Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 5 napja #75668 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az már az ő bajuk!
__________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75666 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Undi: Küldjünk Neki is Oscart!!!


Ez tök jó ötlet!! :wink: Bár szerintem ő se venné komolyan, ahogy (gondolom) PJ... :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75663 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi: Küldjünk Neki is Oscart!!!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75659 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Rossz éjszaka? Hát, nem tudom! De az utóbbi időben mintha elég sokszor lennének rossz éjszakái! Na mindegy, aludja ki magát! Ja, péntekhez egy hónapra lesz a szülinapja! Ötletek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75653 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
HI!
Hú de rég voltam itt!
Vizsont azért nem felejtettem ám el mindent :mrgreen:
Fú tegnap végre láttam a Tökéletes gyilkosságot. Na, ez egy olyan film, ahol Viggonak jó a haja (Oscart a fodrásznak!!!!!!!)
De a végére már nagyon szerettem volna Michael Douglas fejét pépesre verni :) :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75643 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.warofthering.net/movies/phot ... nghorn.jpg
www.warofthering.net/movies/phot ... arahir.jpg
Elég életlen képek:
www.warofthering.net/movies/phot ... eowyn3.jpg
Szerintem Aragornnak sokkal rövidebb kardja van, mint Éowynnek:
www.warofthering.net/movies/phot ... eowyn2.jpg
__________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75635 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Erunis: Én néztem (mint ahogy szerintem ebből a topikból mindenki) és teljesen egyetértünk Veled! :wink:
_____________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75633 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, tényleg gáz, de én másért merészkedtem ide!
Ugye láttátok tegnap (szombat) este a Tökéletes gyilkosságot a tv2-n? Csak mert Viggo volt az egyik főszereplő, bár nem túl pozitív, de nagyon jól alakított (mint általában)! Nem beszélve arról, hogy nem is nézett ki rosszul... :wink:

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75598 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi:
1,azért neki is lehet egy rossz éjszakája, nem?
2,Az nem lehet, hogy én már láttam ezeket a képeket?
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75596 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szegééény!!!Ezt nem is hiszem el....Na Undi télleg elég gáz ahogyan kinéz...Átment rajta az uthenger vagy mi????Na mind1...Jobbulást neki!!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75591 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem ez nem trendi!!! :evil: Azért fizetik, hogy jól nézzen ki! Jujj, de mérges lettem! Na mindegy, csak összeszedi magát! Ez egyébként (mármint az, hogy szarul néz ki) másodlagos jelentéstartammal is rendelkezhet! Ha eddig lett is volna barátnője, most már tuti, hogy nincs! Látszik szegényemen, hogy nincs, aki mosson rá... :twisted: :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75585 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel: egyetértek! Elég borzalmasan fest szegény! Bár lehet, hogy ez lesz az új divat... :wink:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75510 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok! A T.Gy. eléggé korhatáros, vannak benne durva részek! Vigé nem mondható majd szép halálnak, van egy brutál bunyó is benne, na meg ugye a szerelmi jelenetekben is hozza a formáját!!!
Hú, a www.musingsofviggo.com - on a Midnight Special Signing alatt olllyan képeket találtam! Mr Mortensen asszem kicsit megfakult! Többiek? Ja, a 4-i dátum alatt vannak a képek!

Ezt már láttuk?
chucks888.freeservers.com/vm-sept1.html
És ezt olvastuk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75492 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt van még egy adag:
ebay3.ipixmedia.com/abc/M28/_EBA ... 20/i-1.JPG
Ez megint egy CD borító:
ebay0.ipixmedia.com/abc/M28/_EBA ... fe/i-1.JPG
Ezek is:
www.nices.com/secure/rmgbooks/bo ... s/hole.jpg
www.nices.com/secure/rmgbooks/bo ... recent.jpg
www.geocities.com/jimbodalobster ... runner.jpg
Ez is vmilyen Cd borító lesz, nem?
ebay2.ipixmedia.com/abc/M28/_EBA ... 59/i-2.JPG
www.skinnyguy.com/covers/63/146863.jpg
________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 napja #75486 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na aragornosok itt egy aragorn karikatura:

fan.theonering.net/art/gallery/large/1352

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 6 napja #75414 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Persze, mert a Gyűrű rá is hat, szerintem inkább az a kérdés, hogy mire használta volna, nem??

Nem feltétlenül, mert mondjuk Frodóra is csak a legeslegvégén hatott, amikor már szegényke majdnem meg volt őrülve. Én hiszek abban, hogy lett volna elég erős ahhoz, hogy ideig-óráig vissza tudja utasítani a csábítást, de egy bizonyos idő elteltével rá is hatott volna. (Kivéve, ha addig nem érte volna el a célját, mert hiszen sztem ha ő használta volna, akkor csakis arra, hogy megszerezze Gondor trónját.)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75410 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szeretném azt hinni - rózsaszín álomként - hogy Aragorn, ha hozzá jutott volna a gyűrű, akkor nem használta volna. Sztem, legyőzte volna a gyűrűt.
Persze lehet, hogy nem.
A barangolásról pedig: Aragorn kószált volna továbbra is Arwen nélkül, néha álruhában, mert ahogy Narië mondta, nagy lett volna neki a nyüzsgés, ezért nyugalomra vágyott.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75389 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze, mert a Gyűrű rá is hat, szerintem inkább az a kérdés, hogy mire használta volna, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75387 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha Frodó odaadta volna Aragornnak a Gyűrűt,akkor használta volna szerintetek?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75351 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Meg egyébként is! Arwen 2km-er hosszú ruhájában úgyis elbotlana...
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75348 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Minerva: ezt megnézném!!! :lol:

Na ja!Pedig tényleg kb.így lenne...Arwen soha életében nem volt kíséret nélkül sehol..Pont a vadonba menne...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75342 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Minerva: ezt megnézném!!! :lol:
Narië:egyetértek!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75341 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nálam Aragorn egy kicsit olyan elvont,olyan magába forduló,szóval nem tudnám elképzelni,hogy egész további életében csak ülne és ítélkezne a trónteremben,ahol mindenre bólogatnia kéne és mindenkit végighallgatni.Szóval sztem néha álruhában elment,járta a vadont,esetleg meglátogatta a barátait...Arwen meg otthon marad a kiskölykökkel,és mérgelôdik,hogy mekkora cemetek a férfiak.Esetleg közben elolvassa Bridget Jones naplóját ;)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75337 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem Arwen az első bokornál lerogyna a földre, Aragorn röhögve integet neki, majd angolosan (hobbitosan) távozik... ;) :P
[size=9:2fg79pfz]*Min ma naon gonoc...*[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75335 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg a férfiak főznek a tündéknél??? 8O
Képzeljétek el Arwent amint az erdő közepén egy sátorban-jó esetben sátorban-tölt egy éjszakát! Utána jöhet a 200 méteres gyalogút! :lol:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75330 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Arwen csak foglalkozzon a kölkökkel, főzzön vacsorát, és sirassa elvesztett halhatatlanságát. :twisted: :evil3: (Mondjuk a tündéknél a férfiak főznek, de mind1... ;) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75325 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
És azért Ő ahhoz volt szokva, hogy napokig nem beszél senkivel, miután király lett akkor már nem volt túl sok ilyen időszak...Szerintem kizárt, hogy idönként ne lett volna kedve ott hagyni csapot-papot és egy kis nyugiba lenni...
Az más kérdés, hogy mit szólt ehhez Arwen...
_____________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja - 21 éve 2 hónapja #75317 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem ki van zárva, hogy néha ne lett volna kedve inkognitóban maradni. Gondolom, nem akarta az egész életét a nyilvánosság előtt élni.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 napja #75307 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De a könyv szerint az Esthajnal-tónál mint Elesszár Király látogatta meg a hobbitokat...szóval hivatalosan...azonkivül lehet hogy civilen járta a vadont

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.034 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére