Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 1 hete #74216 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hódica írta: Gondoljatok bele, mi lett volna, ha nem o˝ kapja lés v.milyen tehetségtelen zöldfülü elrontja az egész filmet... 8O :twisted: :o

Eredetileg ô lett volna Aragorn:
www.alternativehollywood.de/stphoto.htm
www.rosiemagazine.com/people/archive_2001_05_spotlight_4.html
www.cinema.com/search/person_detail.phtml?ID=2308
film.guardian.co.uk/Player/Player_Page/0,4159,45436,00.html
movies.yahoo.com/shop?d=hc&id=1800024499&cf=mm&intl=us
www.stuarttownsend.org/
Hááááááát.....azért jobb,hogy mégis Vig kapta meg :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74159 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jó!
Várjuk a folytatást! :wink:

Lehet, hogy ciki, de nem is tudtam, hogy "véletlenül" kapta meg Aragorn szerepét.De jó volt PJ választása. :D Gondoljatok bele, mi lett volna, ha nem ő kapja lés v.milyen tehetségtelen zöldfülü elrontja az egész filmet... 8O :twisted: :o

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74156 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, akkor: Interjúfordítás by Adelard :arrow:

Dec. 6. (Mikulás :) )
Kezdetben egy fiatal ausztrál színészre osztották Aragorn, a titokzatos idegen szerepét, aki csatlakozik a szövetséghez, megvédi Frodót( Elijah Wood) ezernyi veszélytől és végeredményben kulcsszerepet játszik Középfölde sorsában. De rögtön amint elkezdődött a forgatás, a rendező Peter Jacksonnak meg kellett válnia a színésztől-vagy mert egyszerűen túl fiatal volt, vagy mert nem akarta igazán beleélni magát a szerepbe, de az is lehet hogy mindkettő közrejátszott.(a rendező az előbbire, más források viszont az utóbbira hivatkoznak. PJ rögtön Viggo Mortensenhez fordult, akivel még azélőtt nem is találkozott. De így hozta a szerencse. Az ő állhatatossága, Tolkien iránti szeretete, jó kardvívó készsége és legfőképpen természetes hűvössége, nyugodtsága mindenkit letaszított a színről. A film készítői-a szereplők ugyanúgy mint a stáb tagjai-még most is úgy beszélnek róla, mint egy hősről aki az utolsó pillanatban érkezett hogy megmentse őket. Mortensen a Gyűrűk Ura készítéséről beszélgetett Jeff Giles-szel a NEWSWEEK-től.

-Rögtön egy másik színész helyébe léptél, ahogy a filmezés elkezdődött, és még csak nem is jelentkeztél soha a szerepre. Adtak legalább néhány hetet a döntésre, hogy akarod-e a szerepet?

V: Lényegében így volt: "Nem akarsz holnap Új-Zélandra repülni egy másfél éves filmforgatásra?" Nagyon hirtelen jött.

-Aragorn egy meglehetősen jó szerep. Könnyű volt eldönteni, elvállalod-e?

V:Nyilvánvalóan tisztában voltam vele, hogy ez egy különleges lehetőség. De nem olvastam a könyveket. Nem találkoztam ezekkel az emberekkel... Lényegében nem volt egy könnyű döntés. Sok nagyon is ésszerű ok szólt amellett, hogy ne vállaljam el a szerepet. Mint pl. a rengeteg idő távol a családomtól. És azt is tudtam hogy nem kaphatnék annyi időt a felkészülésre, amennyit szeretnék, mielőtt a kamera elé állok. Végül a fiam tanácsára hallgattam, ami sokat jelentett nekem. És azt hiszem, volt egy olyan érzésem, hogy ha nem csinálom meg, valamiképpen biztosan megbánnám. Gyávának éreztem volna magam nem vállalni a kihívást, már csak azért is mert ez a szerep a maga nemében elég egyedülálló.

Na, egyelőre ennyi, a folytatást majd kicsit később. :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74111 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74087 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Frodónak tökre ki van tágulva az orrlika..és koszos az arca..biztos megibt elesett:)De naon rulzz a kép:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hete #74036 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Rayan írta: Hűűűűha, láttátok már ezt a két könyvborítót? 8O 8O 8O
The Two Towers Visual Companion
The Two Towers Photo Guide

Ezt Rayan írta a Legolasos topicban. Különösen az első képet ajánlom figyelmetekbe, Viggo írja hozzá az előszót!


8O :D 8O :P :wink: COOL! Nagyon jók!
A másodikon Miranda egy kicsit nyomin néz ki, és hát...Arwen...már megint ott van. :evil: :x Frodó meg olyan, mintha egy kisbaba lenne, nem? :roll: :oops: :lol:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73971 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Rayan írta: Hűűűűha, láttátok már ezt a két könyvborítót? 8O 8O 8O
The Two Towers Visual Companion
The Two Towers Photo Guide

Ezt Rayan írta a Legolasos topicban. Különösen az első képet ajánlom figyelmetekbe, Viggo írja hozzá az előszót!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73943 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Puszilom apukádat!!! :roll: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73914 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Itt tisztára olyan, mint az apám! :oops:
www.musingsofviggo.com/Gallery_f ... les/26.jpg


TÉNYLEG???????????? 8O :lol: :wink: 8O :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73869 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta:

Minerva írta: Hagyjuk le a woodistákat! 800 beszólásig meg se álljunk!!
HAJJRÁ ARAGORNISTÁK!! :hello:


Akkor mondjuk jól össze kéne magunkat kapni!
De egyetértek!! Hajráááá!!!!


hát akkor igen csak rá kell kapcsolnotok.... :twisted: :D :twisted: , de azért próbálkozni szabad :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73669 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok újra 8)
Minerva!!! Ha ilyen a papád, akkor meg akarom ismerni :!: Most :lol:
Pusssz lányok
Üdv mindenkinek: Ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73645 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Úgy hiszem a többiek nevében is mondhatom, hogy: nagyon örülnénk neki!! :D Úgyhogy szivesen várunk!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73589 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: melyik olyan, mint a papád? Végülis mindegy, a lényeg:Nem hoznád el papádat a következő talira??? :D
Ha hasonlít, akkor...Hmm:)No comment, azthiszem:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73575 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Hagyjuk le a woodistákat! 800 beszólásig meg se álljunk!!
HAJJRÁ ARAGORNISTÁK!! :hello:


Akkor mondjuk jól össze kéne magunkat kapni!
De egyetértek!! Hajráááá!!!!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73574 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Minerva: 8O Én már nem is kellek ide!!! :wink: :P
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete - 21 éve 3 hónapja #73547 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aragorn olyan cuki... :oops: Kár, hogy nem éltem Gondorban, az ő uralkodása alatt... Tök jó lehetett... Talán még az egyszerű népek közé is ellátogatott! (Reménykedjünk)

Hagyjuk le a woodistákat! 800 beszólásig meg se álljunk!!
HAJJRÁ ARAGORNISTÁK!! :hello:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73544 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Szerintem Aragornról beszéljünk... Az az egyetlen dolog, ami zavar benne az, hogy túl tökéletes. ;)


Tejles mértékben egyetértek! :D :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73529 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lágytojás... :mrgreen: Ez az én témám volt, nem? (Csak nehogy félreértsék a kívülállók. :lol: ) Szerintem a kétperceset szereti... ;)
Viggo fiámak mikor van a szülinapja?
Szerintem Aragornról beszéljünk... Az az egyetlen dolog, ami zavar benne az, hogy túl tökéletes. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73525 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mit szoltok pl. a lágytojásos t-mához???? :lol: :lol:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király....'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73522 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Király kéz, gyógyító kéz... Talán abból a topicból kéne importálni.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73518 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkkor valami uj Tma???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73471 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy kicsit vissza kéne kanyarodni az eredeti T-mához! :wink:
www.dailydigest.net/lotrcvr2.jpg
Remélem a TTT után egy kicsit több ujságban lesz Viggó!!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete #73332 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ne felejtsétek 14-én a TV2-n a Tökéletes Gyilkosságot! A legjobb viggós film! (A GyU után, persze.)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hete - 21 éve 3 hónapja #73221 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Képzeljétek, láttam ma a DVD-t! *éljenzés a háttérben, Min pezsgőt bont*
De a kivágott részeket nem találtam meg :evil:
De Viggo rulz volt, mint mindig! Szerelmes vagyok... Na jó, nem. :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72905 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok újra :) Találtam valamit :!:
bár lehet, hogy számotokra ez nem lesz annyira új, de hátha mégis kellemes meglepetést okozok vele valakinek :D
Íme:
Gandalf:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_02.shtml
Theoden és Aragorn 8) :
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_04.shtml
Fogoly hobbytok :x
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_03.shtml
Arwen:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_06.shtml
Aragorn újra, a legszebb férfi a földön :D
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_05.shtml
Legolas a tündeúr :)
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_07.shtml
Eowyn :roll:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_08.shtml
Faramir (tisztára, mint Boromir... :?
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_10.shtml
Hobbytok 8)
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_11.shtml
Eomer:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_09.shtml
Sarumanés hű szolgája :twisted:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_12.shtml
Isengard, még Szarumán otthona.... :cross:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_16.shtml
Néhány ork :evil:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_14.shtml
Uruk-hai: :evil3:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_13.shtml
Újra aranyos kis hobbytok :o
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_15.shtml
Végül pedig a Rohani lovasok :itscool:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_17.shtml
És végül, de nem utolsó sorban a galamb-lelkü gyűrű-hordozó
:oops:
www.empiremovies.com/gallery/twotowers_01.shtml

Remélem senki nem fog érte megkövezni, hgoy ilyen képeket rakok be (amin nem csak Aragorn van:)
Bocsánat, ha láttátok már.
Mindenkinek nagyon jó 7végét kívánok, és legyetek ott a talin! :hello:
Én már nagyon várom :dance:
Üdvözlet: Ana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72902 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ma csak háro hirdetést láttam arról, hogy a Gyűrűk Ura megjelent VHS-en és DVD-n..most ezek kínozni akarnak????? :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72895 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Figyelem!

Szeptember 14-én szombaton, 21:10-kor Tökéletes gyilkosság a TV2-n!!! :D :D :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72775 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Trokán? Viggo? JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSSSSSSSSSSSSSSSSSS! 8O 8O 8O 8O


Ennyire hülyeség, amit mondtam??????? :oops: :oops: :oops: 8O bocsesz, mondjuk talán azért, mert miután megnéztem a GYU-t utánna egyből ő volt a TV-ben, szal lehet, hogy ezért... :lol: :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete - 21 éve 3 hónapja #72722 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hódica írta: Lehet, hogy hülyeség, de ma láttam a TV-ben Trokán Pétert(a Szomszédokban játszott), és hirtelen nagyon hasonlított Viggora... :oops: ...sorry, ha hülyeségeket fecsegek :oops: :roll:

Trokán? Viggo? JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSSSSSSSSSSSSSSSSSS! 8O 8O 8O 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #72715 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

hódica írta: Minerva:
gratulálok a 600. hozzászóláshoz!!! :D

Ami a mangát illeti.Vannak jók(mint az előbbi képeid), de vannak borzalmasak is. :oops: És nekem mindig a Sailor Moont idézik(tudjátok az a rajzfilm, az RTL klubbon :roll: :lol: ).

Köszönöm, köszönöm! :lol:
OFF:
Elég baj, h az átlagembernek az animéről a Sailor Moon jut eszébe. Úgy értem, imádom a Sailor Moont is, de nem csak olyan kaliberű animék vannak, hanem mindenféle, kedvencem az Evangelion, ami pl. kifejezetten 14 éven felülieknek való. (Aki többet akar tudni az animékről, kérdezzen Áfonyát vagy engem. :lol: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.439 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére