Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 6 hónapja #104785 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Layla:
1. a nevembe nem kell a "z"! :wink:
2. Én nem fogok osztozni Orlin senkivel!!! Vagy csak az enyém, vagy senkié (vagy másoké :? )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104771 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Agusztíne:asszem kb.1,5 évet voltak együtt...de mi az nekünk?
Mondom a hadi tervet:1:bekerítjük..gondolom leszünk annyian :lol:
2:megkötözzük
3:elvisszük 1 szálodába :twisted:
4:és mindenki csinálhat vele..őmm..egyéni
programot....
Na????????? :twisted:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104768 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fereste: hát sajnos ebben nagyon igazad van! :(

Ivó: Ha Iras kérdésére mondod azt, h "izé", akkor sztem igazad van, ha meg a bnős Tmára, akkor sztem nem, mert bár az a magánügye, de:
1. Érdekel minket... :wink:
2. Nincs jó Tma! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104766 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iras: és a többiek Szerintem lehetetlen hogy 1 barátnője legyen Orlinak,na jó lehet hogy több évig is tartott a kapcsolat
Szerintem ez kicsit tényleg "izé" hogy még ilyenekről is kitárgyaljuk Orlandot. Nincs igazam? :evil:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104755 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ezt a barátnös dolgot mi abszolút nem tudhatjuk, kizárólag ö, na meg a közvetlen környezete. találgatásokba is hülyeség belemenni, úgysem jöhetünk rá az igazságra, mivel nem ismerjük magát Landot, -nagy távlatokban,de- mindenki csak "hozzáképzeli" a külsöhöz a belsö ént. az egy dolog, hogy mit mond a médiának (márha mond egyáltalán vmit), és abból mi az igazság. az ö saját magánügye hogy kivel van és mikor, meg hogy hüséges-e vagy nem.. mi ezt nem tudhatjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104748 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alyr: igazad van!
Az 1es fiúcsapatoknál... (Úristen! Én itt most Orlit "1es fiúcsapatok"-hoz hasonlítom! :x *csúnya Aug!*) szóval uez van, hogy a menedzserük nem engedi meg, h bevallják a bnőiket... :? Bár sztem Orlira ez nem olyan jellemző. Ráadásul ha lenne bnője nem hiszem, h megengedné, h a Drágaszágunk úton-útfélen minden rajongóhoz így odadörgölőzzön a képeken. :wink: :roll:
( :arrow: giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/diamond3.jpg )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104745 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli & barátnoi...


erwianne: a férfiúi alaptermészetrol: kikérem magamnak amit írtál...

egyébként ezeknél a sztároknál bármi lehetséges...
és ne legyetek féltékenyek, mert lehet hogy most van barátnoje, de ez csupán azt jelenti hogy tapasztaltabb lesz amikor végre elkapjátok...
;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104699 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
3 díjat kapott a TTT a Baft Film Awards 2003-on!!!!:
- Special visual effects
-Costume design
-Film of the year (public vote) :arrow: nem kell félreérteni! Nem a legjobb film díját kapta, (Az a Pianist lett) csak az általános szavazások alapján... :(

Itt a cím:
news.bbc.co.uk/1/hi/entertainmen ... 697563.stm

Nem tudom, h ott volt e Orli, nincsnek róla képek. :cry:

Supersonica: 1etértek!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104636 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Thaur/Böszi: Mi volt a BBC Prime-on?! (nekünk csak BBC World van... :x )


Izé... erre én is kíváncsi vagyok. :oops: Ugyanis nem sikerült egyedül lennem a szobában és ott nyáladzani, mert bennt volt tesóm aki mást akart nézni... de néha odakapcsoltam, akkor viszont orvosok meg ilyesmik voltak valszeg egy sorozatban, de egy szál Orlit sem láttam... :cry: De persze (remélem) ez nem kizáró ok...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104635 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem az 1 barátnő az egy KOMOLYABB kapcsolatra utalhat (szóval, nem a randizunk egyszer-kétszer típus, hanem éves-többéves kapcsolat, esetleg összeköltözés...), de amúgy ki tudhatja rajta kívül, hogy mit gondol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #104624 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, igen! 1etértek Nikével. Ahogy Orlit ismerjük, nem hiszem, h nagyon unatkozna 1edül... :wink: (A kis nőcsábász! :evil: )

Bár szerintem, hogyha van 1 állandó barátnője, akkor hűséges. Legalábbis ezt csak remélni tudom (nem bírom az olyan pasikat, akik minden másodpercben félrelépnek! :? )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104619 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szioka!
huh....már 1000éve nem voltam!Hiányzott itt mindenki és minden!
Rossz volt nélkületek...na jó nem offolok!
Most Orli barátnöi a téma?Hömm....
Augustíne: igazad van!nem hinném hogy egy 26 éves srácnak csak egy barátnöje lett volna eddig!
És azt sem hinném hogy hiánya lenne hiszen az még hogy nincs állandó partnere nem jelenti azt hogy mellőzi a hölgyek társaságát. :lol:
nem igaz?! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104615 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Barátnőkről szólva: Szerintem ez az "egy" úgy értendő, hogy egyszerre egy (ami ha jól belegondolunk egy igen nagyra értékelendő dolog, már hacsak a férfiúi alaptermészetre gondolunk).
Iras kérdésére visszatérve: Ezt attól az "egytől" kellene megkérdeznünk :wink:
:legolas3:

Amúgy kedvenc Orlis oldalamon( www.orlandobloom.co.nz ) különféle rajzok is találhatók, amiket úgy érzem magam is gyarapíthatnék, úgyhogy máris rohanok pingállani!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104611 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Layla Nénimë írta: 1 barátnője volt...


Már nem azért, de sztem nem csak 1 volt egész életében... Max. a forgatás előtti időszakban volt 1! (vagy még akkor sem... :twisted: :arrow: Na, jó, ezt nem gondoltam komolyan! :wink: )
Tényleg: hány hónapig/évig voltak 1ütt? ( :oops: :roll: )

Erwi: arany! *én is elolvadtam, mint Gollam a Tűz Hegyén!* :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104607 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj'stenem Iras! Bárcsak tudnám a választ! De amíg nem, addigis itt egy cukkkorfalat kép (remélem még nem nagyon volt, de ha volt is sz'tem nem lehet megunni!):
pages.quicksilver.net.nz/petra/teenscan.jpg :P
*erwianne közben halkan sóhajtozik és leolvad a székről*
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104563 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iras:HÚHA.... :oops: biztos jó mert eddig /legalábbis úgy tudom../hogy 1 barátnője volt..szóval eléggé..őmm..hiánya lehet...nem tom...de igaza van Augustíne-nak:mi tuti nem tudjuk meg.. :bawling:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104484 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Alameii: köszi a képet! (bár már láttuk) Hát, igen! Orliért már érdemes élni :arrow: sőt, én most csak a GYU-nak élek! :wink:

Melkor: igazad van, h feltehetőleg nem fogja senki sem megrendelni, de gyönyörködni csak szabad benne, nem? :D

Nekem Legsis Winampom van innen:
www.winamp.com/components/detail ... tId=114499

Iras: azt hiszem SAJNOS ( :D :wink: :roll: ) ezt 1ikünk sem tudja! :oops:

Ha jól tudom új képek vannak a NK-ből (nem biztos! :? ):
orlandomultimedia.net/nedkelly/nkimages.html

Amúgy ma lesz a Mondsomer Murders Orlis része a Danish tv-n 11:40-kor (nem tudom, kinek van, nekünk nincs!) Akinek véletlenül van, az plíz, VEGYE FEL!!!

/Off: nem akarok nagyon "modiskodni", de megint avn 1 olyan +érzésem, h Vic nem nagyon fog örülni a csetelésnek! :wink: /

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104469 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Már nem azért,de szerintetek milyen lehet Legolas az ágyban?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104468 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Wan aki Winapot használ?
És szereti a Gy.U-t? AZ feltétlenül töltse le a következő Winamp skint amihez a filmzenéket is adják! letoltes.prim.hu/index.prm?pid=1790

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104467 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na már megint mit találtam?
Akit érdekelnek hátterek, képernyőkímélők, Thames-ek akkor az az illető látogassa meg a
kereso.prim.hu/index.prm?q=Lord&t=LET oldalt!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104466 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali mindenki! Hát igazán szép! Mndenki csak kínozza magát azzal ,hogy egy íjat nézeget de kinek van erre több mint 200 eurója? :hein:
Bocsásson meg nekem minden LEGOLAS szerelmes de semmi értelme!
Én nem tudom mit tennék ha az egész világ belém lenne zúgva! (Na jó csak háromnegyed)
Nem is ismerjük lehet ,hogy egy pénzéhes ifjú aki még a saját ruhájit is ilyen nagy pénzért adja ( 200 euro úgy kb = 50000 Ft) 8O
Na mind 1! Ez saját vélemény!
:disappear:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104458 Írta: Alameii
Alameii válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziatok. Szép jó estét! :wink: Mutatnom kell nektek valamit sűgősen! :D

orlando.sweetinhibitions.com/1blackbg.jpg

Lehet ilyet már sokat láttatok... de úgy voltam vele, ha ezt meglátjátok valószínű ti is így reagáltok mint én 8O :o h: :eek4: nem hiszel a szemednek, egyszerűen elolvadsz... és rájössz ezért már érdemes volt élned...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104442 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica: ez gyönyörű 8O , bár nem hiszem, h +rendelem... :?

Thaur/Böszi: Mi volt a BBC Prime-on?! (nekünk csak BBC World van... :x )

Vic: annyira szépek ezek a képek!!! Ilyenkor le szoktam fordulni a székről... :D

Ja, ha jól tudom minden pénteken van az HBO-n egy "Mozi! Mozi! Mozi!" című műsor, ahol a műsor végén mindig leadják az USA Top 10 filmjeit!
Előző 7en 1., most pedig 2. ( :cry: )volt a GyU, és 2 jelenetet adnak le belőle, amiben LEGSI is szerepel!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104352 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kedveseim: egy élmény volt :) !

Most már hivatalosan is meg lehet nézni és rendelni Legolas íját:
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_555.php
[maga az íj - ide katt]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104209 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Rayan: teljes mértékben egyetértek veled, szépet írtál :)

Nos fantasztikus hírem van (legalább is számomra :D )!!!!

Akinek van BBC Prime csatornája, az péntekenként legyen szíves a TV elé fáradni 19.10-től-20.00-ig, ugyanis akkor vetítik a Casualty c. TV sorozatot, amiben Orli is játszik, de hogy mien szerepe van azt sajna nem tudom :)

Namarië!
Thaur

Nem tudom, hogy BP-en v. az ország más tájain lehet-e fogni, de nálunk lehet. :) :) :)



Nekünk van valamilyen BBC Primeunk... már beizzítottam a videót. Egy próbát megér.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104099 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli a Feb. Suosikki poszterben

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... 03feb2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #104097 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne: nem láttam még én sem a képet, nagyon köszi! :wink:

Ez félig OFF topic lesz, íme a legújabb TTT Decipher kártyák - Battle of Helm's Deep Packaging. Az egyik elején Legolas van, ráadásul istenien néz ki rajta! *sóhaj*
Bővebb infó itt:
decipher.com/lordoftherings/arti ... aging.html

Képek listája ebből a pakliból:
www.decipher.com/lordoftherings/ ... helmsdeep/

egy új kép a pakliból - KLIKK

második új kép- igaz, ez a rendes TTT pakliból - KLIKK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103988 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ugye ezt a képet még nem láttátok?! (Mert én sem: 8O )
Sztem még így is haláli jól néz ki!!! :D :
pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... 022003.jpg

Vic: az Elfheadet én is +találtam és betettem a Humor topicba... :oops: :wink:
:arrow: Otári jó! nem tudom ki találta ki ezt a sok ökörséget, de puszilom érte!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #103917 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Most próbálgatom Christina Aguilera-Dirrty c. számát az Elfhead 4. számával összevetni, aminek "Dirrrrty, Stiiiinky, Slimmmmy" a címe és Haldír énekli Legsie-vel felváltva. :lol: :lol:
[size=9:r3k6tvoa](Aragorn imádók inkább ne olvassák el... 8) )[/size]

Azt sajnos nem ismerem, bár a szöveg jó :lol: Nekem a We Will Wash You a kedvencem (Queen - We Will Rock You), szintén Aragorn a témája :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103826 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az angol HELLO! magazinban Orlando Bloom Special van:
www.hellomagazine.com/
Klikkeljetek rá a honlap tetején Orlira, és úgy jön be az egész anyag.

Ha pedig röhögni akartok, ezt feltétlenül nézzétek meg:
members.lycos.co.uk/greenleafgre ... album.html
Megjelent az Elfhead legújabb albuma. :lol: :lol: :lol:

Most próbálgatom Christina Aguilera-Dirrty c. számát az Elfhead 4. számával összevetni, aminek "Dirrrrty, Stiiiinky, Slimmmmy" a címe és Haldír énekli Legsie-vel felváltva. :lol: :lol:
[size=9:3ngjbgh1](Aragorn imádók inkább ne olvassák el... 8) )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.513 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére