Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102131 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Par telleg jo kep egy igencsak ohm.... egyeb iranyultsagu siterol:

lureofthering.com/pain.html Naggyon durva, de nekem nagyon tetszik. Uj aspektus.
lureofthering.com/unbecome.html kis pervi rajzolo :) Szegeny Haldirt es Legokat igy lealazni :D
lureofthering.com/reafrebng.html szep kep
lureofthering.com/dawnlyn1.html ez is szep :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102128 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hello mindenki:)
Hoztam pár képet, talán még nem láttátok.
De ezt a "Zöldlomb Legolas" elnevezést el kellene felejteni. Ez csak a magyar szinkron hibája. Soha nem hívták így sehol. Aragorn a filmben is azt mondja: Ez itt Legolas a Bakacsin erdőből.
www.geocities.com/jadeey21/image7a.jpg
orlandomultimedia.net/nedkelly/i ... elly14.jpg
nem tudom ismeritek e ezt az oldalt, de érdemes rajta körülnézni:
full-bloom.net/main.shtml
orlandomultimedia.net/nedkelly/nk25.jpg
orlandomultimedia.net/nedkelly/nk41.jpg
orlandomultimedia.net/nedkelly/nk40.jpg

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102097 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta:
Elsőként hoznék egy Orli képet még 1998-ból, amikor a fiúnak HOSSZÚ volt a haja!!! :lol: :lol: 8) www.theorlandobloomfiles.com/pic ... andid5.jpg


Istenkém, de beesett az arca!!!!cegíny:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102090 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli interjú:
www.nedkellythemovie.com/index.p ... rview&id=1

Hehe... Vic megelőzött :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102089 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Elsőként hoznék egy Orli képet még 1998-ból, amikor a fiúnak HOSSZÚ volt a haja!!! :lol: :lol: 8) www.theorlandobloomfiles.com/pic ... andid5.jpg

Ennyit írtak a kép alá:
"Here he is in 1998 at a Kriza Shop opening in London. The 2 lucky ladies are Sophie Dahl and Annabelle Rothschild."

A NED KELLY c. filmből egy halom képet találhattok ezen a linken:
orlandomultimedia.net/nedkelly/nkimages.html

Lehet videót is tölteni (Ned Kelly, beszélgetés Orlival), én most fogok hozzákezdeni. Annak itt a linkje:
www.nedkellythemovie.com/index.p ... rview&id=1

Az oldal jobb felső sarkában kell ráklikkelni, és úgy lehet tölteni. 2 és fél perc, kb. 1,5 mega.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102024 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Fereste: :D szvsz az óceán nem is lenne rossz!!! De mivel Lombfi Legolas vmi természetes dolog se lenne rossz pölö:vmi friss hegyi levegő,vagy fenyő... :wink:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101873 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm...

Szerintem Gimli használ axe-ot, mondja is Frodónak a FotR ban: And my Axe... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101857 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
parfümtéma: egyszer már kibeszéltük régen, hogy ki milyen illatot gondol Landohoz, de azért elmondom még1szer :wink: szal szvsz biztos ilyen axeos és egyéb férfidezodor rémségeket használ, de szvsz igencsak illenének hozzá a természet illatai, pl óceán, vagy füillat :) hmmmmm :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101840 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
erwi: ok, +nyugodtam! :D
Ivó: nem egy régebbi Im-ben van véletlenül ez az interjú?
Azt hiszem azt már régebben betették. Nem baj! :wink:
Lij válaszait sztem nem kell betenned, kivéve ha kapcsolódik az ő válaszaihoz!
Ööö...régebben (pár napja) betettetek 1 Orlis & kutyás képet, de csak egy pillanatra láttam, mert lefagyott a gép, és azóta nem találom. Még 1x betennétek? :roll: Köszi!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101779 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
bocs,nemtudtam,hogy már válaszoltak rá! :oops: majd az interjú után rakok be néhány képet is! :lol: :biggrin2: de csak akkor!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101778 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szerintem nem jelölték oscarra! :lol: De remélem Liv Tyler-t igen!!! /Arwen/ :-) lehet,hogy őt sem! :evil: ja,és majd holnap,vagy lehet,már ma,beírok 1 interjút orlandóval!!!!! :hello: csak az a jaj,hogy az interjúban benne vannak Elijah Wood válaszai is! :down: :itscool: Akkor most csak orlandóét írjam be? :wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101777 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen jelölték. A legjobb film díjára, és egy csomó technikai díjra, amikért szerintem esélyesebben indul. Mindig megvannak a favorizált filmek, és idén sajnos nem a Két torony az.
Viszont reméljük idén végre Orlando is ott ül majd a kiosztón :lol: , ha már egyszer tavaly nem hívták meg...

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101724 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsánat, nemtom, hol kérdezzem meg: Jelölték Oscarra? És ha nem, akkor mire? ( :roll: ) Az m1 híradójában egy pillanatra mutatták azt a jelenetet, amikor a rohírok körbefogják őket, de nem mondtak semmit sem a filmről.

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101714 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szvsz is használ valamilyen parfümöt. a pasik többsége használ(megjegyzem, néha túúl sokat.. tesik után pl. alig took megmaradni a padtársam mellett..)Illene hozzá a Hugo Boss:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101712 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug: Azt a Kate -es pletykát én is olvastam valahol, asszem az orlandomultimediás oldalon a news részben. Nem t'om pontossan címt :oops: . Amúgy nem volt túl meggyőző. Egy kép volt valaminek a címlapján, de tulajdonképpen nem is egy kép, amin mondjuk együtt mutatkoznak, hanem kettő összerakva, az egyiken az a Kate-csaj, a másikon meg Orlienk. Sz'al semmi konkrét bizonyíték és mi ugye a pletykákban nem hiszünk :wink:
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101696 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ha,szabad tippelnem,a kedvenc illata a friss levegő a hegyekben! Ugye,tudjátok,mire gonmdolok? :oops:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101694 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ööö...azt hiszem most nem fogok minden tm-hoz külön hozzászólni.
Vic: Még 1x bocs a csetetelésért!!! :roll: :?
Death: honnan vetted, hogy Kate-el (vagy hogy hívják...) jár?!
Az a Drew-s kép! velem sétáltatna kutyát... 8O Nem is tudtam, hogy ilyen jó barátok. :wink:
Off: szombaton láttam a Tehetséges Mr. Ripley-t Matt Damonnal, és az 1ik szereplőt (a filmben) úgy hívták, hogy Dicky Greenleaf!! :D Betegre röhögtem magam!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101676 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sztem használ parfümöt a drága :)

Néhány képecske:

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... game22.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... game23.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... /ttt63.jpg

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101656 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát szerintem minden képp férfi parfümöt használ a kis drága. :D

Vic:És ha már itt tartunk ,nem küldenétek nekem el 1 kis fictiont? :lol:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101630 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Parfüm????? szerinted használ parfümöt orli? :P :bounce: :-) vicces lenne,nem????? :-)

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101599 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem lehet tudni milyen illatot szeret, milyen parfümöt használ Orlando?????? :lol:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101578 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Vic: Köszi,hogy VÉGRE VALAKI ÉSZREVETTE ELSŐ KÉRDÉSEMET!
Azokat kb. merrefele írtátok,ugyanis elég fárasztó lenne végigolvasni 401
oldalt.


Nem a topicba gépeltük be, hanem egymás között csereberéltük személyesen és mail-formátumban. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101569 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És itt van még egy gyönyörűséges Orli kép, az amerikai YM magazinból (amit lehet nálunk is kapni, egyébként márciusi szám lesz 8) )

klikk ide - Orli bokszol
(Ha nem jönne be, akkor klikk a linkre és keressétek meg a legalsó képet)
orlandomultimedia.net/news2002/n ... 2002b.html

Ha valakit bővebben érdekelne, hogy még milyen külföldi újságban lehet Orlit/Legsie-t találni, itt egy link:
orlandomultimedia.net/news2003/f ... 2003d.html

Még egy Orli kép, hatalmas barna szemekkel:
pachome1.pacific.net.sg/~jsparin ... en0303.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #101565 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
EZT NÉZZÉTEK!!!

Orli és Drew Barrymore együtt kutyát sétáltat!!!!


www.full-bloom.net/images/misc/globe112602.jpg

8) :wink:
Ne felejtsétek lejjebb tekerni a képet, mert három kocka van egymás alatt... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101543 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Kedves Ezüstliliom!

Természetesen bárkinek, ha kérdése van Orlival/Legolasszal kapcsolatban, megpróbálunk válaszolni. Olyan kérdésekre is válaszoltunk akár többször is, amelyeket már sokszor kitárgyaltunk. Egyszerűen azért, mert tényleg senkitől sem lehet elvárni, hogy végigolvasson 401 oldalt.
Volt nagyon sok téma, amit alaposan kibeszéltünk az elmúlt több mint egy év során, ... voltak szép számmal Legolasos és tündés versek, ...


Wow! Azokat megkeresem, köszi! :)

Vic írta: Nem igaz, milyen jól esik nosztalgiázni... bocsi érte... *sóhaj*


Megértelek. Én is így vagyok a kedvenc topikjaimmal. :)

Vic írta: De természetesen ez nem jelenti azt, hogy nem lehet ezekkel a témákkal kapcsolatban újra kérdezni bármit is.
Kérdezzél bátran akár priviben, akár itt, de tényleg megkérnék mindenkit, hogy olvasson hátrább néhány oldalt, ahogy itt MINDANNYIAN megtesszük. Ez minden fórum alapja.


Igenis értettem! :wink: Visszaolvasok szívesen, csak apránként.
És ha már felajánlottad, írok privit is. :roll:
Remélem, nem léptem túl a "csethatárt". :look:

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101540 Írta: Ezüstliliom
Ezüstliliom válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Beleg Cúthalion írta: Orommel jelzem minden erdeklodonek, hogy helyesnek bizonyult a tunde-fonassal kapcsolatos elkepzelesem.
Yavanna a hetvegen Szegeden mondta hogy meg tudja csinalni es pont ugy csinalta ahogy en is gondoltam. Nagyon szep lett, es nagyon tartos is.
Este alig tudtam szetszedni a fonatot, olyan erosen tartott, pedig eleg vekony szalu es selymes a hajam.

Szal ha valakinek kell, talikon meg tudom csinalni, de Yavit is kerhetitek, aszonta 1500 Ft/koponyaert megcsinalja :lol: :lol: :lol:
Na jo, csak vicc volt, de biztos segit megcsinalni. Nagyon profi benne.

Beleg


De klassz!!!! :itscool: Én is szeretnék ilyet! Általános iskolás koromban tudtam is valami hasonlót (hogy is hívtuk akkor?), de már elfelejtettem. :( Na, majd valamelyik talin... Addig is próbálom a weboldalról.

"...Ha játszol gitáron, zongorán,
érezd, hogy lehetnél vidám!
A húrok benned feszülnek..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101468 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Teljesen igazad van Penngaladiel!
Szerintem is direkt érdekes arcú embereket válogattak a tünde szerepre,mert akkor nem is lenne olyan jó,nem? :wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101464 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: azért láttam részletet a filmből,de nem tudom elképzelni,hogy miért ilyen rondák a tünde pasik.Ez Legsire nem értendő.Nem tudtak normális kinézetű színészt választani????

Rondák? :?: :!: :evil:
1) Először nézd meg a filmeket, és utána mondj véleményt.
2) Szerintem direkt érdekes arcú embereket választottak a tünde szerepekre, hogy kihangsúlyozzák: ők nem emberek, hanem tündék. Van köztük több jóképű is, mint pl. szívem csücske, Haldír, és a tesói sem csúnyák. Furcsák, az biztos, de ez tudod azért van, mert nem találtak élő tündéket, akik eljátszhatták volna a szerepeket :P Én sem ilyennek képzeltem a tündéket a könyv alapján, de szerintem határozottan jók.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101457 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez lehet,hogy off,emtudom eldönteni! :oops: Na mind1,azért beírom! :P

Na,szóval, a http://www.im-net.hu-n is vannak Gy.U-ás képek,topicok! Tökjó képek vannak ott,meg persze itt is! :wink:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101444 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Supersonica:Hát ez gyönyörű.Nem lehet valahol ilyet kapniazért láttam részletet a filmből,de nem tudom elképzelni,hogy miért ilyen rondák a tünde pasik.Ez Legsire nem értendő.Nem tudtak normális kinézetű színészt választani????

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.544 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére