Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 7 hónapja #169544 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

kovacstimi írta: Undomiel: bocs, de más a rajongás, meg az elvakultság... én imádom Viggot, de az eddigi filmjei (mármint a LOTR előttiek) nem győztek meg arról, hogy hű de tehetséges lenne....viszont Sean már többször bizonyított, és csak ismételni tudom: a Mistic Riverben felülmúlhatatlan!!!!

Bocsánat, de ezt kikérem magamnak. Melyik Penn filmekre gondolsz a többször alatt? Nekem kettőnél több nem jut eszembe, amire azt mondtam volna, hogy hm, de jó volt az alakítása, pedig nem kettőt, nem hármat, nem négyet láttam... Viggóval meg nekem pont fordítva van, de ízlések és pofonok...
És lécci ne nézz ostobának attól, hogy a véleményeink különböznek!


Nem nézlek ostobának, nem tudom, miből szűrted ezt le, én csak leírtam a véleményem....
Penntől a kedvencem eddig a Ments meg Uram! volt, abban zseniális, most már a Titokzatos folyó, mert ebben még jobb. De nagyon jó volt A világ második legjobb gitárosában, a Nevem:Sam-ben, A játszmában és a Carlito útjában is.
Szerintem nagyon jó színész, persze mindenkinek szíve joga mást gondolni...

Egyébként kíváncsian várom Viggo következő filmjeit, ha olyan jó lesz, mint a ROTK-ban, előbb-utóbb neki is "megérik" egy Oscar :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169460 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vadiúj, extra nagy felbontású RotK képek :D (vigyázat, 3-5MB-osak, inkább mentsétek le előbb):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... chzeit.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit2.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit3.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... oenung.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169433 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kovacstimi írta: Undomiel: bocs, de más a rajongás, meg az elvakultság... én imádom Viggot, de az eddigi filmjei (mármint a LOTR előttiek) nem győztek meg arról, hogy hű de tehetséges lenne....viszont Sean már többször bizonyított, és csak ismételni tudom: a Mistic Riverben felülmúlhatatlan!!!!

Bocsánat, de ezt kikérem magamnak. Melyik Penn filmekre gondolsz a többször alatt? Nekem kettőnél több nem jut eszembe, amire azt mondtam volna, hogy hm, de jó volt az alakítása, pedig nem kettőt, nem hármat, nem négyet láttam... Viggóval meg nekem pont fordítva van, de ízlések és pofonok...
És lécci ne nézz ostobának attól, hogy a véleményeink különböznek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169363 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aiya Sil!
Hantale len!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169135 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Konkrétan az a közönség aki ott ül v hogy zajlik a dolog?

Nem, lehet szavazni...
www.empireonline.co.uk/awards2004/
A jelöltek:
www.empireonline.co.uk/news/news.asp?story=5315

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169132 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Konkrétan az a közönség aki ott ül v hogy zajlik a dolog?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169125 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Nilraen írta: Király! :D
És annak mikor lesz a díjkiosztója?

Február 4... Lásd Díjak topic. :wink:
(Egyébként ennél a díjnál a közönség dönti el, hogy ki lesz a díjazott...)

Interneten is lehet szavazni?Mert akkor én fogok! :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169124 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Király! :D
És annak mikor lesz a díjkiosztója?

Február 4... Lásd Díjak topic. :wink:
(Egyébként ennél a díjnál a közönség dönti el, hogy ki lesz a díjazott...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169123 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran: Az én mottómban valahogy így van: Aki a kicsit nem becsüli az a nagyot attól még megérdemli!!! Ez valahogy jobb mint az eredeti! Nem???? :wink: :lol: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169122 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ki a "kicsit" nem becsüli... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169121 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Nilraen írta: Az jutott eszembe,milyen kár ,hogy Viggot nem jelölték Oscarra...Mármint így is rohadt jó,hogy 11 jelölése van a FILMNEK,de azért nem lett volna rossz ha még Viggot is jelölik.. :wink:
Sebaj...

Viszont jelölték Empire Awards-ra, elég sok más LotR-os színésszel egyetemben... :wink:

Király! :D
És annak mikor lesz a díjkiosztója?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169120 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Az jutott eszembe,milyen kár ,hogy Viggot nem jelölték Oscarra...Mármint így is rohadt jó,hogy 11 jelölése van a FILMNEK,de azért nem lett volna rossz ha még Viggot is jelölik.. :wink:
Sebaj...

Viszont jelölték Empire Awards-ra, elég sok más LotR-os színésszel egyetemben... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169119 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az jutott eszembe,milyen kár ,hogy Viggot nem jelölték Oscarra...Mármint így is rohadt jó,hogy 11 jelölése van a FILMNEK,de azért nem lett volna rossz ha még Viggot is jelölik.. :wink:
Sebaj...

Ja és a képek tetszenek,meg a fanartok is. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169113 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sil:rohadt ari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mindkettő :wink:

senki:jó képek!
Azért Vig elég viccesen néz ki rajtuk...V csak én látom így? :roll:

kovacstimi:sztem azért van pár jó filmje,ha nem is mind viládhírű,de akad pár egész jó alakítás is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169101 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Cicaaa :D :
www.tar.hu/indriq/viggo/azp22.jpg


A kis állatbarát! De édi....mint egy kisfiú.... :wink: :twisted: Én szívesen lennék a cicus helyében!!! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169095 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ez tényleg tök aranyos! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169073 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Cicaaa :D :
www.tar.hu/indriq/viggo/azp22.jpg


Jujj- jujj- jujj de ÉDES és nem csak a cicára gondolok :wink: :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169020 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Eldaniella írta: Fan artok Aragornról


Nagyon szépen sikerültek. Egyvalaki rajzolta, ugye?
Tudom, nem ide tartozik, de Legolas milyen tündével látható? Olyan, mintha könyörögne neki vki... :eek4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169001 Írta: Elza Eldaniella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168947 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168923 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #168765 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ennél a nőnél még én is jobban nézek ki... Sokkal!!!
Akkor van esélyem Viggonál!!!!! :lol: :lol: :lol:

Undomiel: bocs, de más a rajongás, meg az elvakultság... én imádom Viggot, de az eddigi filmjei (mármint a LOTR előttiek) nem győztek meg arról, hogy hű de tehetséges lenne....viszont Sean már többször bizonyított, és csak ismételni tudom: a Mistic Riverben felülmúlhatatlan!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168628 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tinuvel:köszönöm :lol:

Undómiel:persze,h veri!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168591 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Hát ha ez az imázsa, akkor fura imázsot választott..... :? Elég....köhmmm...... fura egy néni!!!!!! :lol:

Tegnap megnéztem még 1× a ROTK-ot kivételesen szinkronosan.... Aragorn egyren szebb lesz :oops:
Ragoran: A halott király akkor látja felvillanva, amikor Elronddal beszél.... :wink: A te kedvedért külön megfigyeltem!


Na, örülök hogy tetszett szinkronosan is :)
Sikerült átadni az üzimet Figwitnek? :lol:
Én pénteken talizom vele :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168548 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ha ez az imázsa, akkor fura imázsot választott..... :? Elég....köhmmm...... fura egy néni!!!!!! :lol:

Tegnap megnéztem még 1× a ROTK-ot kivételesen szinkronosan.... Aragorn egyren szebb lesz :oops:
Ragoran: A halott király akkor látja felvillanva, amikor Elronddal beszél.... :wink: A te kedvedért külön megfigyeltem!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168498 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

nathalee írta: Olyan mint Curtney Love, nem?

Sztem rosszabb. Nála még a jó ízlés foltokban sem jelenik meg.

GG: Szerintem Viggo veri Pennt!!! Vagy verné, de azt hiszem, nem igazán lesz rajta a holnapi, holnap utáni jelöltlistán!!!


Ez az imázsa :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168474 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

nathalee írta: Olyan mint Curtney Love, nem?

Sztem rosszabb. Nála még a jó ízlés foltokban sem jelenik meg.

GG: Szerintem Viggo veri Pennt!!! Vagy verné, de azt hiszem, nem igazán lesz rajta a holnapi, holnap utáni jelöltlistán!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168404 Írta: nathalee
nathalee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: exe:Hát az biztos,h ien csajból nincs még 1 és nem akar uoan lenni mint a többiek,lehet,h Vig pont ezt értékelte..
Sil:képek cépek!


Olyan mint Curtney Love, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.037 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére