Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 3 hónapja #63623 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tyúk, hanem tehén. :P :D Nem hiszem el, hogy Vig képes volt ahhaoz a csajhoz érni! Böááááá... 8O :twisted: :x
Mennem kell Séta a Holdont nézni, sziasztok! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63619 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Punk tehén? Jó, de az hogy néz ki! Erre gondoltam ám igazából!
Ha már a punk tyúkoknál tartunk, lefelejtetted a rondabutakövér jelzőt! Asszem! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 20 éve 10 hónapja #63617 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De, én úgy emléxem, igen. :x 8O
Sztem Vig a punk teheneket szereti. :x :x
A Daylightban megszólal Vig:
"Hat héttel korábban születtem. Még a saját anyám sem volt képes bent tartani."
Meg:
"Kimerít, hogy én én magam vagyok." :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #63616 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
NEM HISZEM EL, HOGY NYELVEZNEK! A KÉPEN NEM IS ÉR ÖSSZE A NYELVÜK! VAGY IGEN? UGYE NEM???!!! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 4 hónapja #63614 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De, igenis, nyelvezik! Remélhetőleg minden hátsó szándék nélkül. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63611 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaj, Min! Nincs kötet! :cry: Én túlélem :?: , és te? Remélem! :wink:
Nem is nyelveznek igazán! Vagy igen? Most mi van?
Hát, az első képeken olyan kis balf*sznak tűnik. És azt nem szeretem! Pár napja megkérdeztem, hogy Viggo szerintünk az életben milyen nőkre bukik... Szerintetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63610 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én láttam a filmet, bár bevalom a közepénél elaludtam, de a Viggos részeket nagyjából láttam.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63609 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt láttátok? Egy hölgy arcképe:
www.celluloid-haven.com/Haven/Po ... index.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63608 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Furesz dolgok, pl, amikor ott nyelvezik Dommal etc...
Tök jó, hogy ilyen sokan vagyunk.
Sajna nem kaptam verseskötetet. :( :cry: :cry: :cry: :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63604 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De milyen különc! Az egyik legjóképűbb! Min, konkrétan mire gondoltál a furesz dolgokkal kapcsolatban!
Jó hogy visszajöttetek csajok! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63602 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!!! Nem semmi amit írtok, de ne hagyjátok abba.
Tény és való Viggonak elég furi dolgai vannak, de éppen ezért különc Hollywood-ban, és mi is ezért szeretjük, mert nem olyan sablon sztár, mint mások.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 20 éve 10 hónapja #63599 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem Viggo néha olyan, mint egy khm... Szóval vannak furi dolgai. Az ilyen művészlelkeknél sosem tudni... :P
Amúgy ha akartok vmi botrányosat látni, menjetek a Lothlórien topicba...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63584 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ó igen, már volt szerencsénk hozzá! Asszem! Nem rossz! De szerintem nem jelent semmit! Mármint Viggo inkább pedo mint homo! Remélem! És ez a Dom sem egy rossz pasi! Csak egy kicsit fiatal! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63580 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.oberongirl.com/viggo/photos2.htm
Ezt nézzétek meg, ha bejön!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63494 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aieless:De mázlista vagy!Az ôseid ilyennel foglalkoznak?Mert akkor csinálhatnának nekem is egy ilyet :wink: !

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63461 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
HI!
De örülök! Ma volt a szülinapom, és kaptam egy pólót, amin egy kép van a Gyűrűről (hátulja) elöl meg a kedvenc képem Viggoról!!!!! (Amon Hen)(Irtó brutálisan néz ki felvéve. na majd a talin megmutatom :) :) )
Hogy a szüleim hogy csinálták?!?!?!?! nagyon fanatikus :mrgreen:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63418 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor itt vannak a képek, remélem még nem láttátok!
1
2
3
4
Ez elég hülyén néz ki
Ez is
5
_____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 4 hónapja #63366 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Eszméletlen, én?? Ugyan már, kéhlek!!! :) ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63303 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Minerva, eszméletlen vagy!!!! Pedofil hajlamok!!! Húzzunk sorszámot.... :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63287 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Félek, hogy ez a Hidalgó sz*r lesz! :(
Na jó, aaaanyira nem lehet sz*r :) :) :) De hogy Disney?? Nem tűnik vmi túl "komolynak"! (Inkább a Borgiát kellett volna!!! Végülis ő a reneszánsz ember, vagy mi!!! :) ) Szerintem jobb lenne, ha szerepvállalás előtt megkérdezne legalább ENGEM!!!! 8) Én csak tudom!
Reméljük, kivételesen nem sz*rják el a séróját :) :) :)
Ja, nem ez az a lovas v. milyen?
Viggo szerintem az egyéni csajokra bukik :lol: Mivel hogy ő is eléggé ,,alternatív" Hollywoodban (sőt, nagyon). Valami olyasvki kell neki, aki elviseli az ő életstílusát. Akivel lehet beszélgetni, könyvekről meg mindenféle IQ dologról, túrázgatni, stb. stb.
(Megj: pontosan MEGFELELŐNEK LÁTOM MAGAMAT ERRE A FELADATRA :) :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63196 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem hinném, hogy vannak hajlamai, de ha egyszer találkozok vele, kérek nektek aláírást! :wink: Meg természetesen kérdőre vonom, hogy pedofil-e! Ha igen, mehetünk... :wink:

Ezeket tessék megnézni! Angolosok előnyben! :?


percevalpress.com/books.html

hollywoodreporter.com/hollywoodr ... id=1510682

Szerintem is jó a májának!
Pipike, jó az avatarod! Olyan, mint Exene! Így nem fogsz bejönni ám Viggónak! Na jó, persze hogy igen! Nem az avatarodon múlik!

Külsőre milyen nőkre bukhat Viggo? Most komolyan, nem az a lényeg, hogy mi hogyan nézünk ki , hanem hogy milyen lehet Viggo Sweetheartja?

Van itt még valami! Illetve valaki, akit nyugodtan utálhatunk! Ő a Hidalgó másik jelentős szereplője...

www.angelfire.com/celeb2/zuleikh ... llery.html

Hogy lehet valaki ilyen külsővel színésznő! :?: A Disney vele akarja ijesztgetni a gyerekeket? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 4 hónapja #63143 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Jó! Szerintem a 3perceset!
Előre is köszi mindent Min!
Viggo milyen nőkre bukik! Tudod, akik a tojást főzik! :wink:

Szerintem inkább a kétperceset. ;) Nagyon szívesen. Igen, én tudok ám tojást főzni...! ;) ;D

pipike írta: !Viggo és a nők?Na ez jó téma :D Tuti tapadnak rá,de sztem mostnincs barátnője.Mert ha lenne,arról tudnék :wink: ...És az is biztos,hogy a GyU után legalább 3-4* annyi levelet kap mint előzőleg és lehet hogy őtez egy kicsit nyomasztja.Nem?

Lehet, hogy nyomasztja, de szerintem azért hízeleg a májának... ;P

Astragan írta: Lányok:Viggónak van gyereke, szóval ahhoz elvileg nem tartozik anya? a fia vele él, és nem 22 éves fess gyermekre gondoljunk, hanem fiatalabbra...Meg hát majdnem 50 éves, kinőtt a tinilányok foglalkozásával. /hú, most mindenki utálni fog ezért/

Ki tudja? Reménykedjünk, hogy még kitörnek pedofil hajlamai. ;) ;) ;) ;D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63093 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Astragan:Viggo és a felesége több mint 5 éve elváltak.A fia,Henry most lesz(vagy már volt) 14 éves.És lehet,hogy már kinőtt a mi korcsoportunkból,de nekem attól még nagyon tetszik és sztem egy baromi jó színész is.Szóval,miért ne rajongjunk érte?? :?:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63091 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Frissítették a specialrealms.com-ot.
Ezeket a képeket már biztosan láttátok
specialrealms.com/VM/pics/gallery2.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery3.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery4.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery5.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery6.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery7.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery9.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery10.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery11.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery12.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery13.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery14.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery15.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery16.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery17.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery18.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery19.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery20.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery21.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery22.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery23.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery24.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery25.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery26.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery27.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery28.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery29.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery30.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery31.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery33.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery34.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery36.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery37.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery38.htmli
specialrealms.com/VM/pics/gallery39.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery41.html

De ezek tutti újak
specialrealms.com/VM/pics/gallery32.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery8.html
specialrealms.com/VM/pics/gallery35.html

Na ezt kell alaposan szemügyre venni!!!!! Vélemény?????
specialrealms.com/VM/pics/gallery40.html

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63022 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lányok:Viggónak van gyereke, szóval ahhoz elvileg nem tartozik anya? a fia vele él, és nem 22 éves fess gyermekre gondoljunk, hanem fiatalabbra...Meg hát majdnem 50 éves, kinőtt a tinilányok foglalkozásával. /hú, most mindenki utálni fog ezért/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63010 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
!Viggo és a nők?Na ez jó téma :D Tuti tapadnak rá,de sztem mostnincs barátnője.Mert ha lenne,arról tudnék :wink: ...És az is biztos,hogy a GyU után legalább 3-4* annyi levelet kap mint előzőleg és lehet hogy őtez egy kicsit nyomasztja.Nem?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62948 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Szerintem érdemes ellátogatnotok a cseh Fantasy Planet honlapra, mert most van néhány jó Aragorn/Arwenes kép a galéria legfrissebb képei között...

én pl. ezt még nem láttam

A többit megtalálhatjátok itt:

www.fantasyplanet.cz/lotr/galeriefilm.asp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62945 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó! Szerintem a 3perceset!
Előre is köszi mindent Min!
Viggo milyen nőkre bukik! Tudod, akik a tojást főzik! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 4 hónapja #62938 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze, hogy elviszem!
Meg Sil kaziját is! Jó viggós napod lesz! :D
Mint nekem jan. 12-én: akkor láttam először a Gy.U.-t, a Terror a jachtont és a Börtönhalált, ugyanaznap... Jó nap volt. :D

Beszéljük ki Aragornt! Vagy Viggót, vagy bárkit!
Szerintetek Viggo a két- vagy a háromperces lágytojást szereti? :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62934 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugye elhozod! Olllllllllllyan szépen kérem! Lécccilécccccilécccci! ?iből gondolod, hogy nem tetszene? Ugye ezek a képek még nem voltak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére