Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #103823 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A nap legfontosabb híre:
megint működik az Elflady honlapja:

www.elflady.com/legolasgreenleaf/


Rögtön innen egy kis nyalánkság:
www.elflady.com/legolasgreenleaf ... oalbum.jpg
Új Legolasos fotóalbum. :lol:

De ha már itt tartunk, ezeket a Legsie-kártyanaptárokat is elnézegetném a bérletem hátoldalán... :wink: :
klikk ide érte

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103822 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nornorë írta: De szeretnék ilyen kártyákat ....
www.deltavision.hu/upload/kartya ... N05012.jpg
www.deltavision.hu/upload/kartya ... N05121.jpg

Nornorë: OFF: Ugye tudod, hogy ezeket itt nálunk Magyarországon is lehet kapni? Ha tényleg szeretnél ilyen kártyákat, menj át a kártyás topicba (vegyes fórum) és kérdezz rá ott, vagy írj egy privit nekem, és megírom, hogy kb. mennyiért és hol lehet kapni.

Minerva írta: Tudom, h egyesek nem szeretik de itt egy manga kép:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ay0203.jpg

Enjoy!

Minerva: Én speciel imádom a mangát, úgyhogy nagyon köszi ezt a képet. Ha találsz még, rakd be ide nyugodtan. Köszi. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103785 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
De szeretnék ilyen kártyákat .... www.deltavision.hu/upload/kartya ... N05012.jpg
www.deltavision.hu/upload/kartya ... N05121.jpg

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103773 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudom, h egyesek nem szeretik 8) de itt egy manga kép:

members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ay0203.jpg

Enjoy! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103676 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nah, de rég voltam itt

lehet hogy erről volt szó, de BG-ben olvastam, hogy Orli vegetáriánus...hm...ezt nem tudtam.....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103628 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Saczy írta: Most komolyan ugyanaz a szinkronja Orlinak mint Viggonak a G I Jane-ben??hát ez kicsit fura....ugyanis két különböző emberről beszélünk..... :D

Furcsa, de ez az igazság. Két különböző ember, ugyanazzal a szinkronhanggal. (Tudom, hogy ez másik topic, de Viggo-t néha Stohl András is szinkronizálja)
Lányok, a Vic által berakott linket szavazni is lehet a BAFTA legjobb filmjére 8) Eddig a TTT vezet természetesen :P 75%-al. Ne hagyjuk, hogy bárki megelőzze!www.bbcamerica.com/genre/movies_specials/bafta.jsp

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103575 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most komolyan ugyanaz a szinkronja Orlinak mint Viggonak a G I Jane-ben??hát ez kicsit fura....ugyanis két különböző emberről beszélünk..... :D

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103568 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sayna nekem nem hozta be azt a képet :(
De a könyvjelzők tényleg jók! Ilyenkor nincs nekem színes nyomtatóm... :cry: :( :cry:

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103558 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Vic: thanx a kéekért! Már belinkeltem előtted a Kártyás topicba, bocs! (Nem tudtam, h te is +találtad... :roll: :wink: )

OFF: Te voltál a gyorsabb, ne tőlem kérj elnézést. Én nem vettem észre, hogy a kártyás topicban már ott van a link. :oops: :wink:

Orli ismét Ausztráliába megy, legalábbis egy rövid időre. A Ned Kelly világpremierje március 27-én lesz. A film sztárjai azonban - Orli mellett Heath Ledger, Geoffrey Rush és Naomi Watts - március 22-ére hivatalosak az ausztrál Regent Theatre-be, ahol az ünnepélyes premiert tartják meg. Bízzunk benne, hogy látunk majd fotókat róla!

Már nem tudom, ki kérdezte, hogy hol tart a Troy c. film, nos, úgy néz ki, hogy márciusban kezdik a forgatást - csak még a helyszín bizonytalan.

BAFTA díjátadó is lesz a hétvégén (23-án), a TTT is esélyes a legjobb film kategóriára. Tavaly Orli is ott volt a BAFTA-n, imádtam azokat a képeket, amiket ott készítettek róla. De ha Orli Ausztráliában van, nehezen ér vissza az USA-ba a díjátadóra. Mindenesetre infókat itt olvashattok:
www.bbcamerica.com/genre/movies_ ... /bafta.jsp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103541 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: A Ned Kellys képeken ki az a bige Orli mellet?


Az ha jól tudom Naomi Watts, aki Julia Cookot játssza.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103519 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Ned Kellys képeken ki az a bige Orli mellet?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103500 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kriszana: nem is tudtam! Tényleg poén! :D Hát, mondjuk jó választás volt!
Vic: thanx a kéekért! Már belinkeltem előtted a Kártyás topicba, bocs! (Nem tudtam, h te is +találtad... :roll: :wink: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103468 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nerwen! írta: Legsie magyar hangja Rékasi Károly, nyem?
Vhogy naon nem illik hozzá, az eredeti télleg 100x jobb...

Hát nem vicces, hogy a Száguldás a semmibe c. filmben Rékasi Károly Viggo Mortensen magyar hangja...+ a G.I. Jane-ben is...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103404 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Layla Nénimë írta: Vic:ez a kéééééééééép :lol:
behalok honnan szerezted?


Innen való :wink: :
www.elvesrule.com/

Megint muszáj volt néhány hozzászólást törölnöm, mert nagyon eloffosodtunk... Úgy látszik, ez újabban mindig így lesz??? :(

Ezt a kártyás topicba is be fogom tenni, de mivel Legolasos chipses kártyákról van szó, íme az összes Lay'ses kártya képe:
img-nex.theonering.net/images/eu ... dex_4.html
De nem csak nálunk lehet Legsie-s chipset kapni :D :
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... rchips.jpg

A Ned Kelly trailerből itt találhattok képeket:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... caps1.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103306 Írta: Selindee
Selindee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:idea: Ivó, nézd meg a www.herrderringe-net.de honlapot
talán tetszik

Selindee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103140 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát a magyar hang tényleg nem lett vm. jó, de azért nem kibírhatatlan. Mondjuk az 100, h többet nem nézem meg szinkronizáltan (ha rajtam múlik)!! :?
Bezzeg Orlinak olyan hangja van, hogy lefolyok a székről. 1000 ember közül is felismerném! :)
"Ha Angliában találkozol valakivel,általában épp részeg vagy,és azon kapod magad, hogy egy taxi hátsó ülésén nyögsz." - Ez tapasztalat? :wink: :D
Annyira várom már a NK-t, meg a PotC-t!! Tényleg! Menjünk már el a premierre! (Jó, mondjuk ez még mesze van, de nem baj! :roll: )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103108 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta: Hmmm.... ezek szerint az eredeti hanggal nem vagy megelégedve? :wink: Pedig szerintem azzal semmi gond :P



Na akkor: Láttam a FoTR-t angolul, és ott semmi baj Legsie hangjával.
De: az a gépes változat, amit láttam, elég rossz hanganyaggal rendelkezett :arrow: Legolas hangja kicsit furának tűnt, mikor késve érkezett, esetleg nem elég tisztán szólt stb.
De a felvételek, FoTR meggyőzött róla hogy Legolasnak (Orlando) igenis szép hangja van.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103064 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ivó írta: A Ned kellyhez is szeretnék 1et hozzászólni! nos,valaki leírta,hogy miről szól a film,és szeretném megkérdezni,hogy honnan tudja?????

Én voltam az a vki, onnan tudom, hogy rákerestem a neten, és angolul egész sok infot találhatsz róla (és ainawethien honlaplán is, ott magyarul ;) )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103062 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: vic: ez a kép nagyon jó,honnan szedted le??? :? Beírnád a lap címet??
Le tudná valaki irni miről szól a Karb -tenger kalózai? Biztos nagyon jó film,-mint már említettem-de megvan a honlapja csak kár,hogy ANGOL! :bawling:
cím: disney.go.com/disneypictures/pirates/index.html
:wink:
lehet,hogy más is van


> mármint honlap!!! :-) ))))))
100% hogy megveszem a filmet! :P Már a címe is olyan izgalmass nem?


A Ned kellyhez is szeretnék 1et hozzászólni! nos,valaki leírta,hogy miről szól a film,és szeretném megkérdezni,hogy honnan tudja?????


Ivó:

A kalandos történet a 18. században, a Karib tengeren játszódik. Jack Sparrow, egy szélhámos úriember összeáll Will Turner-rel, hogy megmentse a kormányzó 20 éves lányát, akit a kalózok raboltak el. Mindeközben pedig meg kell akadályoznia, hogy a gonosz kalóz kapitány fel ne ébresszen egy ősi átkot, mely segítségével élet-halál állapotba kerülhetnek, és úgy garázdálkodhatnak tovább.

Lesz románc, természetfeletti átok, és nyílt vizi harc a kalózok, és a britt hadiflotta közt. Minden bizonnyal egy izgalmas film lesz a végeredmény.

Johnny Depp, Jack Sparrow-t játsza, aki egy faragatlan, de jószívű kalóz, és afféle "Han Solo" karakter.
Orlando, Will Turner-t játsza, aki gyűlöli a kalózokat, de a kaland során felfedez a múltjában egy fontos kapcsolatot velük.
Geoffrey Rush, Barbossa kapitányt, a gonosz kalóz kapitányt játsza. Ő, és a csapata áldozatul esnek egy ősi átoknak.
Keira Knightly, Elizabeth Swann-t, a kormányzó lányát játsza. Ő lesz Will szerelme.

A film kb. 100 millió dollárba fog kerülni, és állítólag lesz folytatása is. Természetesen csak akkor, ha az első rész sikeres lesz. Rengeteg promóciós termék fog napvilágot látni játékok, stb. formájában. A speciális effekteket az Industrial Light and Magic cég készíti, és már most tervbe van véve a filmhez kapcsolódó videójáték megjelentetése is.
(by Nostale)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103054 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
vic: ez a kép nagyon jó,honnan szedted le??? :? Beírnád a lap címet??
Le tudná valaki irni miről szól a Karb -tenger kalózai? Biztos nagyon jó film,-mint már említettem-de megvan a honlapja csak kár,hogy ANGOL! :bawling:
cím: disney.go.com/disneypictures/pirates/index.html
:wink:
lehet,hogy más is van
> mármint honlap!!! :-) ))))))
100% hogy megveszem a filmet! :P Már a címe is olyan izgalmass nem?


A Ned kellyhez is szeretnék 1et hozzászólni! nos,valaki leírta,hogy miről szól a film,és szeretném megkérdezni,hogy honnan tudja?????

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103051 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is hallottam A Karib-tenger kalózai-Pirates of the Caribben-ről!
Nagyon jó film,kár,hogy nem mutatják már a mozikban!!!!!! :cry:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Iras: melyik stúdió készíti? (és ki forgalmazza?)
De úgy köbö számolj rá az amerikei premierre 2-3 hónapot...

(de kivételek vannak, van amelyik filmet nagyon gyorsan elkezdenek adni,)
legjobb ha megtudod a filmcéget és aztán megnézed a magyar forgalmazó honlapját, vsz oda lesz írva, ha meg nem akkor a corvin mozi honlapján a lehetséges bemutatókat elore szokták jelezni... más nem jut eszembe...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103042 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudja valaki,hogy a Karib tenger kalózait mikor vetítik a magyar mozik???

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103031 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:ez a kéééééééééép :lol:
behalok honnan szerezted?

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102985 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

Death: nem tudom, hogy mikor fog megjelenni az új YM, mostanában nem láttam. Ha látom, feltétlenül szólok!

ainawethien: egyetértek. 8) Én már csak akkor fogok hinni bárminemű interjúnak, pletyinek stb. ha ÉN faggatom ki személyesen a fiút. De még akkor is fennáll a lehetősége, hogy nem mond igazat... 8)

Leara: ezt az interjút már hónapokkal ezelőtt olvastuk, igaz, akkor még csak angol változatban volt meg és nem magyar újságban. Ennyit késnek a magyar lapok... ciki, de ez van. Mindenesetre nagyon köszi, hogy begépelted. :) Megtennéd, hogy a szöveg elejére berakod, hogy pontosan melyik újságból való és hányadik oldalon volt? 8)

klikk ide és nézzétek meg a kimaradt képeket
A Legsie-s kép szerintetek melyik jelenetből lett kivágva?

És végül egy kis meglepi (én jót röhögtem rajta... :lol: ):

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102983 Írta: Erúon
Erúon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mae govannen, valahol olvastam a tündekenyér receptjét, de egyszerűen nem találom meg újra. Ezért ha rossz helyre írok, boooocs. :oops: Kérdésem, kipróbálta már valaki? Én tegnap megsütöttem, egész jó, bár nem volt waffelsütőm. Szóval, köszi érte. :lol:
Ja, még valami a recept gazdájának: kicsit nagyon sok a csésze méz, én csak 3 kanállal tettem bele.

Erúon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102982 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hmmm.... ezek szerint az eredeti hanggal nem vagy megelégedve? :wink: Pedig szerintem azzal semmi gond :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102970 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gyerekek, a fonat elkeszitese telleg nagyon konnyu.
En egy hete minden nap megcsinalom magamnak es 5-10 perc alatt keszen is vagyok vele, nagyon szep, szabalyos.
Ha sikerul valaha is eljutnom talira, megmutatom.

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102911 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Penngaladiel írta:

Böszi írta: Én tegnap láttam gépen és nagyon-nagyon reménykedek benne hogy Legsie hangja csak a film nem túl jó minősége miatt volt olyan gyatra*.

Ne reménykedj :wink: Én tegnap kaptam meg a filmet szinkronizálva, és tényleg elég gyatra a magyar hang... Persze, lehet, hogy csak az elfogultság beszél belőlem, mert hozzá vagyok szokva az eredeti hangokhoz :) De az eredeti hangok mindenképpen sokkal jobbak. Haldír magyar hangja *blöaaa* :twisted:


Persze, de én nem szinkronizálva néztem gépen :arrow: akkor nem foglalkoznék vele ennyire.

Tünde-fonás: én is akartam ilyet, és a főtincset rájöttem hogyan kell. Egyszer egy újságban olvastam, kalászfonásnak hívják, ami szerintem kísértetiesen hasonlít Legolas tincsére (ezt mondta Beleg is, és ezt ábrázolják a képek), mellesleg szerintem ugyanaz...
Szóval én is akartam ilyet, előtte kipróbáltam madzagon és működött. Úgy kell csinálni, hogy fogod a tincset amit be akarsz fonni, elfelezed és kiemelsz az egyikből (vagy eleve három részre szeded vastag+vastag+vékony arányban) egy vékony tincset, amivel 8-as alakban elkezded körültekergetni a másik kettőt (megkerülöd(kb. 270°, nem teljes fordulat) az egyik tincset, aztán lehúzod a másik alatt, aztán ez is megkerülöd, és fölülről lefelé áthúzod az első alatt, aztán ezt kerülöd, és fölülről húzod lefelé a második alatt). Ha elfogy a tincs belefogod valamelyik vastagba, kiemelsz egy újat és folytatod.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102910 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: Szóval jönnék hozzászólni Legolas hajfonatához.
Van énnekem egy könyvem, amiben mindenféle hajfonások vannak, és van egy olyan, ami sztem igen hasonlít Legolaséra. :wink:
Ezt próbálom most épp megosztani veletek, de nem igen tudok képet feltölteni a honlapomra (nemértem, a múltkor pedig sikerült.. :? )
Szóval próbáljátok meg ezt , ha nem jön be, írjatok e-mailt és elküldöm.


Kép:
www.dreamweaverbraiding.com/Braid%20Exam...les_herringbones.htm
Leírás:
www.dreamweaverbraiding.com/braids/herringbone.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.551 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére