Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 2 hónapja #67849 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sajna én sem....van 2 kérdésem...(bevallom őszintén ezeket nem tom :oops: )
1. Viggo pontosan hány éves????
2. És mikor született milyen év milyen hónap milyen nap milyen óra milyen perc milyen másodperc milyen tizedmásodperc....?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67830 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát nem, de ha akarod, megtárgyalhatjuk! :)
Szerintem nem szőrtelenít, csak öregszik. :P
Meg őszül is... meg biszex is... tiszta izgi! Ez kell nekem! :) :P
Tessék, képek a Vanishing Point-ból (Száguldás a semmibe, asszem... :oops: )
www.celluloid-haven.com/Haven/Va ... index.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67827 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyébként meg tovább tárgyaltátok a szőrös-nem szőrös T-mát mi!?! :lol:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67826 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, nem végig erről volt szó... csak most... :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67822 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Semmit nem változtatok... :lol: :wink:
Akkor visszaolvassak vagy végig ienekről volt szó??? :lol:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67814 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos, onnan "veszem", hogy már kb. három helyen olvastam a neten, ráadásul már a chaten is mondták páran... 8O 8O 8O 8O 8O 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67810 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo biszex?????Uramatyám...honnan veszed?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67809 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ryana írta: Hétfő, csigatv2, 22:55 - Száguldás a semmibe.

RTL klub, de mind1. :P
Viggo ezzel a cowboykalappal! :) :lol:
Olyan cuki az a pasi, nekem még brutálisan is tetszik... sőt, úgy még jobban is... :evil: :) Amúgy tudtátok, hogy Viggo... biszex? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O :? 8) :oops: :roll: :x 8O :x

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67805 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyébként Viggonak mostanság elég rossz szerepei voltak....

G.I. Jane: Egy kegyetlen kiképzőtiszt...
Séta a Holdon: Szerető
Tökéletes Gyilkosság: Bérgyilkos + Szerető
28 Nap...: Alkoholista Gyógyszerfüggő

Szal....De Aragorn naon Khirály szerep.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67784 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, megint itt! :bounce:
Akkor lesz film, amit érdemes is megnézni a sok ssszemét között!!! Ráadásul 2 is!
Én is tegnap láttam A tökéletes gyilkosságot, és ezzel kapcsolatban felmerült bennem valami viggós! Miért van az, hogy szinte minden filmben qrafit játszik??? És honnan jött PJ-nak, hogy pont őt kérje fel a hű Aragorn szerepére? Én nem ismerem Townsend filmjeit, de ez nekem nem nagyon jön össze...
Min, ne keseredj el! Alakulsz majd még!!! :itscool: És nekem tetszett!!!

Na, találtam egy-két ínyencséget Nektek! :dance: Igyekszem gyorsan betenni!!! :biggrin2:
Itten van ni az első!!! Wellingtonban találkozhatott három kolleganőnk Viggóval és Karllal!!! A mákosok!!! Itt vagyon pár kép!!!
www.theonering.net/perl/newsview/7/1026398374
Van itt egy interjú Sir Iannel, amiről azt mondják, megemlíti benne Viggót! Nincs időm elolvasni, de hát csak jó lesz valamire!!!
www.mckellen.com/epost/lotr/l020710.htm
Ez a www.oberongirl.com/viggo/ interjúja! Olyan szerencséjük volt a csajoknak, hogy megkérdezhették Viggót! Hogy miért nem velünk történik ilyesmi!!!
www.oberongirl.com/viggo/VMInterview.htm
Na, itt pedig az új-zélandi Kölyökklub helyi Jónás Ritája meséli el tapasztalatait Viggo dedikálásával kapcsolatban!!! Szerintetek az ilyen fejfedő trendi? :evil2:
www.oberongirl.com/viggo/AnnasReport.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67768 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hétfő, csigatv2, 22:55 - Száguldás a semmibe.
Kedd, m2, 22:00 - Ruby Cairo.

Én sajna nem látom őket.
Max. horvátul. :(

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67739 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hé EMBEREK!!!!!
Jövő héten (pontosan nemtom melyik nap) lesz a Száguldás a semmibe!!
Tutira Viggos, mivelhogy a TVRHétben van is Viggoról egy kép :)
Rövid világos sérója van. Valami autóversenyzős, elég ,,érdekesnek" tűnik :)
Ja és mégsem tudok holnap jönni, menni kell költözni segíteni nagymamáéknak Kalocsára :( :(

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67682 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szép jo reggelt!!!!
Tegnap este megnéztem a G.I. Jane-t....Hááááát.....nem a legjobb film...
Viggo mint a kegyetlen kiképzö.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67634 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A versei BAROMI jók... nálam a Letter from Nebraska minden mást kiüt. Azt nagyon szeretm :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67570 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Na ja idáig én is eljutottam :D , de köszi. Sajnos műfordítót nem ismerek.
De ennek mi atz értelme? Vagyis inkább hogyan kapcsolódik a filmhez? Hmmm, lehet meg kéne nézni, de unalamas. Na jó nem szenvedek ezen tovább.


Egyszerü:A kiképzés elején is ezt olvassa fel hogy lelket öntsön az emberkékbe és megmutassa hogy milyen kemény lesz a próba stb...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67549 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ja idáig én is eljutottam :D , de köszi. Sajnos műfordítót nem ismerek.
De ennek mi atz értelme? Vagyis inkább hogyan kapcsolódik a filmhez? Hmmm, lehet meg kéne nézni, de unalamas. Na jó nem szenvedek ezen tovább.
Nagyon jó ahol felolvassa a verseit. Nagyon tetszik, ahogy spanyolul és dánul beszél.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67547 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
"I never saw a wild thing
sorry for itself.
A small bird will drop frozen dead from a bough
without ever having felt sorry for itself. "

kb.
Sosem láttam, hogy egy vad lény
sajnálná önmagát.
Egy kis madár halálra fagyva (?) hullik el (?), anélkül,
hogy sajnálná önmagát.

Bocs, ez most csak így elsőre...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67544 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Minerva: azt az idézetet már én is olvastam. De eddig bárkit kérdeztem nem tudta nekem értelmesen magyíarra fordítani. Nagyon megköszönném, ha valaki megtenné nekem.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67541 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Amúgy láttam tegnap a T.Gy-t... AHHHH! *Min csendesen nyáladzik*

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67534 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hopp, ezt a hallgatósat az előbb még nem is láttam!!! Megyek is hallgatni!
Min, ezt egy kereső dibta ki!!! Állati jó, úgy örülök neki!!! Ismeri Viggót!!!
www.cinematrix.hu/szinesz.php?muvesz_id=337
Mr mondtam, szerintem 2! Te asszem erre azt mondtad, szerinted 3 ...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja - 21 éve 4 hónapja #67520 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, egy kis ízelítő még: tessék hallgatni
specialrealms.com/VM/poetry2.html
Szóval, két vagy háromperces lágytojás? :lol: :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67496 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, és ez privát is Viggo egyik kedvenc idézete. :D A másik a travell hopefully-elgondolása nem tudom kitől. A lényege az, hogy az élet, neki a színészi pálya egy nagy utazás... Egy interjúban olvastam, ha érdekel Titeket, előkotorhatom pontosan. Nem sok, kb. 5-7 sor, de nagyon érdekes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67493 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: a legeslegvégén. Amikor véget ér a film. Viggo kisétál az ajtón, demi elolvas valamilyen idézetet( h jól emlékszem) és elkezd sírni és csak néz ajtó után. Na asszem így van a jelenet, bocsi ha nem. Már egy éve láttam, de erre emlélszem, hogy elaludtm és nem értettem a végét :oops:

Az az idézet:
"The poem he reads in G.I. Jane is Self Pity by D. H. Lawrence:"
"I never saw a wild thing
sorry for itself.
A small bird will drop frozen dead from a bough
without ever having felt sorry for itself. "

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67418 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, elfelejtettem elmondani, hogy szerintem a legjobb filmje az a LOTR, de ugye ezt nem lehet mondani, úgyhogy akkor legyen talán a... Talán a 28 nap. Attól nem pirul el az ember (csak néha), nem kell azt néznie fél órán keresztül, Viggo hogyan csinálja egy kétgyerekes anyával, nem eszik a filmben szivet, szóval semmi durva. Az olyat szeretem!!! :D :D :D

www.premiere.com/Premiere/Movies/LordRings.html
Itt az van, hogy Sir Iant is tetoválták!!! Azt az állat! Az ő korában!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67410 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szeretném!!!! köszönöm. A videótékában már hülyének néznek mindig a Tökéletes gyilkoságot veszem ki, de ezt már párszor elmeséltem.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67409 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany:Megvan megvan!
Ha akarod majd kölcsönadhatom 1X! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67407 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvan neked a Tökéletes gyilkosság DVD-n????????? Ilyen nincs. Azt akarom megvenni már mióta, ere kölik velem a film forgalmazási joga lejárt, nem kapható.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67406 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Tökéles Gyilkosság meg van nekünk DVD-n...hát az a film valami eszméletlenül jó...
TÖKÉLETES.....
Ja és még jó a 28 nap meg a LOTR...(jolvan tudom hogy én irtam hogy azt hagyjam ki de akkor is... :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67405 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ami nekem nagyon ttezsett az eddig láttotak közül az a Tökéletes gyilkosság. Nagyíon jó volt.
De a Börtönhalál is jó, meg a 28 nap, de a legjobb a Tökéletes gyilkosság. Hangsúlyozzon az eddig láttottak közül.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #67403 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tudom néha nagyon fárasztó vagyok de lenne 1 kérdésem:Viggo melyik filmje szerintetek a legjobb (a LOTR-t most hagyjátok ki....)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.029 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére