Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 3 hónapja #64656 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Fogalmam sincs. annyi mindent olvasok Viggoról nap mint nap, nem tudom. Valamelyik forum talán.
Te hol olvastad rakd be azt a cikket. Egyre jobban kedvelem Viggot (na ez úgy hangzott, mintha nem igazán szertetem volna edig). Pótolja a fiával a forgatás idejét, ez nagyon tetszik. De kellet a fiának rábeszélnie a forgatásra :D . Ezzel csak nekünk rjongóknak tet jót. Na jó azért a gázsi amit a filmért kapott se lehetett kevés, de gondolom adig se volt sok anyagi gondjuk.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64651 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ez nem igaz... Én ma olvastam, hogy Viggo egyedül van. Keresem a cikket... És egy csomó időt tölt a fiával, még mindig az ominózus másfél évet próbálják bepótolni!
Xany, Te hol olvastad?
Egyébként ti effektíve tudtok valamit Viggo barátnőiről? Mert én semmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64648 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos olvastam, nem emlékszem, hol, hogy a LOTR forgatása után ismert meg egy nőt és most együtt vannak. Magyarul közel 1,5 éve egyxütt vannak. De ha nagyon érdekel majd a levélben megkérdezhetjük, vagy már nem tom mire íertam fölhívhatjuk telefonon és ezt is megkérdezzük :wink: .

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64642 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Milyen állítólagos barátnője?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64638 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggonak tök mindegy az eddigiek alapján. Volt már neki szőke, barna, fekete, vörös. Nézd csak meg a exfeleségét. És az állítólagos barátnője is fekete asszem, mármint hajú. Félre ne értse senki. :)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64633 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo a szőkéket vagy a barnákat szereti?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64625 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez nagyon jó, ezt raktam be egészben, de itt is a szeme jaj *csöpp, csöpp*
www.furnituretiger.dk/images/lotr_caps/PDVD_361.jpg

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64623 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sajna én még csak a 28 napban láttam,de reményeim szerint aieless elküldi nekem a Séa a holdont...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64622 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Amikor a végén búcsúzik Frodótól, az az egyik kedvenc részem.
Figyeljétek meg a legtöb filmjében könnyes a szeme olyan, mint aki mindjárt sír. A FOTR-ban is náhol a Tökéletes gy.-ben a Séta aHoldonban stb.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64606 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Még pár kép:
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_052.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_046.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_116.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_110.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_120.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_125.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_132.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_133.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_134.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_139.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_140.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_146.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_168.jpg
Szemek:
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_173.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_175.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_189.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_194.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_198.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_231.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_233.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_237.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_247.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_273.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_275.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_277.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_278.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_281.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_284.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_285.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_286.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_320.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_321.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_332.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_337.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_359.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_361.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_362.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lot ... VD_363.jpg
Na nesztek!
_______________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64583 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem az a kedvenc képem,amikor Amon Hennél(asszem ez a neve) letáboroznak,és Frodó elmegy gondolkodni,Boromir meg el akarja tôle venni a Gy?r?t.Aragorn utána beszél vele,hogy menjen el,és amikor kilép a trónus (vagy mi az) mögül,ott van rengeteg ork.Erre ô felemeli a kardját és elkezd nevetni......*csöpp* *csöpp* (pipike teljesen cseppfolyós állapotba van)
Na szóval sztem ott a leghelyesebb....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64575 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64572 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Lehet,hogy látszik,de sztem naggyon édi!Mindenhogy....bajusszal,anélkül,szôrösen,simán....Hát ahogy van... :wink:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64563 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64555 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: hót' részegen találkozott egy faajtóval...
T-ma?? Hmm... Várj csak... Nem naon tok! Most van Vig-nek kutyája??? Bocs, de más nem jut eszembe... :oops:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64554 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát a bajuszának én is borotvával esnék neki...
Téma, hmmm... :oops: :oops: Mit mondtatok, mitől is van az a sebhelye?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64538 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kérdezzük meg a levélben :P , vagy jobb hívjuk föl telefonon :) .
Kéne valamilyen táma. valaki valamilyen ötlet?

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64536 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már minimum a 2.oldala társalogtok arról, hogy szőrös v. nem!!! :P :P :P
Hajrá! Kérdezzük meg Tőle!!
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64527 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg jól néz ki a Séta a Holdonban, de szerintem a LOTR után a Tökéletes gy.-ben. Viszont a Terorr a J.-ban borzalmas meg egyáltalán bajusszal borzalmas. Na jó annyira nem. Bajusszal is elfogadnám. :oops:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64525 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát igen, ő már csak arra van kárhoztatva, hogy mindig meghaljon. :( Mint Sean Bean.
Amúgy csak vicceltem, de egyébként néha tényleg szőrösebb a szokásosnál. :) Nagyon helyes! Sztem a legjobb frizurája a Séta a Holdonban volt, leszámítva a hülye pajeszt. :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64512 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szegényke, de fájhat neki... De a szépségért meg kell szenvedni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64511 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gyantázza a mellksát? Hmmmmm, mondjuk úszott. Na jó csak eszme futatás volt, ne vegyetek komolyan.
Miért nyírják ki mindenhol????? Számára soha sem happy enddel ér véget a film. Na jó akad 1-2 kivétel. A másik variási, hogy nincs is vége a filmnek vagyis érthetetlen.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64509 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Nem láttam az Albínó aligátort sem. Még sok mindent be kell hoznom, majd igyekszem. Minerva nem tudod véletlenül honann lehetne ezeket beszerezni? Bizony, hogy szőrös, de ennyi még elmegy nem szeretem a csupasz pasikat, de a nagyon szőrösöket sem. A 28 naoban viszont nem volt szőrős a mellkasa vagy csak nekem tűnt úgy?

Az Alligátort én a Sat1-en láttam, persze egy kukkot sem értettem belőle, de ott is kinyírták. :( :(
Biztos gyantázza a mellkasát... ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64508 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha van ahol szrös, akkor alapból tuti szőrös!
Xany, megnéztem a Sétát és ABBAN NEM SZŐRÖS!
A 40 percen keresztül meg a Sétabeli alakítása. Mást nem nagyon csinál benne, csak blúzokat árul!

A két említett jelenet megtalálható a trailerben is... Xany leírta miről van szó... De az nem Arwen haja, hanem Liv parókája... :twisted: Ennyi! Többet nem szólok itt Arwenről! Azaz Livről!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64507 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy szőrös v. nem?? Ezen még soha nem gondolkoztam és kiváncsi lennék mit szólna, ha ezt olvasná... :wink: Egyébként a filmjei alapján ne itéljünk sztem ez is oan, mint a haja-filmenként változik...-
pipike: Ha csak a hang jön be az azt jelenti, hogy még tölti! Adj neki nyugodtan fél órát aztán nézd meg mire jutott! Tekerd az elejére aztán jöhet a lejátszás!! :wink:
www.musingsofviggo.com/viggo/walker/walker18.jpg
ez a grimasz:
www.musingsofviggo.com/viggo/walker/walker23.jpg
itt vicsorog:
www.musingsofviggo.com/PhotosVI_ ... age029.jpg
nagyban:
www.musingsofviggo.com/PhotosVII_files/A2.jpg
www.musingsofviggo.com/Wallpapers_files/Gold.jpg
www.musingsofviggo.com/Wallpaper ... trider.jpg
Most többet nem találtam...
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
ui: jó képeket raktatok be!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64504 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv n8n!!!!
Nos az Arwenes fetrengős rész: nem régen aszem az előző oldalon beraktam egy Aragornos videót és a TTT trailerjében is megtalálható olyn , mintha Arwen egy hordágyon feküdne és hátr nyújtaja a kezét.
A másik Arwenes jelenet ami csak TTT trailerjében található amikor Arwennek szál a haja és egy férfit készül megölelni és mosolyog feltételezzük a férfi Aragorn. Remélem érthető voltam.

És most te is nyilatkozz!!! Szerinted szőrős Viggo mellkasa vagy sem? :wink:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64500 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na, harmadszorra is leírom, hogy visszajöttem....
és it vagyok..
na tehát...
csapjunk a lecsóba!

Szőrős, avagy nem???
eddig nem gondolkodtam ezen ( :D ) de van amelyikben igen (LOTR) és van, amelyikben nem (Az a katonás, vagymis..de lehet, hogy tévedek..)
nekem Aragornként tetszik, és csakis Aragornként, mikor...jaj...ott Bríben, meg lotrpics.123hostnow.com/viggo/aragorn6.jpg :oops: meg lotrpics.123hostnow.com/viggo/FPAragorn4.jpg :oops: lotrpics.123hostnow.com/viggo/PaisAragorn.jpg hát ogen... :D lotrpics.123hostnow.com/viggo/foto18.jpg jaj nekem...lefolydogálok innét... :oops:

Melyikek azok a jelenetek Arwennel? milyen fetrengős, meg kézfogós? én még mindig nem emlékszem... :oops:

""40 percen keresztül egy kétgyermekes anyát k*fél..."" mit csinált??

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64458 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Képzeljétek L,vagy 5x letöltöttem a trailert,de mindíg csaka zene jön be,kép soha sincs :cry: :cry: :cry: Különben szerinem is szőrös a mellkasa,de nem nagyon,pont úgy ahogy a legjobb!Oan szexi.

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64394 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Frissítve a www.musingsofviggo.com ! Ollé! Van egy új interjú, tök jó, csak éppen én nem tudom megnézni, de nektek tuti összejön!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #64382 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:roll: azoan muris!
Éowyn megmutatja! :)
tud ő oat is,amit Arwen nem!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.028 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére