Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 11 hónapja #79506 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Itt már TÉNYLEG olyan, mint az apám... 8O :P
specialrealms.com/VM/pics/viggopic15.jpg


Meg kell mondjam Min, anyukádnak jó ízlése van.... :D :D :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79473 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
ez a Daylight nem egy Stallone-film??mert ha erre gondolok mar elore borsodzik a hatam :eek4: ...de azert valahogy majdcsak sikerul felszemmel odafigyelnem :wink: !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79443 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hú, Min, ezt nem kellett volna! Majd megint mindenki rácuppan a papádra, és akkor neked annyi!!! :D :D :D

Rago, nem tudom mennyire beszélsz angolul... Találtam egy ismertetőt...
Ha nem menne, szívesen segítek, csak nem akarnék potyára dolgozni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79432 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tudom, hogy hül*e vagyok, de mesélne nekem valaki egy kicsit a Daylight-ról?? :oops:
______________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79406 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Psycho:
19-én 20:00
20- án 4:30
13-án 0:25
29-én 3:05
Daylight: 20-án 20:00
28 nap
21-én 6:30
27-én 16:10
Mind HBO, kiv. Daylight.
Itt már TÉNYLEG olyan, mint az apám... 8O :P
specialrealms.com/VM/pics/viggopic15.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79396 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ryana írta: Ugye nem csak én tudom, hogy jövő vasárnap (20-án) az rtlklub-on 20:00-tól Daylight lesz? :roll:


Dejó!! :D :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79388 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugye nem csak én tudom, hogy jövő vasárnap (20-án) az rtlklub-on 20:00-tól Daylight lesz? :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79355 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hi!Úristen,száz éve nem voltam itt....Képzeljétek,megint gallyra ment a gépem,szal visszatérhetek a netcafékhoz egy jó darabig... :bawling:
1.)HAPPY BIRTHDAY VIGGO!!!
2.)De ezt most azonnal visszavonom,ha nem válaszolsz a levelemree a Frodós taliig ;)
3.)Hidalgo képek:
Úristen,szegény Vig! 8O 8O :eek4: ez borzalmas!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 1 hónapja #79213 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Min, akkor arra gondolatam, hogy a két pajzán (az lennél Te meg én, a klubhoz, ha elég pajzán valaki, lehet csatlakozni) csajnak számít. A maga 18 évével. Namármostazvan, hogy Diane Lane-t valaki lecsajozta. Erre én mondom, nem csaj, ha mi azok vagyunk, már ami a korát illeti!!!
Bocs, hogy ezt most ide, de csak most olvastam vissza!!! :oops:

Jah, értem. :) És ha már kor: VIG JÖVŐ VASÁRNAP LESZ 44! Éljenéljen! :) (pont annyi, mint az anyám... ez gáz... 8O)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79159 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja OK megtaláltam...
hát hogy is mondjam, télleg elég.. furcsa! :D :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79150 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
EHHEH :lol: :lol: :lol: ,nagyon kemenyek a hidalgos kepek!de a tobbi 8O!*csopp csopp*

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79134 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jól van, Adelard!!! :D :D :D
Aug, csak így tovább!!! :D :D :D
Én nem tudom, mit vesz észre, de ez szerintem minimum Kürtvár felé menet van...
Na, van itt egy kis szösszenet a Hidalgóról...
www.tnmc.org/dp/1004022.shtml
A www.musingsofviggo.com -on vannak a galériában képek a Hidalgóból, nem tudom, láttátok-e már... 8O Érdemes lenne megnézni! Kíváncsi vagyok a véleményetekre!!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79115 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nya most már egy jó ideje nem voltam és most is csak rövid ideig... :crying:
Itt szerintetek mit vesz észre?
www.tolkien.hu/images2/film/ttt_tr2/115.jpg
És itt?
www.tolkien.hu/images2/film/ttt_tr2/122.jpg
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79023 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az az új kép, amit betettetek, nagyon gyönyörű.
Valóban elszomoritó, amit mondott a levelekről, de én nagyon drukkolok nektek.
Honnan szeditek, hogy vizilabdás, és hogy fázott a forgatáson? Honnan tudtok ilyeneket?
Kriszana, jó téged újra látni. (olvasni)
Egyébként Vig összes jó filmje megvan az Odeon videotékákban. Nézzétek meg: www.odeon.hu , be lehet irni a nevét a keresőbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79007 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min, én is olvastam az interjút, épp ma. Kinyomtattam, és kicsit elszomorodtam. De asszem, hgoy van okunk bőven reménykedni:-)
Mert szterm biztos lehet benne, hgoy egy csapat lány, aki fan-klubbot alakított neki, nem akar majd levelezni vele...
vagy legalábbis en ebben remenykedem...
meg a fekete boritékban :P
fel a fejjel lányok. talán válaszol

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78982 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Háááát... de azért rendes, hogy legalább megmondja, hogy ne várjunk választ. :roll: :? :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78977 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Forrás: www.musingsofviggo.com
A message from Viggo (Yes, it is genuine):

Over the years I have made the effort to read and answer every piece of fan mail that I received. Lately, however, the volume of mail has increased significantly making it practically impossible to keep up with it all and to respond to each piece personally. Although I am grateful for the favorable response that those of us involved in the "Lord of the Rings" trilogy have had, it is simply become a bit overwhelming. I find that I have little or no time left for other pursuits and have little free time left for art projects or for spending time with friends and family.

Eddi tök édes. De ami ezután jön! :twisted:

Therefore, as I do not wish to have mail answered for me by others, I have no choice but to say that I will no longer be accepting fan mail after October 31, 2002.

Please do not send anymore letters or cards as it will not be answered. I will, however, continue to honor requests for autographs in person as I have always done.

I thank you for your support and kind thoughts.

Viggo

Dögöljön meg! De azért a mi levelünkre válaszol, ugye? Ugye? UGYE??? UGYE???!!!


Hát, NAGYON remélem!!! Bár ezek után... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78961 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Forrás: www.musingsofviggo.com
A message from Viggo (Yes, it is genuine):

Over the years I have made the effort to read and answer every piece of fan mail that I received. Lately, however, the volume of mail has increased significantly making it practically impossible to keep up with it all and to respond to each piece personally. Although I am grateful for the favorable response that those of us involved in the "Lord of the Rings" trilogy have had, it is simply become a bit overwhelming. I find that I have little or no time left for other pursuits and have little free time left for art projects or for spending time with friends and family.

Eddi tök édes. De ami ezután jön! :twisted:

Therefore, as I do not wish to have mail answered for me by others, I have no choice but to say that I will no longer be accepting fan mail after October 31, 2002.

Please do not send anymore letters or cards as it will not be answered. I will, however, continue to honor requests for autographs in person as I have always done.

I thank you for your support and kind thoughts.

Viggo

Dögöljön meg! De azért a mi levelünkre válaszol, ugye? Ugye? UGYE??? UGYE???!!!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78931 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igenigen, én is láttam a Hűtlent! U. az a csaj volt benne, mint a Sétában, u. abban a szerepben... :P (klisé, klisé... :P )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78926 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bizony, hogy az úszó-vízilabdások nem fáznak meg!!! Ez a Diane Lane egyébként... Szóval láttam vele a hűtlent (na meg Richard Gere-rel és Olivier Martinezzel - jujj, de jó pasi mid a kettő), és uazt a karaktert kellet játszania, mint a Sétában... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 1 hónapja #78894 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nyugi, nem kell félteni a megfagyástól. A ilyen edzett vízilabdások nem fáznak meg. :P ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78892 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szegény Vig!!!Ne hogy már megfagyjon.... Cccc.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78887 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Eglarcarien írta:

Minerva írta: WOW!!!!!! 8O
www.squidge.org/~praxisters/pict ... orn2_2.jpg :itscool:
www.squidge.org/~praxisters/pict ... agorn2.jpg


Tényleg wow!!! Viggo szexisebb, mint vha. Azt hallottátok, hogy Ben Afflecket annak idején állítólag Viggóval csalta Gwyneth Paltrow?[size=9:f88cnaun] (Dae erre rávágta: 'Én is szívesen csalnám Viggóval a pasimat!' - ...és azt hiszem, jó néhányan egyetértünk vele...) 8) [/size]

Ez KAMU! Viggo maga mondta, hogy kamu! (Bár az igaz, hogy szerenádot adott a csajnak, hogy ne izguljon... :lol: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78882 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

sorel írta: Sziasztok! Én a arra a DVD-re gondolok, amin plusz részek vannak a filmhez képest. Mik azok a plusz dolgok? Irja már le valaki!
Egyébként valóban a legtöbbet, és a legtovább a Pszichóban lehet Viget meztelenül látni ( 1-2 percig lényegében ruha nélkül mászkák... volt már berakva róla meztelen fénykép????) de annál sokkal szexibb a Ruby Cairó nagy szexjelenete, és a csúcs (minden szempontból), ahol a leghelyesebb, és a legjobb cuccok vannak rajta, legjobb a haja, ...stb. az a Séta a Holdon. Nem is beszélve a vizeséses és a Woodstocki részről... Amikor befüvezve, félmeztelenül, kifestve ... na nem is részletezem... Aki látta, tudja miről beszélek... Tényleg, láttátok? Vélemény?

Persze! Egyetértek! Meztelen fénykép sajnos nincs róla :( pedig nem ártana kicit feldobni a fórumot... ;) A Ruby Cairóban szerintem Vig nagyon gáz, mindenesetre én félnék tőle, és szegény csajszit annyira sajnáltam! (Na jó, annyira mégsem :) ) Ott tök durva szerintem. A Séta a Holdonban meg tényleg a vízesés rúlz! Bár igen sokat sírt miatta, azt mondta, hogy majd megfagyott. :? :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78858 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen lesz!!! Én is láttam az előzetesét csak magát a filmet nem fogom látni mert nincs HBO-nk. :(

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78857 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pedig lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz lesz :P

Én láttam az elözetesét is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78818 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem hiszem, hogy lesz az HBO-n az igazi Psicho. Már elég régi film. És nagyon vacak. Egyetlen jó benne az az első 10 perc, mikor Vig meztelen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78791 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én olyan hülye vagyok!!!!! :oops: :oops: :oops:
A szombati Psycho nem Az a Psycho, amibe Vig van...ez egy másik...jó, hogy nem szenvedtem végig... :roll: :oops: :oops: :oops: a Viggos Psycho majd v.mikor lesz, de nem tudom majd megnézni, mert elvileg nincsen HBOnk.csak mikor kódolatlan napok vannak :wink:

PS:olyan hülye vagyok... :cry: :oops: :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78772 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na jó, ez a szerelmi Háromszög jó kis magyarázat volt Gwyn én Ben szakítására, de egyikőjük sem erősítette meg hivatalosan, és az ofisöl reprezentációkon kívül senki nem látta Viget Gwynnel együtt... De aztán... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78769 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Komolyan? nem is tudtam ezt a Ben-Gwyneth-Viggos ügyet!! Szegény Ben, mázlista Gwyn!! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.107 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére