Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 7 hónapja #171762 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na megint Tvedtem....szokás szerint... :oops:

Elf:köcce!

Tinuvel:sztem így értette,de majd Nahna válaszol nekünk,lehet h (már megint)hülyeséget mondtam...

Mennyibe kerül az a nyaklánc?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171666 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Persze, hogy rokonok... Velük egyesül a féltündék két ága. :wink: Mi a baj ezzel? Éppen elég távoli rokonok...

Nekem nem baj...Ha találkoznék Aragornnal, az sem érdekelne ha közeli rokon...akkor is hozzámennék, de velem nem fog ilyesmi történni!!!!! :cry: *hüpp-hüpp*

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171657 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze, hogy rokonok... Velük egyesül a féltündék két ága. :wink: Mi a baj ezzel? Éppen elég távoli rokonok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171655 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Aldarion írta:

Nilraen írta: Nem olyan rég Tínúviel meg Én furcsa dolgot véltünk fölfedezni....
Aragorn ugyebár rokona Elrondnak?Mi úgy tudjuk igen..Mármint elég sok ember,volt közötük..nagybácsik,nagynénik,nagypapák,meg mittudomén,de rokonok...Szóval akkor elméletileg valahogyan Arwen és Aragorn közt is van rokoni kapcsolat... :o h:

Elrond testvére, Elros nemtudomhanyadik leszármazotja Aragorn. Javítsatok ki ha hülyeséget beszélek :roll:


Én a Szilmarilok családfájáról vettem
Elrond+Elros

Aragorn! Magyarul Elrond testvérének leszármazottja Aragorn...Magyarul Elrond rokona, szal Arwen rokona is! Mondjuk csak nagyon-nagyon messzi...De rokonok!!!!!!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171647 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Nem olyan rég Tínúviel meg Én furcsa dolgot véltünk fölfedezni....
Aragorn ugyebár rokona Elrondnak?Mi úgy tudjuk igen..Mármint elég sok ember,volt közötük..nagybácsik,nagynénik,nagypapák,meg mittudomén,de rokonok...Szóval akkor elméletileg valahogyan Arwen és Aragorn közt is van rokoni kapcsolat... :o h:

Elrond testvére, Elros nemtudomhanyadik leszármazotja Aragorn. Javítsatok ki ha hülyeséget beszélek :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171636 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Az a nyakláncos dolog sztem úgy volt értendő,h ha más hordaná az azt jelentené,h nem "jegyezték el 1mást Arwennel" és akkor mással összejöhetne.
de nemtom..

Lehet, hogy így értette és mi értettük félre...de nekem nem így tűnt...ha mégis így lenne, bocsi a lehurrogásért, ha viszont nem akkor még mindig áll...Ez elhamarkodott egy kijelentés volt az Aragorn topicban ennyi rajongó között!!!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171630 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Az a nyakláncos dolog sztem úgy volt értendő,h ha más hordaná az azt jelentené,h nem "jegyezték el 1mást Arwennel" és akkor mással összejöhetne.
de nemtom..

Nilraen:sztem nincs köztük kapcsolat(rokoni)de ezt nálam okosabb emberkék majd megválaszolják.

Elfprincess:magyarul? :oops:


hát szabadfordításban kb. ennyi: - Hol van? A hölgy aki azt az ékszert adta neked. (ezt akkor kérdezi Éowyn, amikor éppen a Helm Szurdokba mennek, Aragorn kantáron vezeti a lovát és egymás mellett sétálnak...)

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171626 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az a nyakláncos dolog sztem úgy volt értendő,h ha más hordaná az azt jelentené,h nem "jegyezték el 1mást Arwennel" és akkor mással összejöhetne.
de nemtom..

Nilraen:sztem nincs köztük kapcsolat(rokoni)de ezt nálam okosabb emberkék majd megválaszolják.

Elfprincess:magyarul? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171607 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem olyan rég Tínúviel meg Én furcsa dolgot véltünk fölfedezni....
Aragorn ugyebár rokona Elrondnak?Mi úgy tudjuk igen..Mármint elég sok ember,volt közötük..nagybácsik,nagynénik,nagypapák,meg mittudomén,de rokonok...Szóval akkor elméletileg valahogyan Arwen és Aragorn közt is van rokoni kapcsolat... :o h:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171541 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
- Where is she? The woman who gave you that jewel...

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171328 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nahna: Ezt a nyaklánc dolgot én sem értem. Most azzal van gond, hogy Aragorn nyakláncot hord, vagy hogy spec. ez a lánc rajta van és nem máson? Egyébként nekem nagyon tetszett a filmben a lánc "szerepe". Például amikor Eowyn rákérdez, meg amikor a farkasokkal vívott csata után A. visszatér és Legolas visszaadja neki. Az különösen jó volt. :)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171289 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Sil írta: Tinúviel: Ilyenre gondoltál?:
www.herr-der-ringe-film.de/media ... dstern.jpg

Köszi, nagyon köszi, pont ilyenre gondoltam! Csakmert össsze akartam hasonlítani az enyémmel! De most megnyugodtam, meret nekem is nagyon-nagyon hasonló, csak a virág szirmai nem gyémántszerűségből vannak!!!!!!! Ma voltam pizzázni és a pincérnő odajött és megkérdezte, hogy honnan szereztem...olyan aranyos volt...aztájn közölte, hogy mennyire szereti a Gyurát...anyira szeretem mikor összefutok 1-1 ilyen Gyu fannal..... :oops: :lol: :wink:

A töri tanárunk is nagy GYU fan...Ő is sokszor megcsodállta már a nyakláncot... :)

Nahna:Már miért ne hordhatná Aragorn a nyakláncot???!!! :evil: 8O 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171137 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nahna írta: Szép a nyaklánc csak ne ő hordaná!!:))

Ezt most Aragornra értetted???? :evil: :x Mibajod Aragornnal????? :? 8O

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171136 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Tinúviel: Ilyenre gondoltál?:
www.herr-der-ringe-film.de/media ... dstern.jpg

Köszi, nagyon köszi, pont ilyenre gondoltam! Csakmert össsze akartam hasonlítani az enyémmel! De most megnyugodtam, meret nekem is nagyon-nagyon hasonló, csak a virág szirmai nem gyémántszerűségből vannak!!!!!!! Ma voltam pizzázni és a pincérnő odajött és megkérdezte, hogy honnan szereztem...olyan aranyos volt...aztájn közölte, hogy mennyire szereti a Gyurát...anyira szeretem mikor összefutok 1-1 ilyen Gyu fannal..... :oops: :lol: :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171135 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
és én erről megint lemaradtam...na mind1 :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171129 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Elfprincess:idáig én is eljutottam :wink: nincs magyar címe v vmi?

Dehogynincs, A Vadnyugat Fiai 2. Legutóbb szilveszterkor volt a tévében. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171126 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elfprincess:idáig én is eljutottam :wink: nincs magyar címe v vmi?

Megastore??Szuper!Mennyibe kerül?

Nilrae:én se tom,h miről van szó...

Timona:Naon rulz!!!!

Sil:detto!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171087 Írta: Nahna
Nahna válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szép a nyaklánc csak ne ő hordaná!!:))

A női harcosok legjobbja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171074 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ez a nyaklanc annyira gyonyoru!!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171072 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinúviel: Ilyenre gondoltál?:
www.herr-der-ringe-film.de/media ... dstern.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171059 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Arik a képek! Nagyon! Timóna: Ez a kép csoda-csoda szép!!!! Nem tudna valaki betennim egy közeli képet Aragorn nyakláncáról???? Plííííííííííííííííz Köszi előre is!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez régi kép, de nagyon tecc (jobb egérgomb, cél mentése...):
katt ide

És Eldarion (szintén jobb egérgomb, stb):
katt ide
meg ide
meg ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171043 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz (Celebthil) írta: Mondjátok csak, Eldarionról nincs még vhol kép? Majd elsírtam magam film közben, annyira édes volt!
A "megöregített", méltóságteljes király és mégis oly felszabadult és boldog apa-Aragorn meg még inkább! Csodás!
Vhogy egy csöppet sem éreztem hatásvadásznak. Olyan IGAZI! Mint a filmben majdnem minden érzelmi jelenet..


Ezek nem túl jók minőségileg, de jobbat én sem találtam még :(
www.pbase.com/image/24653670
www.pbase.com/image/24653671
www.pbase.com/image/24653672
www.pbase.com/image/24653673
www.pbase.com/image/24653674

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171037 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Timona írta: Nézzétek mit találtam:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA

Hiper édi!!!

8O
Nem mondom!!

Mondjátok csak, Eldarionról nincs még vhol kép? Majd elsírtam magam film közben, annyira édes volt!
A "megöregített", méltóságteljes király és mégis oly felszabadult és boldog apa-Aragorn meg még inkább! Csodás!
Vhogy egy csöppet sem éreztem hatásvadásznak. Olyan IGAZI! Mint a filmben majdnem minden érzelmi jelenet..

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171036 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldaniella írta: Egyénként ma megyek megvenni, az általatok ajánlott egyik üzletbe.


Remélem most sikerrel jársz!

Nézzétek mit találtam:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA

Hiper édi!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170996 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Elza: A barátnődnek


Egyébként ha jól tudom a DunaPlaza Megastoreban is van, csak az a gáz, hogy ott sokszor van úgy, hogy elfogy......

Köszi az ő nevében is.
Egyébként is is így voltam. Több helyen néztem a plakátot, kérdeztem van-e, erre mondták 1-2 napja fogyott ki. Hát füstölögtem egy kevesett. :rmad2:
Egyénként ma megyek megvenni, az általatok ajánlott egyik üzletbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170896 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Egyébként ha jól tudom a DunaPlaza Megastoreban is van, csak az a gáz, hogy ott sokszor van úgy, hogy elfogy.....

Igen jól tudod ott is van,mert én is ott vettem a Tiédet...

"Az Escape című mozi klipje "
ÖÖö...azt hiszem lemaradtam valamiről...Ez Viggo egyik filmje?Még sosem hallottam róla... :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170866 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldaniella írta: Saint és Timona köszi a segítséget.
Hétvégén be is szerzem.


Be-be-bee! Nekem mnár van, és kint is van a falamon! Tudjátok amelyiken olyan nagyon cuki komoly fejet vág és fogja Andruilt és csak a feje és a felső testének egy része van rajta!!!!!
Elza: A barátnődnek
Egyébként ha jól tudom a DunaPlaza Megastoreban is van, csak az a gáz, hogy ott sokszor van úgy, hogy elfogy......

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170789 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Saint és Timona köszi a segítséget.
Hétvégén be is szerzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170751 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Coraban is van!! Es meg egy csomo mas GYU-s poszter is!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.064 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére