Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #99620 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ja és valaki egyszer belinkelt képeket Orlie tetkóiról, de egyszerűen nem sikerül megtalálnom! Valaki igazítson útba legyen olyan kedves! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99618 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eszembe jutott még egy rész, amit alaposan megfigyeltem. Mikor Aragorn visszatér a műmeghalásból és Kürtvárban összefut Legsienkkel, és Legsienk átadja nékije a nyakláncot, amit elhagyott a csatamezőn, na sz'al akkor figyeltem fel rá, hogy MILYEN GYÖNYÖRŰ A KEZE!!! (Nem Aragornnak, hanem Legsienknek.) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99608 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is hülyeség! Ez úgy hangzik hogy: Lego/ó így lehet érteni nem?
Borzasztó!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99606 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:arrow: Beleg, főleg Neked :)
Áprilistól Legolas íját (Galadhriel ajándékát) árulni fogják :) még nincs info, hogy hogy fog kinézni, de szép lesz biztos (aztán lehet, hogy nem is fogják árulni...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99599 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: És jó a cikk? 8O 8) :D

Igen, a Rég Várt Ünnepélyről szóló cikk kifejezetten jó! És nem is írnak benne baromságokat. :D (A pénteki talin körbejárt az újság.) A hozzá tartozó egyik képen pedig meg lehet tekinteni az én kék Gy.U.-mat. :wink:
A filmről szóló cikk viszont elég érdekes (mobiltelefonáló orkok, stb., bizonyíték nélkül). :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99589 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És jó a cikk? 8O 8) :D

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99573 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!
Ma megvettem a Cinemát. Nem mondhatom, tényleg kitettek magukért! Egészen sok GYU-s dolog van benne. Még az "Egy rég várt ünnepély"- ről is írtak egy oldalt. De viszont találtam egy olyan dolgot, ami úgy gondolom egy kissé nevetségesen el van írva. Hogy aki nem olvasta, az is értse, beírom az idézetet:

"Nem minden párbeszéd sikerült túl szerencsésre, a csata hevében el-elhangzik pár túlságosan patetikus mondat: "Vörösen bukik le a nap. Ma éjjel ömlik majd a vér." Ám mindezt feledteti..."

Én úgy gondolom, hogy ez a mondat eredetiben inkább így hangzik:
"A red sun rises. Blood has been spilled this night." - "Vörös nap virrad ránk, vért ontottak az éjjel."
Szóval a nap nem nyugszik, hanem kel. És persze nem ontani fogják a vért, hanem ontották! Ezen kívül ezt a mondatot szerintem nem kéne semminek sem felejtetnie, mert ez egy szép tündés mondat, egy mellesleg nagyon szép tündétől. És ha már itt tartunk, nem is a csata hevében hangzik el. :evil:
Azt nem értem, hogy miért a mi Legsienket macerálják, miért nem azt a mondatot, hogy "Heten indultunk Völgyzugolyból!" :roll:
:oops: :oops: :oops: Elnézést, hogy így kifakadtam, de ezt most muszáj volt!

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99560 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm...
Végre egy hozzászólásom amire reagálnak...

én egyébként bármily furcsa és legolasnak hívom legolast méghozzá Legolasznak ejtve... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99556 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Csavargó: sajnos nekem vmiért nem jön be az a kép, de szentem Lando nem vmi Svenes :D egyébként mindkettejüket imádom, sőt mondhatom, hogy Svent jobban, de szentem akkorse hasonlítanak egymásra, max nagy vonalakban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99549 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De ha megüti magát,vajon hol ??????? :lol:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99501 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap megnéztem hetedszer is a Filmet, külön figyelve Legsie (én s-sel ejtem, amúgy) minden egyes mozdulatát, és nem akarok belekötni, de mikor keccsel telt, légies mozzanatával felkapaszkodik a lóra, akor Gimli mögé ül, de pillanatokkal később már Gimli ül őmögötte. Meg azon is filóztam, hogy ugye ott van az a bazinagy és irtókeménynek látszó nyeregkápa (vagy hogy az ördögbe híjják) , vajon nem üti meg magát??? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99500 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
jobbklikkel le lehet menteni:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99499 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Even!!! ez az a kép!!! amit mutattam pénteken, és kérdezted hogy honnan van.. vagy nem te kérdezted, de valaki kérdezte!:))
Csavargó: próbáltam én is belinkleni, nekem se ment...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99497 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
eredetileg ide azt írtam, hogy nemsikerült. De mégiscsak sikerült!


Üdv:Csavargó (csavargómosmántéllegszégyellimagátmerészahnaksokatkellmajdtörölnieadráganetidejében csavargónaonkifogkapni rosszcsavargócsúnyacsavargó)

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99492 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.theorlandobloomfiles.com/pictures/magazine/orlando1.jpg ez az !

Szóval Orli vagy Sven?

Üdv: Csavargó (mostmárleállítommagam)

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99490 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ez marha jó!!
hogy kell képet berakni?


Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99489 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez egy 3Mb-s gif, de megéri. Csak egy kérdés:Ki van a lovon??? :roll:
www.theargonath.cc/characters/legolas/animations/lrtme12.gif

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99488 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
az orandobloomfiles Képek közt az első oldalon van egy kép (utolsó előtti sor utolsó kép), na ott pont úgy néz ki mint Sven Hannawald (simán össze lehetne keverni őket) (nemtom hyogy kell ide berakni)

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99447 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Supersonica írta: A németek pedig Legochen-nek becézik (Legotyen :lol: )


Nem hiszem hogy Legotyen... hanem inkább mint a Mädchen. Ha jól tudom, az se egészen [métyen] hanem [métyhen] vagy [métyhjen] valami ilyesmi... [size=9:3as6ii9f](ezt csak zárójelben jegyzem meg, de asszem a ty ráadásul úgy hangzik mintha egy kis gy is lenne benne, de ezt így nem merem állítani)[/size]
Szóval Legolas mint ahogy írtátok szerintem is Legohjen lehet és (de ez csak tipp) megnyomják benne h-t).

A Legsie szerintem (is) Legzi-ként hangzik a legjobban, esetleg egy z-sz keverékkel.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99440 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A "Lego" valóban szörnyű, nekem pl. - és gondolom sokmindenkinek- az építőkocka ugrik be róla. Sz'al be is pipulok rendesen, ha így hallom becézni valakitől! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99439 Írta: Mezsgyés Ifosz
Mezsgyés Ifosz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És mit szóltok a "Lego" féle becézéshez?
Szerintem borzasztó! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99433 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legohjen? És a németek hogyan becézhetik?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99400 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a ty szerintem inkábbb hj-ként kell ejteni. Szóval nem (fonetikusan) Legotyen hanem Legohjen

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99372 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az oroszok vajon hogy becézik? :D

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99364 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A németek pedig Legochen-nek becézik (Legotyen :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99354 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én meg z-vel ejtem.Legzi.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99339 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Én speciel "Legsi"-nek ejtem, Dodiee pedig azt hiszem "Legzi"-nek, nem? :)


Inkább sz-szel, de én Tolkien-t is többnyire Tolkiennek ejtem:)))de már kezdek leszokni róla:)) Aug "Legsi"-jét meg már teljesen megszoktam:)) különben tökmindegy. aki nem tudja hogy ejtse, mondon Legolast :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99338 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:bawling: Tudnátok nekem valami kis információt adni Legolas apjáról?
Sajna még a Babót se sikerült megvennem.

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99337 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:) Tök jó nektek,hogy már láttátok a filmet.Na engem bezzeg nem engednek a pocsék jegyeim miatt! :cry:

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99297 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lehet, hogy időközben már volt, de azt tudom, hogy annakidején nagyon vadásztunk erre a képre:
kep.tar.hu/noomel/images/pic1788914.jpeg
Vic, főleg neked! :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.517 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére