Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
22 éve 3 hónapja #61479 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megvettem a 28 napot DVD-n és eszméletlen jó a rajta található werkfilm. Van interjú Viggoval is. Kegyetlenül jól szórakoztak a forgatáson, mert szinte mást se látni csak azt, hogy fülig ér mindenkinek a szája. Látta valaki?

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61465 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem piszkos a fantáziánk, csak intenzív és gazdag. :D

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61460 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Akkor azért olyan fátyolos a hangja! A szivar! Hát jó, ha éppen nincsen jobb dolga! Felőlem! Annak fini az illata! Meg a pipának is! Mondjuk a pipának jobb! Majd előkeresem apukám pipadohányát és amíg szagolgatom, Viggóra gondolok! :wink:

Gemini! Miért kell minket mindig leszólni???!!! :evil: :cry: :evil: Szennyes a fantáziánk! Akinek nő létére nincs Viggóval kapcsolatban legalább egy pajzán gondolata, az nem is nő! :x
Én nem láttam a Száguldás a semmiben című filmet. De biztosan találsz itt olyat, aki igen! És PJ-t sem fedeztem fel, a gyerekeit viszont igen.

Rago! Jól tudod, mi az a filmográfia, az a mondás pedig nekem is az egyik kedvencem! Olyan édes!

Van itt még valami! Egy aktivistánk (pillanat, már keresem), ja, AZ AKTIVISTÁNK, a fórum aktivistája (nakinaki) azt írja, hogy a királyoknak akkoriban nem volt minden faluban csajuk! Dehogynem! Hol milyen: mellesleg (ez itt most a parasztlány jelzője, a félreértések elkerülése végett :wink: ) parasztlány vagy intelligens várkisasszony! Szóval volt ilyen, azt is tudni, mikor, csak éppen Aragorn korát nem tudom egyik általam tanult történelmi korszaknak sem megfeleltetni. Ez a gond!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61429 Írta: Gemini
Gemini válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hogy nektek milyen szennyes a fantáziátok!!

Egyébként a Séta a holdon vízesés jelenetét szerintem lepipálja a Ruby Cairo utolsó pár perce.

Kérdeztem Tőletek nincs meg valakinek a Száguldás a semmibe??? Látta valaki egyáltalán ezt a filmjét?

Hát ennyit a lejjebb említett dohányzásról! A 7. kép alatti szöveg.
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/orlinaplo.htm

"Dartho guin Beriain.
Rych le ad tolthathon."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61392 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyetértek!! Annyira nem illene hozzá, hogy minden településen külön csaja van! :wink: Meg azért nem illene egy leendő királyhoz!

Biztos olvastátok már, de ez annyira jellemző Viggóra:
"Jó buli volt lovagolni, csatázni, meg hobbitokra vigyázni."
Viggo Mortensen (Aragorn)

A Filmográfia a filmjeit jelenti??? Mert akkor jópárat találtam..., de nem magyar címek...
www.hunnianet.hu/ring/szereplok/aragorn.html
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61389 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Sztem Aragorn kifejezetten hűséges tipus, de lehet, hogy tvedek..Itt van példának az Éowynos dolog...ott is félreléphetett volna, de nem tette!
Hogy Ti miket írtatok! :? Na-de, Na-de!!! :wink: Komolyodjatok meg!!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago


Egyetértek! Én Aragornt a könyvből nem olyannak ismeretem meg aki
nem bírja ki szex nélkül és megcsalja a barátnőjét! ez valahogy nem rá vall.

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61349 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jól van na! Ki így, ki úgy! Az megint egy más téma, hogy az emberek mennyire tudtak ellenállni a csábításnak. Ott van pl. Isildur. Naná, hogy Aragorn más volt rengeteg szempontból, de ahogy mondják, a vér nem válik vízzé... És az a világ, amit Tolkien bemutatott, egyáltalán nem volt ideális. Valószínűleg abból a szempontból sem, amiből mi Aragornt boncolgatjuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61302 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy egész életet is le lehet élni szex nélkül, még egy férfinak is. Ha meg van kire várnia, akkor - ha igazán szeret - , meg tudja tartóztatni magát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61300 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na jó, de azért nem volt valami fiatal, mikor elvette Arwent. Amúgy olyan jó negyvenesnek nézhetett ki? Azt tudom, hogy nyolcvan volt, csak ők tovább élnek, mint az itteni átlagemberek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #61299 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem meg Aragornnak nem volt testi kapcsolata senkivel, amíg el nem vette Arwent, és tuti, hogy utána sem csalta meg őt soha. Tudom, hogy ez a mai világban elképzelhetetlennek tűnik, de régebben elég általános volt a keresztény kultúrában, és szerintem ezt Tolkien is így képzelte el. Az igazi szerelem így működik, csak a mai emberek többsége ezt már elfelejtette... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61288 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Sztem Aragorn kifejezetten hűséges tipus, de lehet, hogy tvedek..Itt van példának az Éowynos dolog...ott is félreléphetett volna, de nem tette!
Hogy Ti miket írtatok! :? Na-de, Na-de!!! :wink: Komolyodjatok meg!!

Egyetértek. Aragorn és Arwen szerelmében Tolkien a saját életét írta meg. Neki is várnia kellett Edithre 3 évet (ez volt az ő próbája), amíg be nem töltötte a 21. évét, mert a gyámja ellenezte a kapcsolatát Edithtel, aki idősebb volt Tolkiennél. De ugyanez jelenik meg Lúthien és Beren történetében is. (Láttam Tolkien sírját a tévében, Edith neve alá oda van írva, hogy Lúthien... Ez oan szép. :cry: ) Hát lehetett Aragorn hűtlen Arwenhez? Ez annyira nem illene hozzá.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61267 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sztem Aragorn kifejezetten hűséges tipus, de lehet, hogy tvedek..Itt van példának az Éowynos dolog...ott is félreléphetett volna, de nem tette!
Hogy Ti miket írtatok! :? Na-de, Na-de!!! :wink: Komolyodjatok meg!!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61250 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany:Én is szorítok neked!!!!
Különben örülök,hogy teccett a levél!A Dear Viggo helyett akkor mit írnátok?Nekem nem nagyon jutott máás az eszembe,azért jött ez....
Website:Tudnék szerezni 1 domain nevet,mondjuk viggo.rulz.hu.
de esetleg lehet aragorn,viggomortensen vagy amit akartok!Próbáltam nemzetközi serveren is keresgélni,de nem jártam túl nagy sikerrel...Eddig... :(
Még régebben felvetették a hűséges v.hűtlen témát.Szerintem:A "hosszas kószálásai" során biztos volt valakije,vagy még arra tudok gondolni,hogy Arwennel nem mindíg hallgattak Elrond papa jó tanácsára,miszerint csak akkor "jöhetnek össze",ha Aragorn király lesz.Ez elég valószínű,nem?De sztem a házasság után tuti nem voltak ilyen ágyasai vagy stb.Ahhoz az ő és Arwen kapcsolata más volt.....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61206 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ezt mondom én is. Olyan mint aki fél, vagy csak nagyon viszahúzodó egyén. szerintem nem dohányzik. Nem illik bele Viggo terémszet imádó életébe. A száját tényleg nem nyitja rendesen. Olyan mint amikor én beszélek angolul és félek hogy rosszul mondok valamit. Pedig anyanelve. Vajon hogy beszél dánul, vagy spanyolul? Állítolag franciául is el tud társalogni. Na az orrhandjához az illik. Meghallgatnám :)

Na ha ezt tényleg elolvasná, és láttná, hohy mi hogy kritizáljuk a beszéd technikáját.
Angolról jut eszembe holnap angol vizsga :twisted: Drukkoljatok!!! így inenn üzenem Viggonak , hogy ő is drukkoljon ( szép az álmodozás) :D

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61201 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mire gondolsz a hangjával kapcsolatban?
A hangja mellett én a beszédét is megfigyeltem és nem nyitja rendesen a száját! Csak ha üvölt. Szóval motyog, de nem mindig. Meg nekem úgy tűnik, elég halkan beszél az esetek zömében.

Viggo dohányzik?

Azt pedig nem tudom, milyen gyakran jár Dániába! Sajnos! Egyszer elvihetne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #61199 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo vajon milyen sűrűn járhat Dániában?
Megfigyeltétek már Viggo hangját? Szerintem néha nagyon halk és ebből kifolyólag érthetetlen. Meg picit olyan orrhang, de "aranyos" már ha egy hang lehet az. Vagy nem is aranyos megnyugtató és kellemes. de néha zavar hogy nem értem kristály tisztán mit mond.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61196 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Dánában lehet, hogy több tolmács van, mint LA-ben. Ja, legyen Dánia!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61189 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg!!!! Miért pont Viggo és LA? Miért nem Viggo és Dánia? Dánia közelebb van és oda is sűrűn jár. :D

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61182 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany: Igazad van.
Minerva: Nem úgy disznó! Jajj nekem! A disznó viccek sem attól disznók, hogy disznókról szólnak! :wink: Ne haragudj, nem úgy vagy disznó! Hanem úgy, mint én! A két pajzán(disznó)! :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61181 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na ja, de gondolom a tolmácsnak is van némi esze.De ha nem hát nem.
Legalább megláttja milyen reakciót vált ki az emberekből. Jó lenne az a tolmács mégis csak.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61178 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo összefut nagy LA-ben egy magyar tolmáccsal. Mi megadjuk neki levélben ezt a címet és ő miért is ne-alapon megnézi! És mit lát? Beégés! :oops: :oops: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61177 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
olvastam GYU a legjobb film Orli mag a felfedezett. És hol marad Viggo? :evil: lehet majd a köv. 2 rész után? Most nem azért bocsi az Orlistáknak, de nem sokat csinált azon túl hogy folyton auz mondta "orkok, orkok".

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61176 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mi az, hogy disznó??? Mikor a net tele van Gy.U.-s párosításokkal, persze nőhiányban... :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61174 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Milyen tolmács?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61173 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
De disznó vagy! Gandalf meg Bilbó! Ez jó! Pajzán! :P
Nézzétek meg, mit írtam a Díjakhoz! Persze csak ha érdekel! Jó ám!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61169 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ez olyan, mint amikor Gandalf magához ölelte Bilbót... :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61168 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem baj az! Amíg csak fantáziálgatunk... :oops: Na most jön megint a tolmácsos rögeszmém, tudjátok. Ciki lenne.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61165 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na és hogy meddig értek neki? Hát pontosan......... Na jó leállok nagy a fantáziám, pláne ha Viggoról vagy Aragornról van szó

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61163 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem is az, hanem hogy hogy fér rá egy hobbitnő Aragornra... :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hónapja #61158 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Naná, hogy voltak hobbitnők! Én arra gondoltam, meddig érhettek Aragornnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.152 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére