Éowyn

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120002 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Éowyn
Saczy, naigen... ezen már régebben is filóztunk :twisted:
Agoura, a barrowsdowns régebben be volt már linkelve a beszélgetős topicba, egy másikkal együtt ahol elf és hobbit nevet lehet generálni.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119997 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Arden,az a neves oldal haláli :D Naon,naon tetszik,egy csomó mindent kikerestem :D .Az 1.kép tényleg érdekes..,de a 3. nagyon szép,hasonlít anyukám egyik régi fényképére :)
Ez egy jelmezbálon készült,de nem tudom kicsodák 8O

www.xyz.com/~ldv/sb/webpic/Towers_065.jpg
www.xyz.com/~ldv/sb/webpic/Towers_086.jpg

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119912 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Éowyn
öhmmmm...öhöm.....az első kép....azé ha nem mir is az a másik csaj akkor is liv lezbi? ezt nem tudtam.... 8O

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119709 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
sziasztok!
ezen a képen milyen idős lehet?:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp
(írjátok be a keresőjébe hogy Miranda és kijön 4 kép,a harmadikra gondoltam...bocs de máshol nem láttam még ezt a képet!)
(az első kép is érdekes...)
szerintem nagyon szép kép! :)
Eowyn mangásan:
www.ilmen.hpg.ig.com.br/imagens/turin5.jpg :D
képek (remélem ismeretlenek!):
www.venicemag.com/media/motto.11.jpg
www.actressarchives.com/miranda/index.php?pg=4 (itt nézzetek körül mert nagyon szép képek vannak Mir-ről :D )
www.bias.net/byronmappgallery/im ... irand3.jpg érdekes...
ez meg egy Középfölde névgenerátor az rpg.hu-ról: www.barrowdowns.com/middleearthname.asp

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119604 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem tudtok olyan képeket Mirandáról, ahol Éowyn-korabeli lehetett (24 körüli) ? Kíváncsi lennék rá olyan fiatalon milyen Éowyn lenne... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119078 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Az angolban is úgy ejtették ki Éowyn nevét mint a magyarban.
Agoura: az a kép teljesen megfelel :)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118920 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Dea az a kép nagyon cuki :P
Ezek voltak már?
klikk
klikk :arrow: ez a kép minden elvárásunknak megfelel ugye? :wink:

klikk
klikk

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118842 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Éowyn
Hihi,ÉowynFanSite :D
www.geocities.com/steel_lily2002/
(vannak eggéc jó képek isz!)

És még! 8O
Itt van szó a nevéről is! 8) ("Pronounciation : (Ay-oh-win)")
Tesszék!
www.divadrummer.com/eowyn/

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118836 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Éowyn
Az Éowyn-Arwen témához egy aranyos kép:

www.libraryofmoria.com/fanart/ignorance.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118805 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Bocsi a képekért :oops: most már maga az oldal se jön be ahonnan linkeltem :evil: pedig egy egy jelenet pillanatról-pillanatra volt lefényképezve.Máshova nem írom le még egyszer,nem tudom mi lett vele.BOCSI :oops: :oops:
Na hogy ne legyek annyira off
A filmben én 'éovin'-nek hallottam,bár lehet hogy csak azt képzeltem :roll: Az angol verzióban hogy mondják?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118800 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Éowyn

Saczy írta: éovün???? te jó ég! szerintem mindeki éovinek ejetette aki olvasta.... :) ))


Ja, én is ledöbbentem, de ott van a függelékben, fehéren-feketén!

Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118798 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Éowyn
éovün???? te jó ég! szerintem mindeki éovinek ejetette aki olvasta.... :) ))

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118787 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Én gondoltam, hogy van valami ezzel az "y"-vel, de én a filmben sem hallottam tisztán ü-nek. Ahogy Pennie mondta, valamhol a kettő közt.
Képecskék:
No.1
No.2
No.3
No.4
No.5
No.6
No.7
No.8
No.9
No.10
No.10

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118722 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn

Agoura írta: www.classicxf.com/images/TTT/rohan/rohan1.html - együtt a testvérek
www.classicxf.com/images/TTT/rohan/rohan075.jpg
www.classicxf.com/images/TTT/rohan/rohan076.jpg
www.classicxf.com/images/TTT/rohan/rohan097.jpg
www.classicxf.com/images/TTT/rohan/rohan098.jpg

sajnos a képek nem jönnek be erről az oldalról... :(
amugy én is mindig "Éovin"-nek ejtem és ezt nem fogom megváltoztatni!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118696 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Jó ég Ü-NEK??????!!! Hát én is 'éovin'nak ejtettem, sztem ezután is úgy fogom :oops: :oops: :roll: :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118648 Írta: Agoura

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118604 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Az első képen tényleg úgy látszik mintha saját magát szúrná le... :?
Szerintem a háttérben nem Trufa van, mert túl nagy és ordít róla, hogy ember (1 vélemény)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118555 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Éowyn

Penngaladiel írta: Felagund, ez inkább a Nyelvek, írások topik témájába vág, de szerintem határozott magyar ü semmiképpen, inkább az a furcsa i és ü közötti hang, amilyen pl. az oroszban a jeri, törökben a pont nélküli i stb...


Bocs, de azért mégis Éowynről van szó :wink:

Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118551 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
Én inkább úgy ejtem, hogy kissé elnyelem a kérdéses magánhangzót, így érdekesmód valóban ü-szerű jellege van, és szerintem ez jó is így. 8)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118549 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Felagund, ez inkább a Nyelvek, írások topik témájába vág, de szerintem határozott magyar ü semmiképpen, inkább az a furcsa i és ü közötti hang, amilyen pl. az oroszban a jeri, törökben a pont nélküli i stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118547 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Éowyn
Éowynt tényleg "Éovün"-nek kell ejteni???? Én eddig mindig "Éovin"-nak ejtettem, de a rohaniaknál y=ü, ha minden igaz.

Vagy ezt már mindenki tudja, és megint csak én vagyok lemaradva??? :confused2:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118462 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn

Agoura írta: Az elsőn úgy ki van csavarodva :? meg olyan mintha saját magát akarná leszúrni :? Amúgy a háttérben Trufa látható?

szerintem igen!mert mintha szúrna előre egy karddal...bár ez nem biztos de mintha ez lenne ott
amúgy Trufa nem túl hobbitosan lett ábrázolva!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118394 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Az elsőn úgy ki van csavarodva :? meg olyan mintha saját magát akarná leszúrni :? Amúgy a háttérben Trufa látható?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118386 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118361 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Éowyn
Figyelem! Vasárnap az HBO-n lesz az Afrikai szenvedély, amiben, ha monden igaz játszik Miranda Otto!

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118337 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

hódica írta: Közérdekű közlemény :arrow:
kérek mindenkit, ha az általa beszúrt kép címe nagyon megnyújtja a topicot, akkor szerkessze át; nekem egyedül elég sok időmbe kerül, s motanság nem vagyok bőviben szabadidőben, s még egy darabig nem is leszek... :roll:
köszönöm :wink:


Ez csak természetes. :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118336 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Közérdekű közlemény :arrow:
kérek mindenkit, ha az általa beszúrt kép címe nagyon megnyújtja a topicot, akkor szerkessze át; nekem egyedül elég sok időmbe kerül, s motanság nem vagyok bőviben szabadidőben, s még egy darabig nem is leszek... :roll:
köszönöm :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118237 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
szépek a képek! :)
az meg szerintem nem baj ha néhány képet már láttunk azokbol amit belinkelünk hisz nekünk is jo mert még többet tudunk benne gyönyörködni viszont aki mondjuk csak 2 hete fórumozik az nem hiszem hogy 20-30 oldalakat fog visszaolvasni hanem örül a képeknek!
ez vélemény volt...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118167 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Niph: gondoltam, csak nem tudom melyik, ezért inkább az összeset felrektam...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #118166 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Nefadar: szépek, de néhány már volt.
elfwood.lysator.liu.se/loth/s/u/ ... d.jpg.html :arrow: Dernhelm

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.656 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére