Gollam

Több
21 éve 8 hónapja #99157 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
De nála azért tovább is volt a Gyűrű... :roll:
Mindettől függetlenül:igen,erős hobbit volt-Ennyi idő után is megmaradt Szméagol...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98975 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Gollam
Igaz igaz..bocs :roll: Túlságosan a film alapján gondokozom..
De a17 év Gollam nak is eltelt..

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98971 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!

Ragoran írta: Gollam ereje("barátsága Frod iránt") erősebb volt a Gyűrűnél?


Szméagol barátsága Frodó iránt biztos nagyobb volt, mint a Gyűrű iránti vágy. Szméagol az egykori hobbit vágyott az oly sokáig nélkülözött szeretetre. Tovább nélkülözte ezt, mint magát a Gyűrűt. Minden élőlénynek szüksége van valamiféle szeretetre.
Gollam valószínüleg csak a Gyűrűre vágyott.

hobbit írta: Azért egy valamit nem értek: hogy lehet, hogy amint Bilbó lerakta a gyűrűt rá kb:3 hónapra már tisztára öreg volt, míg Gollam jó szokáig őriszte viszont asz utóbbi kb:50 évet gyűrű nélkül töltötte. Akkor hogyhogy még mindíg bot nélkül jár ész ilyen fürge?


Azért azt vegyük figyelembe, hogy miután Bilbó "lerakta" a Gyűrűt 17 év telt el. :!: Szerintem így már kicsit enyhíthető az elentmondás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98957 Írta: hobbit
hobbit válaszolt a következő témában: Gollam
Nekem az egész filmből Gollam alakja tetszik a legjobban. Őt nagyon eltalálták. Egyébként szerintem Gollam is erős hobbit volt. Ha nem gyilkolással kezdi, még sokravihette volna. Amikor például magával vitatkozik vannak pillanatok amikor legyőzi a benne lévő rosszat. Azért ez nem kispiskóta ahoz képest, hogy kb: 500 évig őrizte a gyűrűt :wink:
Azért egy valamit nem értek: hogy lehet, hogy amint Bilbó lerakta a gyűrűt rá kb:3 hónapra már tisztára öreg volt, míg Gollam jó szokáig őriszte viszont asz utóbbi kb:50 évet gyűrű nélkül töltötte. Akkor hogyhogy még mindíg bot nélkül jár ész ilyen fürge? :roll: 8)

Az alagútban ismerkedtünk meg.Mikor kiértünk megláttam,hogy ronda és öreg.Akkor már késő volt.Megszerettem.
-üdv-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98940 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Angelina:hős vaol! :itscool:
A könyvben is volt olyan rész,ahol teljesen ... megjavult? :roll: Mert accem igen,de talán azért nem olyan drasztikus,mint a filmben... :?: :?: :?:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98855 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam

Ragoran írta: Gollam ereje("barátsága Frod iránt") erősebb volt a Gyűrűnél?


Erre visszatérve:
A Holt-lápnál legyőzte azt a vágyát,hogy megszerezze a Gyűrűt,pedig a Gyűrű +rontotta! A Gyűrűvel kettecskén yól Lvolt 500 évig,aztán "Lveszik" a Drágaszágát és a Holt-lápon a világ végén, erősebb lesz a Gazda iránt érzett..hmm...ragaszkodása talán... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98853 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Annyira édes!!!
És oan arcokat vág közben!
Naon jól lett +csinálva!!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98848 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Gollam
Ryana;parancolj :D :

Gollam:
Akarjuk!Kell nekunk!Mienk kell hogy legyen a Dragaszaag!!Elloptak tolunk.Mockosz kisz hobbitok!Komiszak!Calfak!Hamiszak!

Szmeagol:
Neem,a Gazda neem!

Gollam:
Deigen,dragaszag!Hamisz!Becapnak,bantanak,hazudnak!

Szmeagol:
A Gazda a baratom.

Gollam:
Neked nincenek barataid.Szenki szem szereeeet!

Szmeagol:
Nem hallgatlak.nem hallgatlak..

Gollam:
Hazug vagy esz tolvaj..

Szmeagol:
neeem

Gollam:
Gyilkoooszvaaaagy!!!!

Szmeagol:
(sirva:)Menj el!

Gollam:
Menjek el?HAHHAHAHHAA!

Szmeagol:
Gyulollek!

Gollam:
Mondd hol lennenk nelkulem?Gollam,gollam.En mentettem meg minket!en voltam!Miattam eltuk tul!

Szmeagol:
Ez mar nem igaz.

Gollam:
Mit mondtal?

Szmeagol:
Rank mosztmar Gazda vigyaz.Esz rad ninc tobbe szukszeg!

Gollam:
MI??

Szmeagol:
Menj el,esz ne gyere tobbet vissza!

Gollam:
NEEEEEEEMM!!

Szmeagol:
Menj el,esz ne gyere tobbet vissza!

Gollam:
Arrrgghhh!!!

Szmeagol:
MENJ EL ES NE GYERE TOBBET VISSZA!
....
Me-megmontuk neki,hogy menjen el..esz el isz ment!Dragaszag!!Elment,elment,elment!
Szmeagol szabaaaad!!!!!!!


:D :D :D
a forditasom helyenket biztos nem tokeletes,deazert nekem mar ezis sikerelmeny :wink: !
/azert javitsatok bele!!!/

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98798 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Gollam

Eriol AElfwine írta: megvédte a Gazdáját, pedig a Holtlápnál hagyhatta volna meghalni, és a fogadalom még nem is lett volna megszegve.


"Megeszküszünk, hogy szolgáljuk a Drágaszág gazdáját" - ha Frodó meghal a Holtlápon, azzal Gollam megszegi az esküjét.
Gollam egyszerűen azért szerette Frodót, mert jól bánt vele, megbízott benne, nem bántotta. Ilyenben réges-rég nem volt része az öreg Szméagolnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #98787 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam ereje("barátsága Frod iránt") erősebb volt a Gyűrűnél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98781 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Gollam
Ja, én is erre gondoltam, meg mindenki ezt mondta, sőt a Tarisznyádi Zsákosok is eszembejutottak, de Gollamnak később akkora akaratereje volt, mert akkor meg már szeretet fűzte a GAzdához. És ez nem csak az esküje volt.
Tehát Gollam erősebb volt Tarisznyádi Zsákoséknál, mert megszerette és megvédte a Gazdáját, pedig a Holtlápnál hagyhatta volna meghalni, és a fogadalom még nem is lett volna megszegve.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98591 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam

Orlando írta: Gollam hobbit volt,ugye? :?:


A sztúrok rokona, vagy vmi olyasmi.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98505 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Gollam
Yaya Ragoran.Valmi olyasmit mond.

Gollam hobbit volt,ugye? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98307 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Ry:Én nem tok róla,de van egy rész amikor Szméagol azt mondja Gollnak,hogy "menj el ész ne isz dere vissza!" V vmi iesmi volt.. :roll: Az az 1ik legjobb rész! :wink:

A képek alapján egyre inkább úgy érzem,hogy Goll "eredetileg" sem volt egy szépfiú... :oops: :wink:

Eriol AElfwine írta: Hogy lehet, hogy Gollam hobbit volt, és mégsem tudott uralkodni önmagán


Én azért nem mondtam semmit,mert nem tudtam mit! Szerintem erre jó példa,hogy Isildur engedett a Gyűrűnek,aragorn nem... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98172 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Gollam
Nemtudom, tudja-e valaki, hogy a Gollam-Szméagol "vitát" le lehet valahonna tölteni? Vagy le tudja írni nekem? (A filmbelit.) :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98059 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Gollam
Áfi: hogy te miket tudsz! Most már meghallgatom az DVD audiokommentárjait :roll:

Eriol: senki nem mondta, hogy minden hobbit egyformán ellen tud állni a Gyűrűnek. Ha olvastad a Hobbitot, láthattad, hogy Bilbó is majdnem ölt, miután Gollamtól megszerezte a Gyűrűt. De ha nem is ölt, rögtön hazudott a társainak... Egyébként ha pl egy Tarisznyádi-Zsákos szerzi meg a Gyűrűt, vagy valaki más, hataloméhes hobbit, valószínúleg azt is rögtön megrontotta volna, akárcsak Gollamot. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98041 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Gollam
Kis trivia (sztem ide passzol):
Amikor a FOTR-ben a nazgúl Hobbitfalvát keresi, és a kutyás hobbitnak benyögi, hogy "Megyeeee, Zsááááákosssss" :arrow: na, az is Andy Serkis... (ennek a fickónak jól mennek a tüdőbajos hangok :lol: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98029 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Gollam
Még mindog nem válaszolt sernki a kérdésemre. Hogy lehet, hogy Gollam hobbit volt, és mégsem tudott uralkodni önmagán, hanem a Gyűrű első látására ölt.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97432 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Néhány kép Szméagolról és Déagolról:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... agol_1.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... agol_3.jpg :arrow: ez már Gollam-Szméagol! 8O
www.ninecompanions.net/gallery_p ... agol_1.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97250 Írta: Alhana
Alhana válaszolt a következő témában: Gollam
Gollamról ez jut eszembe: Egy "emberből" kettő skizofrén. :tongue:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97234 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Rago: én Gollamos vagyok! Csak ritkán van idöm idejönni...
Aman: wow! Biztos n, jó lesz az a jelenet. Gollam tán csak azért nem mondja elöbb, mert nem kérdezték. :D
Andynek még egyszer szívböl gratula, igazán zseniális volt, a hangja meg föleg!
A gollam-ot biztos azért mondogatta szegény, mert már úgy megszokta (Szméagol által említett okok miatt), s aztán már teljesen ráragadt.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #96641 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!

A filmben nekem rettentően tetszett Gollam, de mikor "kimerevítik" valahogy nem tetszik, ugyanis én egyáltalán nem így képzeltem (talán csak a színe).
Andy Serkis-nek csak gratulálni rudok. Ezt a mozgást...!
Amikor a filmben odaviszi a nyulat Frodónak... Hát az egy kicsit megijesztett.
Amani: Nagyon köszönjük.

Szerintem Gollam valahogy úgy szokhatott rá a "gollumozásra", hogy mikor bántották (ami nem volt ritka eset) ez a hang tört fel a torkából ösztönösen. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #96293 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Jajj gyerekek!(felnöttek,hobbitok,kószák,tündék...)
Nem tudok angolul! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #96027 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
amanibhavam:cép hosszú lista... 8O
Hála érte... :itscool: (legalább van mit gyakorolnom az angol személyében... :roll: )

Bár fura,hogy a Rotk-ba rakják bele-én meg mertem volna esküdni rá,hogy a bőv.vált-ban lecc benne,amikor Frodó először Szméagolnak szólítja Gollamot...Meg azt is hittem,hogy Faramirék akcijójával Szméagol már a múlté lett... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95746 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: Gollam

Elanor írta: Köszi amani!
Végülis igaz, biztos ott is lesz majd rá alkalom, hogy betegyék ezt a részt.

[size=9:2g6bk5op](Esetleg annak a listának a linkjét nem tudnád betenni....? :oops: )[/size]



Since filming went underway in 2000, The Two Towers has seen its storyline changed endless times due to necessity, time constraints, negative fan feedback and even by order of New Line. Hence, a huge chunk of material was either unused in the final theatrical cut of the movie or scrapped entirely. Here is just a list of some of the scenes that may or may not feature in The Two Towers Extended Edition next year.

• Arwen running up to Elrond's veranda in Rivendell in fear, saying 'You have the gift of foresight...'
• Gandalf the White telling Aragorn at night before Helm's Deep that Sauron 'fears what you may become'
• Faramir discovering Boromir's horn cloven in two as it washes ashore
• Arwen walking up towards the shards of Narsil while wearing a cloak similar to the one which she wears while leaving Rivendell
• Further shots of Merry and Pippin being guarded by the Uruk-hai at night
• Further shots of Eowyn standing outside the Golden Hall of Edoras
• Elrond stating the alliance of Elves and Men 'is over'
• Sam making greater use of the Elven rope given to him by Galadriel while travelling to Mordor with Frodo
• Further shots of Arwen and Aragorn together in the past
• The storyline of Arwen taking part in Helm's Deep, including shots of the Rivendell Elves arriving at Lothlorien and Arwen sleeping under falling leaves, was completely scrapped
• Further shots of Eomer's travels in the hunt of orcs or after being banished from Rohan
• Bilbo discussing the departure of Rivendell with Elrond and Arwen
• Saruman claiming he will soon become 'more powerful than the Lord of the Rings himself'
• Several scenes involving the two hobbits and Treebeard, including Merry and Pippin drinking the Ent Draught
• A beautiful soliloquy from Faramir post-battle with the Haradrim, where he asks rethorically 'I wonder what his name was, where his home is, his family. Was he really evil at heart, or did the Dark Lord deceive him, as he has deceived so many others? What lies or threats led him on the long march from his home?'
updated additions:
• More scuffling amongst the Uruk-hai and Orcs whilst in possession of the Hobbits
• Faramir showing Frodo and Sam a way out of Osgiliath through the sewers
• Saruman's speech that begins 'So Gandalf Greyhame thinks...'
• Ents participating in the battle of Helm's Deep
• Flashbacks to Boromir, Faramir and Denethor together
• Further footage of Frodo's scuffle with Sam
• The Uruk-hai invasion of the caves in Helm's Deep
• Eomer pulling Theodred out of some mud post-battle
• Aragorn releasing Theodred's horse Brego, the horse that would save him later, from it's stable
• A flashback to Boromir's death in FotR
• A council of Elves debating whether or not an alliance with Men is feasible
• Legolas scolding the stupidity of the Elves not to assist the race of Men with their fight against Sauron
• Eowyn about to slay an Orc in the caves - may appear in RotK
• Gimli smoking a pipe while resting on a dead orc - may appear in RotK
updated additions:
• Further shots of Gollum travelling to Mordor with the hobbits, including him ordering not to stop on a certain road and extensions to the cooked rabbit scene
• Flashback to Smeagol killing Deagol over the One Ring while fishing on the River Anduin - will appear in RotK
• Merry and Pippin discussing what will happen to them when the Uruk-hai find out they don't bear the One Ring
• Sam discussing the changes occuring to Frodo with Gollum while the Ringbearer is asleep
• Gimli exploring the beautiful caves under Helm's Deep with Legolas
• The Orcs of Mordor joining the band of Uruk-hai
• Aragorn conversing with someone at night while lying down in a Rohan camp


love is the shadow that ripens the wine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95742 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Persze vhogy biztos +oldják,csak kiváncsi vaok hogy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95737 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam
Nyugi Rago, biztos megoldják!

Meg a TTT-ben van az a rész, amikor Frodó mondja neki, hogy Szméagol, ő meg mondja, hogy igen, ez volt a neve, vagy vmi ilyesmi, de akkor nem tud 100 %-osan visszaemlékezni, mivel jön a nazgul, és ez megzavarja, hogy elmélyüljön az emlékeiben! ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95735 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Gollam
Rago: Ez normális dolog ;) Mmint ohgy elöszőr nem emléxik és utána rájön...lehet hogy elöszőr nem akar tudat alatt emlékezni rá ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95734 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Csak,hogy eddig nem emléxik,csak most hirtelen rájön?... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #95733 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam
Köszi amani!
Végülis igaz, biztos ott is lesz majd rá alkalom, hogy betegyék ezt a részt.

[size=9:k0qst7ae](Esetleg annak a listának a linkjét nem tudnád betenni....? :oops: )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.645 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére