Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
Több
20 éve 7 hónapja #167155 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: megyek lays-t venni!!! :bounce:

de kis huncut feje van;o)
ez még asszem TTT-s...
helyes!


Jól néz ki :lol: Ahhoz képest, hogy mennyi? 46 éves? Nem baj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167153 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167151 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Melyik chipsben?ez már megint vmi akció??
le vagyok maradva!!


lays

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167150 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Melyik chipsben?ez már megint vmi akció??
le vagyok maradva!!


vicces egy kalap

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167147 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem fogjátok kitalálni milyen képet találtam a chipsben :D Habár lengyelül vannak ráírva a dolgok, asszem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #167144 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Tinuvel:nem amikor benéz az ösvényre?
Amikor Gimli odajön hozzá,h egyenek vmit...

Meglehet! Ó Hát mivel még nem emlékszem eléggé ezért még × legalább meg kell néznem! ez van! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167139 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinuvel:nem amikor benéz az ösvényre?
Amikor Gimli odajön hozzá,h egyenek vmit...
Nathalee: :lol:

ezt gondolom ismeritek

Arag&PJ tárgyal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167138 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De, de! Megismertem a szép szeméről...! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167136 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Azt láttátok, mielött Aragorn az ösfény felé indult, látta a holtak vezérét.

Aha! Az nagyon állat! Csak éppen felvillant mint látomás! Atomjó! Asszem amikor Elrond beszélt arról az ösvényről! :wink: :? :?:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167135 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
V csak egy holtat.nekem nem 1értelmű,h pont a vezért... :roll:

kép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167129 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt láttátok, mielött Aragorn az ösfény felé indult, látta a holtak vezérét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #167128 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Adelard írta: Nekem is!!Már elég ritkán jársz, és olyan rég láttalak :( ugye visszatért a régi képbetevős kedved ? ;) :D (ha jól látom igen :lol: )



:wink: bízz bennem :wink:
ez régebbről ismerős...
háttér1
2
3
kep
aláír

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167126 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tisztán elméleti síkon!(persze,h betartja a szavát,meg minden,de mi lenne HA;o)
Tinúviel fogalmazta meg igazából jól a dillemmát...ha megölik nincs több örökös és ők örökké ott kószálnának.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167125 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Őket nem lehetne átverni... Nem gondolkoznék azon, melyik fél kerekedne felül... Hát de mi az hogy Aragorn nem tartja be a szavát?! Azért szép volt mikor elmentek.


De betartotta és ez így volt jó! Szerintem az sem lett volna jó,. amit Gimli javasolt, mert bármikor fellázadhatnak... és az sose jó ha összetűzésbe kerülsz egy halottal..én már csak tudom :wink: :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167124 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Őket nem lehetne átverni... Nem gondolkoznék azon, melyik fél kerekedne felül... Hát de mi az hogy Aragorn nem tartja be a szavát?! Azért szép volt mikor elmentek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167123 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Szerintetek mi lett volna,ha nem engedi el őket aragorna végén?[/color]


Szerintem a Halottak királya enyhén kicsinálta volna! Vagy Isildur örökösét nem ölheti meg? Hmm.... Jó kérdés.... De azzal sem ér semmit, ha megöli, mert akkor nincsen több Isildur örököse és akkor örökké átkozottak maradna...hát igen...képzelőerő kéne hozzá... :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167122 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Vajon mitt tett volna Aragorn, ha nem hagyják hogy bebizonyítsa ő a király?


Bebizonyította a kardjával,nem?V én kutyulom megint a dolgokat?

Szerintetek mi lett volna,ha nem engedi el őket aragorna végén?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167115 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nathalee: De hát nem is hagták, hogy bebizonyitsa, mert már meg akarta ölni a holtak király és csak arról ismerték fel, hogy a kardján nem suhant át a halott király kardja! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167108 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, szerintem a HOLTAK simán ütik a lidérceket. Na jó, csak abban, hogy nem lehet őket elpusztítani. Vajon mitt tett volna Aragorn, ha nem hagyják hogy bebizonyítsa ő a király? :confused2: De a végén Gimli bánatára elengette ŐKET :aragorn3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167093 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az a jelenet tényleg jó volt, de szerintem nem nagyon illett oda Legolas kiszökkenése! Olyan TTT feeling volt, tudjátok amikor kapaszkodás nélkül felszökken a lóra! Szerintem túl mű, mint ahogyan az elefánt szörf is... an mindegy! De szerintem amikor a halottak vezére kéri, hogy engedje el őket, akkor olyan nagyon "királyi"! szerintem legalábbis! :wink: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167008 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
UGYE!!!??? :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167004 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Az egyik kedvnc jelenetem, mikor Aragorn Legolas és Gimli kiséretében előugrik a kalózhajóból és utánuk kitőr a kisértethad. Vmi döbbenet! Így ültem a moziban 8O csak vigyorogtam és kiabáltam a gyönyörűségtől.


Hat ja ß)

Nekem kicsit Karib tenger kalozai feelingem volt, foleg, hogy utanuk omlott a sok hulla... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167001 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az egyik kedvnc jelenetem, mikor Aragorn Legolas és Gimli kiséretében előugrik a kalózhajóból és utánuk kitőr a kisértethad. Vmi döbbenet! Így ültem a moziban 8O csak vigyorogtam és kiabáltam a gyönyörűségtől. Voltak cikisebb dolgok. Vki túl sokat ihatott, mivel folyton kijárt a film közben, ja, meg persze a szokásos telefoncsörgetések, habár gondolom nem csak nálunk ilyen "kulturált" a nézőközönség... A Valák kisérjék utatok! Namarié!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166992 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Aiya ilquenen!

Csak oldalakat linkelek megint nem tom,láttátok-e már...
a többi lapot is nézzétek meg,vannak újabb képek
forgatási képek

itt is van pár új

off:

Undómiel írta: Jaj, Rago végre!!! :D :D :D Nagyon hiányoztál!!!


aranyos vagy,köszi;o))



Nekem is!!Már elég ritkán jársz, és olyan rég láttalak :( ugye visszatért a régi képbetevős kedved ? ;) :D (ha jól látom igen :lol: )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166952 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Sziasztok! Mostanra szántam el magam, hogy csatlakozzam közétek. Mivel Aragorn a kedvencem ezért gondoltam, ide írok először, hogy tiszteletem letehessem nagysága előtt... Sajnos engem is elsodort az ár, ami az amerikaiakat is...sokszor látogatott meg álmomban... :oops: Ő tényleg az a férfi, akire érdemes egy életen keresztül várni... Namarié!


Mae govannen nathalee! Remélem jól fogod itt érezni magad.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166933 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok! Mostanra szántam el magam, hogy csatlakozzam közétek. Mivel Aragorn a kedvencem ezért gondoltam, ide írok először, hogy tiszteletem letehessem nagysága előtt... Sajnos engem is elsodort az ár, ami az amerikaiakat is...sokszor látogatott meg álmomban... :oops: Ő tényleg az a férfi, akire érdemes egy életen keresztül várni... Namarié!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 7 hónapja #166862 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aiya ilquenen!

Csak oldalakat linkelek megint nem tom,láttátok-e már...
a többi lapot is nézzétek meg,vannak újabb képek
forgatási képek

itt is van pár új

off:

Undómiel írta: Jaj, Rago végre!!! :D :D :D Nagyon hiányoztál!!!


aranyos vagy,köszi;o))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166808 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én most halgatom és teljesen egyet értek Nil! Tökéletes kósza és tökéletes király! Biztosan boldog volt, hogy király lett, mégis szomorú dalt éneekelt, mert nem volt ott Arwen! Ez olyan romantikus! Szerintem nekem soha senki nem fog annyira örülni, mint ahogyan Aragorn örült Arwennek a koronázáson, ami ezen okból esküvővé alakult át! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.014 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére