Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 8 hónapja #162534 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: 2 képből áll. az egyiknél rotk, de csak annyi, hogy királyi szakálla van és Arwenhez hajon(Ugye nem mekcsókolni akarja.. :evil: :x ) a másikon hosszúhajas Viggo... Szerintem nyugodtan megnézheted


SZPOILER!!!: (végül is... :? )

De igen, a köv. pillanatban úúgy lesmárolja!!! VAgy az nem pont akkor van? :idea: :roll:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162529 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nilraen: Nekem ttszik a kitartásod, ne bukj el! :wink: :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162426 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Gyöngyszem írta:

Nilraen írta:

Gyöngyszem írta: Az Rtl klub TXTjén pedig azt irják ma, hogy Gwyneth Paltrowot (v hogy kell leirni :roll: ) nézte ki magának....

Gwyneth Paltrownak nem a Coldplay énekese a férje?? 8O 8O

Ja és.Nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet Viggonak! :D
És persze Nektek is. :D


de van férje, de ezt irták, h hiába, Viggonak most Ő kell

Láttátok a Bestet? Van benne Viggorol cikk, meg kép a fiárol és az exnejérol


jaja..én láttam.A jövő hetiben meg lesz ROTK,szoval meg kell venni!


Jaja, én is ugyanzt mondtam! :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162422 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nil, könyörgömj ne csináld... már engem idegesít..... és a nevedben is kiváncsi vagyok, pedig már láttam..ez beteges :evil: :twisted:

Minek nézzem meg 5 nappal a film előtt???
Akkor sem nézem meg! :P

Én meg igen!!!!!! :P :P :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162375 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Nil, könyörgömj ne csináld... már engem idegesít..... és a nevedben is kiváncsi vagyok, pedig már láttam..ez beteges :evil: :twisted:

Minek nézzem meg 5 nappal a film előtt???
Akkor sem nézem meg! :P

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162371 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nil, könyörgömj ne csináld... már engem idegesít..... és a nevedben is kiváncsi vagyok, pedig már láttam..ez beteges :evil: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162368 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta: Inkább nem nézem meg.De azért kösz. :wink:

semmi új nincsen benne... Mivel nekem azt mondtad, hogy már láttad az esküvői Aragornt és Arwent, (s ne tagadd mert tudom, h. már láttad)másrészt majd megjhalsz, hogy megnézd.... Na, még mindig nem nézed meg.........? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nem még nem néztem meg :twisted:
De én nem ezt láttam,hanem Framirt és Éowynt..azt is véletlenül...
De nem nézem meg! :P Ha már több mint 300 napot kibírtam,most nem fogok elbukni! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162363 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Inkább nem nézem meg.De azért kösz. :wink:

semmi új nincsen benne... Mivel nekem azt mondtad, hogy már láttad az esküvői Aragornt és Arwent, (s ne tagadd mert tudom, h. már láttad)másrészt majd megjhalsz, hogy megnézd.... Na, még mindig nem nézed meg.........? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162359 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Undómiel írta: Tényleg, szerintetek, ha Vig jóban van Gwynnel, Gwyn pedig Madonnával, akkor Viggo is Madonnával? :?: :D
Szerintem nem feltétlenül....
Hogy ez mekkora jó! www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - Volt már?

Szerintem még nem......... Milyen arin somolyog :oops: :wink: :lol: :twisted:

ROTK kép?Vagy Viggo?


2 képből áll. az egyiknél rotk, de csak annyi, hogy királyi szakálla van és Arwenhez hajon(Ugye nem mekcsókolni akarja.. :evil: :x ) a másikon hosszúhajas Viggo... Szerintem nyugodtan megnézheted

Inkább nem nézem meg.De azért kösz. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162358 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Undómiel írta: Tényleg, szerintetek, ha Vig jóban van Gwynnel, Gwyn pedig Madonnával, akkor Viggo is Madonnával? :?: :D
Szerintem nem feltétlenül....
Hogy ez mekkora jó! www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - Volt már?

Szerintem még nem......... Milyen arin somolyog :oops: :wink: :lol: :twisted:

ROTK kép?Vagy Viggo?


2 képből áll. az egyiknél rotk, de csak annyi, hogy királyi szakálla van és Arwenhez hajon(Ugye nem mekcsókolni akarja.. :evil: :x ) a másikon hosszúhajas Viggo... Szerintem nyugodtan megnézheted

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162354 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Undómiel írta: Tényleg, szerintetek, ha Vig jóban van Gwynnel, Gwyn pedig Madonnával, akkor Viggo is Madonnával? :?: :D
Szerintem nem feltétlenül....
Hogy ez mekkora jó! www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - Volt már?

Szerintem még nem......... Milyen arin somolyog :oops: :wink: :lol: :twisted:

ROTK kép?Vagy Viggo?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162352 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Tényleg, szerintetek, ha Vig jóban van Gwynnel, Gwyn pedig Madonnával, akkor Viggo is Madonnával? :?: :D
Szerintem nem feltétlenül....
Hogy ez mekkora jó! www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - Volt már?

Szerintem még nem......... Milyen arin somolyog :oops: :wink: :lol: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162337 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: A Bestben jók a képek, de az biztos, hogy a szöveg az hülyeség!
Másrészről, pedig én max.1/2 évet adok G.P-nek és a férjének! Az ilyen hollywoodi párocskák nem sokáig bírják..... szal, Viggonak lesz elég ideje és lehetősége rá, hogy megszerezze szíve választottját...... :twisted:

Hát én nem lennék ennyire bizakodó... Én személy szerint nagggyon imádom Gwynt, és nem hinném, hogy csak azért hozzáment volna Chris Martinhoz, mert terhes lett. Ha abból indulunk ki, hogy Maddie a legjobb barátnője... Tényleg, szerintetek, ha Vig jóban van Gwynnel, Gwyn pedig Madonnával, akkor Viggo is Madonnával? :?: :D

Hogy ez mekkora jó! www.warofthering.net/photoforum/ ... 502&page=6 - Volt már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162328 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Bestben jók a képek, de az biztos, hogy a szöveg az hülyeség!
Másrészről, pedig én max.1/2 évet adok G.P-nek és a férjének! Az ilyen hollywoodi párocskák nem sokáig bírják..... szal, Viggonak lesz elég ideje és lehetősége rá, hogy megszerezze szíve választottját...... :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162306 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gyöngyszem írta:

Nilraen írta:

Gyöngyszem írta: Az Rtl klub TXTjén pedig azt irják ma, hogy Gwyneth Paltrowot (v hogy kell leirni :roll: ) nézte ki magának....

Gwyneth Paltrownak nem a Coldplay énekese a férje?? 8O 8O

Ja és.Nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet Viggonak! :D
És persze Nektek is. :D


de van férje, de ezt irták, h hiába, Viggonak most Ő kell

Láttátok a Bestet? Van benne Viggorol cikk, meg kép a fiárol és az exnejérol


jaja..én láttam.A jövő hetiben meg lesz ROTK,szoval meg kell venni!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162305 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Gyöngyszem írta: Az Rtl klub TXTjén pedig azt irják ma, hogy Gwyneth Paltrowot (v hogy kell leirni :roll: ) nézte ki magának....

Gwyneth Paltrownak nem a Coldplay énekese a férje?? 8O 8O

Ja és.Nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet Viggonak! :D
És persze Nektek is. :D


de van férje, de ezt irták, h hiába, Viggonak most Ő kell

Láttátok a Bestet? Van benne Viggorol cikk, meg kép a fiárol és az exnejérol

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162295 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: A Khirály:
www.theonering.net/scrapbook/view/11668

Össze sem lehet hasonlítani, a "Vándor"ral. Mintha nem is a rendes Gy. U.-ban szerepelne itt.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162233 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162197 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Fangi írta:
nos én láttam egy cikket Viggo-rol...az a cime hogy a visszamegy a feleségéhez,és hogy milyen jó kapcsolata van a fiával.........
ez a best-ben volt.........a cikk nincs meg,ha meglenne már begépeltem volna..........így csak a bestet tudom ajánlani.........bár,hogy mennyi a valóságtartalma az elég kétes.


Ha a Bestben olvastad, akkor a valóságalapja az nincsen! Az egy gusztustalan szennylap, amiben írtó hülyeségeket képesek összehordani! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162195 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

adastra írta: Szasztok, és nagyon boldog Viggóban gazdag új évet! :D

A honlapra ( www.tar.hu/viggom ) új cikkeket raktam föl (frissek) és a megjelent lemezeiről is vannak már ismertetések fönt!!!!
Viszont megköszönném nektek, ha bármi újat vagy pletykát hallottok kedvencünkről, nekem is üzenjetek, hogy megjelentethessük a honlaon is, mert én sajna ritkán tudok ide mostanában benézni!
Előre is köszi!

Ami meg a becsajozást illeti: hát én nekem kételyeim vannak ezekkel a pletykákkal kapcsolatban...egyrészt ahogy mondtátok is, most sokan rákaptak, mert híres lett Viggo, de ez nem sokkal többről szól. Másrészt,mert az is lehet, hogy mivel a pletykalapoknak az nem hír, hogy milyen új képet festett vagy albumot adott ki, ezért inkább csinálnak híreket róla, magyarán összehozzák boldog-boldogtalannal, mert az emberek szeretnek csámcsogni hírességek magánéletén.
Gwyneth Paltrow-ról egy másik interjóban ó maga azt mondta, hogy nagyon kedves lány, és tényleg szerenádozott neki a forgatáson, hogy ne legyen ideges, de az nagy humbug, hogy miatta mentek volna szét Bennel. Na most akkor kinek higgyjünk? A cikk egyébként szintén megtalálható a honlapon (Viggo Hollywoodban címmel).



nos én láttam egy cikket Viggo-rol...az a cime hogy a visszamegy a feleségéhez,és hogy milyen jó kapcsolata van a fiával.........
ez a best-ben volt.........a cikk nincs meg,ha meglenne már begépeltem volna..........így csak a bestet tudom ajánlani.........bár,hogy mennyi a valóságtartalma az elég kétes.

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162191 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
BOLDOG ÚJ ÉVET, FÓRUMOZÓ TÁRSAK!

Amennyiben Viggónak tényleg G. P. tetszik, az jó hír, mert akkor a kevésbé egzotikus /lásd: én/ csajoknak is van esélyük... De az az érzésem, soha nem fogjuk megtudni, hogy Viggo pontosan kivel bújik ágyba, azt meg pláne nem, hogy kibe szerelmes. (Igazából, lássuk be, a mi szempontunkból teljesen mindegy is.)

És, ha őszinték akarunk lenni, ez a szerenádos szöveg sem túl meggyőző, nehéz elképzelni, hogy G. P. a kb. 20. filmje forgatásakor annyira ideges volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162165 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szasztok, és nagyon boldog Viggóban gazdag új évet! :D

A honlapra ( www.tar.hu/viggom ) új cikkeket raktam föl (frissek) és a megjelent lemezeiről is vannak már ismertetések fönt!!!!
Viszont megköszönném nektek, ha bármi újat vagy pletykát hallottok kedvencünkről, nekem is üzenjetek, hogy megjelentethessük a honlaon is, mert én sajna ritkán tudok ide mostanában benézni!
Előre is köszi!

Ami meg a becsajozást illeti: hát én nekem kételyeim vannak ezekkel a pletykákkal kapcsolatban...egyrészt ahogy mondtátok is, most sokan rákaptak, mert híres lett Viggo, de ez nem sokkal többről szól. Másrészt,mert az is lehet, hogy mivel a pletykalapoknak az nem hír, hogy milyen új képet festett vagy albumot adott ki, ezért inkább csinálnak híreket róla, magyarán összehozzák boldog-boldogtalannal, mert az emberek szeretnek csámcsogni hírességek magánéletén.
Gwyneth Paltrow-ról egy másik interjóban ó maga azt mondta, hogy nagyon kedves lány, és tényleg szerenádozott neki a forgatáson, hogy ne legyen ideges, de az nagy humbug, hogy miatta mentek volna szét Bennel. Na most akkor kinek higgyjünk? A cikk egyébként szintén megtalálható a honlapon (Viggo Hollywoodban címmel).

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162148 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.imdb.com/features/rto/2004/poll/bestresults Gyerünk szavazni Viggóra, csak a negyedik a legjobb színészek között. Előtte reg, de csak ímélcím kell hozzá!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162132 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Miért nem talál már magának, valami olyan csajt aki nem ilyen zűrös?
A LOTR után nehéz lenne olyat találni aki Viggot szereti, és nem Aragornt! Mert lássuk be hölgyeim, hogy nem csak azért szeretjük Viggot, mert jó pasi, hanem mert egy olyan tökéletes férfi ideált testesít meg a filmben, amilyenre minden nő vágyik! És ez komoly! A filmben és a könyvben és magában a történetben egy szerény, kedves, férfias, határozott mégis bizonytalan...... egy tökéletes férfi és ezt Viggo teljesen jól el tudja játszani! És úgy gondolom, hogy minden nő aki valamilyen kapcsolatba kerül vele, azzal baltázza el a kapcsolatuk esetleges folytatását, hogy Aragornhoz hasonlítja! És ez az ami a legnagyobb hiba! És ez az a hiba amibe a legtöbb nő beleesik akkor, ha híres pasija van! Mert elég nehéz elszakítani Viggot és az általa megtestesített Aragorn karakterétől!

Azért továbbra is sok sikert Viggonak és reméljük, hogy megtalálja azt a nőt, akivel boldogságban tudja leélni a hátralevő életét, és nem kell egy olyan nő után sóvárognia, aki terhes és ráadásul férjnél van! :wink:
Majd elfelejtettem: Boldog Új Évet!!!!!!!!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162130 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom, volt-e már, de a Hidalgo-hoz van új előzetes, az alsó :D :
www.comingsoon.net/movies/h/hidalgo.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162128 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elnézést. A Rotk-ból van.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162127 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Alagi:Légyszi inkább linket szúrjál be,és ne az egyész képet.Egytészt mert lassítja a fórumot,és Svin nem szereti,másrészt meg ha véletlenül spoiler képet szúrsz be a 3.részből,olyanok is megláthatják akik nem akarták... :twisted: (pl:Én :twisted: )
Remélem nem haragszol,hogy szóltam.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162126 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Alagi, légyszi, képeket így ne tegyél be, lassítja a fórumot. :roll:

Hááát, nem is tudom, honnan van az a kép... :roll: :lol: De ha azt kérdeznéd, mikori, arra 2003 május lenne a válasz... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162125 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162121 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)


Na, mit gondoltok? Honnan van ez a kép? :twisted:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.056 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére