Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #99295 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
wallpaper: members.lycos.co.uk/greenleafgre ... paper.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99269 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én ma láttam negyedszer, és még mindig isten :lol: , de Haldír is, és a tünde sereg...

Ma feliratosan láttam, és szerintem is sokkal jobb az eredeti, látszik, hogy iskolázták a szereplők tünde kiejtését (míg a magyar szinkronét nem ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99265 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megacuki képek!
A oldalról készült hajas képekről jutott eszembe, hogy én nem kapkodok, mint a parókakészítő, mégis mindig idétlenre sikerül a hátsó fonatom! Ráadásul nem is sikerült még pontosan a tündefonás, de nem tudom hol rontom el!
Ja és ma láttam 6odszor a filmet, és megállapítottam, mint minden alkalommal, hogy Legolas egy isten!!! :legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99264 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Áhhh: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... iere71.jpg

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... /sag32.jpg

Ennek a site-nak a linkjét még nem láttam itt (de most épp temporary nem elérhető)
www.orlandoshaven.tk/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99222 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon szépen köszi, hogy tartottátok a frontot, amíg nem voltam, és nem csetteltétek szét. 8) Puszi mindenkinek a képekért! :D

Hoztam Nektek néhány új Legsie képet (Legsie-t csak mi - illetve a világon a Legolas rajongók - becézzük így, a könyvben nem használják, de sokan sokféleképpen rövidítik a nevét. 8) Nekem a Legsie a legszimpatikusabb, de mindenki maga dönti el, hogy melyiket használja. Tul. képpen a LEGOLAS a legszebb, de azért Neki is "kijár" a becézgetés. 8) :lol: )

További tesztfotók, ezúttal a haja oldalról (nézzétek meg, hogy a hátsó tincs mennyire szálkás, mennyire kapkodhatott a parókakészítő...)
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoto16.jpg
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... hoto17.jpg


Gyönyörű Legsie-képek egy brazil újságból, csak jobb egérgombbal menteni tudjátok a saját gépetekre, mert le van védve a kép:
orlandomultimedia.net/news2003/j ... 013003.jpg
orlandomultimedia.net/news2003/jan/bra_set.jpg
orlandomultimedia.net/news2003/jan/bra_set2.jpg

Mutatok Nektek egy csomó gif-fájlt, tehát mozgó animációkat. A képekre ráklikkelve meg kell várni, amíg betölti őket, és utána mozognak. :lol: :lol:

Itt találhatóak:
www.elvesrule.com/

Haldír őrülteknek is van jónéhány Haldíros is! 8)

A két kedvencem:
www.elvesrule.com/images/dead.gif
www.elvesrule.com/images/terrible.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99135 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kirakós Orlandoval:
209.61.158.218/ms/z.php?ui=24880 ... assic&q=gt

Többféle kép is van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99120 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OK, persze! nem a te hibád, hogy vk. nem tud rajzolni! :roll: :?
Jahj! LEGSIKÉÉÉM! Rayant kell idéznem: "Nagyon ott van" a pasi!! 8O
*csöpp*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99118 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug: jooooovanna, ugy adtak nekem, hogy Legsie-s...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99116 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Reinatha\n

Fan art:
www.velkomin.is/greta/uploads/Im ... J.Kluk.jpg
quote]

Khömm... :roll:
Alyr: Szerintem mindenki úgy ejti, ahogy akarja (pl.: Tolkien-t is "Tolkin"-nak ejtjük, de lehet "Tolkien"-nek is!)! Én speciel "Legsi"-nek ejtem, Dodiee pedig azt hiszem "Legzi"-nek, nem? :)
Hogy miért nem találok soha semmit az újságosnál??! :evil: Az OKÉ sincs meg, a bnőm viszont azt mondta, h lehet, h odaadja a Best-es cikket! Aztán a német Bravo-ról is lemaradtam, viszont a német GIrl-ben van 1 gyönyörű poszter, és a magyar Girl!-ben is biztos lesz szó Orliról!


ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99111 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99110 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A mai BEST-ben háromoldalas GyU bemutatás: erre ezek a nagyoninkompetensek PONT LEGSIE-T nem rakják bele. De Arwent, Celebornt és Elrondot igen! KIHALOK!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99096 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Végre ismét bejött a fórum!

Én speckó Legszi-nek mondom. (vagy x-szel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99088 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem csak egy kérdésem van:

Ha Legolas Legsie, akkor hogy lehet "Legsi"-nek ejteni?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99009 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És ez a kép...
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... v/foh9.jpg

KÉSZ VAGYOK :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99004 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Megtaláltam!!!
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... bttt11.jpg
Nézzétek meg ezt a képet. Orlival szemben a dublőre áll, Legolas cuccban 8)


Nem mondod, volt dublőre is :?:
Nemrossz, nemrossz ;)
Jöhetne velem ő is Bakacsinerdőbe:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99003 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megtaláltam!!!
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... bttt11.jpg
Nézzétek meg ezt a képet. Orlival szemben a dublőre áll, Legolas cuccban 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98989 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF

Andragorn írta: Köszi a tájékoztatást. Ha tudnám, hogy hogy kell képet bemásolni, megtenném, de sajna elég szerencsétlen vagyok. :oops:
Ezek szerint Te meg tudtad nézni? Mert én kifejezetten egy képre gondoltam, ami szerintem nagyon sexi a fiúról. :itscool: :itscool: :itscool:

Jól csináltad, a kép linkjét kell beírni. (Elvileg képet is be lehet rakni, csak nem illendő, mert nagyon lelassítja a fórumot.) Csak van olyan, hogy védik a belső oldalakat, és ilyenkor nem lehet az oldalt ilyen módon elérni. Ekkor jön a linkre jobb gombbal klikk, menüből Save target as.../Cél mentése másként... technika, és akkor a gépeden meg tudod nézni a képet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98936 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megnyugtattatok;ezer köszönet.
Én már hetekkel ezelőtt megvetettem a tesómmal az OKÉ-t. Az általános sulikban lehet kapni, az újságárusoknál vagy egy hónapot kell várni.A cikk jó, a képek mégjobbak.

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98858 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Andragorn, köszi! A jobb klikkes módszerrel le lehet menteni.
OFF: Egyébként pedig módosíthatod a hozzászólásodat, nem kell ennyiszer beírni ugyanazt. Ha be vagy jelentkezve, a saját hozzászólásaidnál az Idézet gomb mellett egy Szerkeszt gomb is található, amivel tudod javítani a hozzászólásaidat.


Köszi a tájékoztatást. Ha tudnám, hogy hogy kell képet bemásolni, megtenném, de sajna elég szerencsétlen vagyok. :oops:
Ezek szerint Te meg tudtad nézni? Mert én kifejezetten egy képre gondoltam, ami szerintem nagyon sexi a fiúról. :itscool: :itscool: :itscool:
Ha valaki nem tudta volna megnézni, akkor leírom, hogy hol találtam:

www.gyurukura.lap.hu

Ezen belül a "Magyar rajongók" és azon belül a "My lotr world"
Rá kell kattintani a képre és bejön egy oldal. Ekkor az "itt nézhettek képeket a színészekrol" kell rákattintani. Bejön sok kis kép és a legalsó sor balról a második képre gondoltam. Egy fekete-fehér kép, de isteni!!! :up:

Na, remélem, most már szerencsével jártok.
Ha valaki el tudná nekem magyarázni, hogy hogy kell képet bemásolni, megköszönném!! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98828 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dodiee, mp3-ban megvan, ha az jó, azt hiszem, nem pontosan ugyanaz a duma, mint a DVD-n, de ugyanaz a sztori. Meg persze fülelni kell nagyon, mert Billy kiejtése.... :shake:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98800 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pennie: én nem ismertem ki magam azon az oldalon...ha fenn is van ott, én nem lelem..de azért köcci:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98759 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Andragorn, köszi! A jobb klikkes módszerrel le lehet menteni.
OFF: Egyébként pedig módosíthatod a hozzászólásodat, nem kell ennyiszer beírni ugyanazt. Ha be vagy jelentkezve, a saját hozzászólásaidnál az Idézet gomb mellett egy Szerkeszt gomb is található, amivel tudod javítani a hozzászólásaidat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98711 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nektek bejön? Mert nekem nem, pedig esküszöm az elobb néztem.
Na mindegy.
Menjetek a www.geocities.com-ra és a keresésbe írjátok be a nevét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98708 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocsi, elütöttem, de itt van mégegyszer! :oops:

www.geocities.com/nillosse/haj.jpg
www.geocities.com/nillosse/Macho.jpg Na ez a kép nem semmi!



Remélem, most jó lesz!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98706 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok Legolas rajongók!

Itt olyan képeket láthattok a srácról, hogy csak na!
Igaz nekem Aragorn egy ici-picit jobban tetszik, de ez a fiú is nagyon helyes! :oops:

www.geocities.com/nillose/haj.jpg
www.geocities.com/nillose/Macho.jpg Na ez a kép nem semmi!

Csak semmi "rosszre" nem gondolni!:nono: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98627 Írta: Penngaladiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98623 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Újabb kvíz: Melyik tünde lennél a GYU-ban?
www.quizilla.com/users/Elfy/quiz ... e%20You%3F

Dodiee, szerintem a nostale.raindrops.hu -n találod meg. Ha megvan, linkeld be ide is! Köszi 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98617 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pennie:figyu, átnyálaztam a honlapodon a naplókat, de nem találom azt a részt amit keresek.. csak álmodtam, vagy van egy olyan rész, amiben Billy vagy Orli mesél az első találkozásukról, hogy a repülőn futottak össze?? tudja valaki hol tudnám ezt megtalálni? vagy valaki el tudná küldeni? Eseetleg, de most már pofátlan vagyok, nem tudná valaki a bővített CD extrái közül nem tudná leírnui nekem amikor Billy mondja ezt? tudojátok, arra gondolok, amikor Billy meséli, hogy koccintottak a szülinapjára, de mire Wellingtonba értek, még mindíg szülinapja volt. Nagyon lekötelezne aki megtenné ezt nekem...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98613 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:lol: :lol: Szavazás: Legolas vs. Haldír :lol: :lol:

www.misterpoll.com/1947796572.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98575 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha valakinek van BBC Americája, akkor please :)

TV Watch: Orlando On 'So Graham'
1/28/03, 12:56 pm EST - Xoanon

Debra writes: I noticed last night that the 'So Graham Norton' episode with our own Orlando Bloom (Legolas) will be re-broadcast on BBCAmerica at 11pm Eastern TONIGHT (Tuesday, Jan. 28).

:legolas5: hajrá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.620 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére