Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 11 hónapja #78841 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Döbbenetes :blackeye:
Látjátok a sötét karikákat a gyönyörű szemei alatt?
Ráférne egy kávé meg egy "Jól van, Legsikém, semmi baj, hagyd futni a rohani bácsit"-simogatás a szép fejére.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78839 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de amikor Legsie otthon így néz rám, akkor bizony frászt szoktam kapni. :eek4:


Igen, elég ijesztő :shake: Mit követsz el ellene, hogy így "szokott" rád nézni? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78822 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! :D

Kezdjük a napot két újabb Decipher Legolas kártyával:

decipher.com/lordoftherings/card ... 04074.html
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de amikor Legsie otthon így néz rám, akkor bizony frászt szoktam kapni. :eek4: Legolas igencsak ki van bukva ezen a képen. Úgy is fogalmazhatnék, hogy Legolasnál ez a vihar előtti csendet jelképezi. 8)

www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04071.html
Ezen a kártyán pedig a háttérben látszik a Mi Drágánk (előtérben Haldír), és már sokkal derűsebb a kedve. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78768 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Azt hiszem tudom, melyikre gondolsz, mert azt láttam, bár most valamiért nem jön be a full-bloom! :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78753 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na úgy látom megint lemaradtam az Oscar Wilde-ról :(
Vic: One fordítását vállaltam el, és el is kezdtem, szóval lesz :)
Ezek a képek gyönyörűek!!!

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78743 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Dehogy szapulunk...
Hiszen mar akkor is olyan edes volt a mosolya...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78739 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: (Télleg, Orliról ígért kiskori képekkel mijság? Vagy már voltak, csak nem vettem észre őket? :roll: )


Hát, én tényleg utánanéztem a dolognak, mert valamikor régebben láttam egy kisfiús képet róla - legalábbis úgy emlékeztem. :roll: Sajna nem tudom, hogy hol - mert nem találtam meg. :( Úgyhogy bocsika. Ha valaki rábukkan valahol, akkor plíz gondoljon ránk!
(Van egy iskolás, tiszta pattanásos kép róla a fullbloom.neten, de az nem kiskori kép. Ha gondoljátok, nézzétek itt meg - de utána kérném NEM szapulni! :lol: )
www.full-bloom.net/images/misc.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78714 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok! :D

Thaur: az új Decipher Legolas-kártya szerintem is gyönyörű. 8O :D A fordítást pedig előre is köszönjük! :wink:
Te a One című francia újság fordítását vállaltad el, ugye?
Csak azért kérdezem, mert a francia nyelvű Premiere októberi száma is dugig van TTT-vel:
www.elbakin.com/film/news/premiere_octobre.htm

Ha az összes fenti linken beszkennelt képet nem is, de ezeket feltétlenül nézzétek meg (Legolas is van rajtuk 8) ):
www.elbakin.com/film/photos/imgn ... obre/7.jpg
www.elbakin.com/film/photos/imgn ... obre/3.jpg
[size=9:f9j9h1q6]Most már biztos, hogy megyek a Világsajtó Házába, jó lesz körbenézni a külföldi újságok között. [/size]8)

Ezen a linken új posztert és GAP képeket találtok a TV Hitsből:
www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002c.html
A poszteren Orli nagyon édesen nevet. Nevetek én is vele: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78712 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pfuj, tudatlan képalkotó!
Drága Legolasunkat így magcsúfolni. Hiszen ő tökéletes, nagyszerű íjász és a legtündébb tünde...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78704 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen ez nekem is rogton szemet szurt :evil2:
Arrol nem is beszelve hogy olyan erosen szoritja azt az ijat, hogy mindjart vizet facsar belole :mrgreen:

Beleg

Penngaladiel írta: Min, megpusztulok ezen a képen :biggrin2:
www.squidge.org/~praxisters/pictures/legolas.jpg

Az alkotó nem elég, hogy balkezest csinált Legolasból - ez még megbocsátható lenne - , de nézzétek a nyílvesszőket! Az idegen csak egy vessző támaszkodik, de a másik kezénél két vessző van, ráadásul az alsó teljesen lehetetlen helyzetben :biggrin2:


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78700 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Min, megpusztulok ezen a képen :biggrin2:
www.squidge.org/~praxisters/pictures/legolas.jpg

Az alkotó nem elég, hogy balkezest csinált Legolasból - ez még megbocsátható lenne - , de nézzétek a nyílvesszőket! Az idegen csak egy vessző támaszkodik, de a másik kezénél két vessző van, ráadásul az alsó teljesen lehetetlen helyzetben :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78682 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
JÉZUSATYAÚRITENLEHIDALOKKIFEKSZEM!!!! lLáttaláttamláttamláttam!!! Mázlimra éppen tegnap voltam a nagyimnál 1edül, és pont akkor adták! :lol: :D Amikor megjelent akkorát nyikkantam, hogy felébredt az egész háZ!!! 8O Aztán meg a tv előtt 4kézláb nyüszítettem végig a jelenetet! És akkor már nem kérdezem meg, hogy biztos nem nézte-e hülyének... :wink: De tök jó volt! Sajnos fölvenni azt nem tudtam, pedig ha tudom előre hogy lesz, akkor sikerült volna rávennem az ősöket, h addig itthon kapcsolják be a videót! :cry: Na, és akkor leszállva az OW-ről, meg kell jegyeznem, hogy baromi jók a képek!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78674 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is felvettem, és ott nyáladztam Orlin egész nap. :tongue:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78670 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:bounce: :bounce: :bounce: Éljen! :bounce: :bounce: :bounce:
Sikerült felvennem Orlit az Oscar Wilde-ban! :D :D
Íííílyen hepi vagyok tőle!!!
Családom már hót ideg tőle, hogy 5percenként leülök, és megnézem. :wink:

Amúgy jók vagytok, sok szép képnek mindig nagyon örülök, amit itt találok, szal köci őket!!
(Télleg, Orliról ígért kiskori képekkel mijság? Vagy már voltak, csak nem vettem észre őket? :roll: )
Trailerhez nekem is csak egy zöld kép jött be. :cry:
Egyébként ha +próbálnám lementeni, tuti, rögtön kiírná, hogy "a program szabálytalan műveletet hajtott végre, és le fog állni"... :( Kénytelen leszek +várni a januárt (ugye, januárt?)... :( Vagy szerezni vhonnan jó kis illegális változatot. :twisted:

Eurynome: jó, hogy! Én asszem SztárSportban vettem észre: lapozgatom, lapozgatom... hopp! Jól láttam, Orlando? (mezreklám) :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78665 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78649 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Emlékeztek még a One c. Orli interjúra? Ami 1 fr. újságban jelent + leford.-ták angolra, úgyhogy én ünnepélyesen bejelentem, elkezdem ford.-ni, még ma.
Itt van az angol link:
www.orlandomultimedia.net/news20 ... 2002b.html

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78641 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Képzeljétek a nagyimnak mutatom a kártyákat, és van 1 oan, hogy amin Legolas épp megöl egy orkot a 2 tőrével (levágja a nyakát), épp azt a képet nézi, hirtelen megszólal (mmint a nagyim):
-Mit csinál vele (Legolas az orkkal), lovaggá üti?
Nem fejtettem neki ki, hogy épp megöli, csak megráztam a fejemet.
:) :D

Üdv:
Thaur

Megyek újabb képeket vadászni :) .

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78612 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt láttátok már?
www.councilofelrond.com/modules/ ... /ads/2.jpg
Ooolyan cép!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78601 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas, a rettenthetetlen vadász. Wow
Köszi Thaur!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78582 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most lehet, hogy meg fogtok kövezni, de ez nem is jó kép. A színek, a kompozíció szép, de millió jobb kép van Legolasról 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78511 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Thaurwathiwen írta: Egy új Legolas-kártya:
Kell nekem :) !!!

www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04073.html

Üdv:
Thaur


Nem vagyok 1 óriási Legsie-fan (persze azért nagyon is szeretem ;) )
de ez a kéép....huhhh....gyönyörű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78484 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy új Legolas-kártya:
Kell nekem :) !!!

www.decipher.com/lordoftherings/ ... 04073.html

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78472 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Amúgy azóta már sikerült letöltenem(a titokzatos jobb click technika..), és már meg is néztem, a nővérem asszisztált hozzá, aki örömét leli abban, hogy halálra idegesít azzal, hogy úgy tesz, mint aki nem tudja a szereplők nevét... egyik kedvence a "szőke íjász ipse" kifejezés,amire én mindutalan egy ideges LEGOLAS-szal válaszolok :roll: :) ) pedig nagyon jól tudja ő is:))Hát az valami gyönyörmény volt látni, ahogy ez a pasas a késsel bánik... :biggrin2:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78469 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas-memóriajáték :D :arrow:
www.councilofelrond.com/modules. ... le=legolas

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78465 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Death: Néztem azt a fr. Orli interjút, de annyira azért nem tudok fr.-ul, örömmel venném ha leford.-nád (persze csak ha válalkozol rá) legalább az új infokat (ha akarod segíthetek is )

Üdv: Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78458 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Death! Komolyan? Nem is tudtam!!! Hát, igen! Az alma nem esett messze a fájától, ahogy mondani szokás! :) :roll: :wink: Amúgy nekem 5 percembe került, míg letöltötte! (Hát, igen: ADSL...)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78400 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eurynome:igen, az az egyik kedvenc csapatom, még a Film előtt szerettem meg:)van is pár kártyám:))tök jók:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78399 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Minerva: ezek meseszép Legolas-mangák! 8O Egyik szebb, mint a másik. Nagyon szépen köszi, ez is megy mindjárt a nyomtatóba. :lol: :wink:

Szívesen, druszám! :lol: Végre vki értékeli is! 8O :itscool:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78360 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Nem tudom, olvastátok-e már az egyik új francia Orli interjút, de én teljesen meghatódtam az egyik dolgon! Orli apjáról eddig még nem sok mindent tudhattunk (vagy legalábbis én nem), azon kívül, hogy meghalt, mikor Orli kicsi volt. Most beszélt róla, hogy mivel foglalkozott. A faji megkülönböztetés ellen harcolt Dél-Afrikában! Nagyszerű ember lehetett! Orlinak bőven volt kitől örökölnie nemes jellemvonásait! :D

Telumehtar: Kösz az infót, nem tudtam melyik újságban van, a barátnőm hozta. 8)

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78344 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudjátok, hogy van egy Orlando Magic nevű kosárcsapat?

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.521 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére