Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 6 hónapja #107540 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nory írta: Hali!

Ha tényleg Középföldére kerülnék, akkor először szerintem éppen olyan kérdőn :hein: néznék Legolasra, mint ő rám... Aztán megpróbálnék valami értelmeset mondani, ami kínos helyzetekben nekem sohasem szokott sikerülni. :heu:
Persze a helyzet önmagában is vicces lenne. Ő ott állna tetőtől- talpig tünde cuccban, én meg vszínűleg egy trapézgatyában, és valami pulcsiban... :roll: Szóval először tuti kérnék tőle valami olyan ruhát, amiben nem nézek ki annyira 21. századiasan, és ugyanakkor kényelmes is.
Aztán, mivel imádok minden olyan dolgot, amihez köze van a víznek, megkérném, hogy vigyen el Völgyzugolyba, többek között a vízesések miatt is. Aztán megnézném Minas Tirith-t, Meduseld csarnokát, megtanulnék lovagolni, elmennék a Megyébe, és miután ettem egy jó nagyot, utána Lothlorienbe mennék, hogy végre egyszer az életben jól kialudhassam magam! :sleepy:
Amit biztosan magammal vinnék, az a kispárnám lenne, és a kedvenc macim, bár lehet, hogy akadna ott más is, akivel alhatok... :cool2: Az nem biztos, hogy vinnék fényképezőgépet. Mert a képek amiket készítenék, azok csak arra lennének jók, hogy mások is elhiggyék, hogy én tényleg ott jártam. Ehelyett inkább vinném a naplómat, és mindent lejegyeznék szó szerint. Az emlék a fontos, és az úgyis megmarad.
Legolast a hülye kérdéseimmel biztosan sikerülne hosszútávon felidegesítenem, de persze nem ez lenne a célom.
Ja és még valami. Amit biztosan magammal hoznék haza, az egy bőröndnyi eperillatú habfürdő lenne, egy csomó ruha középfölde különféle népeitől, és egy szál Legolas hajából, ha megengedné :oops:


Én biztosan először elmennék a hobbitokhoz, :? utána pedig egy jót ennék! :P Azt elmennék Szarumánhoz,de elötte meglátogatnám Gandalfot!
Elmennék a tündékhez,és a legeslegvégén meglátogatnám Arwent :wink:
Biztosan vinnék magammal tollat,papírt hogy leírjam amit látok :arrow: meg aztán a telefonomat is elvinném :lol:
Szerintem a h*lye kérdéseimmel mindenkit feltudnék idesgesíteni :!:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107537 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hát figyelj.....én helyből megpróbálnám elcsábítani legolast...hátha menni fog! :D
aztán majd velealudnék :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107518 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!

Ha tényleg Középföldére kerülnék, akkor először szerintem éppen olyan kérdőn :hein: néznék Legolasra, mint ő rám... Aztán megpróbálnék valami értelmeset mondani, ami kínos helyzetekben nekem sohasem szokott sikerülni. :heu:
Persze a helyzet önmagában is vicces lenne. Ő ott állna tetőtől- talpig tünde cuccban, én meg vszínűleg egy trapézgatyában, és valami pulcsiban... :roll: Szóval először tuti kérnék tőle valami olyan ruhát, amiben nem nézek ki annyira 21. századiasan, és ugyanakkor kényelmes is.
Aztán, mivel imádok minden olyan dolgot, amihez köze van a víznek, megkérném, hogy vigyen el Völgyzugolyba, többek között a vízesések miatt is. Aztán megnézném Minas Tirith-t, Meduseld csarnokát, megtanulnék lovagolni, elmennék a Megyébe, és miután ettem egy jó nagyot, utána Lothlorienbe mennék, hogy végre egyszer az életben jól kialudhassam magam! :sleepy:
Amit biztosan magammal vinnék, az a kispárnám lenne, és a kedvenc macim, bár lehet, hogy akadna ott más is, akivel alhatok... :cool2: Az nem biztos, hogy vinnék fényképezőgépet. Mert a képek amiket készítenék, azok csak arra lennének jók, hogy mások is elhiggyék, hogy én tényleg ott jártam. Ehelyett inkább vinném a naplómat, és mindent lejegyeznék szó szerint. Az emlék a fontos, és az úgyis megmarad.
Legolast a hülye kérdéseimmel biztosan sikerülne hosszútávon felidegesítenem, de persze nem ez lenne a célom.
Ja és még valami. Amit biztosan magammal hoznék haza, az egy bőröndnyi eperillatú habfürdő lenne, egy csomó ruha középfölde különféle népeitől, és egy szál Legolas hajából, ha megengedné :oops:

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107484 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
azon a képen rohadt jól néz ki!!!!! :D (meiken nem?) :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107467 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107439 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, Rayan volt nagyon oda ezért a tünde-fanartért:

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... yn_001.jpg
(Meg is értem. 8) ) Dawnlyn rajzolt még kettő hasonlóan szépet:

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... yn_003.jpg
- Legsie félmeztelenül, megkötős naciban. 8O :twisted:

www.elflady.com/legolasgreenleaf ... yn_002.jpg
- Legsie mosolyog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107437 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Behaltam rajtatok, de most komolyan. :lol: :lol: :lol:
Hát igen. Eljutottunk odáig, hogy az ember eljutna Középföldére, és vadul elkezdene fotózni és filmezni, hogy később meg tudja mindenkinek mutatni, mit látott. :lol: :wink:
Elképzeltem, ahogy lerohannák Legsie-t az orkok, és ahelyett, hogy sikoltozva menekülnénk, előkapjuk a digitális fényképezőt, meg a kamcsit, és vadul beszólunk még az orkoknak is, hogy "nem lehetne még egyszer azt a vicsorgást?" meg "Legsie, egy kicsit balra fordulj, mert így nem tudom rendesen behozni, ahogy lenyesed a fejét!" :lol:

Ami engem illet, 3 bőröndnyi cumót vinnék magammal - és 10 bőröndnyivel jönnék vissza. 8) Minimum.
Csak az egyik bőröndbe bele kellene valahogy gyömöszölnöm Völgyzugolyt is úgy, ahogy van. 8)

A tündék szerintem szeretnek enni és nagy ínyencek is.
Legsie baromi könnyen meg tud sértődni. Elég szekálni a haját. :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107413 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic: Vettem az adást, megértettem, ígérem aszerint fogok ezek után cselekedni! :oops: Bár a videót nem tudom lementeni, mert 16 megányi, és a jelenlegi modememmel a telefonszolgáltató miatt örülök, ha 1,5-2 Kb-tal tölt.Majd ha apám műholdas netet vesz, lementem, ígérem.

Ha Középföldére kerülnék, biztosan nem hinnék a szememnek, előszörre.(Meg másodjára sem)Aztán mikor rájövök, hogy ez mind valóságos, már teljesen normálisan(?) viselkednék.Én csupán Legolas iránti tiszteletemet és szeretetemet vinném magammal.Mivel tudnám kiborítani?Nehéz kérdés.Ha Gimlit kezdeném el ócsárolni, nyílvesszőcskével nézhetnék farkasszemet.Tuti nem állna szóba velem.

A tündék nem mind karcsúak.Azért látja őket mindenki szépnek, mert a lelkük olyan csodálatos.A könyv szerint Elrond, és Arwen kifejezetten nagydarabok.

Bizonyára minden tünde szeret enni.Kötve hiszem, hogy vegik lennének, de szerintem távol áll tőlük az, hogy állatokra vadásszanak.

www.theorlandobloomfiles.com/pictures/ma...lingstone03march.jpg
Kép a játékból

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107388 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hogy én mit csinálnék Középföldén, azt már sokan leírták, szal én nem fogom mégegyszer :wink: (fényképezés, hobbitok, Aragorn meglátogatása... stb.) Viszont azt hiszem, ezt még nem írták:
Halálra idegesítené valószínűleg, hogy folyton a hajában nyúlkálok... :oops: Persze úgy próbálnám, hogy ne vegye észre (pl. éjszaka?), de mivel ő - mint tudjuk - TÖKÉLETES és mindent észrevesz, úgyhogy ez a kísérlet eleve meddőnek minősíthető. Imádom a haját! :oops: (parókáját...)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107385 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jól hallom (látom) Laurelen, hogy kaja kérdésében nyilatkozol? :D Nos igen, én is úgy vélem, hogy enni biztos szeretnek. Az evés egy örökérvényű elfoglaltság ugye, és még megunni se lehet. Viszont a lembasból nekem biztos elegem lenne 3000 év után... :?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107380 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
mit csinálnék ha Középföldére kerülnék: hát elöször is meglepödnék, de nagyon 8O aztán belezökkennék a dolgokba (egyébként se egészen ezen a Földön élek :lol: :lol: ) mindenképpen vinnék magammal tollat és papirt, hogy le tudjam irni a velem történtetek, vagy ha esetleg megihlet vmi.. :D Legolastól valószinüleg nem kérnék sokat, csakhogy vele mehessek néhány helyre, hogy vigyen magával :D valszeg tökéletesen beérnem a csöndes és harmonikus némasággal, amelyet elképzeléseim szerint egy ideig nyújtana :D de azt sem bánnám, ha énekelne nekem egyet :D vmi szép helyre vitetném magam, egy folyóhoz, vagy erdöhöz, ahol csak leülhetek, és csöndben lehetek... *sóhaj*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107358 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107356 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
kövér tünde!!!! :D az mien buli lenne!!!!
tuti hogy esznek...ha mást nem lembast! :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107351 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Biztosan szeretnek enni, valamivel el kell tölteni azt a párezer évet... és például az evés igen szórakoztató foglalkozás és változatos :D
szerintem csak mázlisták, és az alkatuk karcsú.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107347 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szerintem nem "nagy evők" a tündék de föleg az alkatból vékonyak.hogy nézne ki egy kövérebb tünde...?
a nagy bölcsességük miatt szerintem csak nehezen lehet felhúzni őket!de nem tudhatjuk pontosan mert nincs tünde ismerősünk... :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107343 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ahogy elnézem mind uyganazt tennénk... :wink: És egyetértünk abban is, hogy nem lenne elég nekünk pár hét... talán pár hónap sem! Ajj, miért nincsenek olyanok itt a valósgban, mint Legolas..??

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107341 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Témafelvetés:

Nem kifejezetten Legolas, de akkor is :D
1. Szeintetek szeretnek enni a tündék, és csak alkatilag karcsúak v. keveset esznek?

2. Mennyire lehetnek sértődékenyek a tündék?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107340 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hááát...nehéz kérdés.
Gondolom ahogy meglátnám, elvörösödnék, nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, majd megbizonyosodnék, hogy ott van és nem csak egy álom (sztem ettől enyhén hülyének nézne). Utána félénken szóbaelegyednék vele, és megpróbálnék tőle tanulni, és megkérném, hogy vigyen el mindenhova, hogy minél több időt tölthessek vele :D , tanítson meg quenyául és sindául :) , meg még sok mindenre, mondjuk nem hinném, hogy sokáig bírna.
Mit vinnék Középföldére??
Először is vmit, ami erre a világra emlékeztett, hogy jobban tudjak mesélni róla Legolasnak, aztán ruhát, noha Legolassal ...hát...hmmm :oops: :oops:
és fényképezőgépet :D :D meg sok-sok tekercs filmet
amitől kikészülne szegény: talán az, hogy mennyire idegesítő és sértődékeny tudok lenni, meghogy le sem venném a szemem róla, és ha eljutna néha az agyamig, hogy nem álom hanem ez a valóság, akkor néhányszor gondolom elájulnék, egyenesen az ölébe :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107335 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én a meglepetés lekűzdése után megkérném hogy tanítson meg harcolni meg nyilazni!meg ha már Középföldén vagyunk akkor meglátogathatnánk Aragornékat meg Faramirékat meg persze Frodót!aztán elmennénk a Bakacsinerdőbe a tündékhez!biztos élvezném!
mit vinnék?... egy ruhában ugye megyek aztán meg kérnék a tündéktől ruhát! :D ételt is biztos adnának!de fényképezőgépet biztos vinnék hogy meg tudjam örökíteni ezt az egyszeri megismételhetetlen dolgot! :lol:
Jó lenne!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107327 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát előszöris nyilván se köpni, se nyelni nem tudnék, de miután első böddenetemből magamhoz térnék, megkérném, hogy legyen szíves, és mint jó idegenvezető, gardírozzon körbe Középfölde nevezetes helyein, persze csak ott, ahol nem Szauron földje van.
Nem vinnék magammal különössebb motyót, csak ruhát ( :twisted: meztelenül mégse mászkálhatunk, az sérteni a közép-földi erkölcsöket :oops: ), fényképgépet, rajzeszközöket film kifogyásának eshetőségére készülvén.
Annak sz'tem örülne a mi kis Legsie-nk, ha segítenék neki nyílvesszőket farigcsálni, esetleg azon akadna ki, hogy huszadik módszertani mutogatás+magyarázat után is béna vagyok, de szerintem az igyekezetet mindenképpen értékelné. Ja meg az lehetne kiakasztó, hogy egyfolytában őt bámulnám, a nap minden percében mozgását, gesztusait, mimikáját tanulmányoznám alaposan :D
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107324 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107287 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Micsinálnék? Szerintem az első öt percben tátott szájjal merengnék... Aztán elkezdenék célozgatni arra, hogy ugye ez csak a forgatás? Aztán vhogy szóvbaelegyednék Legoval, és a végén rájönék, hogy tényleg Középföldén vagyok. Akkor megkérdezném, hogy msot miylen időket élünk, mi a helyzet a többiekkel (értsd Aragorn, Gimli stb). Aztán mennék, mendegélnénk. MEgkérném, hogy hadd maradjak nála éjaszakára, mert nicns szállásom. Akkor eljutnéka tündékhez, és csak hallgatnám, hallgatnám mit emsélnek, éás mondanak, emgnéznék, midnent, amit csak lehet. Aztán megkérdém, hogy vigyne el a Megyébe, meg Gondorba (mondjuk ez rohadt sokáig tartana, kéne rá pár hónap...).

Mit vinnék magammal? Kaját, jó sokat. :wink: Vmi túra cuccot, emr tugyebár ott cska úgy lehet mozogni. Fénykéepzőgépet (szegény tündék kcisit elámulnának rajta, és elkoboznák tőlem sötét mágiára hivatkozva.. :D Aztááán... zseblámpát, nem szeretem a sötétet... :wink: Kést, vagy tőrt vagy vmi iylesfajta cuccot. Most hirtelenjében ez jutott eszembe. :wink: Inkább azt kérdezd, hogy mit HOZNÉK el magammal! :D Mert, ami mozdítható, és eméék, azt bepakolnám magamnak, és cuccolnék haza! :wink:
És hogy Lego mitől akadna ki? Szerintem kevés oylan dolog van, ami kiakasztaná, hisz végtelenül nyugodt, tapintatos, és udvarias. Szal nemhiszem, hogy ki tudnám aksztani bármivel is. 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107274 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát én nem is tudom,gondolom először is tátva maradna a szám,és egy kis sokkon mennék keresztül.
Hogy hova mennék? Hát pl. Lórien( az biztos),meg Legsie szobája :lol: ,
Meg talán még Völgyzugoly,de leges-leginkább a cuki Hobbitok közé húzna a szívem.Ja meg a törpökhöz.Mikor a filmben Gimlit látom,mindig az az érzésem van,hogy a nagyapám dumál.
Hát az orkokhoz a büdös életbe nem mennék!

Hogy mit vinnék? Természetesen a sok Cd-m egyikét,meg a diskmenemet,meg ruhát,tükröt,fésűt,és a PASIMRÓL KÉPET!!!!
Nem is tudom,mitől borulna ki idegileg.Talán attól,hogy ha találkoznánk orkokkal én elrohannék a fenébe,meg mindig nézném,ha megszólalna tiszta sík lennék és stb.....

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107266 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Témafelvetés:

Képzeljétek el, hogy hirtelen - bármilyen mágiának köszönhetően - ott lehetnétek Középföldén, Legolas pedig ott áll mellettetek, és kérdően rátok nézne, hogy hová szeretnétek menni.
Kérdésem: mit szeretnétek megnézni, hová mennétek Legsie-vel és hová semmi esetre sem?
Ráadásul, ha lehetne 10 dolgot magatokkal vinni Középföldére, mit vinnétek feltétlenül? Minek örülne Legolas leginkább és mitől készülne ki idegileg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107263 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Undómiel Arwen: nagyon szépen köszi a sok képet 8) , de ha megkérhetnélek, legközelebb, ha ugyanarról a dologról több képet szeretnél ide betenni az orlandobloomfiles-ról, inkább a linket add meg, ahol az összes található, mert le vannak védve a képek ezen a honlapon, így csak lementeni tudjuk őket - és ennyi fotót lementeni fölösleges.

Tehát pl. a berakod ezt a linket:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... rview.html
akkor mindenki rögtön látja a Viva TV-s interjú képeit és a PlayStation2 képeit is, nem kell az összeset külön megnyitni.
Azt ugye tudod, hogy ezeket le is lehet videóként menteni?
Nekem mind a kettő megvan, és azt kell, hogy mondjam, Orli még helyesebb a videókon, mint itt a fényképeken. Főleg, amikor Legsie kardozását utánozza... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107250 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most csak egy képet hoztam: Legolasról!
www.theorlandobloomfiles.com/ima ... cutout.jpg
remélem tettszik! :lol:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107209 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ááááá...nem tudom megnézni a képeket!!!!
egyszerűen nem jönnek be....szar iskolai gépek....de otthonról emg egyszerűen nem jön be az oldal...

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107199 Írta: Undómiel Arwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.643 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére