Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #100061 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
lenne egy kicsit OFF, de mégis ide illö kérdésem: a theorlandobloomfiles.com (vagy mi) képei soha nem jönnek be, egy kis négyzetbe vmi blabla van írva. regelni kell erre az oldalra hogy láthassam a képet, vagy mi a szösz?? nagy szívfájdalmamra így azt a képet sem láttam, amit Csavargo mutatott és állítólag hasonlít azon a képen Sven Hannawaldra, és én naonnaon szeretném látni azt a képet :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100000 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet hogy volt már ez a kép, de emlékszem, szilveszterkor, mikor néztük a Black Hawk Down-t Debrecenben, reklamáltuk, hogy a pletykák ellenére nincs benne ez a rész:)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/mo.../bhdfeaturette80.jpg
No, ez csak a DvD-n van..
Itt sok kép van még: www.theorlandobloomfiles.com/pictures/bhdfeaturette2.html

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99993 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Zizi írta: szia!!


Kedves Zizi!
Megkérnélek, hogy a továbbiakban csak akkor írj be valamit BÁRMELYIK topicba, ha valami véleményed, hozzászólásod van a TOPICBAN olvasottakkal kapcsolatban.
Az ilyen "szia!" "hogy vagy?", "mit olvastál?" stb. hozzászólásokat a moderátorok (mint pl. én) azonnal törlik.

Előre is köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99991 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orli,

Nezz be a Haldir topicba, ott csakis orola van szo :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99990 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az én kedvencem az, mikor Legolas lesnowbordozik a lépcsőn!!!

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99989 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valaki nem tud valamit mondani a Haldír játszó srácról? :lol:
Előre köszi!!!! :legolas3:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99983 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocs, hogy bepofátlankodok (hehe, a hűtlen 8) ), de ez a cikk már megint... Ugyan én már nem tudom, az újságokban leközölt dolgokból mennyi származik tényleg Orlitól, és mennyi a pletyka, de mintha olvastam volna egy interjút Orlival, amiben cáfolta ezt a sztorit, hogy André nyúlta volna le a barátnőjét... na mindegy. Csak egy kérdés volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99980 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha már volt, elnézést kérnék, de én nem találtam meg.
Orli a TOPP magazin februári számában:

orlandomultimedia.net/news2003/f ... 2003d.html

A címlapon baromi helyes a fiú, de én azért nekiesnék és megborotválnám. 8) :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99979 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Megint moderálnom kellett, utólagosan elnézést kérnék az érintettektől, de ugye mindenki tudja, hogy ez egy Legolas/Orli topic és nem a tolkien-chat? :oops:

Mindenkinek köszönöm a képeket, hozzatok minél többet! :D
Supersonica: nekem most nem jön be az Elflady, úgyhogy remélem, hogy ez csak átmeneti állapot és a csaj csak próbálgatja a szervert.


Csajok, kérdés: szerintetek KI EZ a lány???
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... iere51.jpg
A testvére nem lehet, mert róla már láttunk képet. Rajongó, valami híresség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99946 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ithil: tőlem is 1000 hála, mert már régóta vadászok a tünde szövegekre!!! NAGYON KÖSZI! :D
Supersonica: anniyra ari aza kép, a könyvjelzők pedig GORNIK! A legjobb a 2. sorban az 1. (azt hiszem). Az van ráírva, hogy : "Owner of my heart!" :D :D
Amúgy az a lembas receptje?! Le tudná vk. fordítani? 8O :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99943 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Könyvjelzők:
www.theorlandobloomfiles.com/amusement/bookmarks3.html
{Holnap kocogok fotópapírért... :oops: }

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99935 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
The OBL

Dolly Competition to Meet Orlando
From Lomelinde: In Dolly (Australian) magazine it has a competition to meet Orlando; you win two tickets down to Melbourne, free accomodation and you get to go to the world premiere of 'Ned Kelly' and obviously you also get to meet Orlando. Along with your details you have to tell them "If you could ask Orlando any question, what would you ask him?"

HMMMM, most szeretnék Ausztráliában élni!!!

Lembas
- submitted by Robin C. Poe
What Tolkien says about Lembas
-They contain honey
-they are light-colored on the inside and light brown crust
-they are thin and regular-shaped. This implies they were made on some kind of griddle iron. The closest modern equivalent is a Krumkake iron. I used a pizzelle iron

Some other things we can guess.
They contain the fruit and maybe the flower-water of the Mallorn tree. I substituted oranges, although kumquats or a hand of Buddha fruit might be better.
They probably had some kind of finely ground light-colored nut in them. I used almonds.
They contained some kind of nourishing flour. I used semolina flour, which is a more primitive flour, and also more nourishing.
Galadriel probably used some kind of grinder to refine the ingredients. I used a blender.

The recipe:
3 eggs
1 cup honey (preferably wild honey)
1 tablespoon grated orange peel or three kumquats or one large finger of a hand of Buddha.
2 teaspoons orange flower water (optional)
3 oz blanched almonds
1/4 cup melted butter
2-1/4 cups semolina flour
1/2 teaspoon salt

Place eggs, honey, orange peel or other fruit, orange flower water, and almonds in blender. Blend on high for 3 minutes. Add 1 cup of the flour. Blend for 1 minute. Scrape into a bowl and add remaining flour and salt. Whisk or stir until well blended. Bake lembas on a pizzelle or krumkake iron 15 seconds each or until lightly brown. You may substitute a waffle iron but add a teaspoon of baking powder. The texture will not be quite accurate in a waffle iron.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99931 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lányok, újra műxik az elflady.com :)

Rögtön találtam is egy gyöngyszemet... elflady.com/legolasgreenleaf/fotr/lothlo...fotrspecmovie101.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99929 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
100000000 hálám!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99926 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
erwianne:
www.elvish.org/gwaith/movie_elvish.htm :arrow: itt megtalálhatók a tünde szövegek +angol fordításuk

Legolas magyar hangja: Rékasi Károly

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99924 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most lehet hogy kissé tájéxatlannak fogok tűnni, de meg tudná nékem valaki súgni, hogy ki a mi Legsienk magyar hangja?
Meg lehet, hogy ez nem az a topic, de nincs valahol véletlenül valami jegyzéke a tündeszövegeknek, amit a filmben mondanak? :hein:
:legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99902 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, igen! Én is 1etértek! :wink:
Supersonica: ha a Haldír topicban a beszólás kapcsolódik Legsihez, akkor betehetnéd ide is, nem? :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99805 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet (szinte biztos...??), hogy lattatok mar ezeket, de ha esetleg nem...


www.orlandomultimedia.net/news20 ... aryear.jpg
www.orlandomultimedia.net/news20 ... aryliv.jpg

(Jobb egergombos feladat.)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99772 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: :arrow: Beleg, foleg Neked :)
Áprilistól Legolas íját (Galadhriel ajándékát) árulni fogják :) még nincs info, hogy hogy fog kinézni, de szép lesz biztos (aztán lehet, hogy nem is fogják árulni...)


:eek2: Fuu, nagyon koszi hogy szoltal. :eek2: Csak most tudtam benezni, reg nem jartam erre, de valami megerzes feleseg aszonta nezzek be :)
Mostmar tudom, Az Ij hivott, azt suttogta: "Beleeeeg, Beleeeeg"

:lol: :lol: :lol:

Ki arulja mikor es hol???

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99767 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Biztos voltak már ezek a képek, de attól függetlenül ... csöpp-csöpp!
www.orlandobloom.co.nz/images/ob74.jpg
orlando.glisten.net/gallery/arena01.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99666 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jajajajjjjj, viele Bussi, Andrea! Ich schreibe bald!!!!!

Múltkor megírtam Andreának, osztrák barátnőmnek, hogy Orlando a kedvencem, most meg küldött egy cikket a Topic-ból (burárum, szerintem erről beszéltetek a múltkor :D ). Jajjj, de örülök! A második levelemben meg én küldtem neki egy Bro'sis posztert :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99646 Írta: erwianne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99645 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Köszke Augustíne! Sajna nem jön be a link, majd még próbálom párszor. Közben megtaláltam a régit. Supersonica wrájtolta ide jan.22.-én.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99638 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Itt a link:
wwwusers.imaginet.fr/~smartin/elfique/numbers_eng.html
A 9-esnél az a jel van a Bravo-ban, de az egész alakos Orli képen, ahol jól látszik a kezén a jel, ott NEM! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99633 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hoppá! most + a Calcium Kid forgatásáról találtam néhány édi képet!!! 8O
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/calciumkidpress.html
nagyon aranyosak!
Az utolsó előtti sorban az 5. képen KI AZ A CSAJ??! :evil: (én mindig csak az ilyen képekre figyelek fel! :roll: :wink: )
Az utolsó sorban az utolsó előtti kép pedig iszonyat aranyos!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99632 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hogyne értenénk! :D És kösz'öm szépen , levadászom Bravós barátosnémat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99630 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt tudom, hogy régen betette ide supersonica vm.-lyen "sztártetkó"-s oldalról. Meg az előző Bravo-ban (amiben a DRÁGASZÁG van!) is van egy nagyított kép csak a tetkóról, bár nem tudom, hogy az az övé-e!
Az 1. képen az 1ik tetoválás van, de nem nagyon látható (Orli egészben van rajta! :wink: ) a Bravo-sban + a másik, ráadásul a neten +néztem a tünde-írásoknál, hogy a 9-es az az, ami a 2. (közeli) képen is van :? Remélem értettétek... :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99625 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne! Köszke, habár nagy sajnálatomra nem voltam jelen a koccintáson, de balahol majdcsak meglelem amit keresek! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99623 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hódica: voltak már, de Legsiből sosem elég, úgyhogy nagyon köszi!! :D
Jah, 12 gyönyörű, új képet láttam Legsiről a PotC forgatásán készült interjúról (legalábbis szerintem az)!:

www.theorlandobloomfiles.com/pictures/en...ivepirates02dec.html
A tetkójával kapcsolatban: én már Lijen is + Orlin is 2fajta tetkót láttam, úgyhogy mostmár nem tudom, melyik is az igazi! :? (Mutattam is mind a 2 fajtát a koccintáson!)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99621 Írta: hódica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.519 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére