Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 8 hónapja #164026 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
"Viggo Mortensennek mintha nem lett volna ínyére az egész rendezvény. Főképp az angolul nem igazán jól, vagy erős akcentussal beszélő japán és olasz újságírónőkkel volt már-már lekezelő. Ráadásul rendkívül halkan beszélt, és hideg arca csak akkor derült fel, amikor a lelkes japán újságírónők csilingelő hangjukon közölték, hogy milyen szexi."

Ezt az alábbi honlapon olvastam...
www.origo.hu/agyurukura/beszelgetes.html

Az tény, hogy Viggo nem igazán szereti ezt a nagy felhajtást maga körül, de hogy lekezelő lett volna, az kizárt. Nem azért, mert én elfogult vagyok, hanem mert ő nem ilyen. Olvastam a neten több beszámolót, amiket rajongók készítettek, miután találkoztak vele, beszéltem is olyanokkal, akik találkoztak vele, és ezért nagyon aljasnak találom ezt a megjegyzést az újságírótól.

A másik, hogy nem hinném, hogy attól lett volna boldog, hogy valaki szexinek tartja, mert pontosan az bántja, hogy sokaknak fogalmuk sincs, hogy ő nemcsak színész, hanem zseniális fényképész, festő, zenész is. És nagyon elszomorodik, amikor szembesül azzal, hogy rajongók ezrei nem a képei miatt zarándokolnak el egy galéria-megnyitójára, hanem azért, mert ő Aragorn, és hú de szexi...

Azt is hallottam már, hogy egyszer állítólag azt nyilatkozta, hogy ha nem hagy alább ez az őrület, akkor ő bizony lehet, hogy nem áll többé kamerák elé. Ezt (sajnos) el is tudom képzelni, mert neki a színészet csak egy a sok önkifejezési módszer közül, amivel mellesleg pénzt is keres, de nem a hírnévért csinálja, hanem mert ki szeretné fejezni magát.

És hogy halkan beszélt - hát nem az a fennhéjázós típus, és ha van mikrofon, minek üvöltözzön??

Bár a cikk még a Gyűrű Szövetsége bemutatója után nemsokkal készülhetett, Viggo szerintem sem akkor, sem azóta sem ilyen, amilyennek itt leírták.

Lehet őt szeretni vagy nem szeretni, szexinek vagy csúnyának tartani, de ez az írás annyira hamis színben tünteti fel őt, hogy mélységesen felháborít.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164016 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mindenkivel eggyet értek, aki azt mondja, h. Viggo tökéletes Aragorn! És visszavonom egy korábbi állításomat, miszerint Aragornnak a ROTK-ban nem áll jól a koronázáson a szakáll...igenis nagyon-nagyon jól áll neki! A kedvenc Aragornnoss részem amikor a végén áll szemben Arwennel és csak nézi, csak nézi és utánna megcsókolja... olyan szenvedélyes csókot még élőben sem láttam, valami hihetetlen..és bevallom el is eredt a könnyem..,Akkor arra gondoltam, hogy húú..itt valaki nagyon heves :wink: :lol: És amikor Morannonnál egy valami majdnem eltapossa...szegény :cry: Mindezek mellett ez egy csodálatosan szép film volt

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163988 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
valamit be kell vallanom: az első részben nem szerettem őt, nem igazán értettem, hogy miért pont ő Aragorn.....
Aztán jött a TTT és most a ROTK! Félelmetes, hogy ez a fickó mennyire sokat változott, hogy milyen jó színész! Nagyon hitelesen mutatta be Aragorn folyamatos fejlődését, ahogy kétkedő kószából IGAZI király lesz!
Nagyon-nagyon jó volt a ROTK-ban, és igenis, most már azt mondom:
Ő ARAGORN!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

edo75 írta: Szerintem is Viggo a tökéletes Aragorn, teljesen azonosulni tudott a szerepével. Vagy Ő maga Aragorn? :roll: . Nekem az nagyon tetszett, hogy szabadidejében is Aragorn ruháját viselte és például abban horgászott stb.

Meg az olyan sztorik, hogy egyszer véletlenül elütött egy nyulat, és kószához illően szépen tüzet rakott, megsütötte, és megette... :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163934 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azt hiszem a cinemában olvastam egy mondatot, amit Viggo mondott. (nem pontosan idézem, de valami ilyesmi volt)

"Aragorn mindig erőt ad nekem."

Szerintem igen...ő Aragorn. :oops:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163933 Írta: itarille
itarille válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem is Viggo a tökéletes Aragorn, teljesen azonosulni tudott a szerepével. Vagy Ő maga Aragorn? :roll: . Nekem az nagyon tetszett, hogy szabadidejében is Aragorn ruháját viselte és például abban horgászott stb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163927 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Had kukacoskodjak, oké?
Így csak Viggo tudja eljátszani. Ha valaki más alakíja-szintén remekül- az másmilyen lenne.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163887 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: Adelard : indoklást kérek , és ne fogadom el azt hogy: mert oylan aranyos :)


Nos, először is én nem azt mondtam h CSAK ő tudná eljátszani.. biztos más is el tudná csak az nem lenne iylen :P Nekem első pillanattól Viggo a tökéletes Aragorn és az is marad ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163883 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adelard : indoklást kérek , és ne fogadom el azt hogy: mert oylan aranyos :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163874 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Melawar írta: én mint kivülállo is befirkantok ide pár megjegyzést.

Ami Viggo-t illeti , nekem valahogy a TTT beli szereplése meggyözöbb volt , DE a hamradik részben ami nekem nagyon meghato volt , az a vége.
Ahoyg Aragorn és Arwen szerelme "beteljesedik".
Vagy az , ahogy Aragorn még a legvégsö esetben se adja fel szerelmét Arwen iránt.
Ami meg még nagyon tanulságos , és Aragornhoz füzödik , az a Hüsége,kitartása.
A legvészesebb helyzetben se mondta azt : Pá Arwen .
hát igen ez az igaz szerelem :cry:
kár hogy iylen csak a GYU-ban létezik :(


Nem hiszem.. csak meg kell találni

és én még csak azt tenném hozzá , hogy mivel nem probálták ki a világ öszes szinészét , hogy milyen Aragornkémnt , igy én nem irnám , vagy mondanám azt , hogy CSAK Viggo tudja jol lejátcani ezt a szerepet.


én viszont biztos vagyok benne ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163860 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
én mint kivülállo is befirkantok ide pár megjegyzést.

Ami Viggo-t illeti , nekem valahogy a TTT beli szereplése meggyözöbb volt , DE a hamradik részben ami nekem nagyon meghato volt , az a vége.
Ahoyg Aragorn és Arwen szerelme "beteljesedik".
Vagy az , ahogy Aragorn még a legvégsö esetben se adja fel szerelmét Arwen iránt.
Ami meg még nagyon tanulságos , és Aragornhoz füzödik , az a Hüsége,kitartása.
A legvészesebb helyzetben se mondta azt : Pá Arwen .
hát igen ez az igaz szerelem :cry:
kár hogy iylen csak a GYU-ban létezik :(

és én még csak azt tenném hozzá , hogy mivel nem probálták ki a világ öszes szinészét , hogy milyen Aragornkémnt , igy én nem irnám , vagy mondanám azt , hogy CSAK Viggo tudja jol lejátcani ezt a szerepet.
Ez valahol kicsit sértő a többi szinészre nézve.Szvsz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163822 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

Elfprincess írta: hát ez a sztyuárt izé jó, hogy nem játszotta...olllyan béna lett volna szvsz...brrrr....rossz is belegondolni

Nekem Sztyuí a Szövetségben határozottan tetszett. Persze Viggo ezerszer jobb, de én azt hittem, Townsend sokkal gázosabb. Hát nem.


Egyetértek! Viggo a legtökéletesebb Aragorn szerepére de Stuart se annyira rossz azrért;)

Viszont a miután megnézetem a ROTK-ot, teljesen biztosan mondhatom h ezt rajta kívül senki sem tudtam volna így eljátszani.... nem tok rá mit mondan mert még mindig nem tértem magamhoz de valami monumentális.. eccerüen zseniális az az ember(és ANNNNNNNNNNYYIRA aranyos... :oops: :oops: .. szal eccerűen Aragorn ;) :D )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163712 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is megnéztem hétvégén a Daylight-ot - na persze csak Viggo miatt.
Többet is szerepelhetett volna benne! De amennyit benne volt az tetszett. Jól alakította nagyképű, mindig győztes figurát.
Egyébként mindennel 1értek amit mondtatok a filmről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163690 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
DAYLIGHT!!!
Fotóztam szorgalmasan... Egy kis ízelítő, de még majd jön a többi kép is.

Ez a poén tök tetszett benne (a kis genya), de nem tudom pontosan hogy volt, kb. így:

www4.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

216. hozzászólástól!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163621 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: hát ez a sztyuárt izé jó, hogy nem játszotta...olllyan béna lett volna szvsz...brrrr....rossz is belegondolni

Nekem Sztyuí a Szövetségben határozottan tetszett. Persze Viggo ezerszer jobb, de én azt hittem, Townsend sokkal gázosabb. Hát nem.
Ki mondta, hogy a Best azt írta, visszamegy a feleségéhez? :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163557 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok:-)

Hát csajok, láttam.
5-én, hétfőn láttam a ROTK-t.
Valami csodaszép.
És Viggo...
olyan...
elmondhatatlan.
De ma éjjel már ti is látjátok
már csak pár óra és... elkezdődik, illetve véget ér.

Szóval egy CSODA, na.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163518 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elessar király... írta: Arról a Silvester Stallone-s filmről van szó?
Nos, én nem láttam, de szerintem nem maradtam le sok mindenről.
Viggo a Gyűrűk Ura előtt szinte a legrosszab szerepeket kapja. (a Tökéletes gyilkosságban viszont tetszett)
De most, hogy ő lett Aragorn! Most mutatta csak meg igazán, hogy mire képes! És nagyon örülök, hogy Pj elküldte azt a sok malymot, akik Aragorn szerepére pályáztak.


hát ez a sztyuárt izé jó, hogy nem játszotta...olllyan béna lett volna szvsz...brrrr....rossz is belegondolni

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163485 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Arról a Silvester Stallone-s filmről van szó?
Nos, én nem láttam, de szerintem nem maradtam le sok mindenről.
Viggo a Gyűrűk Ura előtt szinte a legrosszab szerepeket kapja. (a Tökéletes gyilkosságban viszont tetszett)
De most, hogy ő lett Aragorn! Most mutatta csak meg igazán, hogy mire képes! És nagyon örülök, hogy Pj elküldte azt a sok malymot, akik Aragorn szerepére pályáztak.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163372 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyetértek a Daylight-al kapcsolatban, uaz a helyzet mint a G.I. Janeben (bár kicsit jobb), ha nem Viggo lenne, elküldeném az illető karaktert melegebb éghajlatra.... :P

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163309 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

KÁJ írta: Alagi: Én is láttam a daylight-ot, jó film.
Viggonak akkora arca van benne!! ha nem ő lenne, az igazságérzetem még küldött volna rá pár tonna vasat, meg követ, de így.... hm.... :wink:



Jaja AKKORA egy nagyképű abban a filmben de ooolyan aranyos!!!! :lol: :P :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163078 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Alagi: Én is láttam a daylight-ot, jó film.
Viggonak akkora arca van benne!! ha nem ő lenne, az igazságérzetem még küldött volna rá pár tonna vasat, meg követ, de így.... hm.... :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162936 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Talán nem... :wink: bár én ezért nem utaznék olyan messze! Fölösleges! Kinek kell egy olyan ócska kard! Mondjuk nekem! N amindegy! Már alig 3 nap és itt van a ROTK! Egyébként igaz az a hír, hogy itt Mo.-n már Jan.8 előtt premier előtti vetítése lesz a Rotknak? Ugye nem!!! :evil: :x

Természetesen igaz a hír, mint minden más film esetében is, a ROTK-nak is hamarabb van privát belső Díszvetítése, mint szerda éjfél.
Hál Istennek, azon szerencsések között vagyok, akik hivatalosak rá.
Holnap beszámolok. Már csak 3 óra, és elkezdődik!!!! :hello:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162933 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Alagi írta: Ki látta tegnap Viggo szereplésével a daylight című filmet?

Én láttam! Szvsz rohadt jól nézett ki, bár nem hinném, hogy leírható! :wink: Gyönyörű félhosszú haja volt, szőkés, de jól állt neki! És ugyabár az elmeredhatatlan Viggó mosoly és a szem! :lol: :D Nagyon szép volt! De szegény meghalt, pedig Nillel nagyon reménykedtünk abban, hogy sziklaálló és meg se kottyan neki pár tonna kő! Peh!! :cry: :P :oops: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162928 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ki látta tegnap Viggo szereplésével a daylight című filmet?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162693 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Arra nyerni lehet a jegyeket, meg az újságírók mennek. Én így néztem a HP 2-t... :wink:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162684 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Tarantino írta: ....nagyszerű....csak átrohanok amcsiba..vízummal..kérek állampolgárságot, kiköltözök......és már kész is..remélem nem fogok kicsúszni a határidőből...:::))))


Talán nem... :wink: bár én ezért nem utaznék olyan messze! Fölösleges! Kinek kell egy olyan ócska kard! Mondjuk nekem! N amindegy! Már alig 3 nap és itt van a ROTK! Egyébként igaz az a hír, hogy itt Mo.-n már Jan.8 előtt premier előtti vetítése lesz a Rotknak? Ugye nem!!! :evil: :x

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162606 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt található néhány ikon, nem csak Viggo témában:
leaysaye.tripod.com/leasattic/id5.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162585 Írta: Tarantino
Tarantino válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
....nagyszerű....csak átrohanok amcsiba..vízummal..kérek állampolgárságot, kiköltözök......és már kész is..remélem nem fogok kicsúszni a határidőből...:::))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162582 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nimrodel Melian írta: hasbro.ed4.net/lotr/promo/index.cfm?l=3437830
Meg lehet itt nyerni Aragorn kardját!

Amennyiben 13 évnél idősebb amerikai állampolgár vagy... :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162581 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
hasbro.ed4.net/lotr/promo/index.cfm?l=3437830
Meg lehet itt nyerni Aragorn kardját!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.046 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére