Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 1 hónapja #70501 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mi? Ma? Melyik RTL-en? RTL KLUB-on? Az a szívzabálós?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70497 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Este 23:20-kor Angyalok háborúja az RTL2-n!!!!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70480 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezen az oldalon szoktam nézegetni a képeket, nagyon jók vannak itt:
www.extra.hu/lothlorien/

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70398 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70368 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70358 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez olyan szép!
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _26_26.jpg
Itt vannak ezek is. :)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 5_22_7.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... _21_24.jpg

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70232 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nahryien írta: Megtudná ezt valaki fejteni? :(

"Ónen i-Estel Edain, ú-chebin estel anim." :?:

Takk

"Adtam reményt a Dúnadánoknak,énnékem reményem mr nem maradt....
Különben ezt Aragorn anyja mondta.

Ja és az egyik kedvenc számom a May it be....Vagy inkább a kedvenc,nem csak az 1ik!Ooolyan szép! *hüpp*

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70215 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megtudná ezt valaki fejteni? :(

"Ónen i-Estel Edain, ú-chebin estel anim." :?:

Takk

Én is szeretem Eithné Ní Brahonain-t.......

De a "May It Be".... az szívmelengetö.... ;)

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70098 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én sem láttam a G.I Jane-t, (de őszintén remélem, hogy 1x megnézhetem *reménykedő arckifejezés*)mert szüleim szerint nem nekem való film (tesóm bezzeg elmehet megnézni DVD-n a Hetediket, én viszont csak véletlenül nézhetem meg a nekem tetsző filmeket (az is véletlen volt, hogy a Száguldás a semmibe c. filmet láttam, de csak azért mert későn és a szülők már lefeküdtek :wink: hehe

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70082 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Különben korábbi hozzászólásaitok alapján arra következtettem,hogy a GI Jane-t meg KELL néznem.Vagy azért mert nagyon rossz,vagy azért mert nagyon jó....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70039 Írta: Erunis_
Erunis_ válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én már régebben láttam, most nem, de akkor még seholse volt a LOTR, gőzöm nem volt róla, hogy Viggo játszik benne :oops: :oops: :oops: de amennyire emlékszem, az az, hogy a valóságtartalma valóban igen csekély, tényleg olyan "egyszeri-film" (ez volt az egyik oka, hogy nem néztem meg, a nagyobb meg hogy itthon se voltam), de jó az ilyet is megismerni... Én nem láttam a Pearl Harbor-t, de egyik barátnőm igen, és ha T-mába kerül, mindig azt mondja, hogy "jó volt, CSAK elég szomorú/megható/sírós...etc." De Bent ettől függetlenül szeretem... :wink:
Amúgy elég fura (vagy ponthogy nem), hogy ahány filmben játszik, annyiféle embert, személyiséget mutat be... például vesd össze ezt a kiképzőtisztet a 28 napban szereplő nemtom a nevét figurával majd Aragornnal, nem beszélve Elessar-ról...tehát igen jó színész, ha minden következtetés igaz...

Ne elégedj meg azzal, ami vagy, hanem törekedj azzá, ami lehetnél!
/falfirka az Arsenal öltözőjéből/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70035 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Meg kell, hogy mondjam, én rosszabbra számítottam. Én sem nagyon kedvelem a háborús filmeket(a Pearl király volt :itscool: ), meg Demi Moort sem( :evil2: ), de ez a néznető katagóriába tartozott. Mondjuk én eléggé megkérdőjelezem a film hitelességét, de ez most nem ide tartozik.

Viggo miatt néztem meg,-meg lehet kövezni-de nekem nem tetszett a játéka. :arrow: ez persze lehet, hogy az én hibám.Meg az a bajusz... :dead: :quasi: .

a 28 napban jobban játszott (de a FOTR-ben a legjobban :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70003 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bent nem szeretem.Vissza a témához!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #70002 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Pearl Harbor-ban az a rossz, hogy túl nyálas, de jól van megcsinálva, és szerintem Ben is jól játszik benne. :oops: :wink: /Hoppá! Kicsit eltértünk a tm-tól.../

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69998 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Augustíne:szerintem a bayusz katasztrófális volt!A Sólyom végveszélybent láttam(Legolasos topic!) és Ryan közlegény megmentését.Az utóbbi nem nagyon tetszett.Ya,a Pearl harbourt is láttam.Az de rossz film!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69996 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Melyiket láttad, Orlando? Nekem a film nem annyira tetszett, de Vig annál inkább! Bár nem állt jól neki a bajusz! :tongue:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69981 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elrond:láttam már yó háborús filmet,de az egy másik topicba tartozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69977 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ragoran: ez van. A háborus filmek is lehetnek jók, de ha egyszemélyes hadsereg van benne az nekem már sok.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69974 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hmmm-hmmm.Érdekes.
Kép:
collegian.ksu.edu/issues/v102/fa ... x/jane.jpg
Még egy kép:
movieweb.com/movie/gijane/co7.jpg
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69972 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Legolas:egyetértek veled!Egyszer elment.Mindenkinek a véleményét meghallgatom.Esetleg nem értek vele egyett.Emberek vagyunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69971 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is megnéztem, szerintem az "egyszerifilm"-kategótiába tartozik, nem volt egy nagy alkotás, de azért elment.
(De ez az én véleményem, és tiszteletben tartom másokét is!)

Viggo jól csunálta, amit kellett neki, azért minden elismerésem! :up:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69970 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor csak Nekem tetszett a film??? :hein:
www.film.warka.pl/images/scott/jane.jpg
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69965 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is csak miatta néztem meg.
A film: :down:
Viggo: :up:
Egyster már néztem meg háborús filmet színész miatt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69963 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elrond: ízlések-pofonok... Nekem naon tetszett! Ha nem lett volna benne Vig, akkor is megnéztem volna! De így, hogy volt benne Vig végképp király volt!!!
__________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #69961 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is láttam a G. I. Jane-t és Viggo-t leszámítva az egész:
:down: :down: :down: :down: :down: :down: :confused2: :disagree:

Viggo viszont... :up: :up: :up: :up: :up: :up:
...nagyon jól játszott.
:hello: :hello: :hello: :hello:

Az igazat megvalva nem szeretem az ilyen filmeket, de mivel, hogy a nővérem azt nézte, én is néztem.
Viggo nagyon jó színést. :bounce: :bounce:

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69926 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azért ilyen nagy a csönd, mert mindenki a G. I. Jane-t nézi? :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69907 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja - 21 éve 4 hónapja #69830 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5694
Elgondolkodtam az Arwen/Aragorn dolgokon, és rájöttem, hogy nagy szemétség, hogy arra kényszerítik Aragornt, hogy Arwenen kívül senkihez ne érjen még csak egy ujjal sem, közben Arwennek meg ki tudja, hány pasija volt az életben. :evil: :twisted: Hát nem igazságtalan???? :P :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69817 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #69764 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Két toronyból egy jelenet :bounce:

www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=5566

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.022 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére