Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 3 hónapja #64380 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy megmutassa, hogy azért ő is faszagyerek! Biztos nála ez az önkifejezés módja! De amilyen arcot vág Miranda! Elég mérges! Meg Aragorn miért olyan fogpiszkálóval vív? Az egy kicsit rövid, mármint kardnak, tőrnek meg nagy...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64377 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaj tudom már. Azt amikor fut Aragorn felé már ha az a háttal álló férfi Aragorn, mondjuk ki mádt ölelgetne Arwen. Hát az tényleg jobb, mint ez amikor itt fekszik. Az a jelenet tényleg aranyos. Én még azt nem értem, hogy Éowyn miért kardozik Aragornnal.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64362 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Amikor Arwen parókáját fújja a szél és Aragorn átöleli! Itt miért fogja a kezét?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64359 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mire gondoltál, lórólleszállósra? mi?

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64358 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez is fetrengős! Én a lórólleszállósra gondoltam! Azt mondod Arwen megsebesül a Helm-szurdoknál? [size=9:1po0vqq3](a hét vicce)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64355 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gondolom azért ezt a fetrengőset rakták be nem pedig amikor a fák alatt meghal, mivel ez Aragorn video és amikor ott héátra nyújtja a kezét akkor Aragorn fogja meg. Na ezt jól megmagyaráztam, de remélem értitek mire gondolok.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64354 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De nem ám! Ill szerintem nem! Na ezen nem fogunk összeveszni!

Megnéztem a tegnapi videót! Hát nem tudom, Aragorn esete a skót dudával... De tetszett! Csak megint Arwen! Azaz Liv! Az a lengaparókás jelenet a trailerből olyan aranyos! De ez a fetrengős nekem nem jön be! A másikat kellett volna betenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64341 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez érdekes. A Tökéletes gyilkosságot is a jól sikerült filmjeihez sorolja. Ott meg egy szeretőt játszik aki pénzért képes lenne megölni a nőcijét. Úgy látszik az ilyen filmjei tetszenek neki. Mondjuk ez abból is kiderül, hogy sok ilyet válalt már el. Ritk az olyan filmje ahol egyértelműen el lehet dönteni, hogy most jó vagy rossz.

Undómiel: nézd meg a www.musingsofviggo.com on a photoknál a Walk on the Moonnál, de megtalálod gondolom :)
Nos itt egy kép szerintem itt is szőrős: www.musingsofviggo.com/viggo/walker/walker45.jpg

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64321 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na neeeeeee! Ilyen hülye lennék? Pedig ma délelőtt megint megnéztem! Hát, nem tudom... Bár amilyen szemérmesen a 18 éven felülieknek szóló jeleneteknél el tudok fordulni...
Azért nem semmi, hogy ezt tartotta a GYU előtt a legjobb alakításának... 40 percen keresztül egy kétgyermekes anyát k*fél...

Szerintem nem! Hoztam képeket!
www.celluloid-haven.com/Haven/Wa ... WOTM09.jpg
www.celluloid-haven.com/Haven/Wa ... WOTM13.jpg
A másodikon nem mintha sok minden látszana, de az talán kivehető, hogy nem. Aztán lehet, hogy tévedek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64317 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem, nem!!!!! A Séta a holdonban szőrös a mellkasa. Mi is jó témát találtunk magunknak :D

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64315 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én sem emlékszem rá, azért kérdezem! Én eddig azt hittem, csupasz! De a Sétában is...!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64310 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem láttam az Albínó aligátort sem. Még sok mindent be kell hoznom, majd igyekszem. Minerva nem tudod véletlenül honann lehetne ezeket beszerezni? Bizony, hogy szőrös, de ennyi még elmegy nem szeretem a csupasz pasikat, de a nagyon szőrösöket sem. A 28 naoban viszont nem volt szőrős a mellkasa vagy csak nekem tűnt úgy?

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64309 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggónak szőrös a mellkasa???!!! 8O És miért nem minden filmjében?
Min, te pajzán! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 20 éve 10 hónapja #64308 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi!
Láttátok az Albínó Alligátort? No comment. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64305 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Parancsolj a Psyhos képek nézelődj
www.celluloid-haven.com/haven/Psyho_thu ... index.html
De sajna meztelenül sehol nem láttható. Ez a csel meg kell nézni hozzá a filmet :wink: . Csak tudnám hol lehet meg szerezni.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64302 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én Viggót meztelenül akarom... :wink: :wink: :roll:
Mondjuk a Psychoból képeket vki???? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64299 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ha már Börtönhlál és képek akkor tessék:
www.celluloid-haven.com/Haven/Prison_th ... ison11.jpg
www.celluloid-haven.com/Haven/Prison_th ... ison07.jpg
www.celluloid-haven.com/Haven/Prison_th ... ison15.jpg
Rózsás kép:
www.celluloid-haven.com/Haven/AmYakuza_ ... kuza14.jpg
Na majd folyt.köv.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64282 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt egy kép Vigről 14 évesen. sajna nem tudom konkrátan belinkelni, de a
www.vmortensen.com-on a fotóknál van, és azon belül "Viggo as a child".
Nagy kamasz, hehe. ;) :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64277 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Megnéztem a Börtönhalált is. Nekem tetszik. Bár egy rész kimaradt és nem volt időm visszatekerni, úgyhogy most nem értem Viggonak mi közwe ahhoz akit kivégeztek, azon túl hogy hasonlítrá.

A Börtönhalál tényleg jó, és Vig a kivégzett pasi reinkarnációja.
Most megy a Nash az RTL klubon, a csávó magyar hangja Selmeczi Roland. ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64267 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megnéztem a Börtönhalált is. Nekem tetszik. Bár egy rész kimaradt és nem volt időm visszatekerni, úgyhogy most nem értem Viggonak mi közwe ahhoz akit kivégeztek, azon túl hogy hasonlítrá.
Örülök, hogy mindenki épségben visszatért.
A zene a videó alatt, meg magában vagyis a filmekhez amelyekhez tartozik jó. De Aragornhoz nem illik. Pláne amikor ott kardozik. A videó viszont nagyon jó.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64261 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, én is megjöttem!
Nekem tetszett a szakadt Aragorn is, de így sem rossz!
Szerintem a könyv alapján Aragorn szerepe a harmadik könyvben a leghangsúlyosabb, úgyhogy... Ha nem tévedek, nem nagyon lehet más a főszereplő... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64252 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
HI!
A plakátok közül nekem a harmadik tetszik a legjobban! (na, azon viszont Aragorn fejecskéje túl kicsi :) )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64169 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A valóságban nem kék a szeme. De attól még nagyon szép és engem legelöszőr az fogott meg benne.
Egyébként megnéztem a Terorr a yachtont. Borzalmas film, és Viggo milyen idióta pasit alakít. Komolyan mondom az aki elfoglalta a hajót normálisabb nála. Hogy lehet, hogy a személyiségével teljesen ellentétes egyéniséget is ilyen jól alakít. Ja és a bajusz ami ebben a filmben is van neki, egyáltalán nem ál jól.
És most fogom megnézni Börtönhalált. Ma filmezős kedvemben vagyok

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64111 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Jaj segítsetek!! A a szita agyammal elfelejtettem, hogy mit is jelentett ez mondat: Ónen i-Estel Edain, ú-chebin estei anim.

"Adtam Reményt a dúnadánoknak,énnékem reményem már nem maradt.(Aragorn tünde neve :Estel,magyarul ez reményt jelent)
Különben nagyon tutik a poszterek,fôleg az,amelyiken Ô áll középen.De csak nekem t?nik úgy,hogy Argorn lesz a középpontban?Más topicban ezért kiborultak,de én baromira örülök neki!!!!!!!! :cool: :cool: :lol: :lol:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64093 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jaj segítsetek!! A a szita agyammal elfelejtettem, hogy mit is jelentett ez mondat: Ónen i-Estel Edain, ú-chebin estei anim. Aragorn anyja mondj Aragornnak. Aieless asszem te mondtad, hogy mit jelent.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64061 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na én meg megtaláltam, azt az új videot Argornról, azzal a hülye zenével, de a videó jó.

66.237.53.232/Multimedia/AragornVideo.mov

Na remélem bejön.

Na megtaláltam a TTT plakátjait is.

www.theonering.net/theonering/contests/ ... nners.html

Itt egyben mind a három.

Ja és a kép a 3. részből. Legalábbis szerintem onan. Nézzétek meg olyan , mintha rövidebb lenne a haja és mintha borotvával is találkozot volna. Vagy csak randezettebb a külseje. De így is nagyon jó.

thesilentman.nexen.net/viewpic.p ... rn-roi.jpg
Ja és a szeme itt is kék.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64054 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez egy jó kis teszt, airől beszéltem...
www.lordotrings.com/noflash/quiz.asp

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64020 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Beszéltünk kutyás képekről...ezt még nem láttam...:
lotrpics.123hostnow.com/viggo/viggopic12.jpg
Ez is egész jó:
lotrpics.123hostnow.com/viggo/viggopics042.jpg
Itt egy nevetős kép a GYU-ból:
lotrpics.123hostnow.com/viggo/quest31.jpg
És a Bríbeli 'ferdehajas' kép:
lotrpics.123hostnow.com/viggo/ptme22.jpg
Sztem így a legjobb! Borostával, hosszú hajjal!
lotrpics.123hostnow.com/viggo/ptme20.jpg
Itt a Bríbeli pipázós kép, sztem ez naon jó kép, de a gatyája erősen hasonlít egy katonai szerkóhoz, nem??
lotrpics.123hostnow.com/viggo/aragorn7.jpg
De nekem ez a kedvenc képem:(bár egy kicsit koszos a keze, de sebaj...)
lotrpics.123hostnow.com/viggo/aragorn9.jpg
És még egy nevetős kép:
lotrpics.123hostnow.com/cast/quest01.jpg
Meg egy nem nevetős:
lotrpics.123hostnow.com/cast/quest01.jpg
Ha minden igaz, ez itten egy kisviggo:
www.actionbox.com/graphics/viggo.jpg

A kép felső részén ugye Vig van??
lotrpics.123hostnow.com/cast/misc0092.jpg
Erről a képről meg Aragorn fél feje lemaradt:
lotrpics.123hostnow.com/cast/collage.jpg
Erről nem:
lotrpics.123hostnow.com/cast/ElbCommunaute2.jpg
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63655 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undorító, buta, tyúk, tehén = Exene Cervenka, Viggo volt felesége.
Nézd, milyen "gyönyörű" ( :x ):
www.exenecervenka.com/photo4.htm

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #63652 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok ezen a szép napos szombat reggelen:-)
How are you doing' today?
Csak azt szeretném tudni, hogy ki az a "gusztustalan, undorító, tyúk-tehén", akiről beszéltek? Kit kell utálni?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.031 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére