdekelne (a lovelylivtyler-ről már leszedtem mindent), a lényeg az lenne, hogy minnnnél jobb felbontásban és részletességgel legyen...

Köszike

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164888 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Hát Elrond a mondatot úgy fejezte be, hoyg Arwen ereje a gyűrű sorsához kötődött. Nem halandósága, szóval ezt nem egészen lehet átvitt értelemben érteni, hogy ha A gyűrű elpusztul akkor Aragorn is vagy igen?


Mondjuk az még nekem sem tiszta, hogy Arwen ereje miért kötődik a gyűrűhöz? :roll: Hát reméljük valaki ezt is megmagyarázza.
Night: Nem tudom, hogy melegebb-e a tündék vére... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164886 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát Elrond a mondatot úgy fejezte be, hoyg Arwen ereje a gyűrű sorsához kötődött. Nem halandósága, szóval ezt nem egészen lehet átvitt értelemben érteni, hogy ha A gyűrű elpusztul akkor Aragorn is vagy igen?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164885 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Tarathradiel írta: Szerintem, és szóljatok rám, ha hülyeséget mondok/tegnap erről beszélgettem Iowával/, Elrond a haldoklást nem szó szerint értette, hanem úgy hogy Arwen már halandóvá vált...Csak abban semmi tragikum nem lett volna, ha így mondja meg Aragornak...
Arwennek is azt mondja még az elején, hogy "az eldák ereje elhagy téged"...Na most ezt gondolom nem úgy értette, hogy megfog halni, csak hogy már nem halhatatlan...Hát nem tudom ti ezt hogy gondoljátok, lehet, hogy nem így van. :)


Szerintem is igy van Orsi! Nem ugy szó szerint haldoklik, hanem tündeségében... Szoval ehagyja a halhatatlanság.. Mondjuk azt nem teljsen értettem, hogy miért mondja Elrond, hogy hideg a keze? Talán a tündéknek melegebb a vérük, vagy miért? :roll: Meg ugye a könyvet is elejti.. Az, hogy Elrond az azt mondja, hogy haldoklik, szerintem is csak a tragikum kedvéért volt.. Értitek, hogy hatásosabb legyen a jelenet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164882 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem, és szóljatok rám, ha hülyeséget mondok/tegnap erről beszélgettem Iowával/, Elrond a haldoklást nem szó szerint értette, hanem úgy hogy Arwen már halandóvá vált...Csak abban semmi tragikum nem lett volna, ha így mondja meg Aragornak...
Arwennek is azt mondja még az elején, hogy "az eldák ereje elhagy téged"...Na most ezt gondolom nem úgy értette, hogy megfog halni, csak hogy már nem halhatatlan...Hát nem tudom ti ezt hogy gondoljátok, lehet, hogy nem így van. :)

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164880 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
azt en sem ertettem, hogy Arwen miert "haldoklik".

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164826 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Amúgy én is meg vagyok elégedve Arwennel, mert nagyon jó volt. A zászló jó, hát kicsit hülyén állt a kezében.
De a csókos jelenet. Amúgy nem tudom miért emlegetjük ennyire azt, hoyg emberi...
Arwen effektíve tünde. Aragorn meg azért ő sem nevezhető olyan igazi embernek, mert hát Elrond tesójának ugye a leszármazottja ha nem tévedek...
Szóval azért ennél ők fenségesebbek. Főleg Arwen aki kimondhatalan szépséget képvisel és már jópárezer éves valszeg. Mint egy buta kislány Aragorn karjaiba esik.
Szóval totál az volt benne, hogy igye most nem fogja megcsókolni.. na de ennyire??

Az a látomás nagyon jó volt!!!


Liv Tyler szerintem is jól játszotta a szerepét, de az a csók tényleg nem kellett volna. Nem oda illett.
Csak egy kérdés: Amikor Arwen ereje egyre fogy, ahogy Szauroné nő, csak filmes gondolat, vagy a könyvben is volt róla szó? Mert én nem emlékszem, hogy ilyen lett volna a könyvben...Úgy rémlik, hogy Arwen "szimplán" halandó lett, amikor úgy döntött, hogy nem megy Valinorba. De ilyesmire nem emlékszem.Vagy rossz a memóriám? :oops:

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164679 Írta: Agnessza
Agnessza válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Osztom a véleményt. Tényleg nagyon buta jelenet volt, hogy ott a királyválasztás kellős- közepén leállnak csókolózni. Mégcsak emberi sem volt, mivel nem hiszem, hogy egy (akár mai) uralkodó pont abban a helyzetben fog leéáálni csókolózni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164501 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Amúgy én is meg vagyok elégedve Arwennel, mert nagyon jó volt. A zászló jó, hát kicsit hülyén állt a kezében.
De a csókos jelenet. Amúgy nem tudom miért emlegetjük ennyire azt, hoyg emberi...
Arwen effektíve tünde. Aragorn meg azért ő sem nevezhető olyan igazi embernek, mert hát Elrond tesójának ugye a leszármazottja ha nem tévedek...
Szóval azért ennél ők fenségesebbek. Főleg Arwen aki kimondhatalan szépséget képvisel és már jópárezer éves valszeg. Mint egy buta kislány Aragorn karjaiba esik.
Szóval totál az volt benne, hogy igye most nem fogja megcsókolni.. na de ennyire??

Az a látomás nagyon jó volt!!!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164494 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Akkor itt is megkérdezem: mi a vélemény a csókjelenthez?

Jujjj. Nem biztos, hogy így kellett volna. Olvastam más topicban, Te mit gondolsz róla, kb egy véleményen vagyunk. Nekem kicsit agyonvágta az egészet. Ahhoz képest, hogy úgy váltak el, hogy ,,van esélyed egy másik életre6jövőre" vagy mi... Én kétszer is meggondoltam volna, most akar engem a pasi vagy sem. (jó,jó persze, hogy akar, de akkor is)
De a többi jelenete szerintem naggggyon szép volt!!! Az a látomás, jó az főleg Viggo miatt.
És változatlanul nem vagyok kibékülve a zászlóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164437 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Annak ellenére, hogy Arwen nem szerepelt ennyit a Könyvben, a harmadik részben azt éreztem, hogy a jeleneteit tökéletesen beleillesztik az egész cselekménybe, és nem tűnnek annyira ki. A Két Toronyban az Arwenes részek sokkal kevésbé tetszettek. Ezek kifejezetten jók voltak, és Liv is jobb volt.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164435 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel Melian írta:

Teron írta: Akkor itt is megkérdezem: mi a vélemény a csókjelenthez?

Bár amikor aztán Aragorn nyakába ugrot az olyan furcsa volt. Kicsit nem tündés, de végül is az se volt olyan rossz. Nagyon szépek voltak!
:arwen2: :aragorn3:


Szerintem épp az volt a lényege annak a jelenetnek, hogy a szerelem fölülmúlta azt, hogy most ők milyen fenséges lények, és olyan emberi volt.. Gyönyörű volt! Záporoztak a könnyeim!
Liv többi szerepével ugyanez a helyzet! A látomásos rész nagyon tetszett, nagyon jól kitalálta PJ!! :cry:
Meg ahogy hártafordult, és egyszerűen elovagolt..És az Elrondal folytatott párbeszéde!
Szóval én nagyon meg voltam Livvel elégedve, bár eddig is nagyon szerettem , és aki szidni meri, annak leharapom a fejét! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164424 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Akkor itt is megkérdezem: mi a vélemény a csókjelenthez?

Majdnem olyan gyönyörű volt, mint az első részben. Bár amikor aztán Aragorn nyakába ugrot az olyan furcsa volt. Kicsit nem tündés, de végül is az se volt olyan rossz. Nagyon szépek voltak!
:arwen2: :aragorn3:
Na igen, az a zászló kicsit útban volt. Csak azért elhozni, hogy aztán odanyomhassák valami idegen emberke kezébe...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164334 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Akkor itt is megkérdezem: mi a vélemény a csókjelenthez?

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164294 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát Liv büszke lehet magára. Nekem nagyon tetszett, amit nyújtott. Az a főhajtás gyönyörű volt, tökéletes. De nem igazán értettem, miért kellett a zászlóval akciózni a végén, ha nem ott volt, ahol lennie kellett volna, szóval értitek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164230 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Ne is mondd! :lol: De tudod, milyen nehéz volt? 8)
Ez viszont már egy jobban sikerült, de mivel ez az első ilyen próbálkozásom, még nem tökéletes... :oops:
kep.tar.hu/anarore/images/pic4171604.jpg

Ehhez is csak gratuzni tudok. :) Tök szép képeket válogattál össze. Tegyél még föl, ha készül újabb!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163814 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Sziasztok!
De rég jártam itt!!

Láttátok a hivatalos oldalon Arwen képét?
www.lordoftherings.net/media/des ... n_1280.jpg

Szerintem nagyon szép rajta!


hm... nekem Szűzmária jut róla eszembe ezen a képen... :roll:
de szép, az tagadhatatlan :wink:

Az általam elképzelt Arwenhez az a kép hasonlít a legjobban, ami a RotK plakáton van róla :)
Szvsz az nagyon eredeti lett. Ott igazi tünde...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163625 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.bbc.co.uk/films/film_2003/vi ... tensen.ram - Liv és Viggo video. Még nem láttam, de biztosan jó. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163480 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Agnessza: így van így van !!!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163433 Írta: Agnessza
Agnessza válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Úgy látom különböző vélemény van Arwen szerepével kapcsolatban. :roll: Végül is nem kell csodálkozni, hogy a filmben jobban előtérbe került, mint a könyvben, hiszen "mindenki tudja", szerelmi történet egy valamirevaló filmből sem maradhat ki :lol: és úgy gondolom tökéletes választás volt, amikor Livet kérték még rá[/b]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163355 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sziasztok!
De rég jártam itt!!

Láttátok a hivatalos oldalon Arwen képét?
www.lordoftherings.net/media/des ... n_1280.jpg

Szerintem nagyon szép rajta!

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163280 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Ne is mondd! :lol: De tudod, milyen nehéz volt? 8)
Ez viszont már egy jobban sikerült, de mivel ez az első ilyen próbálkozásom, még nem tökéletes... :oops:
kep.tar.hu/anarore/images/pic4171604.jpg


Szerintem nagyon szép lett, főleg ahhoz képes, hogy az első ilyened! Én még nem próbálkoztam ilyennel! Ahhoz túl 2 bal kezes vagyok[size=9:2dnlmqyq](Egyébként Tylernek írják és te Taylornak írtad! Nem olyan nagy hiba, mert gondolom csak elgépelted, de azért gondoltam szólok! :wink: )[/size]

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163262 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem tudom mennyire érdekel titeket, de a 100xszép címlapján Liv van, év van egy oldal róla... Egész jó képek vannak.. Bár a címlapon található "Bájos tündérhercegnő" feliratot meglátva kicsit legondolkoztam, hogy érdemes-e megvenni az ujságot.. :roll: De egész tűrhető a cikk, ráadásul 2 oldalas Elijah interjú, és Frodos poszter is van benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163212 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ne is mondd! :lol: De tudod, milyen nehéz volt? 8)
Ez viszont már egy jobban sikerült, de mivel ez az első ilyen próbálkozásom, még nem tökéletes... :oops:
kep.tar.hu/anarore/images/pic4171604.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163183 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Ezt egy nagyon aberrált pillanatomban készítettem... :twisted: ( 8O )

kep.tar.hu/anarore/images/pic4166985.jpg

Wow! :o Nem rossz az ötlet egyébként. :D Kreatív.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163104 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt egy nagyon aberrált pillanatomban készítettem... :twisted: ( 8O )

kep.tar.hu/anarore/images/pic4166985.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.773 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére