Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 7 hónapja #170317 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Klikk!!!! Ezt nézzétek meg! Nem igaz! Nagyon penge..... Valaki betette az Éowyn topicba és amikor megláttam.... hát! Nevezzük visításnak a reakcióm.... :roll: De szertintem ez nagyon buli! :up:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169963 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lilliana írta:

Milendoria írta: Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

Hogy érted az elküldést,e-mailen vagy máshogy ?
Ha érdekel az elvish.org - ról le lehet tölteni, innen . Klikk a Sound file-ra az elsöben Róisín Carty mondja el, a 2. a filmböl van,nem viszhangzik de igy egy kicsit fura is. :roll:


Úgy gondoltam, hogy a szöveget szeretném elkérni, ha valakinek megvan, esetleg priviben el tudná-e nekem küldeni. Amúgy pedig köszi!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169924 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv, Viggóval és Elijah-val egyetemben állítólag fel fog bukkanni ezen a filmfesztiválon: www.sbfilmfestival.org/filmfest/index.htm Biztosan jó buli lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169708 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
akkor nemcsak szerintem volt osszenyomva a feje a zaszlos jelenetnel! Annyira hosszu volt! Pedig a film tobbi jeleneteben nagyon szep!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169707 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Milendoria írta: Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

Hogy érted az elküldést,e-mailen vagy máshogy ?
Ha érdekel az elvish.org - ról le lehet tölteni, innen . Klikk a Sound file-ra az elsöben Róisín Carty mondja el, a 2. a filmböl van,nem viszhangzik de igy egy kicsit fura is. :roll:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169706 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nîn o Chithaeglir lasto beth daer; Rimmo nîn Bruinen dan in Ulaer!
(Waters of the Misty Mountains listen to the great word; flow waters of Loudwater against the Ringwraiths!)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169701 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169486 Írta: Alatáriel
Alatáriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már elnézést,de mikor Arwen kibújik a zászló mögül,olyan kb 3 km hosszú feje van...

Ez most nagy hülyeség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169477 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sil, Isteniek a képek.
Különösen az elős - föleg, hogy a filmből ennek a jelenetnek a képeit keresem, és most végre letudtam tölteni, főleg ilyen szép nagyban. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169468 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hopp, vannak még nagyobbak is... 8O (vigyázat, 3-5MB-os képek! de ezek valószínűleg a jobb egérgombos módszer nélkül is látszanak...):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... chzeit.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit2.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit3.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... benzug.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169461 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
/me leborul Sil előtt, és könyörögve kér még ilyen képeket

/me rá van kattanva kőkeményen Arwen fejékére

(azért PJ-t kiszedhetnénk a tünde fiúk elől ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szép nagy forgatási kép, és egész jól látszik rajta Arwen fejdísze (jobb egérgomb, cél mentése...):
www.warofthering.net/photoforum/ ... 2754-1.jpg
Itt meg még jobban látszik, Arwen és Gorni :D :
www.warofthering.net/photoforum/ ... 3419-1.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169214 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lilliana írta: Én még nem láttam a 3. részt de szvsz a TTT ben különösen fontos volt a szerepeltetése (most nem arra sok smárolásra gondolok hanem ugy általában). A film nagyon nyers lett volna mert harc itt és akció ott, de az Arwenes jelenetek valami más hangulatot vittek a filmbe ami szerintem szinesebbé egészebbé tette. Jaj nem tom rendesen , saját szavaimmal elmondani,annyira ki lett már beszélve !
Az "Aragorn halála" az egyik (eddigi) kedvencem ! (A zenéje is nagyon bejön!)

Ezzel 1et tudok érteni. Ha így visszagondolok, tényleg vannak részek amiknek benne kellettek lennie (Aragorn halála, beszélés apucival, és elindulás Völgyzugolyból. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169078 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Nagyon nagy a pangás.

Enyhe kifejezés..

Ez ő????? 8O

Hát ez nekem is fura volt! De szerintem ha látnék magamról egy pl videot amin ilyen szemszögböl vesznek fel , nem ismernék magamra...

Hihihiii! :lol: Ez jó!

Jó volna ha igazi lenne de ez elég egy számitógépes montázsnak tünik...
Elza! Én még nem láttam a 3. részt de szvsz a TTT ben különösen fontos volt a szerepeltetése (most nem arra sok smárolásra gondolok hanem ugy általában). A film nagyon nyers lett volna mert harc itt és akció ott, de az Arwenes jelenetek valami más hangulatot vittek a filmbe ami szerintem szinesebbé egészebbé tette. Jaj nem tom rendesen , saját szavaimmal elmondani,annyira ki lett már beszélve !
Az "Aragorn halála" az egyik (eddigi) kedvencem ! (A zenéje is nagyon bejön!)

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169013 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen fanartok

Szerintem a Király visszatérben nem volt semmi baj Arwen szereplésével. Ugyanígy voltam a Gyűrű szövetségével is. Egyedül a Két toronyban volt számomra fölösleges Arwen szerepeltetése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168763 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Mi a szösz....? Miért nem ír senki? 8O Ez így uncsi.... :look: Na, írjatok! Mi a véleményetek Arwen filmbeli haldoklásáról? Hogy viszonyultok ahhoz az eszement látomáshoz Aragornnal és a kölyökkel? Mit szóltok Liv alakításához a harmadik részben? Hiányoljátok a nagy nyáladzásokat vagy helyeslitek, hogy végre volt egy GyU, amiben nem lehettünk émelyítő cuppogások és nyálpingpongozás tanúi? HÉÉÉ! Annyi téma van! Írjatok máááár!!! :?

Szerintem Arwen mindegyik plusz jelenetét tök jól beillesztették az eredeti történetbe. Nem lógtak olyan feltűnően ki, mit az eddigi részekben. A látomás ötlete tetszett, és a gyerek se nézett olyan hülyén ki, mit a képeken.
Azt a haldoklást meg nem nagyon értem. Kicsit talán túlzás volt.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168741 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mi a szösz....? Miért nem ír senki? 8O Ez így uncsi.... :look: Na, írjatok! Mi a véleményetek Arwen filmbeli haldoklásáról? Hogy viszonyultok ahhoz az eszement látomáshoz Aragornnal és a kölyökkel? Mit szóltok Liv alakításához a harmadik részben? Hiányoljátok a nagy nyáladzásokat vagy helyeslitek, hogy végre volt egy GyU, amiben nem lehettünk émelyítő cuppogások és nyálpingpongozás tanúi? HÉÉÉ! Annyi téma van! Írjatok máááár!!! :?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167009 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166167 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: editorial.gettyimages.com/source/CFW/ima...|0|0|7|liv+tyler&p=7
Megint díjátadón készült képek. Rossz lehet minden nap talpig Stellába felöltözni esténként, előtte sminkes, fodrász, manikűr...

Szerintem már volt ideje hozzászokni.

www.theonering.net/scrapbook/view/11787
Az InStyle magazin címlapján.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165826 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
editorial.gettyimages.com/source/CFW/ima...|0|0|7|liv+tyler&p=7
Megint díjátadón készült képek. Rossz lehet minden nap talpig Stellába felöltözni esténként, előtte sminkes, fodrász, manikűr...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165808 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: Jersey Girl trailer: mediaframe.yahoo.com/launch?lid=rnv-56-p...100-p.1253299-123118

Hát nem egy Gyürük Ura, de egész szórakoztató filmnek néz ki. Ugye nem kell olyan rossz elöérzetemnek lennie, hogy ezt nálunk nem fogom egy hamar látni. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165672 Írta: Undómiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165572 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Enna: Hááát olvass vissza topicot... nagyon tündétlen... 8O

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165426 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
en is bankot akarok rabolniii! nekem kell az a fejdisz! :bounce:

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165423 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Huh, az állam a földön és most szedegetem fel, de nem jön.....
Asszem hazafelé kirabolok egy bankot, aztán megrendelem mindet!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165401 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nézegetem itten a képeket..... úúúh, :? ez benne van a ROTK-ban?! Mifelé lerohanós, "tündétlen" jelenet ez?! :evil: : klikk ide

Ezt Sil tette fel:
katt
Nagyoooon Kiráály! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: Ha tehetném, mindet megvenném. :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165382 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Sonica: arról nincs még olyan minőségű kép. De nemcsak ezüstből van, hanem olyan csepp alakú kristályizék is lógnak róla többek között. Oldalt is, meg a homlokrészén is díszítve van.


Hmmm, kár... pedig én arról szeretnék pontos képet. Igen, a kis kristálylógók is nagyon szépek... (és milyen jól nézne ki egy kellőképpen dús fekete hajban, ugye Sil ;) ?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165377 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sonica: arról nincs még olyan minőségű kép. De nemcsak ezüstből van, hanem olyan csepp alakú kristályizék is lógnak róla többek között. Oldalt is, meg a homlokrészén is díszítve van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165374 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi, a Noble Collection-ost ismerem (van kuponom is hozzájuk), de most kimondottan a Minas Tirithbeliről kerestem jó képet (tehát, amit el tudok vinni az ötvöshöz, hogy ezüstből csinálja meg ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165346 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A koronáról én sem tudok ezeknél jobb/nagyobb képeket egyelőre. :cry:

Viszont a másik fejékről, amit Völgyzugolyban visel a búcsúzáskor, arról van pár:
katt ide
meg ide
meg ide

És persze a Noble Collection-féle változat (ez már volt, ugye):
www.noblecollection.com/catalog/ ... 4&catid=17

Majd érdemes lesz benézni ide később, biztos kiadják a koronát is:
www.noblecollection.com/catalog/ ... m?catid=17

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.726 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére