Gollam

Több
21 éve 9 hónapja #92676 Írta: Zizi
Zizi válaszolt a következő témában: Gollam
Sziasztok!!!!!! Írjatok :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92674 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Sztem mind jó!
Ez,hogy tetszik:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1172266.pict

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92662 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gollam
A 2.-on naon cuki :) ...nem mint az 1. :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92624 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Persze,hogy gebe volt! A hal nem túl tápláló,meg mint tudjuk ugye a vitaminokat nem +felelő mennyiségben ette... :lol:
Ismerjük ezeket?
www.serkis.com/images/0027.jpg
www.serkis.com/images/0021.jpg
www.serkis.com/images/9988.jpg
1ébként a hobbitoknak hegyes fülük van?Mert Gollinak egen... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92603 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Szerintem is iszonyú jó lett Gollam...egyik percben olyan nagy,szomorú szemekkel nézett,aztán hirtelen szemei összeszűkültek,és gonosz,sunyi hangon kezdett beszélni...(meg kell néznem eredetiben is :!: )
Olyan szomorú volt,amikor csalódott a "jó Gazdában..." :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92593 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Gollam
Érthető, hogy "pálcikaember" :) Megkínozták, folyamatosan kóborolt mindenfelé, üldözték, alig evett, ettől nem lehet meghízni.
Az az arc, amit Szméagol vágott a veszekedés végén ("Menj el, és ne is gyere vissza!") az valami hatalmas volt! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92573 Írta: Mócsing úr
Mócsing úr válaszolt a következő témában: Gollam
Gollam nagyon aranyos volt. Csak túl pálcikaemberke szerű volt. De nagyon aranyos dinnye feje volt.

"Füst száll fel a végzet hegyéről.Késő estére jár,Szürke Gandalf Vasudvardba lovagol,hogy tanácsomat kérje."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92507 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Nya! Csúcs volt, sztem a Filmben mindenképpen a legjobb jelenetek közé tartozik amikor veszekszik "magával". Csak ezért érdemes +nézni a Filmet!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92493 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Gollam
Igen, télleg Vízipók hang... :?
Amikor meghallottam a magyar szinkront.... :x :x
És amikor mondta, hogy "drágaságom", én (asszem elég hangosan) ezt mondtam:
"Nem Drágaság, hanem Drágaszág!!!" Gondolom a közelemben ülők örülhettek nekem :)

Az eredeti hang tetszik (Andy Serkis rulz! ;) ).

zsoffija: egyébként azt hiszem Szméagol és Déagol története csak a RotK-ban lesz benne... :roll: (hát mondjuk máshol már nehezen, max a bővítettben, de nem hiszem...)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92404 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Én "sajnos" szinkronban látam-Szméagolnak Vízipók-hangja volt... :cry:
De!
Borzasztó jól sikerült :!: (a "nyulackás" rész-azt hittem,meghalok!)
Komolyan,majdnem sírtam amikor "Gollam" visszatért...(pedig nem vagyok olyan...)szegény Szméagol... :bawling:

Ez kimaradt... :roll: www.bagendinn.com/images/smedea1.jpg
(mind1)

Azt hiszem,SzméaGollam tehet rólamha ma este nem fogok aludni... :cry:
www.councilofelrond.com/modules. ... 0&orderby=

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92258 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Gollam
Ször... :D Golli egyszerüen fantasztikus volt a filmben! Láttam egy werkfilmet, amiben benne volt annak a jelenetnek a forgatása, mikor Gollam egy halackát üldöz a patakban. Andy meg ott ugrált a 10 fokos vízben... Ö egy hös! És fantasztikus a hangja!
:wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92105 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Gollam
Kriszana! Gollam tényleg nem állat, hanem hobbit. Volt. Most meg az , ami. De ez a szőrhullajtás-és visszanövesztés :lol: :lol: :lol:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92103 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Gollam
Rago: még annál is jobb lesz! Főleg amikor Szméagol és Gollam veszekszik :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #92063 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Gollam
éns! :hello:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91728 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Már tökre várom,hogy mien lesz a TTT-ben!! Eddig csak yót hallottam róla!! Remélem télleg oan yó! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #91701 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Gollam
tündék kopaszodnak-é? ezen látjátok, még nem gondolkodtam.... de egyetértek Ragoval, és Clippel!
a Serkinses képek haláliak!! Gollamot direkt úgy csináltál meg, h kirázzon minket a hideg... emlékszem, mikor először olvastam róla, egy olyan furcsa érzésem lett..., hogy szóval szánalmat is éreztem, de nagyon nagyon félelmetes is volt... ahogy "drááágaszágom, az enyém, az én születésnapi ajándékom, a drááágaszágom.. gollam..."a könyv végén pedig nagyon szurkoltam Szméagolnak, a Vakarék és Rohadék csatájában! Gollamnaók nagyon nagyon jó a szerep a műben, a vége, a legeslegjobb, amit Tolkien írhatott! :wink:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #90979 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Szasztok!!

kriszana:nem ember!! Hobbit! :wink:

zsóffija:Hát ja..öregedés,de azért a Gyűrű nem tudjuk,hogy hat a szőrnövekedésre! :wink:
A képek Aragornok!!

Clippel 1etértek,nem tom Lképzelni a tündékről,hogy kopaszodnának,bár,ha őszülnek... :roll: nem tom...jó kérdés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89584 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Clip:köci :D (háát igen,egy kopasz tünde elég bizarr lehet... :roll: ) :arrow: de télleg nem itt kéne beszélni róla-letépik a fejünket... :wink:

Andy Serkins "gollamoskodik" : www.councilofelrond.com/modules. ... 2&orderby=

hümm-hümm: www.councilofelrond.com/modules. ... 8&orderby=

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89384 Írta: Clip
Clip válaszolt a következő témában: Gollam

zsoffija írta: Pl. a hobbitok/tündék lehettek úgy kopaszok,mint az emberek? :roll: (jó,erre nem kell válaszolni,nem tartozik ide...)

Nem hinném, én egyszerűen nem tudnék elképzelni egy kopasz tündét... Másrészt a tündéken nem fognak a betegségek, így feltehetően a kopaszodás sem - bár nem tom. :roll:

Üdv: Clip

Baruk Khazâd! Khazâd aiměnu!
Törpök fejszéi! Rajtatok a törpök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89380 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Dehát az öregedés az öregedés...(vagy most akkor beszélünk egyáltalán öregedésről?szerintem igen...mind1)
Pl a hobbitok/tündék lehettek úgy kopaszok,mint az emberek? :roll: (jó,erre nem kell válaszolni,nem tartozik ide...)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89371 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gollam
Ragoran :lol:
De hát gollam mégiscsak emgber - mégha oly csúnya is - nem állat, akinek visszanő a szőre, miután elluhallatja, vagy télire sűrűbb bundát növeszt magának! :lol:
hihi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89329 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam

zsoffija írta: De gondolom sztútifjonc-korában :wink: még neki is szőrös vala a lába,csak ama gyapját később elvesztette hajaival együtt...ugye?


Én is épp ezt kérdeztem...
Az lenne a logikus, hogy még több szőre nő, mert rohadt hideg volt ott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89313 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
De gondolom sztútifjonc-korában :wink: még neki is szőrös vala a lába,csak ama gyapját később elvesztette hajaival együtt...ugye?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89134 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Nerw:Nem OFF!!! :nono:
[size=9:1q5ttiup]nem is volt oan régen... [/size]
zsóffija:Yó a kép!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89129 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Gollam
Szia Rago :D !Rég láttalak!

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89128 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Gollam
Narq:Én is éppen ezt mondtam! :wink:
De a forgatáson sztem is elég hülyén nézett ki (Andy).... :oops: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89112 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Gollam
Lehet,hogy az nem is szőr,hanem zokni! :lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #89095 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Gollam
hát most kinőtt a szőre... :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #88682 Írta: Narquelie
Narquelie válaszolt a következő témában: Gollam
Gollamnak nem is szőrös a lába...

"A lehető legrosszabb helyen, a lehető legrosszabbkor éltek.
Nem csoda ha hőssé lettek."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.664 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére