Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 6 hónapja #106513 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Undomiel: Ezek a képek tök jók! 8) Honnan szerezted őket?????

Én magyar honlapokról szoktam keresni és onnan rakok be képeket valamikor :P Azok is nagyon jók :!:

:evil: Persze,majdnem minden Orlis oldal angol! :evil:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106508 Írta: Undómiel Arwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106476 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF:
Pennie: valószínűleg igazad van, de akkor is baromi jó a kép. 8)
Ivó: próbáld meg jobb egérgombbal elmenteni és úgy megnézni a képeket. Írtam Neked egy privit a moderátorsággal kapcsolatban.

Most tudtam végre letölteni a Pirates of the Caribbean videóanyagát. 7 mega, több mint 2 perc. Zsu oldaláról is el lehet érni, úgyhogy nem is kell sokáig keresni. 8)
Nagyon-nagyon OTT van az a kardvívásos jelenet. Le a kalappal a fiúk előtt, de most komolyan. Érdemes megnéznetek, ha tudjátok, feltétlenül töltsétek le. Sajna ram-os formátumú, tehát RealOne kelleni fog hozzá, hogy le tudjátok játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106474 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ellnézés mégegyszer beírom hogy jelennyen meg a kép! :oops:
Ha már volt akkor bocsi,de szerintem nagyon jó kép!!!!!!!!
Fekete fehér (((nem baj?))) :oops: :roll:
Nos,akkor itt lenne,ez az:http://www.theparkadventure.com/pirates.gif =
mint már említettem :arrow: jó kép!

A képeket amiket beszúrtetok nagyon jók szintén! :wink:

Vic:Ne aggódj nekem sem szokott megjelenni (legalábbis valamikor) amikor erröl az oldalról szoktam lezsedni képeket

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106473 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Az új Empie magazinban két Orlis képet is lehet találni:


Vic:Semelyik képed sem jön be sajna!
:boromir2:

Kép:www.theparkadventure.com/pirates.gis = Nagyon jó kép a Piratesből!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106472 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az új Empire magazinban két Orlis képet is lehet találni:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... april1.jpg - ezt már láttuk, Orli és Johnny és a kard :)
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... april2.jpg - ezt még nem. Naplemente a Ned Kellyben.

Ez pedig egy VADONATÚJ kép Orliról. Március 1-én készült:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... march1.jpg
Hogy hol? 55th Annual Directors Guild of America Awards
És hol tartották meg? Century Plaza Hotel, Los Angeles
Újabb érdekes állomása Orli öltözködésének. Öltöny, mellény, nyakkendő nélkül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106471 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Huh, ez nagyon-nagyon jó!!!! Köszi a linket. Behaltam a röhögéstől. Itt Legsie-nek tényleg nincs tünde-füle! :lol: :lol:

Szerintem viszont csak a felvétel szöge miatt nem látszik jól :) De az attól még csinos, hegyes tündefül :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106469 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Mimóna írta: Találtam egy képet a neten, ami szerintem bakis...
:roll:
www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... rim018.htm
Mert úgy látszik Legsienek a füle, hogy nem tündés...
De lehet, hogy csak a szög rossz, de olyan emberi a füle!!!
:legolas1: :legolas3:


Huh, ez nagyon-nagyon jó!!!! Köszi a linket. Behaltam a röhögéstől. Itt Legsie-nek tényleg nincs tünde-füle! :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #106466 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

A csettelést és az offokat töröltem. Sorry. :evil:

Melkor a Vala:
Kérlek, hogy ha javítani akarsz a hozzászólásodon, akkor ne másik 3 hozzászólást írj utána, hanem azt javítsd ki, amelyiket elrontottad.
Arra is megkérnélek, hogy ha beraksz egy halom linket, legalább írd melléjük, hogy mit ábrázolnak.
Egy csomó képet már nagyon-nagyon sokszor láttunk itt, és fölösleges újra és újra belinkelni őket.

Észi:
puszillak a képekért. 8) A Sean Bean-eseket már láttam a többit még én sem.

Ivó: rosszul linketed be Zsu megújult, magyar nyelvű OB honlapját, úgyhogy töröltem azt is. Itt a helyes link:

giraf.elte.hu/~orlando-bloom/obhversion2.htm


Nézzétek meg, mert érdemes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106417 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom, láttuk-e már ezeket a képeket, de engem nagyon megragadtak. Ha már voltak, akkor bocsi, de annyira jók, hogy talán nem árt őket felidézni, ha más nem, az újak (mint én :-) ) kedvéért.

Orlando és Ian McKellen:
www.lilithlotr.com/Orli/and/orlando297.jpg

Orlando és Jason Isaacs (Black Hawk Down):
www.lilithlotr.com/Orli/and/375378u.jpg
Nem is tudom, melyiket szeressem jobban. :-) Bocsi az offért, de nagy Jason Isaacs rajongó vagyok. :thranduil1:

Orlando és Billy:
www.lilithlotr.com/Orli/and/empire14.jpg

Orlando és Sean:
Hihetetlen ez a két kép. Nekem mind a kettő kell. :-) Nem a képekre gondolok. :oops:
www.lilithlotr.com/Orli/and/orli-sean.jpg
www.lilithlotr.com/Orli/and/sean-orli.jpg

Még több ilyen kép az alábbi linken:
www.lilithlotr.com/Orli/and/index.htm

Jó szórakozást!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106383 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó:boci most olvastam el a kérdésed:hmmm...valójában mind2 vessző jó...csak pincőkét furi volt hogy műanyag vessző van nála...

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106365 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom ismeritek-e ezt a címet, ha nem feltétlenül nézzétek meg! Érdemes. :wink: :legolas3:
members.lycos.co.uk/greenleafgreenleaf/

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106355 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Melkor a Vala:Jobb egérgomb-szerkesztés,így nem kell egymás után többször írni,a képek jók,a címet meg jelöld ki és nyomj neki fent egy url-t akkor jó lesz. Bocs az offért!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #106314 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Maffia nagyon köszi a segítséged, de erre már én is rájöttem.Azért kellet volna a magyar cím, mert akkor felvenném, és megőrizném.(Esetleg postán elküldeném annak, akinek nincs Hallmarkja)
Ja, és Maffia, megkaptad az autogramot?

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106246 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végre feladtam a továbbtanulási jelentkezési lapomat, s némennyire visszatérhetek közibétek! Kár hogy érettségire meg felvételire tanulnom kell!
Hoztam ám valamit: www.freewebz.com/orlando03/index.html :arrow: ari képek,legtöbb ismert, de bhd első meg wilde második tök cuki, jól áll neki az öltöny!
legolas.nenya.net/images/twotowers/1.jpg
legolas.nenya.net/images/twotowers/2.jpg
legolas.nenya.net/images/twotowers/5.jpg :arrow: lépcsőboard :wink: , kár hogy nem látszik belőle túl sok :?
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106216 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Először is: üdv mindenkinek! Úgyhogy nem szabadultok meg tőlem olyan könnyen, mert visszatértem :D

Undómiel Arwen írta: Nos akkor még egyszer megkérdezem:HOGYAN FORDÍTOTTÁK A THE JUDGEMENT DAY-T?????

Én annak idején megnéztem a szótárban, és aszerint: Az utolsó ítélet (napja). De azok között nincs ilyen, amiket írtál. Ismerni kéne a történetet ahhoz, hogy megtudjuk (hm... aki ilyen szerencsés, annak plíz... :roll: )
Na, most kezdődik a mai rész, start a tévéhez! :mrgreen:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106093 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ai na vedui! Mai govannen!
Mindenkinek ismételten köszönök!
Megint itt a hétvége és én már megint itt leledzek!
Azon gondolkodtam mi lenne ha készítenénk mi is egy veboldalt!
Természetesen rajongóklubbok tömkelegével!
pl: Orlando csak ,hogy egyet említsek a sok közül!
Aki meg imádja őt vagy esetleg mást az elküldi a róla szerzett imformációt és én felpakolom az oldalra!?
Nem tom szerintem jól hangzik! A neve meg lehetne Lord Tolkien!
Frappáns név nem de :?: Hát ennyi!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 6 hónapja #106010 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos akkor még egyszer megkérdezem:HOGYAN FORDÍTOTTÁK A THE JUDGEMENT DAY-T?????

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105925 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rándzsa írta: Orlando szeme sötétbarna, csak a forgatás felénél szóltak neki, hogy kontaklencsét kéne használni.......

Végig kontaktlencsét hordott. Csak bizonyos megvilágításban még a természetes kék szem is sötétnek látszik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105900 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újabb kép!!!!!!
Mindenki azt képzel, amit akar........... :oops: :twisted:
www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... /ttt38.htm

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105899 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kicsit uncsi,de mindegy:
www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... rs_024.htm
:legolas1: :smokin: :itscool: :hein:
Ugye mindenkinek beindult a fantáziája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105896 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megint egy kép a Mimóna-Rándzsa párostól!! (az előző kettőtt együtt találtuk, ezt is!!!!) :twisted:
Kicsit kancsi pofa,deARANYOS

www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... rs_022.htm

De érdemes megnézni a többit is!!!! :legolas1: :legolas3: :tongue: :cross: :itscool:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105893 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Találtam egy elég furi képet Legsieről..
Mindenki azt képzel hozzá, amit vagy akit akar........ :lol:
www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... rs_012.htm
:legolas1: :evil3: :evil2:

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105888 Írta: Mimóna
Mimóna válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Találtam egy képet a neten, ami szerintem bakis...
:roll:
www.elflady.com/legolasgreenleaf/ttt/tt ... rim018.htm
Mert úgy látszik Legsienek a füle, hogy nem tündés...
De lehet, hogy csak a szög rossz, de olyan emberi a füle!!!
:legolas1: :legolas3:

"Légy önmagad, úgyis elég hülye vagy!" - holland közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105877 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
az üvegcsékben szerintem tarthattak olajokat, illatos folyadékokat, növényi kivonatokat. de a legkézenfekvöbb szerintem, hogy egyszerüen vizet tároltak bennük :lol: így kéznél volt mindig az innivaló, és a mosakodásra is alkalmas volt... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105872 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó!
Orlando szeme sötétbarna, csak a forgatás felénél szóltak neki, hogy kontaklencsét kéne használni.......
:legolas3: :legolas1: :twisted: :) 8) :dance:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105856 Írta: Cat
Cat válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen ezt sok helyen emlitették(Lando)is,hogy nagyon belejött az ijászatba.
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.605 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére