Nyelvek és írások

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29075 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ragoran: hol találtad meg????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29074 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Megtaláltam a magyar betűk és tünde megfelelőjük táblázatát, asszem Svindler csinálta, de mind1! Ezt kerestem!! Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon köszönöm!!:-))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29073 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Hm.. Jól eltértetek a T-mától!:-) Én észre se vettem, hogy Lórien után az a versike van!<br> Na megint lenne egy kérdésem!:)Szval:a 'Peda mellon aminno'(fejből írtam, nem bizti, hogy pont így van!) az azt jelenti, hogy 'mondd jó barát és lépj be?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29072 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Thaurwathiwen!<br> <br> Sajna még nem jött meg! Arról a címről küldted, amivel feliratkoztál?<br> <br> Üdv.:<br> <br> Varda<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29071 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Varda!<br> Elküldtem a levelet, remélem megkaptad.<br> Köszönöm a segítséged (szerény quenya nyelvtudásomat használva: Hantale!).<br> Lassan mennem kell,<br> Namárié!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29070 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
amanibhavam: OK

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29069 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
de a régi leveleket is elolvashatod a lista archívumában a www.primlista.hu-n, belépés után (csak az attachmentek nem lesznek ott)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29068 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Szólok, ha megkaptam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29067 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya!<br> <br> Csak azokat kapod meg, amit utánad írtak, illetve Te később írtál. Letesztelheted! pl. írj egy bejelentkező levelet a quenya-magyar@primlista.hu címre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29066 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Varda!<br> Most sikeresen csináltam egy primlistás mail címet így simán beenged ugyan, de a másik címemet törölte, így azon nem tudok csatlakozni a levelezési listára. A másikon felenged és most fenn is vagyok, de ott sem kaptam meg a többi levelet, vagy csak azokat kapom meg amiket utánam írtak? Bocsáss meg, hogy ilyeneket kérdezek, hisz életemben először vagyok levelezési listás tag.<br> Így is tudsz segíteni?<br> Namárié!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29065 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Thaurwathiwen!<br> <br> Csak azért is kiírom, majd csak megjegyzem. Mihelyt sikerült bejutnod a primlista szerverre, tudok segíteni a beállításban. De ehhez előbb be kell jutnod.<br> <br> Üdv.:<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29064 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Varda!<br> Nem kapom a leveleket, tudnál segíteni, hogy hol lehet ezt beállítani, nagyon örülnék neki?<br> A nevemről, még nem tudom mit jelent, de vmikor nekiállok és kiderítem. A Barrow-Downs-on kaptam, mint a nevem tünde megfelelője. Ha nehéz leírni, akkor nyugodtan rövidíthetsz pl: Thau ill. vmi ilyesmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29063 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Thaurwathiwen!<br> <br> Nem tudtál volna valami könnyebb nevet választani? Két betűnként nézem, hogy jól írom-e le... Egyébként mit jelent?<br> <br> Odáig bejutsz, hogy www.primlista.hu ? Amikor a quenya-magyar listára feliratkoztál, kellett kapnod egy jelszót amivel be tudsz lépni a primlista szerverre. Ezt megkaptad? Ezzel se tudsz belépni, ha megadod pl. az emilcímedet? Ha nem akkor ugyelet@prim.hu , nekem így megoldódott a probléma. Különben miért akarsz belépni, nem kapod meg a leveleket a listáról? Érdemes azt beállítanod, hogy kapjál levelet, mert az archívum nem őrzi a mellékleteket. És ez néha lényeges lehet.<br> <br> Üdv.:<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29062 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Ailya!<br> fel akartam iratkozni a listára,de egyszerűen kivág állandóan!! :( (<br> hiába nem jön össze... :( (<br> Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29061 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Varda!<br> Meg tudnád mondani, hogy mi az a cím pontosan ,amire mailt írtál?<br> Namarié!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29060 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Thaurwathiven!<br> <br> A primlista.hu-ra nem tudsz belépni? Az nálam is előfordult, én úgy oldottam meg, hogy a primlistának írtam egy mailt, amire ugyan nem válaszoltak, de azóta be tudok lépni...<br> <br> Üdv.:<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29059 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Aiya Eglarcarien!<br> <br> A CD tokjában található szövegkönyv sajna nem segít! Abban úgy tesznek, mintha a lórieni búcsúzáskor nem is szólna semmi szöveg. Pedig tényleg a Namárie megy, az első sor teljesen kivehető, a második számomra csak addig, hogy 'yéni únótime ve...' aztán én már semmit nem értek.<br> <br> Üdv.:<br> <br> Varda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Olórin: Csak az a baj, hogy nincs...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29057 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
mellesleg a lista is kezd kihalni, Vardán és rajtam kívül nemigen ír senki (meg kérdezni sem nagyon kérdez):-((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29056 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
nade az még csak készül?ben... mármint a sinda nyelvtan

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29055 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Eglarcarien,<br> <br> sajnos, nekem nincs meg a zene szövegkönyve, és nem tudom, melyik számról beszélsz.<br> <br> Azt se tudtam, hogy ott a Namárië szövege szólna. <br> Nálam van egy LOTHLORIEN és egy GREAT RIVER c. szám, de gőzöm sincs, mit énekelnek ott.<br> <br> A forrásaim csak az ''Aníron''-t, a ''Mithrandir''-t (ezek sindák), illetve a ''Yénillor''-t, az ''A Olórin''-t és a ''Mornië Utúlië''-t (ezek quenya nyelvűek) írják le.<br> <br> Ha esetleg valakinek megvan a CD tokjában található szövegkönyv, jobban tudna segíteni...<br> <br> Sorry :( <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29054 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
<br> Minerva:<br> <br> köszi a dicsérő szavakat :) <br> Ha épp tudok valamit, segítek, de azért mások is dolgoznak itt derekasan! Amani Doki például.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29053 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
<br> Nem szívesen igazítom ki tanult kollégámat, amani Dokit, de:<br> <br> SINDA NYELVTAN, pontosabban nyelvtanfolyam a neten:<br> <br> <a href=http://site.voila.fr/tol_gannel/hul.htm> site.voila.fr/tol_gannel/hul.htm <br> <br> Tehát írtak, csak nem tudom, mennyire autentikus...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29052 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Értem. Ha lesz időm, megint megpróbálom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Az igazságnak sok arca van?<br> Hát igen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Akkor megnyugodtam, mégse vagyok vak.<br> <br> Lehet, hogy jobb az aorist...<br> Szóval a limbe után többesszám.<br> <br> Hát akkor:<br> <br> 'Anwe harya limbe antar.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29051 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
hogy milyen alkalmazás hiányzik a levelez?listára feliratkozáshoz, fel nem foghatom... a listatagnak csak egy levelez?programra meg egy mailcímre van szüksége a feliratkozáshoz, ami lehet valamilyen ingyenes webes mailcím is, mint a yahoo, a mailbox, a freemail és társaik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29050 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
sinda nyelvtant még angolul sem írt senki, nemhogy magyarul... jelenleg készül kett? is, de még messze nincsenek készen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
anwe: nem találtam, az 'anwa' igaz, való jelentés? melléknévb?l képeztem<br> <br> Sok törp lakik egy házban.<br> Limbe Naucor marir coasse.<br> <br> a t? mar-, és szerintem aorista alakot kéne használni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #29092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Nyelvek és írások
Egy kérdés:<br> Az, hogy sok törp lakik egy házban azt hogy mondjuk?<br> <br> 'Limbe nauco mára coasse.' vagy<br> 'Limbe naucor márar coasse.?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.613 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére