Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 7 hónapja #173279 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
megnyugodtam...huhh..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173278 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: ez ki, v mi,v h jön 1általán ide?????? 8O

Ez egy Aragorn-jelmez... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173275 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173271 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Film végi kép(rajz)sajna az 1. kimásolós..:
www.warofthering.net/photoforum/ ... rn-med.jpg
aragornos nemtommi
magáért beszél;o)
*olvad*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173269 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sil: á köszi! Akkor biztosan csak elfelejtettem...ez elég ok arra, hogy megint megnézzem! :wink: Köszi!
Ragoran: Igen tudom..én némelyiken fél órát ájuldoztam! Azért köszi! :roll: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173261 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinuvel:jók a képek! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173259 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: www.warofthering.net/photoforum/ ... ovie25.jpg Ez nekem valahogyan kimaradt a 2. filmből.. 8O

Pedig benne van... A végén, miközben Samu beszél, mutatják, ahogy a csata után Aragorn megy fel egy lépcsőn, Éowyn felé... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173243 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.warofthering.net/photoforum/ ... ending.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... ovie25.jpg Ez nekem valahogyan kimaradt a 2. filmből.. 8O
For Frodo előtti szívbemarkoló nézés www.warofthering.net/photoforum/ ... ragorn.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... egolas.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... andalf.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... gorn11.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... ragorn.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... ingAra.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... 812343.jpg
Még néhány, csak ezekre később bukkantam:
www.warofthering.net/photoforum/ ... -ara01.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... 211630.jpg

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173238 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.warofthering.net/photoforum/ ... rburst.jpg
Aranyos Aragorn pizsije :lol: www.warofthering.net/photoforum/ ... _peter.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... tirith.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... golas1.jpg
És mindig visszatérő kép: www.warofthering.net/photoforum/ ... 306_01.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... harrow.jpg Picit furik a szemei :quasi:
www.warofthering.net/photoforum/ ... kviggo.jpg
És egy üvöltős kép
www.warofthering.net/photoforum/ ... oster2.jpg Ez egy viszonylag ari kínai( :?: ) plakát!
www.warofthering.net/photoforum/ ... nbrego.jpg Ez a kedvenc képem a filmből! nagyon aranyos!
www.warofthering.net/photoforum/ ... aeowyn.jpg Az istápolyos kép egy más szögből :wink:
www.warofthering.net/photoforum/ ... orncup.jpg Az a ragasztószallag mit keres ott?!
www.warofthering.net/photoforum/ ... darion.jpg Milyen édesek..apa és fia :cry:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173227 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.warofthering.net/photoforum/ ... ragorn.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... bowing.jpg
www.warofthering.net/photoforum/ ... rawing.jpg Jó sokan elmentek Aragorn koronázására...Mázlisták! :evil: :P
Nem túl jó minőségű kép, de Aragorn még itt is szép: www.warofthering.net/photoforum/ ... ragorn.jpg
Most ennyi.... :cry:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173064 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kicsit tényleg megrázó az a kép... 8O

Lehet,hogy már nagyon sokszor megkérdezték,de nem tudjátok M.o-ra mikor jön be a Hidalgo? :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172893 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Először alig akartam megismerni...
Nagyon durva az a kép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172842 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Úgy néz ki mint egy elfuserált divatbemutatós buzi, már bocs a kifejezésért! Ez a fekete szemfesték és ez a szörmetrutyi!!! Így nagyon nehéz fentartások nélkül szeretni.De nekem azért megy!!!! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172818 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Timona írta: www.warofthering.net/photoforum/showphot...ort=1&cat=518&page=1

Te jó ég!!!!!!!!!!!!!!

Nem semmi ez a kép!


Hűűűha! Ez durva! 8O :eek2:

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172800 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Írja már le valaki, mi ez az Escape? V. szerepel benne? Új film?

Nem film, csak egy részlet a Hidalgo-ból. :wink: Itt legalul:
www.comingsoon.net/movies/h/hidalgo.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172796 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Írja már le valaki, mi ez az Escape? V. szerepel benne? Új film?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #172758 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Galadh:már régebben beraktam ;o)
jesszus2
Ezt másoljátok ki:
www.warofthering.net/photoforum/data/518/1723azo49.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172741 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
öööh....

Azért ez se semmi:

www.warofthering.net/photoforum/ ... 518&page=1

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172737 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát erre én is csak azt tudom mondani: Te jó ég!!!!!!!!!!!!!!!! 8O Egy percre biztos tátva maradt a szám.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172719 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.warofthering.net/photoforum/ ... 518&page=1

Te jó ég!!!!!!!!!!!!!! Nem semmi ez a kép!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172219 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinuvel:igen a tiedet kérdeztem.Hát ennyi pénzem nincs :cry:

zetra:1etértek!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Mien színű haj nem áll jól neki???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172181 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyet értek zetrával! Viggonak gyönyörű szemei vannak és nagyon jól áll neki a fekete haj! De Szvsz a vörös is...... :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172176 Írta: zetra
zetra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem ez a pasi a legjobb, akit találhattak volna erre a szerepre. Egyszerűen fantasztikus. A tekintete elvarázsolt. Ha létezik ilyen pasi a közelben, mielőbb írjon nekem!!!!
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172041 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171960 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha már egyszer kard, akkor a hivatalos, eredeti, pontos másolatot :wink: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171957 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran: Ha az enyémet kérdezted akkor kb. 10.000 volt, de nem biztos, mert szülinapomra kaptam.....
Artemisz: Az a kard eredeti nagyságú??? 8O Mert akkor nekem kell.....
Bár picit drága......
Tin,

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171862 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: Barahir gyűrűje


Épp most akartam kérdezni tőletek, hogy milyen színű annak a gyűrűnek a köve amit Aragorn visel, mert némely képeken sötétbordónak tűnik néhol meg zöldnek, de ezek szerint zöld színű

Nekem kell egy ilyen, de nincs rá $129.00- om :bawling: Bár jobban nézne ki ha nem lenne ráfestve feketével meg sárgával a kígyók koronája :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171803 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Mennyibe kerül az a nyaklánc?


www.noblecollection.com - ha netről akarsz rendelni.

Ezen belül a Gyűrűk Urával kapcs. cuccok oldala
Itt vannak a kedvenceim:


Evenstar

Arwen pillebrossa

Arwen fülbevalója

Arwen fejéke

Aragorn kardja (eredeti toledói acélpenge!)

Mini-Narsil papírvágó :D

Barahir gyűrűje

Iszonyú jók!!! 8O
Hát nem?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.022 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére