Éowyn

Több
21 éve 3 hónapja #125746 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdv!!

Nimrodel O Lorien írta: Nekem egy cseppet sem tetszik a kettős esküvő gondolata.


Kettős esküvő 8O 8O 8O Valamiről nagyon lemaradtam.... :sleepy:
Ez most biztos???Remélem nem... :shake: nagyon szomorú lennék :crying: ,mér nem jó ugy ahogy azt Tolkien mester leirta :rmad2: :?: :?: :?:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125707 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
De ez a dupla-esküvős infó már teljesen biztos? Ugyan én is olvastam már egy-két helyen róla, de még reménykedek, hátha csak elterelő hadművelet az egész. Lehet ebben valami igazság, vagy ne is áltassam magam? :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125703 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre, szégyenlem is magam miatta rendesen, de amint elkezdődik a nyári szünet ígéren, hogy rendbeteszem a topicot... :roll: :?

Nimrodel O Lorien írta: Nekem egy cseppet sem tetszik a kettős esküvő gondolata. Én ragaszkodom a Könyvbeli eseményekhez. Ahogy Tolkien megírta, az úgy jó és kész. Ez a megoldás egy szerelmes tinifilmben elmenne, de a Gyűrűk Urában nem. Szerintem hiba volt egy ilyen jelenetet belerakni. :evil:


Teljesen egyetértek. Felesleges teleszőni szerelmi szállal a filmet, mégha Éowynról van is szó. Az ő szerelmük Faramirral úgy jó, ahogy Tolkien megálmodta, nem kell ide semmiféle esküvő, az legyen mindenkinek a képzeletére bízva, hogy milyennek képzeli ez a lagzit...a kettős esküvőtől meg a hideg borsózik a átamon... :x :x :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125667 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Meg talán, mert Éowynról kicsit többet lehet tudni, ha elovastuk a könyvet, jobban lehet róla témát indítani, mint mondjuk Mir-ről, akirőlkevés hír van.Éowyn számunkra árnyaltabb jellemű.
[size=9:nau35y4y]Most hülyeségeket mondtam? :oops: [/size]


Nem mondtál egyáltalán hülyeséget.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125548 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Lyra:dehogy mondtál hülyeséget.
én egyetértek veled! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125423 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Meg talán, mert Éowynról kicsit többet lehet tudni, ha elovastuk a könyvet, jobban lehet róla témát indítani, mint mondjuk Mir-ről, akirőlkevés hír van.Éowyn számunkra árnyaltabb jellemű.
[size=9:2m380trn]Most hülyeségeket mondtam? :oops: [/size]

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124951 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
De nem is akarjuk sztárolni, az agyonnyomná a színvonalat itt... :eowyn1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124948 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!
még hozzászólva az esküvő+eljegyzés dologhoz,szerintem máshogy nem lehetett volna időben egyeztetni a dolgot,csak így a kettőssel!
mint ahogy ezt már más is kifejtette!
ezen a fórumon tényleg főleg Eowynról beszélünk és ez szerintem azért van mert Mir-ről kevés kép van viszonylag és nem is egy olyan sztár-féle akiről oldalakon lehetne írni,mint pl:(Lij,vagy Orlando)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124822 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Mert itt főleg Éowynról beszélgetünk, s kevesebbet Mirandáról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124758 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Lalaith írta: Nekem van egy sanda gyanúm a topic-ügyről. Nem lehet, hogy azért nincs feltüntetve Miranda Otto neve, mert amikor készült a topic, még nem tudtátok, ki fogja játszani Éowynt? :roll: :?:

Ha megnézed a legkorábbi oldalat, láthatod, hogy nem így van. :wink: A 3. hozzászólásban név szerint említik (és különben is, 2002. áprilisban már bőven tudtuk :roll: )...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124740 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem van egy sanda gyanúm a topic-ügyről. Nem lehet, hogy azért nincs feltüntetve Miranda Otto neve, mert amikor készült a topic, még nem tudtátok, ki fogja játszani Éowynt? :roll: :?:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124730 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!

Feltűnt, hogy nincs kiírva, hogy ki személyesíti meg Éowynt. Ez direkt van, vagy nem tudni? /Én tudom! :wink: /


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124605 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: A könyvben nem is volt benne az esküvő, csak Aragornéké. viszont az eljegyzés benne volt. :)


Igen, de ha az esküvőjük nem is lesz benne az eljegyzés biztosan. :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124549 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
A könyvben nem is volt benne az esküvő, csak Aragornéké. viszont az eljegyzés benne volt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124358 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Nimrodiel, de nem lesz elég idő két külön esküvőre, így is az első vágott film 6 órásra sikeredett és ezt kéne lecsökkenteni 3-3,5 órára...

zsoffija: a képek :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124158 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem egy cseppet sem tetszik a kettős esküvő gondolata. Én ragaszkodom a Könyvbeli eseményekhez. Ahogy Tolkien megírta, az úgy jó és kész. Ez a megoldás egy szerelmes tinifilmben elmenne, de a Gyűrűk Urában nem. Szerintem hiba volt egy ilyen jelenetet belerakni. :evil:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124151 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn

Arwen Scarlett írta: A kettős esküvőről énis hallottam, elég fura ötletnek hangzik, de szerintem tökjó lenne :wink:

Mayd mekkláttyuk...tök cíp lenne,az mán valócínű,hácc,az hotty nem könyvhű-mi az? :(
:) Cípek a képek...
Nem isz találok oat belinkelni ide,ami ninc... :oops: :( :wink:
bááár-
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/h/ ... e.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/b/r/ ... n.jpg.html (az arca... :( )
elfwood.lysator.liu.se/loth/k/e/ ... y.jpg.html :D
elfwood.lysator.liu.se/loth/d/a/ ... n.jpg.html hümm-hümm...
elfwood.lysator.liu.se/loth/m/a/ ... r.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/a/g/ ... n.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/loth/p/a/ ... n.jpg.html na ez mán acván!!!(teccik)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124135 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Ittvan egy Éowyn-Faramiros kép a Rotk-ból: :wink:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/couples.htm#fe

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124110 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowyn a RotK-ból, nagyobb verzió:
www.theonering.net/scrapbook/group/797/view/6701

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123940 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn

Arwen Scarlett írta: A kettős esküvőről énis hallottam, elég fura ötletnek hangzik, de szerintem tökjó lenne :wink:

Inkább legyen külön az esküvő,deha PJ. csak így tudja elintézni az idő miatt,akkor inkább legyen kettős esküvő,mint sehogyse :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123861 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... otoID=1968 ű
itt olyan SZÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉP!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123758 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
A kettős esküvőről énis hallottam, elég fura ötletnek hangzik, de szerintem tökjó lenne :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123558 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Agoura írta:

Arden Borough írta: ugye benne lesz a házasságuk a filmben?

Ajánlom!!Sztem a nazgul legyőzése úgy lesz mint a könyvben,ugye?Az Ispotály pedig benne van úhogy elképzelhető,hogy egymásra találásuk benne lesz,dehogy a házasságuk is?Nem tudom..Arag és Arwen mellett :roll: kettős esküvő 8O ?Tudtok erről vmit vagy volt már erről szó :oops: ?


Erről a kettős esküvőről én is halottam már, de nem biztos, hogy ilyen lesz...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123496 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Agoura írta: Sztem a nazgul legyőzése úgy lesz mint a könyvben,ugye?

Melyik, a magyar, vagy az angol változat? :twisted:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123487 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn

Arden Borough írta: ugye benne lesz a házasságuk a filmben?

Ajánlom!!Sztem a nazgul legyőzése úgy lesz mint a könyvben,ugye?Az Ispotály pedig benne van úhogy elképzelhető,hogy egymásra találásuk benne lesz,dehogy a házasságuk is?Nem tudom..Arag és Arwen mellett :roll: kettős esküvő 8O ?Tudtok erről vmit vagy volt már erről szó :oops: ?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123484 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
mindenki:szépek a képek!

Enna írta: Tehát:Az egész élete szörnyűvolt. :?

ez sajnos szerintem is így volt,bár néhány boldog pillanata biztos volt,ugyanis néha látni lehetett pillanatnyi boldogságot/örömöt a szemében,csakhát ez csak pillanatnyi!viszont Faramir tényleg biztos pont lett az életében,mint ahogy már mondtátok!
ugye benne lesz a házasságuk a filmben?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123305 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Aguora: jók :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122945 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem majdnem mindegyiket ismerjük :roll:
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... hotos.msnw
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=2
groups.msn.com/32334v15hs58qgi92 ... snw?Page=3

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122868 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Éowyn

Namarie írta: Én igazán azt becsülöm benne, hogy nem adja meg magát a sorsának, és azt teszi, amit jónak lát, még akkor is, ha majdnem belehal. Az ő harca nemcsak a csatatéren, hanem saját lelkében is folyik, és ha belegondolunk, elég reménytelen harcot vív Aragornért és Theodenért, valamint önmagával is.


Talán sarkítva, de Aragorn esetében azért harcol, hogy az őt szeresse és megbecsülje. /Szerintem Faramir is ezt teszi Denethor esetében, és mindkettejük harca- legalábbis azért a fajta szeretetért, amit ők kívánnának maguknak, eléggé reménytelen./


Lehet azt mondani,m hogy nem érti, miért otthon kellene védeni a népét, hiszen nem nőtt fel a feladathoz, de minekutána megélte, hogy senkit se tudott megvédeni, akit szeretett, inkább tevőlegesen harcol, aminek úgy érzi, van értelme.

Az egész elkeseredése szerintem abból származik, hogy úgy érzi, nincs értelme az életének, és ő maga értéktelen.


Igen, mert minden, amért küzdött, nemhogy jobbra, hanem rosszabra fordul: az Éorl ház tagjai sorban halnak meg, vagy öregednek ki;Theoden Kígyónyelvű bábuja; Éomer is hiába harcol; és nem utolsó sorban, hogy Aragorn nem szereti viszont. Minden, amiért úgy vélte, érdemes élni, romokban.

De jön Faramir, és ráébreszti, hogy nagy tettek nélkül is lehet boldogan élni. És akkor már nem lát mindent olyan sötéten.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122850 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Sil, ez ISTENI!!! :itscool: Szegény lány, mennyire sebzett! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.698 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére