Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #62932 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hááát, elvihetem, ha szépen megkérsz. :D De nem tudom, fog-e tetszeni...
Sztem egyszerűbb lett volne ezt berakni:
www.furnituretiger.dk/images/lot ... age_01.htm
:D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62912 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gyönyörű szemek... 8O 8O :roll: :roll: :o
A DVD az, amit te írtál az előbb - vmi duplacsomag egyik része... Állati jó!! Bár a 2. vh.-ról szóló rész döguncsi, de az tök édi, amikor Elrond páncélját olajozzák. :D :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62908 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Húazannya! Ezt nézzétek meg!

www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_173.jpg

A mi van meg neked? Ha valami jó és nekem nincs... :evil: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62907 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem megvan a National Geographic-féle DVD! :!: :D :D Egyenesen Londonból... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62891 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt is tessék megnézni! És könyörgöm, írjatok! Megesz az unalom!




6/6/2002: MIDDLE-EARTH PARTY HERALDS LOTR DVD

Went to mini Middle-earth on Tuesday night, down at Sydney’s Darling Harbour, to see the giant birthday cake with 101 candles catch fire, choreographed fireworks over the miniature lake, and teaser footage from The Lord of the Rings - The Two Towers, all to celebrate the coming of The Fellowship of the Ring on DVD and video on August 6, promoted by a $3 million media blitz as well as $2 million worth of promotional tie-ins with the likes of Land Rover Australia, Cadbury Schweppes, Harper Collins, Warner Music and others.


The three-tier cake caught fire as the candles got over enthusiastic, and a waiter put it out with a fire extinguisher – the spirit of the party was less easily extinguished.


Special guests at the transformed Daintree Cafe included the film’s producer Barry Osborne, backing studio New Line’s Mark Ordesky (one of the nicest studio suits in the business, and now also the hottest), plus video messages from Peter Jackson and two of the hobbits.

Roadshow Home Entertainment’s Ray Robinson told the assembled guests (video retailers, marketing partners and media) that the general expectation was for sales “in the hundreds of millions of dollars in Australia” generated by The Lord of the Rings trilogy over the next 3 – 5 years.

The first release on August 6 is just the beginning, with the two disc set comprising over two hours of additional content, including a 10 minute teaser for Two Towers.


On November 12, the Special Extended Edition (of Fellowship) includes an extra 30 minutes of footage with specially written music – and a National Geographic DVD.
The party on Tuesday featured hobbit-like cuisine, drinks served in the Lord of the Rings themed Royal Selangor pewter wine & champagne goblets and beer tankards, and a live hobbit band, playing amidst an indoor waterfall and Middle-earth-esque parkland setting.

And don’t worry, you won’t miss hearing all about it: Roadshow claims that 91% of target consumers will see the advertisement an average of 12 times.
www.urbancinefile.com.au/home/vi ... News_files



Ez itt a könyvből van!
www.tolkien.co.uk/swf/artof_fel.swf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62876 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Drága N8N! Olyan képre gondoltam, amin Viggo nővel van, hogy lehessen gonoszkodni! :twisted: Aztán gyere ám velem gonoszkodni!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Én sem vagyok pont törpe, hőleg magassarkúban nem. Úgy kb. 174-5-6 cm, attól függ... :oops: Alapból meg 168! Az pont jó, Kate Moss is annyi :wink: !

Van itt néhány a kedvenc képeim közül. A címet a napokban frissítették, érdemes megnézni! :wink:

www.celluloid-haven.com/Haven/Pr ... hecy04.jpg

www.celluloid-haven.com/Haven/Pr ... hecy09.jpg

www.celluloid-haven.com/Haven/Pr ... hecy13.jpg

Itt eszi a drága a szivecskét!!! Most esik le, hogy innen rakott be tegnap Rago képeket, bocsi! :oops: De már hagyom!

Ezt láttuk már! Undi csöpög! Lelőni ám, ha untok!

www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_040.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62872 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

aieless írta: Hali!
Szerintem a Boromiros képek egyszerűen gányok, de nagyon :)
Egyébként most olvastam valahol, hogy Sandra Bullock visszavonul a filmezéstől családalapítási céllal. Na.. ne lincslejetek meg, de én azt mondom, hogy.. BÁRKINEK kikaparnám a szemét, ha öszejönne Viggoval, de Sandra az egyetlen kivétel, aaaaaaaanyira aranyosak voltak a 28 napban! :) :) :) :) :)
Amúgy is ő a kedvenc színésznőm, nem egy olyan .. khmm p*csa mint egyesek. :twisted:

Teljesen 1etértek, Sandra télleg cuki.
Az utolsó mondatnál kire gondoltál? :twisted: :roll:
Még szerencse, hogy én 173 vagyok... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62870 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Igen, igen, igen: a dán csaj nem Viggoé! éljenéljen! [size=9:392egfpo](maradjunk ennyiben, nehogy újabb kétségek merüljenek fel)[/size]

nekem semmi bajom Hugh Granttel, a Bridget Jonesban jó volt... :oops:
Sandra Bullockkal sincs bajom, bár hogy milyen lenne Viggoval? :roll:

Rago: marhára köcce a képeket! neked is, Gemini.

Undómiel: mien képet? készséggel, csak mit? :D és gonszkodj nyugodtan, az nem árt soha :twisted:

180 cm, te jóég, csak most eszméltem rá! a bokááig sem érek!

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62865 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jól van, dán csaj dolgában ma ítélet született!!! :wink:

Gemini! Én már olvastam, asszem az origón, és nem tudom, Viggo miért döntött így, de ő tudja! A westernek egyébként igen fekszenek neki, a kosztümös filmek ezek szerint kevésbé. Viggo viccesen nézne ki reneszánsz ruhákban, az biztos. Lehet, hogy az imidzsét féltette. Mert ugye van ő, a faszagyerekAragorn, utána meg egy korruptdisznóg*ciállat szerepébe bújjon? A Hidalgóra meg lehet, hogy megint Henry beszélte rá! Mint a GYU-ra! Bár ha nekem kellene választani a két film közül, biztos, hogy a Borgiákat választanám. Az olyan izgi! A western is néha, csak legyen szakesza, különben...

Sandra pedig legyen húdeboldog Hughval! Már az Oscarra is együtt mentek és szerintem jól mutatnak. A pasit egyébként én sem csípem különösebben, de ha Sandra talált benne valamit... Ám legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62846 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt a hírt olvastátok már :?:

Ewan McGregor a Moulin Rouge után hamarosan Itália reneszánsz palotáiba látogat – a skót sztár, akit a legkülönfélébb szerepekben láthattunk már, korrupt papot játszik majd Neil Jordan filmjében. A nagy érdeklődéssel várt produkció 55 millió dollárból készül, és a 15. század végi Olaszországba kalauzolja a nézőt, amikor VI. Sándor pápa uralkodása alatt Vatikánban tetőfokára hág a korrupció és az erkölcsi romlás. McGregor a pápa, Rodrigo Borgia fiát, Cesarét alakítja majd, aki annak ellenére, hogy maga is pap volt, a legrettenetesebb tettektől, például testvére meggyilkolásától sem riadt vissza.

A szerepet eredetileg Viggo Mortensennek szánták, akit legutóbb A Gyűrűk Ura Aragornjaként láthattunk, ám ő úgy határozott, hogy kiszáll és inkább a Disney westernjét, a Hidalgót részesíti előnyben.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62812 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem is ez a valószinübb és az is lehet, hogy csak egyszer elvitte magával és lehet, hogy csak vmi rokon! Ha barátnője lenne akkor inkább vigyorogna a kamerába és nem rángatná el!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62808 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ki kell. hogy ábrándítsalak benneteket Sanra Bullock-kal kapcsolatban.
Az intercom.hu-n azt olvastam, hogy Sandra Hugh Granttel jár. (én kifejezetten rühellem ezt a pasit)

A dán csajszira visszatérve (de ez csak az én észrevételem) nem is biztos, hogy a barátnője, mivel csak itt láthattuk. Mi van akkor, ha ő csak egy hostess, aki a premiereken végigvezetgeti az illusztris vendégeket. Talán ezért "rángatja" el a kamera elől Viggo-t. Mert általában a barátnők, feleségek csak szépen állnak és mosolyognak.

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62734 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, a gonoszkodás az nagyon megy, csak éppen kép nélkül nincs min!!! :cry: Én sem bánom ám. Viggo 180cm tényleg? Azt hiszem Min írta a Boro topicba, mert ugye ott kérdeztem meg valami csoda folytán! Ki mit tud?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62731 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Eddig még nem volt szerencsém(szerencsétlenségem?) ien képhez! De, hogy őszinte legyek nem is bánom!
Egyébként meg nyugodtan gonoszkodj csak!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62725 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez a bánós így volt :oops: , jó? Márminthogy a végéről ez lemaradozott. :oops: Mármint ez: :oops: , ni!
Aszondod a képberakás egyszerű???!!! Nekem eléggé sokáig tartott rájönnöm... És tényleg trampli a szivecsücske! Tudom ám hogy én mondtam ezt!!! :twisted: :twisted: :twisted: De akkor biza úgy is van! Ellenvetés? Nincs. Remek.
Te sem találsz képet?
[size=9:6adiyad9]Olyan gonoszkodhatnékom van... :twisted: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62723 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel:
1:kösz :oops:
2: hogy mi lenne Veletek nélkülem?? Valszeg lenne vki aki rakna be Nektek képeket...Nem oan nagy ügy...
3: '...Miért van az, hogy bármennyire is keresek, nem találok Viggóról olyan képet, amin nővel (nem filmezős) van???...'

Sztem azért, mert nem szereti a magánéletét kiteregetni mások elött, akkor is, ha azok a rajongói! És lehet, hogy szeretné elkerülni, hogy tramplinak hívják az éppeni szive csücskét... :wink:
4:'...Nem mintha bánnám...' Biztos??? :wink: :P :wink: :P
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62712 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jól van, azt kaptam a képekkel kapcsolatban, amire számítottam. :wink: Beraktam őket a Boromir, ill. Arwen topicokba is, hátha valaki rajtunk kívül is kíváncsi lesz rá...

És Sandra kivel alapít családot? Én is naagyon szeretem őt, nekem mondjuk a Beépített Szépségben tetszett a legjobban. Mert annak ellenére, hogy nagyon helyes, mégsem az a hollywoodi r**anc.

Jaj, Rago, ezek megint állati jók!!! 8O :P 8O
Hogy mi lenne velünk nélküled!!! :wink: :P :wink:
Miért van az, hogy bármennyire is keresek, nem találok Viggóról olyan képet, amin nővel (nem filmezős) van??? Nem mintha bánnám, csak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62693 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem ezek a Boromiros képek egy csöppet durvák, de sztem csak akkor csinál vki iet, ha naon unatkozik és nem tud magával mit kezdeni...
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62686 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hali!
Szerintem a Boromiros képek egyszerűen gányok, de nagyon :)
Egyébként most olvastam valahol, hogy Sandra Bullock visszavonul a filmezéstől családalapítási céllal. Na.. ne lincslejetek meg, de én azt mondom, hogy.. BÁRKINEK kikaparnám a szemét, ha öszejönne Viggoval, de Sandra az egyetlen kivétel, aaaaaaaanyira aranyosak voltak a 28 napban! :) :) :) :) :)
Amúgy is ő a kedvenc színésznőm, nem egy olyan .. khmm p*csa mint egyesek. :twisted:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62669 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
N8N! Be tudnád rakni azt a kép, amin az a csaj van! Mert egy csomó premierről láttam videót, de csak a koppenhágain voltak orkok! Meg ugye Fo-ban, amikor azt a komplett hobbitfalut berendezték, de oda Viggo egyedül ment! Hál' Istennek! :wink:

Szerintem a boromiros képek egy cseppet röhejesek. És az a poén, hogy ha körülnéztek az oldalon, a hivatalos GYU képek között vannak, ami enyhén szólva ciki! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62632 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Nem tudom, hogy a hivatalos volt-e, mert a végén Gandalf megszólal a balrognak, hogy "gyere, Szauron!". :P :P

Erről az előzetesről meséltem múltkor a Vélemények, kritikák topicban. Ki is írtam pár részletet. :) Tényleg a rendes előzetes, csak a szinkront szúrták el, de nagyon. :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62618 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel, tuti, hogy csak valakinek elszállt az agya azokkal az Arwen-Boromir képekkel :roll: Egyértelműen összemontírozott képek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62613 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel:
hussza! ezt meg hogy? mikor? összemontírozták? hmm... 8O
Rago: tényleg! hogy erre nem gondoltam? :lol: :lol: :lol: :lol:
Viggonak rés van a fogai között? hm...nekem ez nem tűnt fel, valahogy másra koncentráltam 8) Lijnek tényleg van...de nem baj... :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62608 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
n8n: lehet, hogy az a mostani barátnője! :P
__________________
'...összeforr a töröttt szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62604 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta:

n8n írta: Minerva: ennél nagyobb mázlit!

Ezt miért mondod?
Amúgy milyen orkos kép?


mázli: hogy van egy ilyen haverod, aki mindent tud Viggoról.
ork: Viggo nőjét nem találom sehol, pontosabban ,megvan egy premieren, vagymin, szal egy ilyen összejövetelen, és azokon a képeken csak orkokat találtam. és nagyon el volt mosódva az egész...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62551 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezeket már én is láttam valahol. Viggonak tényleg rések vannak a fogai között ezt én már sokszor megfigyeltem.
Hmm. Viggo neve az ország városnál. Nem is rossz ötlet. Amilyen hülye osztálytársaim vannak mindekit leverek ezzel a névvel.

Valaki kérem szépen, könyörgöm világosítson fel a G.I. Janenel kapcsolatban. Fontos.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62543 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
No comment ehhez a képhez. Kíváncsi vagyok a reakciókra!

Jól látok???!!!

És akkor mi itt azon vitatkoztunk, hogy Aragorn megcsalta-e Arwent!!! A szajha!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62542 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lijnek nem is hiányos a foga,csak egy kicsit furcsán áll,de ez a jó az egészben :roll: Bocsánat az offért,de ez muszáj volt

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #62540 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Azaz hogy volt? Mármint a hiv. trailer?
Miért? El fogai közt szünetek vannak???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #62539 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudom, hogy a hivatalos volt-e, mert a végén Gandalf megszólal a balrognak, hogy "gyere, Szauron!". :P :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.024 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére