Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 7 hónapja #170714 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldaniella írta: Lányok nem tudnátok, hol tudnék kapni Bp-en Aragornos óriás posztert?
Ahol eddig kerestem ott, vagy nem volt, vagy elfogyott, pedig gyorsan kéne az egyik barátnőm születésnapjára ajándék gyanánt.
[size=9:1jbvvril]Előre is köszi a segítséget.[/size]


A Móricz Zsigmond Körtér- i új Alexandra könyvesboltban, nem rég néztem és ott volt még, ha jól emlékszem.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170705 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lányok nem tudnátok, hol tudnék kapni Bp-en Aragornos óriás posztert?
Ahol eddig kerestem ott, vagy nem volt, vagy elfogyott, pedig gyorsan kéne az egyik barátnőm születésnapjára ajándék gyanánt.
[size=9:1xm1i5tc]Előre is köszi a segítséget.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170687 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: ez meik film??


Young Guns II

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170684 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #170682 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi:1000x hantale len!! :D :P
meg sok puszi érte! :wink:

A lovas képek nagyon tetszenek!!
videózni sajna most nincs időm,de majd nekiülök!

Escape????Megint lemaradtam... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #170671 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
In his next movie, Viggo Mortensen will continue to perpetuate the female fantasies he fueled so fetchingly (if grubbily) as Aragorn in "The Lord of the Rings" series.

In the factually based "Hidalgo," which opens March 5, Mortensen plays the legendary long-distance endurance rider Frank T. Hopkins (see www.frankhopkins.com ). In 1890, Hopkins raced a mustang 3,000 miles across the Arabian Desert against Bedouins - mounted on Arabian horses better adapted to the climate - who were bent on defeating the former U.S. Cavalry dispatch rider.

Rugged heartthrob Mortensen will get a bit dusty in "Hidalgo," but some fans will be pleased to see him sporting a cleaner look than he had as the stringy haired, war-soiled Aragorn.

Looks aside, this adventure of survival and redemption may complete the 45-year-old Mortensen's journey to movie-star status some 19 years after his debut in 1985's "Witness."


Következő filmjével Viggo Mortensen tovább tüzeli a női képzeletet, ahogyan azt A Gyűrűk Ura Aragornjaként is tette korábban.
A Valós eseményeken alapuló Hidalgóban, amit március 5-étől játszanak az amerikai mozik, Mortensen a legendás ,,hosszútávlovagló" (nem tudom, hogy mondják ezt szépen magyarul) Frank T. Hopkins bőrébe bújik. 1890-ben Hopkins egy mustang nyergében 3000 mérföldes versenyen vett részt az Arab sivatagban a beduinok ellen, akik a klímához jobban alkalmazkodott arabs lovak hátán ültek, s minden erejüket latba vetve próbálták legyőzni amerikai leggyorsabb lovasát. A különc szívrabló Mortensen kicsit koszos lesz a Hidalgóban is, de minden bizonnyal sok rajongó boldog lesz, hogy ,,tisztábban" láthatja, mint a csapzott hajú, háborúk nyomát magán hordozó Aragorn szerepében.
Ezzel a filmjével (sallang kihagyva) Mortensen végre elérheti az igazi fimcsillag státuszát, több mint 19 évvel első filmje, A kis szemtanú után.

A fordítás szótár nélkül, 10 perc alatt történt, a lényeg azért remélem benne van. Aki tud a magyarítatlan kifejezésekre jobb szót, lééci írjon.
Ragónak sok szeretettel (persze minden más angolul nem nagyon tudónak is).

Megújult a www.houseoftelcontar.com ! Nézzétek meg, Viggo éppen fánkkal tömi a fejét és lesz új könyve is. Mi másról, mint a lovakról!!!
www.viggo-online.net/images/arti ... 040201.jpg
www.percevalpress.com/horse.html

És tele van videókkal!!!!
Hidalgóról. 1,2: Quicktime-ra, az első jobb, a második rosszab felbont, 3-4 uez, csak WMP-re.
bvim-qt.vitalstream.com/Hidalgo/ ... 7_1500.mov
bvim-qt.vitalstream.com/Hidalgo/ ... 7_0300.mov
mms://media.vitalstream.com/bvim_sitest ... 84&event=0
mms://media.vitalstream.com/bvim_sitest ... 84&event=0

Variációk a Hidalgóra!
bvim-qt.vitalstream.com/SuperBow ... 4_1500.mov
bvim-qt.vitalstream.com/SuperBow ... 4_0300.mov
mms://media.vitalstream.com/bvim_sitest ... 73&event=0
mms://media.vitalstream.com/bvim_sitest ... 73&event=0

Az Escape című mozi klipje, ami nekem nem jön be, de azért próbálkozzatok. (nem jó a mp-em)
1
2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170643 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Tinúvel:A nyakláncért fogadd őszine,sárga irigységemet!
:twisted:


Köszönöl, köszönöm, köszönöm! Mellesleg van egy pár emberke a sulimban aki "vaskohónak" és "műanyag bigyusznak" hívja! A fent említett emberek többé nem valószínű, hogy ugyan olyan jó viszonyban lesznek velem mint eddeg! Egy életre elásták magukat a szememben! Na mindegy! Nem fájdítom tovább a sóvárgó szíveteket!!!!
Ragoran: Ez a kép nagyon ari! Cukin somolyog! :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170626 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinúvel:A nyakláncért fogadd őszine,sárga irigységemet!
:twisted:
ezt biztos ismeritek,de ari

Ellana:Tudatosan engem sem befolyásol,de tudat alatt ki tudja :roll:

Undi:Mi van odaírva????? :oops:

Ja és az a rajz rohadt jó!

Elza:Hát elég viccesen néznek ki...túlságosan beleivódott a tudatomba,h nem Éowyn-nel jön össze.. [size=9:1hchfhss]jó én (sem) tok fogalmazni... [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170436 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Nilraen írta: Tinúviel:Szívesen! :wink:

Az a háttérkép szép,csak elég furcsa...mármint már annyira belém rögzült hogy Aragorn-Arwen,és Faramir-Éowyn...hogy....nagyon.Szóval nem tudom elmondani,de értitek?

Persze, Nil! Semmi baj! Nyugodj meg! :twisted:

Jól van na!Tudhatnád,hogy nem tudok fogalmazni. :P

Egyébként ha valaki még nem ismerné ezt az oldalt,itt ritka jó Aragornos hátterek vannak:
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/aragorn.htm

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170434 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Tinúviel:Szívesen! :wink:

Az a háttérkép szép,csak elég furcsa...mármint már annyira belém rögzült hogy Aragorn-Arwen,és Faramir-Éowyn...hogy....nagyon.Szóval nem tudom elmondani,de értitek?

Persze, Nil! Semmi baj! Nyugodj meg! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170419 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinúviel:Szívesen! :wink:

Az a háttérkép szép,csak elég furcsa...mármint már annyira belém rögzült hogy Aragorn-Arwen,és Faramir-Éowyn...hogy....nagyon.Szóval nem tudom elmondani,de értitek?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170407 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megkésve bár,de szülinapomra kaptam az unokatestvéreimtől! És igen csináltatták, Szabolcsban! :wink: És én most teljes extázisban vagyok! Ne,m bírom elmondani sem! Nem elég ez a nyaklánc, még az A3-as méretű Aragorn posztert is ma raktam ki a szobámba, amit Niltől kaptam Karácsonyra! KÖSZI NIL! KIRÁLY VAGY!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170310 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ery írta:

Timona írta:

Elza Eldaniella írta: Érdekes háttére bukkantam, Aragorn mellett kicserélték Arwent Éowynre. Lehetséges, hogy aki kicserélte a két lányt, az szerette volna, ha így ér véget a GYU. Érdekes felvettés. :D


Hát ez egy ügyes próbálkozás!!! :) [size=9:75vwsui9]Az ötlet nem is olyan rossz [/size]:wink:


Csak az a baj, hogy a száj maradt Arwené....


De nagyon nem illik hozzá ez a szőkenő. (bocsi)
Ez fájt...ezt a képet látni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem nem köveztek meg.

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170302 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Timona írta:

Elza Eldaniella írta: Érdekes háttére bukkantam, Aragorn mellett kicserélték Arwent Éowynre. Lehetséges, hogy aki kicserélte a két lányt, az szerette volna, ha így ér véget a GYU. Érdekes felvettés. :D


Hát ez egy ügyes próbálkozás!!! :) [size=9:2279tl02]Az ötlet nem is olyan rossz [/size]:wink:


Csak az a baj, hogy a száj maradt Arwené....

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170299 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #170276 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tin, Tin, Tin!!!En is olyaaaaant akaroook!!!!!Hol szerezted?!?!?!? :cooljump: :dance: :bounce: :eek4: :pimp:

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170274 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170271 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Tinúviel!Tinúviel! írta: Na találjátok ki kinek van olyan nyaklánca mint Aragornnak? Tudjátok, amilyet Arwentől kapott, asszem Esthajnalcsillag! Hát persze, hogy nekem ! :wink: :hello: :cooljump: :agree: :bounce: :up: :cheers: :dance: :evil3: :cool2: :evil2: :look: :smokin: :pimp: :bandit: :sungl: :tongue: :biggrin2: :arwen2: :arrow: :aragorn3:

Nagyon állat a nyakláncod(én láttam élőben :P ) Én is akarok egy olyat!! :D


Júúúúúúúúúúúúúúúúúúj! Hol lehet ilyen nyakláncot szerezni? Vagy csináltattad???

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170264 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:eek2:

Hú, és hű, és ejha, és IDESSETEK!!! 8O

Ez valami csodás! :o :oops:

Area a KÉPEK-topicban írta: www.deviantart.com/view/5042367/


lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170175 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Na találjátok ki kinek van olyan nyaklánca mint Aragornnak? Tudjátok, amilyet Arwentől kapott, asszem Esthajnalcsillag! Hát persze, hogy nekem ! :wink: :hello: :cooljump: :agree: :bounce: :up: :cheers: :dance: :evil3: :cool2: :evil2: :look: :smokin: :pimp: :bandit: :sungl: :tongue: :biggrin2: :arwen2: :arrow: :aragorn3:

Nagyon állat a nyakláncod(én láttam élőben :P ) Én is akarok egy olyat!! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170161 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.nydailynews.com/entertainmen ... 0386c.html Ez jós!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170155 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na találjátok ki kinek van olyan nyaklánca mint Aragornnak? Tudjátok, amilyet Arwentől kapott, asszem Esthajnalcsillag! Hát persze, hogy nekem ! :wink: :hello: :cooljump: :agree: :bounce: :up: :cheers: :dance: :evil3: :cool2: :evil2: :look: :smokin: :pimp: :bandit: :sungl: :tongue: :biggrin2: :arwen2: :arrow: :aragorn3:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170003 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Adelarddal értek 1et.Én is pont ezeket akartam írta,csak megelőzött :wink:

Lehet,h ha mondjuk a TGy körül lett volna akkora felhajtás meg az lett volna ien nagy sztori arra mondanánk,h jól játszott.De a GyU nem csak Vig miatt lett jó film,és sztem ha tud játszani(márpedig itt megmutatta,h tud)akkor a többi filmjében mért ne játszott volna jól?(most nem az első filmjeire gondolok...)


Hmmm... van benne valami. Csak ott talán nem volt ilyen fontos, és ilyen nehéz szerepe.Mert szvsz a jó színész a nehéz szerepekben mutatja meg magát igazán. Na, igen, meg az előző filmjei közül egyiknek sem volt valami nagy eresztés a története, ez is közrejátszhat. De szerintem (én legalábbis ilyen vagyok) nem attól játszik valaki jól v. rosszul egy filmben, hogy mekkora felhajtás van körülötte.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169923 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo visszatéer Dél-Dakotába, ahol a Hidalgót is forgatták (részben). Itt egy cikkecske: www.nativevoicemedia.com/fullstory.cfm?ID=455 Képecskével!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169692 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adelarddal értek 1et.Én is pont ezeket akartam írta,csak megelőzött :wink:

Lehet,h ha mondjuk a TGy körül lett volna akkora felhajtás meg az lett volna ien nagy sztori arra mondanánk,h jól játszott.De a GyU nem csak Vig miatt lett jó film,és sztem ha tud játszani(márpedig itt megmutatta,h tud)akkor a többi filmjében mért ne játszott volna jól?(most nem az első filmjeire gondolok...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169600 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Timona írta: Az bittos, hogy egy darabig nem fogja felülmúlni a Gyu trilógiában nyújtott teljesitményét, ezzel viszont beirta magát örök időkre a filmtörténelembe. :D Ami az előző filmjeit illet talán már nem is olyan fontosak, mert volt közte jobb rosszabb, ahol viszont nekem tetszett Sandra Bullock- kal szerepelt együtt [size=9:2xyl19fg](sajna a cimére nem emlékszem[/size]), és ott egész jó volt.

28 nap.. :wink:
Az tényleg jó kis film.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169586 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az bittos, hogy egy darabig nem fogja felülmúlni a Gyu trilógiában nyújtott teljesitményét, ezzel viszont beirta magát örök időkre a filmtörténelembe. :D Ami az előző filmjeit illet talán már nem is olyan fontosak, mert volt közte jobb rosszabb, ahol viszont nekem tetszett Sandra Bullock- kal szerepelt együtt [size=9:2prakjoa](sajna a cimére nem emlékszem[/size]), és ott egész jó volt.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169580 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Hát igen, kinek mi a véleménye! Szerintem Viggo a Perfect Murderben nagyon jó volt és maga a film is tetszett és szerintem izgalmas volt és ezt onnan tudom, hogy már az előtt láttam mielőtt a Fotrot! Én más nagyon jó filmet a GYU 1-2-3 -on kívül nem tok mondani, amiben Viggo játszott, mert még nem láttam tőle túl sok filmet! Asszem még egyet láttam az Indian runnert, de szerintem az egy nagyon gyenge film! :wink:


Sztem más az, h mi jó film meg h hogy játszik Viggo.. mert ez xar filmben is játszhat jól.. és sztem ő nagyon tehetséges, szal nekem mindegyiki filmjében teszik az alakítása. Az más kérdés h nem teszik a film.. télleg a Lotr a legjobb mondjuk de azért nekem teccett a 28 nap, a TGY meg a Vanishing Point is.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169570 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát igen, kinek mi a véleménye! Szerintem Viggo a Perfect Murderben nagyon jó volt és maga a film is tetszett és szerintem izgalmas volt és ezt onnan tudom, hogy már az előtt láttam mielőtt a Fotrot! Én más nagyon jó filmet a GYU 1-2-3 -on kívül nem tok mondani, amiben Viggo játszott, mert még nem láttam tőle túl sok filmet! Asszem még egyet láttam az Indian runnert, de szerintem az egy nagyon gyenge film! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.020 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére