Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 2 hónapja #66775 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min, nekem nem az a bajom, hogy rajta van, hanem az, hogy hol van rajta! Hanyadik helyen! De ez lehet, hogy csak engem zavar???!!! De leírtam ám, Angyalkám! Tessék visszaolvasni! A képeket meg mindjárt nézem! :D Jó, hogy itt vagy, Min!

Shira! Annyira jók az emotok! Hogy csinálod? Egyébként nekem is a fekete-fehér képei a szívem csücskei, hú de ronda ez így magyarul! De remélem értitek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66770 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gyerekek, újra itt vannak a festményei!
www.frostyland.com/Viggo/artwork/artwork.01.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66641 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon köszi Undómiel! :wink:
Nekem is nagyon tetszenek a munkái. Sok fantáziát látok a képeiben, főleg, mert fekete-fehérek és jó minőségűek(ezeket pedig szeretem :itscool: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66627 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, nekem ez a gondom! Mi az hogy a hetedik, amikor ő a címszereplő vagy mi a fene???!!! Ez így biza nincs jól! :evil:
Szóval nem jön nekem össze, hogy a 3. részben hogy a fenébe lehet Pippint vagy Bilbót többet szerepeltetni, mint Aragornt! Itt valami nagyon nem stimmel! PJ attól tartok megint rendesen bekavart!

Shaira! Viggo itt szokott leggyakrabban kiállítani, itt van egy-két képe, de hogy tömegesen hol lehet találni, nem tudom! Majd még keresek!!!
www.robertmann.com/
www.robertmann.com/artists.html
www.robertmann.com/artists_mortensen2.html
www.robertmann.com/artists_mortensen3.html
www.robertmann.com/exhibitionarchives.html
www.robertmann.com/gallerynews.html
Pontosabban most is kiállít majd! A képek nekem tetszenek!

Eszembe jutott, hogy festményeket a Tökéletes Gyilkosság kapcsán lehetne keresni, mert ugye azokat ő csinálta...

A www.musingsofviggo.com -on az ART címszó alatt nézegethetsz :P , van ott kb. 20 szebbnél szebb munkája! Nekem nagyon tetszett! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66619 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Tessék alaposan megnézni! Hol van a listán Viggo???!!! :evil:


Rajta van, a hetedik a névsorban:"Viggo Mortensen: Aragorn/Strider"

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66599 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tud valaki olyan oldalt ahol Viggo festett-fényképezett képei vannak kirakva. Olyan kéne ami csak az övé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66537 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tessék alaposan megnézni! Hol van a listán Viggo???!!! :evil:

A Men without Ties albumot Gianni Versace csinálta! És van benne egy kép, ami annyira Vigo, hogy jobban már nem is lehetne!
www.musingsofviggo.com , a 1-jei frissítésnél tessék keresni!

ttp://www.percevalpress.com/books.html
Találtam két új albumot, ami nagyon új és ezt Viggo készítette! Kár, hogy nálunk tutira nem lehet majd kapni! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66515 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mi a baj a stáblistával???

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66512 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt volt az ideje! :wink:
Végre nem vagyok egyedül!!! :D
Ezt tessék megnézni! A TROTK szereplőlistája! Ezt nem gondolják komolyan! :evil: Kíváncsi vagyok, mit szóltok majd hozzá!
us.imdb.com/Title?0167260

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66511 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Visszajöttem!!!! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #66221 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na helló mindenki!

Beszéltem más Viggós csajokkal, akik egy csomó külföldi újságot vesznek, és Viggóval volt egy interjú, ami egy hete készült, és amiben azt nyilatkozza, nincs nője!!! Csak nekem nem tudták elküleni!
Mindenkinek jó utat, vigyázzatok magatokra!
Szerintem is Orlie az a képen, nem lehet kérdés! De szegény ló az eléggé KO Viggótól... :twisted: Kifeküdt meg minden!

Amikor megláttam a fórumot, mondom ki a f*ne ez a Nari-izé! Aztán leesett! Éljen pipike! A dologban Viggo van vagy más új pasi? Új név, új avatar, biztos fodrász is volt!

Téma kellett! Viggo milyen gyakran vágatja a haját! Ez szinte a szőrössel vetekszik! És ki vágja neki? A GYU premierekre tuti a stáb fodrásza és az jó is! De hogy egy szerep kedvéért idétlenül nézzen ki- GI Jane...

Hozok képeket!
www.decipher.com/lordoftherings/ ... north.html
www.decipher.com/lordoftherings/ ... nsbow.html
www.decipher.com/lordoftherings/ ... spipe.html
www.decipher.com/lordoftherings/ ... exile.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65971 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen,sztem az Orlando!Ahogy éppen ki tudom venni...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65877 Írta: Aewlin
Aewlin válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vic, a "Viggo és a lova" képen ott mögötte a bézbó-sapka-szerű-vmiben az az Orlando?

Ja, és honnan van a kép?
Mert teccik ám, és hátha van más is?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65823 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Ezt most szedtem le a theonering.netről:
Viggo kézírása három részletben: 8)

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/4144
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/4143
img-www.theonering.net/images/260602-card3sm.jpg

Grafológusok, munkára fel! :wink:

Huh, láttátok már ezt a képet????

TTT kép, Viggo és a lova... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65551 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65474 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
xany: akkor ez is oan nagy titok, mint a szőrös kérdés! :lol:
Én is azért raktam be, mert van amelyik mindenhol fent van, de párat én sem láttam (és ez ritka :wink: ) gondoltam-hátha Nektek is újak!
Még ezt a képet sem láttam:
www.msnbc.com/news/1291846.jpg
Na mennem kell! Legyetek jók, álmodjatok székeket!
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65470 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jók a képek párat még képként soh nem láttam. Fogalamm sincs milyen színű a szeme. Csakúgy, mint a haj színe a szem színe is eldöndhetetlen, volt ahol kék volt ahol zöld. De azt írják sok helyen, hogy zöld, mondjuk ez néha láttszik. a GYU-ban viszont kék a szeme.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65308 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még, hogy Vigo nem szereti a focit. Ezt ki is mondt? A képen cikk mellett látható képen is a dán mezben van :) .

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65287 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ide miért nem jön??? na,,nem baj, majd ha megkapja a levelünket, érdekelni fogja, h honnan is szalajtották ezt a Magyarországot...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65282 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo ma dedikált az New-Zéland-i Wellingtonban. Itt olvashattok róla bővebben , plusz találhattok egy képet is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65205 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én a múlt héten néztem meg, 3x-ra a Séta a Holdont, és ma a 28 napot is.
De még mindeig levagyok maradva én is, de ezt behozom, csak tudnám hol lehet megszerezni a filmeket, mert amit lehet azt már látam.( hűű ez értelmes lett?)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65202 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sajna én le vagyok maradva Viggo filmjeiről,de holnap nézem meg a Séta a holdont!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65109 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Telumehtar: menj vissza az előző oladlra és ott megtalálod a filmeket leírtam melyikben milyet alakít és a film rövid jellemzése, és , hogy mikori a film.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65107 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany:Koszi.....mostmar igy a nev hallatan emlekszem....
Engem csak a fontosabb szerepei erdekelnek....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65102 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A 4. a Séta a Holdon( A Walk on the Moon)
Hmmm. Viggo rangeteg filmben játszott közel 30-ban, de ezekl között akad olyan is ahol 3 perces szerep jut neki.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65100 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valaki segitsen nekem...
Viggo eddig hany filmben szerepelt?

En eddig 4-et lattam...(leget hogy tobbet is de arra nem emlekszem 8) )

1.Tokeletes gyilkossag (Perfekt Murder)
2.28 nap (28 Day)
3.A Gyuruk Ura (The Lord of the Rings)
4.Sajnos a film cimet nem tom...csak annyit hogy valami ruha arust jatszik benne aki beleszetret egy nobe akinek gyerekei ferje van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65055 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kép az lesz,ha Rago el tudja hozni a talira.És mindenki alá fogja írni a levelet.Ha esetleg el tudod küldeni az alárásodat,akkor én rászkennelném és az is elmenne Neki.Az emailem gollam @avh.hu,ha tudsz akkor írj!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65054 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
valamit innen, ezekről a lapokról, lefordítani angolra, megminden..egy képet a talitokról :wink: az bizt tetszene neki!!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 hónapja #65052 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Különben mit írjunk még hozzá a levélhez?Mert L kéne dönteni,hogy hozzáírjam.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.015 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére