Éowyn

Több
21 éve 4 hónapja #122494 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
lordoftherings.net/legend/galler ... mage17.jpg - Aragorn és Éowyn

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122460 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Tehát:Az egész élete szörnyűvolt. :?


Igen. Rátapintottál a lényegre. :wink:
Faramir valami olyasmit hozott be az életébe, amit ő még nem nagyon ismert: az otthon melegét, a biztos családi hátteret, a fix pontot az életében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 3 hónapja #122366 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Tehát:Az egész élete szörnyű volt. :?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122305 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Éowyn
(sok)Minden Miranda Ottóról :arrow:
www.bagendinn.com/honorees/decemberrandy.asp

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122059 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen Gríma nagyon hozzájárult, de szerintem még benne volt Théodred halála is, mert végül is úgy nőttek fel mint a testvérek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122039 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Nem csak az Aragorn iránt érzett 'szerelme' miatt, hanem Gríma mérge miatt is. Kígyónyelvű nagyban hozzájárult Éowyn 'leépüléséhez'.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122012 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Namarie:
Igen, ebben igazad van, de szerintem a végén abban az elkeseredett harcában már inkább az dominál, hogy céltalannak érzi az életét. Nem érték számára, Aragorn miatt, így aztán ki mer állni akár egy nazgullal is. Persze ki hogy látja...

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122010 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Éowyn
Én igazán azt becsülöm benne, hogy nem adja meg magát a sorsának, és azt teszi, amit jónak lát, még akkor is, ha majdnem belehal. Az ő harca nemcsak a csatatéren, hanem saját lelkében is folyik, és ha belegondolunk, elég reménytelen harcot vív Aragornért és Theodenért, valamint önmagával is.


Talán sarkítva, de Aragorn esetében azért harcol, hogy az őt szeresse és megbecsülje. /Szerintem Faramir is ezt teszi Denethor esetében, és mindkettejük harca- legalábbis azért a fajta szeretetért, amit ők kívánnának maguknak, eléggé reménytelen./


Lehet azt mondani,m hogy nem érti, miért otthon kellene védeni a népét, hiszen nem nőtt fel a feladathoz, de minekutána megélte, hogy senkit se tudott megvédeni, akit szeretett, inkább tevőlegesen harcol, aminek úgy érzi, van értelme.

Az egész elkeseredése szerintem abból származik, hogy úgy érzi, nincs értelme az életének, és ő maga értéktelen.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121979 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Én nem a harcost szeretem Éowynban, hanem a Nőt. Nem a kemélny, férfias oldalát, hanem azt a lágy, szomorú és elkeseredett hölgyet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121841 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Szép, bár furcsa Éowynon ilyet látni, ő harcos...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121708 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Azért elfogadnék egy ilyet..meg persze hozzáillő ruhát is :twisted: :D

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121386 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121347 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Éowyn
Ne vicceljetek már, persze, hogy volt nyaklánca a filmben! Nézzétek meg azokat a képeket, amiken a fehér vagy a zöld ruha van rajta.
Galéria
Egyébként szerintem is jobban menne hozá az ezüst (nekem mindenképp jobban tetszik), de az arany sem volt rossz.
Illusztráció
Még egy

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121148 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn

hódica írta: Szerintem egyáltalán nem dúrva az a kép. nem smárolnak, csak egy szájrapuszi, ami barátnők között szerintem nem ritka :roll: Ők pedig ugyebár egy puccos partyn voltak, ahol v.hogy fel kell kelteni a média érdeklődését... :roll: :)

Szerintem azért még barátnők között nem terjedt el ez a szokás :roll: szerintem inkább csak a magukra akarták vonni a figyelmet.

Arden Borough írta: nem hiszem hogy olyan jó barátnők lennének... vagy igen?

Szerintem lehetnek jó barátnők hiszen elég sokáig együtt voltak és talán azért gondoljuk azt hogy nem annyira,mert az általuk megformált karakterek nem voltak annyira jó barátnők :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121062 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

hódica írta: OFF:
[size=9:3npua85s](ők sem melegek, mégis... )[/size]

Hát ez még borzzzzzasztóbb!Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúj!
Mondjuk vhogy én se tudom elképzelni, azt a hú de nagy barátságot Liv és Mir között :roll: Ha meg csak a média kedvéért......... az az ő bajuk :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121037 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Láttuk ezt már ilyen nagyban?
members.tripod.com/padawanjenn/L ... er_lrg.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120904 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem mindig is az ezüst megy jobban Éowynhoz. Az arany szerintem már a haja szine miatt sem...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120901 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Tényleg nem volt, és a legkevésbé sem ilyen! Szép a nyaklánc, de nem illik hozzá. Éowynhez én inkább az ezüstöt tudom elképzelni.


Nem, tudom... szóval a külsője alapján, szerintem illik hozzá az arany. De a jelleme alapján meg inkább az ezüst. legalábbis addig, amíg meg nem gyógyul. Mert előtte egy kicsit hogyismondjam "hideg", amihez az ezüst dukál. De utána megismeri az igaz szerelmet, ami viszonozva van, ami mindenképp egy pozitívabb "melegebb" :D érzés, amihez az arany megy.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120897 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Jé, nem is emlékszem, hogy a filmben lett volna nyaklánca 8O :oops: :
www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04270.html


Tényleg nem volt, és a legkevésbé sem ilyen! Szép a nyaklánc, de nem illik hozzá. Éowynhez én inkább az ezüstöt tudom elképzelni.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120888 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Sil: Én sem láttam Éowyn-on a nyakláncot a filmben.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120821 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn

Luinefaciel írta: Találtam egy Éowyn képet! :D Nekem nagyon tetszik! Bocs, ha már volt.
www.nightrunner.com/cgi-bin/show_image.py?id=1530&pn=0

David Wyatt festménye, csakúgy, mint az a Szürkeréves kép, amit nemrég tettem be a 3. rész topicba. A többi képe itt látható:
fan.theonering.net/rolozo/collec ... 1&count=-1

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120786 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Luine:szép a kép! :)
Sil:szerintem se volt a filmben nyaklánca,aztán lehet...
más:szerintem nem leszbikus sem Liv sem Mir,mindenesetre érdekes a kép...
Hódica:azért nem tudom milyen ez a barátnők közötti szájrapuszi... :?
nem hiszem hogy olyan jó barátnők lennének...
vagy igen?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120651 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Luinefaciel írta: Találtam egy Éowyn képet! :D Nekem nagyon tetszik! Bocs, ha már volt.
www.nightrunner.com/cgi-bin/show_image.py?id=1530&pn=0


Még nem láttam és nekem is nagyon tetszik. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120581 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Éowyn
Találtam egy Éowyn képet! :D Nekem nagyon tetszik! Bocs, ha már volt.
www.nightrunner.com/cgi-bin/show_image.py?id=1530&pn=0

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120576 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Jé, nem is emlékszem, hogy a filmben lett volna nyaklánca 8O :oops: :
www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04270.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120244 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem egyáltalán nem dúrva az a kép. nem smárolnak, csak egy szájrapuszi, ami barátnők között szerintem nem ritka :roll: Ők pedig ugyebár egy puccos partyn voltak, ahol v.hogy fel kell kelteni a média érdeklődését... :roll: :)

OFF:
[size=9:2htx86vd](ők sem melegek, mégis... )[/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120201 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Ne csináljátok már, egyikük sem leszbi! :lol: Mindkettő boldog házasságban él a férjével.
Ez csak afféle üdvözlés-féleség, mégha tényleg túl közvetlen is. De azért nem smárolnak, az látszik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120166 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Te jóég! Ez naon szőrnyű. Ezt nem hittem volna...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120047 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn

Arden Borough írta: sziasztok!
ezen a képen milyen idős lehet?:
www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp
(írjátok be a keresőjébe hogy Miranda és kijön 4 kép,a harmadikra gondoltam...bocs de máshol nem láttam még ezt a képet!)
(az első kép is érdekes...)

Atyaég :eek2: , remélem, az ott nem Mir az 1. képen :roll: Addig OK hogy Liv lezbi, de hogy Mir is :triste:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120004 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Eia, nem url/, hanem url=... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére